Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 8616 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Оксана09

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія, Люба
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
в садочку спали обидві. а вдома- як навіть й не спали то лежали тихенько- років до шести.я вважаю що потрібен перепочинок мозку й привчила мене слухати й лежати спокійно...

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
А тут пишуть що навіть дітки після рочку уже спати не хочуть вдень  d16
Таке дійсно в декого є. В мого молодшого сина вже таке разів 5 було. Йому півтора. От не спить і все. І це справді дуже недобре. Я ж бачу, що він втомлений, та спати не хоче. Добре, що таке буває нечасто

Offline lidchek

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
У мене малий з 1,5 року не спить вдень.Мені теж набридло було,як вже вище писали по 2 год. з ним в ліжку лежати і безтолку.Малий дуже-дуже активний d111Спати лягає о 9 год.вечером,максимум 10 год.,зранку просипається 9 год.-9.30.год.Зараз пішли в садок,то 1 день просто в обід в ліжку годину пролежав і я забрала,а на другий день вже спав.Сьогодні в садок не вела,в день не спав,заснув в 20.00год.пішов сам в ліжко.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Ого...це дуже велике навантаження, психіка і організм дитини мають відпочивати.
та казки це все, я вас умоляю - весь світ не спить після 2-х років гарантовано, що неавіть дитину з садка треба забирати, якщо вона таки засинає в тебе, а в нас прямо вже перевантажутся  d30. За кордоном прийнято щоб дитина в 20..00 вже спала, а в нас діти і до 2-гої ночі бісятся, зато денний сон є.
Нє, я розумію, коли дитина вдень за півгодинки засинає і прокидаєтся щасливою, а коли це перетворюєтся на якісь жах - по три  години мама витрачає часу і нервів, щоб дитину вкласти, заради чого??? Ніколи такого не зрозумію.
Цитувати
А ще вихователька в садочку моїй подружці говорила, що дитина має обов"язково до 4-5 років спати вдень, якщо не спить то має лежати 1-2 год, щоб зняти навантаження на спину.
так так звичайно, а виховательки мають 3 години на "потрендіти" та чай попити  d30. Взагалі бісить мене цей підхід - вони просто через власну лінь не хочуть з несплячими дітками займатись і наглядати, тому краще розповідати казочки про навантаження на спину (яке може бути навантаження на спину у дошкільняти????) лишь би мами вчили своїх дітей лежати і незаважати вихователькам чаї гоняти.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +478/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
та казки це все, я вас умоляю - весь світ не спить після 2-х років гарантовано,
Моїй Насті той денний сон реально портібний, може тому, що вона дуже активна d143 інакше в неї до вечора просто "дах зриває", вдень її важко вговорити лягти спати, але вже якщо лягла, то буквально за пару хвилин може заснути і проспати 2 год., потім встає в прекрасному настрої і без проблем вкладається спати ввечері.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bbc

• люблю...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Моя старшенька не спала вдома обідом від 2 років, а у садочку частіше спала ніж не спала. Але час нічного сну практично не мінявся.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Мому 5 якщо покласти, то буде спати. Якщо не покласти то теж біди нема. Тому як е можливість поспати то відпочивае і він і я.

Offline vishenka79

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Артем, Яна
  • Ваше справжнє ім’я: Діна
моя старша така як я ніколи в обід не спала. в садку з цим була проблема. менше спало але вечором потім покласти була страшна проблема. всі в 21.00 в ліжку а це до 24.00 год скаче.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Оксан, я охотно вірю, просто не розумію матусь яки нервують себе і дитину двогодинними ляганнями зі скандалами - бо так треба!
Це ж індивідуально все!
Наприклад, в нас в саду  є перекуси, бо майже всі батьки вважають, що як дитина дві години не поїсть, хоча б печіва - то прямо впаде і вмре  d30, це я звичайно перебільшую, але бачу що є дуже багато ровесників моє Варі яки їдять кожні 2-3 години а в перервах ще й постійно то яблучко то печіво.
А моя снідає в 8.30, якщо не перекушує в садку, то обідати хочу не раніше 15.00, а як  перекушує в садку (фрукти та пару горішків!!!) то може і в 17.00 ще не хотіти  d30. І хоч що ти роби! НЕ хоче і все. Правда коли вже захоче, то їсть велдикі порції і не перебірає їжою.
Так що сон і їжа занадто індивідуальні щоб тут були строгі правила - бо так треба - яки ще і забирають купу нервів в мам та дітей.

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка, 10.01.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Ов, Панакота мене "розгромила"  d30 Ну, давай по порядку!
Цитувати
я вас умоляю - весь світ не спить після 2-х років гарантовано, що неавіть дитину з садка треба забирати, якщо вона таки засинає в тебе, а в нас прямо вже перевантажутся
Навіть не знала, що Україна - виняток зі всього світу  d107
Цитувати
За кордоном прийнято щоб дитина в 20..00 вже спала, а в нас діти і до 2-гої ночі бісятся, зато денний сон є.
Мами, в кого дитина до 2 ночі біситься?  d77
Цитувати
а коли це перетворюєтся на якісь жах - по три  години мама витрачає часу і нервів, щоб дитину вкласти, заради чого???
Три години - це вже "перебор".....може мама не дуже вдалі години для сну вибрала?
Так, я згідна, усі діти індивідуальні, є винятки - супер-енерджайзери, які не сплать вдень - при цьому чудово себе почувають і досипають свої години вночі. Але я переконана, що, незважаючи на
Цитувати
весь світ не спить після 2-х років
дитина в 2 роки має спати вдень а не біситись до 2 ночі  d111
Цитувати
а виховательки мають 3 години на "потрендіти" та чай попити  . Взагалі бісить мене цей підхід - вони просто через власну лінь не хочуть з несплячими дітками займатись і наглядати, тому краще розповідати казочки про навантаження на спину (яке може бути навантаження на спину у дошкільняти????) лишь би мами вчили своїх дітей лежати і незаважати вихователькам чаї гоняти.
Іванна, ну але ж і вони - люди  d112 Чи ти хочеш сказати, що усі вихователі мають залізобетонні нерви? Та нехай поп"ють той чай 2 години чи щось інше зроблять аніж будуть свою втому і знервованість виливати на моїй невиспаній і такій же втомленій дитині  d105

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
Навіть не знала, що Україна - виняток зі всього світу 
не Україна, а весь пострадянський простір  d112
Цитувати
Так, я згідна, усі діти індивідуальні, є винятки - супер-енерджайзери
в мене не фіга не енерджайзер, але не спить з 2 років.
Цитувати
дитина в 2 роки має спати вдень а не біситись до 2 ночі 
нікому вона нічого не має, що то за брєєд взагалі змушувати дитину їсти і спати, а деяки ще і привчанням до горщика змушують какати і пісяти, коли дитина не хочу... Я б за таке якусь відповідальність ввела, то ж знущання над людиною!!!
Я не розумію невже не ясно, що сон, їжа і пісі-какі то фізіологічні потреби будь якого організму і організм їх дуже гарно коректує!!! В когось дитина сама лягає в обід, а в когось не лягає і однаковим знущанням є змушувати дитину спати коли вона не хоче і не давати постійно спати коли вона хоче - однакові знущання достойні концтабору.
Цитувати
Іванна, ну але ж і вони - люди 
А я не людина? В мене рабочий день буває і подовше, мало того наприклад вчора я за 3 години подивилась 83 людини - я це відповідно десь 300 вставань з-за столу за 3 години. А ще на кожного з них треба зоповнити три документа  з діагнозом, то чого мені не дадуть три години??? При чому тут люди чи не люди , як вибрав цю професію треба розуміти, можно подумати, що інші роботи набагато легші. І чого за кордоном люди можуть працювати з дітьми по 12 годин без сна, а в нас вони аж дуже втомлені? Та і в нас Слава Богу є заклади в місті де як дитина не хоче спати - то і не спить. Наприклад для мене це даже не обговорюєтся, це  є обовязковую умовою сада як на мене - щоб сон денний там був по бажанню, осмобливо для дітей після 4 років.
Цитувати
будуть свою втому і знервованість виливати на моїй невиспаній і такій же втомленій дитині
якщо людину нервують діти, то вони нервують її як  з можливістю попити чай, так і без.

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
    • Награды
 У Вас вже крайнощі якісь пішли.
Ми про сон говорили а Ви вже роздули до знущань над дитиною. Про це мова не йшлась.
Я сперечатись не буду, нехай кожен лишається при своєму.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
Моєму Стасу вже більше трьох років, але спить вдень. Я не присипляю, не вмовляю, просто після обіду в нього починають злипатися очі, позіхає і коли я пропоную йти спати, бере ведмедика і спить біля 2 годин. В садку як коли - деколи спить, а іноді грається. В них в групі є кілька дітей, що не сплять, то граються в ігровій - вихователька наглядає. Не робить вона з цього ніякої проблеми і я теж.
До речі, чи спав чи не спав вдень о 22 увечері вже спить.
І чого тут сперечатися?

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Таня, ти ніби з паралельної планети ельфів і рожевих коників,
купа дітей реально не сплять до 12-ї ночі ну і трошки менше до 2-ї і серед моїх знайомих і серед сусідів, які мало того що не сплять, ще й як коні скачуть, особливо після 23:00,

Стосовно вкладання, то навіть тут на форумі є тисячі постів про те, що мами по дві години вкладають дитину спати в обід, і носять, і колихають, і що тільки не роблять!
і так само купа є знайомих в яких діти не сплять в обід з 2-х років, і моя свекруха вихователька садка розповідала, що навіть в радянські часи d27 були діти, і то до 5-ти штук в кожній групі, які не спали в обід- правда мусіли лежати.

Мій особистий син в день мав проблеми зі сном з першого свого деньочка життя "внє" і десь в 1,8 та каторга закінчилась, до 3,6 спати лягав влітку в 8-ї,  зимою в 7-й, розвивається і почувається пречудово,  а ми, які з чоловіком щасливі, вечори всі наші  :love

А, то дійсно було так, що в обід вкладаю дві години, нарешті вкладу десь 4-ї, він до 6-ї виспиться і дах всім зносить до 12-ї .
І до речі, ще один приклад, в мене в селі діти сплять в обід максимум до 3-х років, бо оскільки садків нема, діти з мамами по полях, що там в обід прилетіла додому. корову подоїла і погнала в поле, яке спати, і то так цілі покоління дітей-людей, і нічо, як тут люблять казати d30

Offline Тетяна.

• Активна Мамка
    • Награды
Цитувати
Таня, ти ніби з паралельної планети ельфів і рожевих коників,
Анна, попрошу не переходити на особистості.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
Цитувати
а ми, які з чоловіком щасливі, вечори всі наші 
ось це я вважаю просто непереможним аргументом проти сна вдень!!! навіщо потрібні ті 2 години в обід? щоб пахати вдома або зависати в інтернеті? А соь 2 години ввечері!!!!!  :love з чоловіком!!!!

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
а мій син дуже любив спати вдень по 2-3 години, потім ввечері без питань лягав в 21,00спати
доця поки спить вдень також без проблем, ввечері в 21,00 - 22,00 вже спимо