Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 8742 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Anina

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
а ми взагалі спати не любимо, зайчик- енерджайзер весь день. вже після року перестали спатки вдень, а ввечері в 20.00 просто відрубувалися.

Online ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
мій малий сьогодні в день не спав, думала, що збожеволію d111 жах, нічого не встигла зробити, щей малий вередував d16 не знаю, чи я б витримала якщо б він уже відмовився від денного сну...надіюсь це поодинокий випадок...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online IRA+

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
мала перестала спати вдень в 5 років це вдома,а в садку ще спить

Offline ЛІАНОЧКА

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ВОЛОДЯ 12Р, ЯРОСЛАВ 6Р.МАРІЧКА і КАТРУСЯ 4 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
Сон - це в нас болюча тема. Дівчатка 1р і 3 місяці перейшли на 1 денний сон : сплять 1-1,5 год причому в першій половині дня, а потім 6-7 год ганяють по хаті і ввечері важко заколисати. А середущий 3 роки можливо і спав би вдень, а рідко коли вдається його вкласти.

Offline ВікТорі

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
  • Мої найдорожчі)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Костянтин - 7,5 років, Анастасія - 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
То все залежить коли дитина встає зранку :) Бо моя Настуся якщо встане щоб провести братика в садочок, то й лягає в обід спатки. А як не пробудиться, то спить до 9-10. Ну то потім її хіба в 5 ложити спати. А я й сенсу не бачу. Тому в такі дні і не ложу вже її на обід.

Offline Nата-лія

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля і Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
донечка перестала спати вдень в 5 рочків вдома,в садку ще спить,но трошки,синочок ще спить.

Offline Лучик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
А я донечку вкладаю спати на обідній сон, так би мовити, силою (ні, не б'ю, а просто лежу коло неї зо 30 хв і можу насварити, коли бушує). Бо якщо не вложу, то після 6 год можна нервовий зрив отримати від постійних стогонів. А як поспить, то такий ангелочок  d9. Але думаю що ще трішки і ми вдень перестанемо спатки, щоб не мучити ні дитину, ні себе.

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +217/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
В мене синочок має 1,5. Спить вдень 2 а інколи і чотири години. Влітку спав менше. Але лягає ввечері 23,00 а то й інколи 01,00  d24 Встає 9,00 10,00 а інколи і 11.00 ранку.

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Старша донечка спала вдень до 2 двох рочків з гаком, тепер в садочку спить на обід, вдома лиш інколи спить на обід. Менша, ще спить на обід, лиш у нас режиму немає, то може вснути в 11, то в першій, то в третій дня  d111

Offline Pozutuvchuk

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +248/-0
  • До мене на "Ти"
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Василинка 14.01.2010р Яночка 16.01.2014р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар’яна
ми перестали спати в день десь приблизно у 2.і5міс у садочок ще не ходимо тому незнаю чи буде спати але надіюся що навчиться з дітками спатки z1
Быть мамой – не просто работа, Быть мамой – не просто мечта… Стать самой родной для кого-то Доверил мне Бог неспроста…

0665446308

Online таньчик 01

• Своя Мамка
  • Репутація: +154/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владик 4 роки,Дениско
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Нам скоро 3 і ми ще деколи спимо на обід,колись заставляла,а тепер хоче спить, не хоче не спить.Аж такого режиму у нас нема і не було.Засинає коли змучиться.Деколи лягає собі пити молочко на обід і потім може і заснути.

Offline Liuba

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Син перестав коли пішов до школи, а дочка приходила зі школи і лягала спати десь до 8 років  :)

Offline lapynia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Моїм дівчаткам минуло 4 роки, щораз важче стає їх вкласти на денний сон вдома, в садочку вихователька каже, що недовго, але сплять, а вдома дуріють, регочуть, лізуть в ліжка одна до одної і не допомагає ні сварка, ні просьба, ні читання книжки (я швидше засинаю). Тому мабуть прийдеться з цим змиритися і вже навіть не класти спати, хоча вважаю, що до 5-6 років діти мали б спати, бо ввечері це дуже відчутно на капризах і на поведінці.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Ми завжди можемо своїм дітям всановити режим!

От згідна з цим на всі 100%!!!! Я ніколи не могла зрозуміти таких фраз від батьків як, "а мій малий не хоче спати вдень", та ще й коли мова йде про однорічну дитину d16

А ця фраза мене взагалі вбила
Цитувати
вже після року перестали спатки вдень
.

Дорогі батьки невже вам не відомо що спати вдень і нам з вами корисно, вже не кажучи про дітей d111
Як це не хоче спати, не можемо вкласти, або не хочемо вкласти, це вже інше питання!!!

Або фраза типу: малий лягає о першій ночі, і я не знаю що з ним робити!!! Нічого не встигаю. Боже, та встановіть тій дитині режим, будіть його о 8 ранку, або о 7!!! Привчіть до денного сну в один і той же час!!!! Вимотайте його за день, дайте йому набігатися на свіжому повітрі, а не надивится мультиків годинами!!!

Це тільки від нас залежить який режим буде у наших дітей!

Звичайно не засне в обід, бо прокинувся об 11 ранку тільки, звичайно не засне ввечері тоді , коли всі діти лягають спати, бо вдень надивився мультиків які збуджують дитячу психіку, ми ж також іноді не можемо вночі заснути, бо подивилися якийсь фільм на ніч, який нас вразив!!!!

Якщо наші діти ведуть себе якось не так, то винні в цьому тільки ми!!!

У мене є купа таких моментів в житті, які я б хотіла переробити, але нажаль, або просто не хочеться, або просто мені це не вигідно, але на 100% впевнена, що якщо захочу - зроблю, якщо прикладу всі зусилля і поставлю це собі за мету - то вийде так як я цього хочу. Інша справа що на то треба час і терпіння.

Offline ЛІАНОЧКА

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ВОЛОДЯ 12Р, ЯРОСЛАВ 6Р.МАРІЧКА і КАТРУСЯ 4 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
Stacey цілком з вами згідна. зі страшими проблем не було, а тепер трохи важко зі трьома привести це все до певного режиму. Нарешті , я домоглася, що мої красуні до 22 00 сплять , і 3 річниий ( виняток , коли він довго спав в обід , то може ще з пів години зі мною потинятися по хати). В обід я в силі приспати трьох одночасно, і хоча б трохи відпочити і щось спокійно зробити.( правда така ситуація тільки на вихідних). У будні дівчатка лягають до 12 : 00 , бо я забираю старших зі школи і садочка і бабуся в цей час має хатні справи. Ярусик лягає в обід з бабусі і швиденько засиняє, бо коли бігають по хаті двоє шкодних близнят він не в силі заснути, ми їх розділяєм! Отака в нас ситуація!
Терпіння і натхнення Вам любі батьки до Ваших діток!

Offline zoryanchyk

• Активна Мамка
  • Репутація: +65/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: zoryanchyk
Улянка, я собі як уявлю як ти своїх трьох менших вкладаєш?!!  d16   М
От тобі-то того терпіння треба бажати і бажати!!! :) 

Offline kaktus

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дівчатка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
легко сказати як зробити, що ми все можемо якщо захочемо, от пробувала меншу вкладати спати в одну і ту ж годину на обід, то вона все одно лягала в різні години, хоч і вставала в один і той самий час, а останні 2 дні вона взагалі відмовляється лягати спати на обід, хоч її і намагаюсь всілякими правдами і неправдами вкласти. Але у мене не вдається це ну ніяк, хоч я і налаштована, щоб вона спала.