Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 9149 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Wpyli

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
  • люлюлю
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр 14.01.2011 і Олег 20.03.2013
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Моєму старшому 3,8 і якщо я вкладу його спати то він спить, а ні той не спить! Бойкот проти спаня почався десь від 2-х років, але я заставляю спати і практично до тепер,  кожен день він спить і в садку спить! Діти повинні відпочивати, і якщо це шустрі z5 діти то тим більше!!!

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Мій особистий син
Ой, ну ти сказанула d140 d140

а в мене сонька, тому мої години з чоловіком завжди Мої d9  ну або просто години біля компютера в тиші d108, і навіть якщо моя мала спить в обід три години, то звичайно не горить бажанням вкладатись "по графіку"...але похникає трохи, скаже Мам я ще не хочу спати і за хвилин 15-20 засне, тому в 22.30 ми вже спимо, а зараз коли ходим в садочок (хоч цих днів було дуже мало) то стараюсь щоб 21-22 вона вже спала, тай вона сама вставши в 7.30 о дев"ятій вже куняє. :bo
Я чесно кажучи думала що для моєї соньки, таке раннє вставання буде неможливим, але я бачу що вона майже не реагує на зміну режиму, буджу в 7.30, то нехай, єдине що обідній сон пересунувся на годину вперед, то перший день вона ще казала що не хоче спати( в нашому випадку це означає, засинати не 10 хв а може 20 :xmm)..а далі вже норм.
От я навіть не уявляю якби то моя дитина не спала вдень, мені здається що навіть за 2 роки не було дня коли б ми пропустили обідній сон :xmm  наш рекорд -4 години сну в обід mish  але зараз стараюсь її будити, бо знаю що вона така, що може довго спати, а потім вже й гуляти нема коли :oox  тому після 2 годин сну, стараюсь трохи шуміти по хаті, і біля неї тусуватись, якщо вже три години сну а вона далі не встає, то просто знімаю ковдру і тихенько кажу: пора вставати   і.тра-ля-ля d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Діти повинні відпочивати
люди але вдумайтесь в це!!! Ну капец середньовіччя якесь!! Як так повинні? це те саме що змушувати дитину какати 2 рази на день замість одного, бо так повинно бути! Бо ви краще за здорову дитину знаєте скільки їй треба відпочивати!  d111 d111 d111

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
тому в 22.30 ми вже спимо, а зараз коли ходим в садочок (хоч цих днів було дуже мало) то
Йой, та для нас то вже глупа ніч, ми вже й з чоловіком в цей час всьо переробимо і спимо d27

Але дійсно, якщо є потреба щоб дитина ходила в звичайник садок, то проблема з тим спанням, Валя, я вже обзаздрилась вашому садку і вихователям! mish

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
а ми в обід спимо, не заставляю сам каже що хоче спати, як кудись ідемо в гості або до нас приходять то спати не лягає бо то найчастіше з дітками приходять то вже не до спання. а спати лягаєм в 23, деколи пізніше але мені краще щоб дитина спати лягало, бо чоловік приходить пізно з роботи а так хоч трохи з сином пограється.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
наш рекорд -4 години сну в обід   але зараз стараюсь її будити, бо знаю що вона така, що може довго спати, а потім вже й гуляти нема коли   тому після 2 годин сну, стараюсь трохи шуміти по хаті, і біля неї тусуватись, якщо вже три години сну а вона далі не встає, то просто знімаю ковдру і тихенько кажу: пора вставати   і.тра-ля-ля
в нас від 14 до 19,  але то і я заснула,

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
ми вже й з чоловіком в цей час всьо переробимо і спимо
Швиденько ви справляєтесь  зі своїми "делішками"  ;)

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
Мій малий в 1,9р ще спить вдень, але я його не заставляю. Хоче лягає в 2 хоче пізніше. Нерозумію як дитина може товктись до 12 ночі від того що не спала вдень, навпаки мала б швидше лягати (це я суджу по собі і своєму малому).
Я від 2-ох років не спала в день і нічого нормальна виросла.
Ще мені темній скажіть таке як малий не буде спати вдень в садочку то мене будудь заставляти його забирати в обід?

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
    • Награды
в мене племінник не спить, то він або просто лежить в ліжку,дуже рідко дозволяють гратись

Offline mriya_s

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля 7 років, Саша 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
моя мала не спить від півтора року, зараз їй 4. Спочатку було важко, бо до вечора така капризна ставала!!! А вкласти спати було не можливо, пробували різні методи, деколи я швидше засинала  ;). А тепер вже легше, просто швидше засинає вечором - десь пів 10.

Offline luba 85

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лука 8 р;Матвій5 р;
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Мій малий спав до 2.5 р. В 3 рочки пішов до  садочку, виспиться вечером вложити проюлема d16

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +598/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А моя мала перестала стати в обід перед тим як їй мало бути два роки. При чому я її наполегливо ставила спати, а вона поспить 5хв і кричить мама я вже встала  d27
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline super-pokupets

• Новенька
  • *
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: super-pokupets
Я сама люблю поспати вдень, то й мої діти також. Хоч відсутність денного сну після трьох років вже більш-менш нормально переносили, якщо була така потреба.

Offline Olysja

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +19/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Olga
нам 2.8 ми спимо вдень 1.5-2 год.

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Моєму синові 1.7, він уже практично не спить вдень. За тиждень спить може 3 рази, а то і рідше. Зате ввечері в 21-22 год. він уже спить і маю чистий спокій

Offline KORPaxa

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Матвійчик
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
І скільки тоді він годин вночі спить? Бо мій інколи вдень також тяжко вкладається, а потім ще й наніч d111

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Цитувати
І скільки тоді він годин вночі спить?
Спить до 8-9 год, але прокидається двічі поїсти вночі, ми ще на ГВ. У мене теж Матвій d27