Автор Тема: Робота батьківського комітету  (Прочитано 18866 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Re: Робота батьківського комітету
« Reply #34 : 25 Вересень 2012, 22:00:49 »
Я бачу тут багато активних і свідомих мамок!  z4
Бажаю всім успіхів!
Ми можемо змінити наше життя на краще!!! d41
Ну тоді завтра поділимося враженнями  ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #35 : 25 Вересень 2012, 23:09:37 »
У нас теж завтра перші збори. Подивимося, що з того буде...
karolina, чеки дають далеко не завжди, але залізним аргументом може служити низька ціна (купила на базарі дешевше, в магазинах з чеками було дорожче).

Цитувати
IRYSYA: питають як це ти будеш писати скільки кому в конверт поклали?????????
Нормально! Так, як вони потім будуть питати, де Ви поділи гроші. Я вже писала, що наша голова БК в ясельках писала такі докладні звіти, що я аж сміялася (тряпочка - 2,45 грн, булавки - 1,80 грн., виховательці на свято ..., няні ... і т.д.). Я якось запитала, для чого вона так морочиться, написала б господарські товари - 12 грн., подарунки не розписувала... А вона каже: "Зате ніхто не прикопається". І мала чистий спокій. Так що краще так. А то радників повно, а потім як прийдеться Вас захистити перед особливо настирними батьками, то ніхто не обізветься.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +677/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #36 : 26 Вересень 2012, 11:42:45 »
Я теж так думаю, що краще писати все детально, щоб нікому потім не доводити, що це біле, а це чорне. за ці дні я зрозуміла, що мої співкомітетчики взагалі нікому б нічого не показували. щоб спокійніше спати.
я пробувала їм пояснити, що якщо після цього разу здавання на День вчителя вони нічого не відзвітують, то батьки "устроять революцію"  d105. мені вже здається, що це має піти їм на користь  d30 d30 d30

Дуже дякую всім за корисні поради, я багато для себе почерпнула. Чекаю ваших сьогоднішніх вражень, мамусі  :*
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline Nadya-

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #37 : 26 Вересень 2012, 15:44:55 »
Ось тут пишуть, що вчителям краще гроші дарувати. Це звичайно так,  але подивіться з іншого боку. Якщо в класі 22-  25 учнів (а 100% майже ніколи не можна зібрати, завжди знаходиться пару "бідних")  і є 15-16 вчителів, то це ж по скільки треба здавати на день вчителя, щоб щось пристойне поставити в конверт? Гроші можна в садіку, в початковій школі або на день народження керівничці, а на день вчителя і 8 березня тільки маленькі подаруночки.

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #38 : 26 Вересень 2012, 15:58:29 »
Цитувати
Цитувати
Завтра збори, то готую звітність
І в мене завтра збори в садочку, то я маю зошит в якому записую все, хто здав, скільки, що купили і вартість. А про чеки я щось не подумала,  шукаю де дешевсе, не всюди чеки дають, та тепер буду просити чеки.
karolina не бавтесь з чеками вони за місяць два вигорають, це я як ЧБК з досвідом кажу. Не збирала гроші в старшої дочки тільки як народила молодшу, то 2 роки декретної відпустки мала z5 а тепер знову як рекет під дверима гроші збираю. Звіт роблю завждиЮ тільки чомусь наші батьки не хочуть його перечитати, переважно всіх цікавить ЩО КУПИЛИ і ХТО дарував?
Так ось вам моя порада - на День вчителя подарунки і квіти давайте дітям, Боже борони батькам вітати вчителів, потім будуть казати що то ви підлабузник. (усі наступні свята також так робимо, тільки дітки міняються)
Як ідете на закупи запропонуйте кільком батькам не з комітету піти з вами, кожного разу когось іншого запрошуйте (після першого разу кожен відчує всі прєлєсті батьківського комітету) на наступний раз вже ніхто не згоджується іти, але самому також не варто щось купувати, мусить бути свідок що саме така сума була витрачена і навіть чек тоді не потрібен.

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #39 : 26 Вересень 2012, 16:12:26 »
Цитувати
тим людям, хто в БК треба справді видавати медаль на терпіння, бо це така головна біль - всіх попередити, упросити здати гроші, відчитатись, а потім вислуховувати, що купили не таке, як хтось хотів))
d2 d2 d2 ото я тепер в БК і якраз збираю гроші  d27 d111

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #40 : 26 Вересень 2012, 16:15:48 »
Цитувати
На наступних батьківських зборах вона всім батькам роздавала надруковані детальні звіти про всі витрачені гроші до копійки: скільки зібрали, куди витратили, скільки залишилося. Я стикалася в своєму житті з багатьма звітами, але такого детального я ще не зустрічала.  У звіті також були виписані прізвища батьків, які не здали гроші
я якраз думала як би то і що би то придумати щоб відзвітувати батькам про витрачені кошти і їх залишок, а тут якраз Ромка підказала, дякую  :* якраз на наступні збори так і зроблю  ;)

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #41 : 26 Вересень 2012, 16:16:39 »
Цитувати
Черрі
вітаю z5 головне не переймайся як почнеш відчувати, що гроші збираєш собі на кусок хліба, це не так і ті гроші потрібні для цілого класу, та з часом звикнеш, що такі думки треба відштовхувати і вимагати вчасно здавати гроші

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Фотограф
    • Награды
« Reply #42 : 26 Вересень 2012, 16:30:43 »
та от як то кажуть в сім"ї не без урода  d112 в нас 20 учнів в класі, здавали по 120грн на прописи і по 20грн на потреби на початок,а пізніше зрозуміли що тих 20грн не стане на всі потреби і вирішили доздати більшу суму, тобто 100грн, щоб не бігати кожен місяць і не стояти під дверима випрошуючи 20грн, а щоб гроші собі зберігалися і використовувалися по мірі зростання потреб, от в тому числі і на День Вчителя,....... то одна мамочка лиш позавчора гроші дала 120 грн за прописи, а тих 20грн і 100грн не здала  :/ d112 я навіть не знаю як їй знову дзвонити бо вона ж була на бат.зборах і чула що треба здати 140грн і чемно втекла, пару днів проходить а вона гроші не здає в школі не показується, я їй подзвонила то вона на мене гаркнула що не має грошей а як буде мати то здасть, то от тільки позавчора здала 120 а не 140 як я їй казала, а тепер от треба знову дзвонити і казати хай ще 20 і 100 доздасть то мабуть знову буде гаркання в трубку що не має, хоча всі знають в селі що випивати під магазином і вона і її чоловік гроші мають  d112

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #43 : 26 Вересень 2012, 16:35:28 »
слухайте.....! А коли день вчителя? бо в мене в однокласниках пише "Завтра День воспитателя и всех дошкольных работников"

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #44 : 26 Вересень 2012, 16:37:30 »
 d110 але я дундук... все ніяк не можу збагнути,що моя доця вже в садок не ходить....  то ж день вихователя,а не вчителя....

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 26 Вересень 2012, 19:43:05 »
Згідно з указом Президента  від 11 вересня 1994 року свято відзначається в першу неділю жовтня.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 26 Вересень 2012, 19:57:49 »
Цитувати
Гроші можна в садіку, в початковій школі або на день народження керівничці, а на день вчителя і 8 березня тільки маленькі подаруночки.
цілком згідна з вами. ми в 3 класі, але все одно, якось напряжно виходить... бо є їх з добрий десяток теж: директор, 2 завучі, класна, 2 англійські, 1 підгрупа читання, музика, християнська, фізкультура... здається всі. от якраз 10  d111

Online karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #47 : 26 Вересень 2012, 20:29:50 »
Цитувати
тим людям, хто в БК треба справді видавати медаль на терпіння, бо це така головна біль - всіх попередити, упросити здати гроші, відчитатись, а потім вислуховувати, що купили не таке, як хтось хотів))
Це точно, тільки, що прийшла з батьківських зборів  - голова болить, такий балаган влаштували, а ні про що толком не договорились d111

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #48 : 26 Вересень 2012, 20:39:17 »
Цитувати
Це точно, тільки, що прийшла з батьківських зборів  - голова болить,

Аналогічно... Капєц як голова болить... Завтра буду відписуватись, сьогодні неможу. Сьогодні були добровольці у БК, які самі зголосились. Менше клопоту на голову.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #49 : 26 Вересень 2012, 21:06:18 »
Цитувати
karolina: тільки, що прийшла з батьківських зборів  - голова болить, такий балаган влаштували, а ні про що толком не договорились
У нас повністю те саме! Так мене дістали на тих зборах, я ніби в дурдомі побувала: говорять всі накупу, перекрикують одне одного, перебивають виховательку, триндять без кінця на якісь свої теми, ніби двієчники на задній парті на уроці, ні поваги до вихователя, яка проводить збори, ні елементарної вихованості! Я була в шоці, на таких зборах я ще не була. Добре зробила та половина батьків, які взагалі не прийшли. І чого я дурна туди поперлася?! Накінець погодилася бути ще й членом БК, бо вже настільки дістав той неорганізований балаган, що я не витримала і рявкнула, тоді нарешті проглянулася якась тишина. Добре казала наша вихователька з ясельок, що за нею дехто з батьків плакав, коли дітки закінчили яслі. Я напевно буду серед них. Так, як вона вміє контролювати ситуацію, не вміє напевно ніхто.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мафросія

• Ніколи не припиняй посміхатися, бо хтось може закохатися в твою посмішку!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярик 14 років, Влад 8 місяців
« Reply #50 : 26 Вересень 2012, 23:44:13 »
І у нас були збори, оновили БК на цей навчальний рік, самі зголосилися попробувати тої каші z5.Здавали по 150 грн., всіх батьків не було як завжди.За канікули не ясно коли осінні будуть.... Все пройшло спокійно, як ніколи..... :)