Автор Тема: Силіконова посуда, зручність чи безпека?  (Прочитано 6429 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Galka11Автор темы

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-1
  • До мене на ТИ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
У будь-якої жінки є бажання порадувати своїх близьких чимось смачненьким. Але для приготування цікавих страв кожній господині потрібен певний набір кухонного начиння: це і миски різних розмірів, і скалки, і віночки, і міксери, і формочки різних конфігурацій для випічки.

Сьогодні вже багато господинь оцінили таке нововведення як силікон. Силіконова кухонне начиння все більше і більше отримує популярність. Силіконом можна замінити вже багато. Тут і різноманітні силіконові форми для випічки коржів, кексів, печива і хліба, і силіконові конверти для запікання, пароварки, ємності для льоду, пензлики і навіть силіконові нитки для обв'язки м'ясних рулетів ...

Природно, перше питання, яке приходить на думку при такому достатку товарів: чи не шкідливий силіконовий посуд?

Силікон - це двоокис кремнію (кварцового піску). Шляхом певних реакцій синтезується матеріал, що відрізняється хімічним складом і відповідно, структурою: виходить або твердий, або рідкий силікон. У харчовій промисловості використовується рідкий, оскільки він практично не взаємодіє з навколишнім середовищем, а значить, рідкий силікон не має запаху і смаку, не виділяє токсичних летючих речовин. Висновок - вироби з силікону безпечні, правда, якщо вони виготовлені добросовісними виробниками, тобто якщо посуда якісна, без всяких сторонніх домішок.

При покупці силіконових виробів потрібно звертати увагу на ряд особливостей. Посуда з силікону не повинна бути занадто кислотного забарвлення, так як для додання їй яскравості можуть бути використані токсичні речовини, зокрема, кадмій. Тому краще вибирати прозорі вироби.

Неякісна силіконова посуд швидко втрачає еластичність, покривається тріщинами. Силіконова посуда не повинна пахнути. Неякісна - до того ж і при готуванні виділяє запах.

Крім того, неякісна силіконова посуда біліє при стисканні - зігніть силіконову форму і місце згину стисніть між двома пальцями. Якщо колір залишився без змін, то це свідчить про високу якість, але якщо силікон між вашими пальцями побілів, то від такої покупки краще відмовитися.

Якісна силіконова посуд має ряд переваг, які відзначають багато господинь. Силіконова посуда морозостійка (-60 градусів), жароміцна (+280 градусів). А значить, її можна використовувати в духовках (як в газовій, так і електричної), мікрохвильових печах, а також застосовувати при заморожуванні продуктів.

Силіконові форми мають природне антипригарну властивість, тому вміст легко виймається.

Силіконові формочки дуже практичні і економічні. Вони легко миються (досить теплої води і губки), змащувати їх маслом не треба, хіба що тільки при первинному використанні. Форма не обпікає, можна кілька разів поспіль використовувати, не чекаючи її остигання. Силіконова посуда не взаємодіє ні з гарячими, ні з кислими продуктами, не втрачає форму, не окислюється.

Силіконова посуда універсальна. Наприклад, деко з силікону відмінно підходить як для випічки пісочного печива, так і для приготування м'ясних і овочевих страв.

А в силіконовому конверті для запікання можна запікати овочі, розморожувати, а також готувати продукти на пару, так як є спеціальний піддон.

Силіконові форми для випічки - відмінний подарунок як починаючої господині, так і кондитеру з досвідом. Наприклад, кругла силіконова форма діаметром 26 см, призначена для випічки коржа, ідеальна для створення святкового торта. Квадратна силіконова ємність підходить для пирогів до вечері для всієї родини. Виріб в такій формі печеться рівномірно і виглядає красиво.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

• Танцюй так, ніби на тебе ніхто не дивиться. Співай так, ніби тебе ніхто не чує. Люби так, ніби тебе ніколи не зраджували, і живи так, ніби земля - ​​це рай. Марк Твен
  • Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
Re: Силіконова посуда, зручність чи безпека?
« Reply #1 : 05 Жовтень 2012, 14:26:16 »
Сьогодні перевірила всі свої силіконов і форми - запаху немає, але кожна форма біліє при стисканні - є такі які не біліють, але тільки в тих місцях де силікон тонкий, а  де трохи товстіший то біліє теж.

Переглянула в інтернеті багато пропозицій  італійських, німецьких та інших закордонних фірм - ціни кусючі. Але чи справді ціна відповідає якості???

Дівчата, хто що думає на рахунок використання силіконових форм???
Дитина, яка терпить менше образ, виростає людиною, яка більше усвідомлює свою гідність.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #2 : 05 Жовтень 2012, 14:30:54 »
Тільки, що перевірила в донечки є така силіконова постушка у вигляді полунички для прорізування зубів виробництва США, при стисканні і справді не біліє  d104

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #3 : 13 Жовтень 2012, 17:05:17 »
Гарна темка, я вже теж десь писала, що дуже люблю силіконові форми, але от почала сумніватись щодо безпеки...в мене напевно всі форми, які купляла. при першому приготуванні виділяли запах...

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #4 : 13 Жовтень 2012, 17:55:13 »
скільки печуу формах куплених на форумі у Мамасі - то ніяких запахів.... d104

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #5 : 13 Жовтень 2012, 19:52:08 »
перевірила своі форми,теж біліють при натисканні.А може пустушка не біліє,тому що вона без барвників d130

Offline Lapochka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +189/-0
  • Треба вміти перегортати нову сторінку життя
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #6 : 13 Жовтень 2012, 20:16:38 »
Цитувати
скільки печуу формах куплених на форумі у Мамасі - то ніяких запахів.... не знаю
В  мене теж форма з цього сп, то на жаль, запах при першій випічці був ужасний...

І я перевірила форми, всі 8 штук біліють z2

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #7 : 14 Жовтень 2012, 12:12:58 »
Цитувати
А може пустушка не біліє,тому що вона без барвників
ні вона для прорізування зубів і кольорова, зелені листочки та червоненька постушка. То я листочки стискала, то не біліють

Offline alla_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліса
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #8 : 21 Жовтень 2012, 18:20:28 »
Перевірила и я свої. Теж біліють при натисканні. І кольори у них  дуже яскраві, але запаху  немає.

Offline Kvi.Tochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
« Reply #9 : 01 Листопад 2012, 23:42:52 »
Цитувати
Дівчата, хто що думає на рахунок використання силіконових форм???

Для мене вони дуже зручні у використанні, і оригінальна випічка виходить d41  ... Чула що це не дуже корисно і трохи  шкідливо, але всерівно користуюсь :).... а на рахунок запаху - то я перед випічкою - відмочувала ті форми, то як такого запаху не було,а  з часом то взагалі пропав)

Offline Olesya 1

• Свідома Мамка
  • Репутація: +41/-0
  • Тaк хочeтся побыть хрупкой и бeззaщитной жeнщиной!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: -
« Reply #10 : 02 Листопад 2012, 22:52:37 »
якось не можу зібратися купити такі форми, також на рахунок безпеки пережива, але вони такі цікаві і привабливі , що таки куплю при першій можливості...

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #11 : 13 Грудень 2012, 16:06:28 »
В мене тут сталась біда з формою силіконовою, але вивела я цікаву штуку. Хтось порізав мені форму ножом - ну та й пішла тріщина. Я вже хотіла викидати, а потім кажу чоловікові - а може її заплавити? Бо тріщина невелика, форма зручна, ще й якраз пекти в ній збиралась. Та от - її не бере ніщо. Ні паяльник (300 градусів) ні розпечена до червоного викрутка - матеріал навіть не змінюється. Так що по перше - можна точно не переживати, що вона не витримає якусь температуру. А друге, про що подумала - а скільки ж років ця зараза буде розкладатись   d107

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #12 : 13 Грудень 2012, 16:20:12 »
перевірила і я свої форми.
Є у мене форма з СП Кайзерхоф - біліє, але ніяких сторонніх запахів і смаків (пекла вже багато і всяке).

З СП Мамася кекси біліють, а от коврик для розкатування і прихватка ні. запахів також ніяких нема.
про безпечність я також задумувалась, але купила першу форму для тощо що вона була мені дуууууже потрібна. люблю пекти корж "шоколад на кипятку", а там треба нерозємну форму. то силіконова просто  z4 z4 z4 z4 z4
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

• Досвідчена Мамка
  • До мене на ТИ
    • Награды
« Reply #13 : 13 Грудень 2012, 23:16:29 »
В Метро бачила форму Zenker для шоколадних цукорок, така шоколадного кольору - перевірила її з усіх боків, і на швах і на згинах , коротче всюди - не біліє. Але її ціна 100 грн

Offline Tashabort

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +24/-0
  • Бажаю всім миру та спокою.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настуся 7,5 років, Юля 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #14 : 20 Травень 2013, 14:55:31 »
Цитувати
якось не можу зібратися купити такі форми, також на рахунок безпеки пережива, але вони такі цікаві і привабливі , що таки куплю при першій можливості...
Та сама історія. чула багато схвальних відгуків. Вирішила, що потрібно брати.

Offline Ива

• Когда в доме есть дети, идеально чисто может быть только в вазочке с конфетами))
  • Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #15 : 24 Грудень 2013, 17:06:56 »
а хто бачив в живу саме ці коврики? якість нормальна, чи не айс?  d67 Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +449/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #16 : 24 Грудень 2013, 17:09:33 »
коли робила Сп по формах, то собі взяла такий коврик(правда не з цього сайту) то вже у мене десь біля 2 років, весь час ним користуюсь і дуже задоволена
[/url]