Автор Тема: В яку школу віддати навчатися дитину?  (Прочитано 67470 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Re: в яку школу віддати навчатися дитину?
« Reply #51 : 02 Червень 2010, 01:27:32 »
Я читаю і думаю, що треба вже дитині на навчання гроші починати збирати d130.
Коли я вчилась (15школа) ще такого не було. Правда, я школу 13років тому закінчила d100. Підручники були, докуповували хіба щось для позакласного читання. Підлогу циклювали  і двері лакували ми самі, ніяких грошей не збирали. А тепер видно всім євроремонтів захотілось d143
Я вже писала, що моя свекруха вчителька. То вона теж з учнями разом гроші на все здає. А от підручники радить відпродувати в кінці року наступним класам.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-0
  • Користувач забанений!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #52 : 02 Червень 2010, 10:37:58 »
Ну, підручники продавати - це нормально. Я знаю, що ліцеїсти часто і форму навчальну перепродають, бо там в основному хлопці, дуже швидко ростуть і не встигають зносити :) у мене чоловікова сестра цього року випускниця, то на ремонт здавали - побілити, вікна помалювати (ЗОШ №7), майстрові заплатити, тобто без фанатизму. Зараз усі школи діляться на 2 категорії - платні (де деруть дуже багато, або є офіційна плата) і умовно безплатні, де гроші здавати треба, але у менших об"ємах. А зрештою все залежить від батьків - є школи "престижні", куди всякі крутелики намагаються дитину запхати (3-а, 5-а, 11-а, 1-а), там самі батьки таку планку встановлюють, бо їм не проблема викинути гроші на подарки вчителям чи "ремонти". Дитина з родини з середнім достатком почуватиметься там незатишно, бо довкола усі грошима сиплять. А є цілком нормальні школи, де вчаться цілком нормальні діти :) Це я вам кажу, як фотограф, який фотографує дітей і кожен день бачить, що там робиться.

Особисто я би давала дитину тільки в деякі школи (щоб не страшно) - 23-а (бо діти там цілком адекватні і завантажені рівно настільки, щоб не було часу на всякі дурниці), природничий ліцей (якщо будуть відповідні здібності), першу гімназію (знову ж таки, якщо будуть здібності) або у 5-у школу (на крайній випадок, там хоч биків нема є:) )

Offline lyuda

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #53 : 14 Червень 2010, 12:13:05 »
Хочу трохи написати про свої перші враження від школи № 11 на вул.Лепкого.Ходили з малим на конкурсний відбір учнів до 1-го класу:після цьго походу в мене і в чоловіка зникло всяке бажання залишати дитину там вчитись,навіть якщо пройде конкурс.По-перше дуже вразила їхня непунктуальність-сказали прийти на 16.00,а пустили в коридор тільки в 17.10,потім був повний хаос в черзі в коридорі,ми зайшли в кабінет лише в 19.10,дитина настільки була вимучена сидінням в коридорі,що я вже шкодувала,що взагалі туди пішла.Психолог,якого дирекція дуже хвалила за професійність,тримала дитину до 5 хв,що можна було визначити за цей час,я не розумію,при тому наголошувалось,що психологічні показники дуже важливі при відборі.А от в іншому кабінеті так звані "спеціалісти"тримали дітей по пів години,причому заходили тільки по двоє,решта народу тусувались в хаосі на коридорі 4 год.Але найбільш парадоксальним мені здалось те,що в вестибюлі висять списки подяки спонсорській допомозі в кожному класі,і там такі суми,що ого,якийсь 3-й клас здав 10500грн,а коли прийшлось зайти в клас,то ми з чоловіком були в шоці від бардаків,наскільки все обідране,потріскане,брудне,абсолютно ніяких ремонтів,як в якійсь найглухішій сільській школі,аж дивно бачити такий гарний фасад школи з вулиці,а в середині просто жах:двері,шафи,підлога,вікна допотопні,а в туалет на 2-му поверсі краще взагалі не заходити,гірше як на вокзалі.Одним словом,у нас шок і здивування повній невідповідності чуток про цю школу,не розумію як вона може бути в списку перших шкіл міста.Дуже негарно пед колектив себе показав перед батьками з першого ж разу:непунктуальність,безвідповідальність,непрофесійність(як для спец школи),організаційність на нульовому рівні,плю страшенний бардак.Більш туди не піду!

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #54 : 14 Червень 2010, 14:11:47 »
А я недавно дізнавалася про школу для свого племінника. 23 школа сестрі не підійшла, бо каже, що там ціни космічні, і трохи далеко возити. Виявляється, що на Трикотажці недалеко є дві школи, здається №2 і №9. Одна 4-річна, а друга - від 5-го класу. Не знаю, чому вони розділені. Кажуть, що школи охайні, вчителі нормальні і гроші великі не деруть. Здають щось звичайно, але погодьтеся, між 100 грн. і 1000 грн. є різниця!
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Romanochko

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #55 : 14 Червень 2010, 14:19:45 »
lyuda ,я Вас на рахунок школи №11 підтримую!!!!!!!! В свій час була там на практиці...свою дитину я б туди не віддала!!!!!!!! Ніколи! Ще старші класи куди не йшло,а от початкові d111 Та й 23 вже втратила свої позиції,гроші беруть,а ставлення до діток могло б бути кращим...хоча тепер всюди сповідують індивідуальний підхід...в залежності від товщини кошелька..

Offline Лягушонок

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вовуся - 8років і 10 місяців, Мунічка - 1рік і 10 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #56 : 29 Червень 2010, 11:15:30 »
мій малий ходить в школу-садок №2, ходив там в садок (ну ще так-сяк, тоже вихователька була занадто "оригінальна"), тепер ходить в школу. я дуже задоволена вчителькою. Караяндис Алла Володимирівна. вчитель-супер! цього року я на навчання малого практично уваги не звертала, бо мала дуже хворіла, так мій малий заняв друге місце на якись олімпіаді, готувала його вчителька... сама, без всякої "абонплати". гроши якщо здаем, то вона розписує в щоденнику до 50коп., що купили, і що з цього вийшло. школа там тільки до 4 класу. лишився 1 рік (малий закінчив 3 клас), думаем куда далі. живем зразу за 13 школою, але кажуть краще туда не йти. сидю, поняття зеленого немаю куда далі  d110

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #57 : 29 Червень 2010, 17:51:24 »
Я вже в котрий раз переконуюсь, що вибір школи - важливий, але більш важливий вибір вчителя, особливо в початкових класах.

Offline chychyndra

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #58 : 29 Червень 2010, 18:16:59 »
Я наверно чего то не понимаю, но зачем отдавать ребенка в польский или русский клас?
Ведь человеку потом поступать в институт. Как правило в Украине, и куда он со своим польским?
Русский кстати, в ту же степь

Хоть может у меня предвзятое мнение к польскому. Я училась в 14 школе (сейчас гимназия №2)
Тогда польские класы были у нас, потом их перенесли в 3 школу. А у обычных детей, типа меня, польский шел дополнительным языком, в одной упряжке с английским, французским, русским и украинским.
Полячка у нас была, пани Стася, по украински ни бум-бум. Зато если мы ее не понимали, била указкой по голове.

Хоть мне и не попало, я до сих пор под впечатлением. Ну и конечно, своего ребенка не отдала бы в такой клас. Ну не понимаю я зачем. Обьясните, а?

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #59 : 29 Червень 2010, 19:23:12 »
Підтримую Віку. Дитина повинна вчити мову країни, в якій перебуває і яку збирається використовувати в житті. Всі інші мови тільки як додаткові.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 29 Червень 2010, 20:08:29 »
А якщо ще задуматись над їхнім рівнем викладання (коли дитину навчають, наприклад, англійської 10 років і в результаті вона мову не знає, бо хто зна чи знає цю мову вчитель), то ТАК вони не потрібні. Тут треба все докорінно змінювати.
А стосовно російської, шкода, що до неї таке ставлення в західному регіоні (на сході, півдні, півночі і центрі діти досі вивчають російську, правда, на неї відводиться вже не така кількість годин на тиждень, як раніше, але все ж...).

Offline lyuda

• Бізнес Мамка
  • Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #61 : 30 Червень 2010, 16:06:28 »
А нас взяли по конкурсу в 11-ту школу,але після зборів і розмови з вчителькою,ми остаточно вирішили забрати документи звідти:наскільки повидумували своєрідних для школи якихось своїх специфічних правил,що просто жах,наприклад не розумію,чому я приводжу на 8 год.дитину в школу,не маю права завести її до класу,а тільки до подвіря школи,це що колонія якась,чи що?Якщо на урок дитина спізнилась на хв.,то зразу до дошки відповідати і оцінка знижена на 3 бали(за спізнення),вже попередили,що зимою дуже.дуже холодно,треба купити обігрівач,чайник електро,а весною дуже жарко і душно,відразу ж в перші збори зібрали по 150грн на потреби школи,потім на шкільні приладдя сказали ще по 150,на якісь таблиці нові ще по 150.Вчителька не забула зауважити,що попередні батьки їй поставили євровікна,паркет дубовий і нове крісло,а в сусідньому класі батьки зробили шикарний євроремонт з підвісними стелями і шикарними меблями,тобто для нас це був вого роду натяк.Одним словом за навчання і виховання дітей,яких 31 в класі,ми мало що почули,основна тема була-гроші на клас,школу і "яка я гарна вчителька,як мене діти люблять",це змушує серйозно задуматись.Ще треба було дуууже детально написати точне місце роботи тата і мами,ще б розмір,вибачте,трусів попросили.А в моєї подруги там малий в другому класі якось на уроці малювання розлив воду зі стакана і вкінці уроку клас святкував День Народження якогось хлопчика(роздавали печиво і цукерки,а вчителька сказала,щоб тому,що розлив водичку,не давали,бо він провинився.Дитина наскільки внутрішньо переживала,що два тижні після того хворіла і не ходила до школи,був скандал у директора,але без результату.З другого класу сказали взяти репетитора з англійської мови,враховуючи те,що ця мова в них по 3 рази в тиждень.Отакі-то справи,а ми думали,що там щось особливе...англійська...дисципліна-так,але ж не на рівні диктатури і дибільних вимог.Дитина,яка по характеру вразлива,стане морально-психічно хворою з їхніми правилами,яких нема в інших нормальних школах.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 30 Червень 2010, 17:10:48 »
"Зовнішнє" враження - оманливе. А мені так ця школа подобалась. Спокійно, акуратно і вчителі ніби хороші.
Правильно зробили, що забрали дитину. Як можна привести дитину до школи і не заходити до класу? Це вже насторожує. Якщо вчитель не хоче бачити (так виходить?) батьків, значить є що приховувати. Хорошому вчителю завжди хочеться "похвалитись" новою наочністю, дидактичним матеріалом та навіть успіхами дітей. А стосовно покарань, це вже в жодні рамки не входить. Ніхто не має права знущатись над дитиною. Я б у цій ситуації візитом лише до директора не обмежилась.

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Користувач забанений!
    • Награды
« Reply #63 : 30 Червень 2010, 20:16:50 »
З 11-ї школи діти жалілись, що в одної дівчинки на уроці мобілка задзвонила, то вчителька вирвала телефон у дитини і викинула з вікна... а то був дорогий телефон...

Offline naddy.b

• Своя Мамка
  • Користувач забанений!
    • Награды
« Reply #64 : 30 Червень 2010, 20:18:15 »
Ірена, ми в гімназії російську вивчали, але треба бул обатькам писати заяву - хто бажає, щоб дитина ходила на ці уроки. Ходили всі і зовсім про це не шкодували.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 30 Червень 2010, 21:30:29 »
naddy.b, я в 23-й також вивчала російську.
Якби ж то усі батьки були свідомі, а то у них уявлення, що лише англійська потрібна і все.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #66 : 30 Червень 2010, 21:53:25 »
Я теж вивчала російську до сьомого класу, та й в родині у мене є росіяни, тому цією мовою я добре володію. Знання російської дуже допомагало в уніврситеті, де практично вся література була написана цією мовою.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline ксюшка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василько 5 років 7 місяців; Дмитрик 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #67 : 15 Серпень 2010, 21:09:58 »
А хто щось знає про 17 школу, а то ми живемо недалеко і я сама закінчувала цю школу. але це було трохи давно, вчителі ті що мене вчили майже всі уже на пенсії. Останнім часом чула не дуже гарні відгуки про цю школу. Але ця школа нам практично через пару дворів і не дуже хочеться "вигадувати" у яку школу дати дитину d111