Автор Тема: В яку школу віддати навчатися дитину?  (Прочитано 61423 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: в яку школу віддати навчатися дитину?
« Reply #85 : 09 Вересень 2010, 11:16:21 »
Так!ЇЇ звати Таня.
Цитувати
У нас трохи натануті стосунки у колективі
З танею чи в загальному?Ви були на лінійці?Бо я була біля неї,то ви теж могли мене бачити!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #86 : 09 Вересень 2010, 12:47:58 »
Про стосунки, я мала на увазі взагалі в колективі, хоча молодівчителі тримаються окремо і в кашу собі плюнути не дають. І на учнях це ніяк не відображається.  Якщо б я свою дитину давала в 3 школу, то тільки в польський клас.

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #87 : 25 Жовтень 2010, 09:42:31 »
Цитувати
А нас взяли по конкурсу в 11-ту школу,але після зборів і розмови з вчителькою,ми остаточно вирішили забрати документи звідти:наскільки повидумували своєрідних для школи якихось своїх специфічних правил,що просто жах,наприклад не розумію,чому я приводжу на 8 год.дитину в школу,не маю права завести її до класу,а тільки до подвіря школи,це що колонія якась,чи що?Якщо на урок дитина спізнилась на хв.,то зразу до дошки відповідати і оцінка знижена на 3 бали(за спізнення),вже попередили,що зимою дуже.дуже холодно,треба купити обігрівач,чайник електро,а весною дуже жарко і душно,відразу ж в перші збори зібрали по 150грн на потреби школи,потім на шкільні приладдя сказали ще по 150,на якісь таблиці нові ще по 150.Вчителька не забула зауважити,що попередні батьки їй поставили євровікна,паркет дубовий і нове крісло,а в сусідньому класі батьки зробили шикарний євроремонт з підвісними стелями і шикарними меблями,тобто для нас це був вого роду натяк.Одним словом за навчання і виховання дітей,яких 31 в класі,ми мало що почули,основна тема була-гроші на клас,школу і "яка я гарна вчителька,як мене діти люблять",це змушує серйозно задуматись.Ще треба було дуууже детально написати точне місце роботи тата і мами,ще б розмір,вибачте,трусів попросили.А в моєї подруги там малий в другому класі якось на уроці малювання розлив воду зі стакана і вкінці уроку клас святкував День Народження якогось хлопчика(роздавали печиво і цукерки,а вчителька сказала,щоб тому,що розлив водичку,не давали,бо він провинився.Дитина наскільки внутрішньо переживала,що два тижні після того хворіла і не ходила до школи,був скандал у директора,але без результату.З другого класу сказали взяти репетитора з англійської мови,враховуючи те,що ця мова в них по 3 рази в тиждень.Отакі-то справи,а ми думали,що там щось особливе...англійська...дисципліна-так,але ж не на рівні диктатури і дибільних вимог.Дитина,яка по характеру вразлива,стане морально-психічно хворою з їхніми правилами,яких нема в інших нормальних школах.
Тоже самое и нам сказали (я так понимаю наши дети в один класс попали, потому что услышали мы слово в слово, что Вы описали). Мы тоже школой не очень довольны. Много всяких мелочей, которые в целом составляют не очень красивую картину.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #88 : 25 Жовтень 2010, 09:46:17 »
Я б в такій ситуації не мовчала.  d105 

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 25 Жовтень 2010, 09:47:38 »
Взагалі такі ситуації і складаюься, що батьки бояться зайве сказати.  d108 Але ж це НЕПРАВИЛЬНО.  d128

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +361/-0
    • Награды
« Reply #90 : 25 Жовтень 2010, 10:12:36 »
ох, в мене сусідка працює в 11 школі і малу туди свою водить. Спробую навести справки.

А ми підем у 25-ту школу,бо вона і близько і бабуся наша там працює.

Offline lyuda

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #91 : 25 Жовтень 2010, 13:01:33 »
Crimea,а я скажу від щирого серця:я просто щаслива,що забрала в останній момент свою дитину з 11-школи.Зараз у звичайній школі,але попали до такої вчительки,що я навіть і не сподівалась,що ще можуть бути такі люди,малий просто щасливий,з задоволенням ходить і завжди хоче ходити.Дуже великі плюси для дитини,що школа 5хв від хати,на 8.30 і всього 15 дітей в класі,увага приділяється всім дітям по максимуму.Батьки пока всім задоволені і діти ходять з задоволенням.Я теж "за "кращу освіту для своєї дитини і не хотіла б гіршого,але не "терористичними" методами,які можуть підірвати психіку дитини,що вже потім ніякої освіти не захочеться

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 25 Жовтень 2010, 15:30:47 »
Взагалі, це тільки здається, що коли школа престижна, то і навчання на високому рівні. За кожною школою стоїть конкретний вчитель, який або дає хороші знання або ні.
lyuda, а про яку школу ви пишете, якщо не секрет?

Offline Crimea

• Своя Мамка
  • Репутація: +11/-0
  • Всё будет хорошо, я узнавала!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #93 : 25 Жовтень 2010, 15:42:27 »
Цитувати
lyuda, а про яку школу ви пишете, якщо не секрет?
Приєднуюсь до запитання  :). Дуже цікаво де це такі школи (по 15 учнів у класі). В нашому - 32 чи 33 дитини  d16.
У нас теж біля дому 2 школи, але хотіли щоб дитина з першого класу вивчала англійську тому і віддали, якби не це, я б теж вже забрала синочка звідти  d111

Offline lyuda

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: lyuda
« Reply #94 : 25 Жовтень 2010, 19:27:50 »
Crimea,з назвою школи я Вас розчарую,бо це Угорницька ЗШ,на жаль вона не в м1ст1,але я ще раз переконалась,що справа вся у вчительц1,а не в престиж1 чи статус1 школи.Сама соб1 дивуюсь,як тут у себе "п1д носом" не знала про таку вчительку,а пхалася чомусь до так званого "кращого".Також чую дуже хорош1 в1дгуки про вчительку першого класу в школ1 по Галицьк1й(б1ля Крезу),кажуть,що д1ти просто в захват1 в1д не1,хоча теж багато д1тей в клас1.Зрештою ще й як яка дитина,деяким всер1вно яка вчителька

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #95 : 27 Жовтень 2010, 19:42:33 »
якби зараз став вибір школи то віддала би у 5, я її закінчила і було прикольно
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Метелик

• Щаслива, тому що двічі мама !
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +727/-0
  • До мене тільки на ти!
    • Місце, де я творю!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #96 : 25 Листопад 2010, 22:43:54 »
Христина, а ти давно закінчила цю школу? Бо в моєї одногрупниці там мама викладає, то каже що там тепер просто жах :вимагають за все що можна, всюди поставили камери спостереження, директор гребе під себе все що нерівно стоїть, в неї сестра молодша то її з тої школи забрали у якусь звичайну.
Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 27 Листопад 2010, 20:15:11 »
та вже трохи є, в 2003 році, а камери заради безпеки поставили, а на рахунок взяток то навіть не знаю d104, ну мені ще крім 5 школи 3 нормальна, але хто його зна, просто в 5 психолог моя добра знайома, то каже що поки що там ніби ок

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #98 : 27 Листопад 2010, 20:18:26 »
Цитувати
просто в 5 психолог моя добра знайома, то каже що поки що там ніби ок
Ви про пані Рому?

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 27 Листопад 2010, 20:31:16 »
ага, саме про неї, кльова жінка, я ше як в школі була то вона у нас психологічний гурток вела, а тепер просто колєгуємо :)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #100 : 14 Грудень 2010, 18:04:12 »
Одні знайомі дали дитину в Першу ластівку, місяць коштує 2000 грн., дитина там від ранку до 18 здається, сніданок/обід/вечеря і гуртки з індивідуальними заняттями включено, але вони малого ранесенько відвозять і аж ввечері забирають, якось аж шкода дитини d104

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 14 Грудень 2010, 20:37:27 »
кажуть Перша Ластівка це повна профанація, мають добру рекламу і все, всі знайомі радять не давати туди дітей, але не знаю на скільки то правда