Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 9510 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vyshenka06

• Активна Мамка
  • Репутація: +93/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Оля і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Нам 4 роки і 6 місяців і ми не спимо вдень від 2-х років. Але це не заважає малечі цілими днями гасати як дзига.  d30
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Mum

• Гість
Згідна з тим, що треба докладати максимум зусиль для того, щоб спонукати дитину до денного сну. Але просто казати і робити такі категоричні зауваження "не розумію тих батьків..." не зовсім тактовно.
Зараз маю з чим порівняти, тому тут і дописую.
Донечка спала нормально 2 перших тижні, потім почались коліки до 3,5 місяців і ніхто з нас трьох не знав, що таке нормальний сон. Далі постійні проблеми з вкладанням, я могла по 2 години колисати на вулиці і максимум година сну, а могла і нормально засинати, одним словом не було стабільності. Хоча режим нічний сон-ранкове прокидання в нас налагоджений 22:00 - 7-7:30 з 1,5 р.
А з денним сном нестабільність збереглась, може ганяти весь день і не спати, частіше вкладається після 15ої год.
А от з синочком ще ні одної безсонної ночі не було, а за денними снами можна годинник звіряти  ;), за деякими виключеннями коли турбують зубки.

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчата поможіть від коли потепліло ранше 9 год. вечора малу не реально до хати затянути спати..... d111
Що робити? а вже 8 год. ниє, спати хоче. :(
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Олена, чому не тактовно, я ж нікого не образила d104 Просто як годовалу дитину не могти вкласти на обід спати???? От того я і не розумію, лише тому що навіть в голові не вкладається....
Спати треба і крапка!!! Не без виключень, я вже писала вище (в моєму випадку це дорога в потягу)...
У мене також на початку були проблеми з вкладанням, АЛЕ....рівно 13:30 вона в ліжку, і то вже її справа чи одразу лягати, чи ще хвилин 20 гратися а потім спати, але вона знає порядок і все.....

Mum

• Гість
Stacey, нічого особистого, не сприймайте за образу.
Просто я таку категоричність по відношенню до своїх дітей не допускаю, а до чужих тим більше.
Якби я своїй доні сказала "спати і все", вона б точно 20 хвилин не гралась, і те, що вона б не заснула - це однозначно.
Я веду до того, що в діток різні темпераменти і в кожного свої особливості нервової системи. А мамине завдання - вести діалог і спонукати, саме спонукати дитину до сну.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Отже я вибрала правильну тактику спонукання, бо з похибкою приблизно в 10 хвилин знаю точно графік своєї дитини....Та якщо чесно навіть не знаю як ведуть діалог вихователі тоді з отаааакенною кількістю дітей.... d104 d104 d104 d104
Mum, все ОК, ми ж тут висловлюємо свою думку, так чи ні??? ;) То що тут поганого у Вашій реакції на мій пост...Я не розумію тих батьків, а Ви не розумієте мою категоричність  d27

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Хочу попередити одразу, що я не пишу про те що у кожного має бути так як у мене, що має бути точна година того сну, я пишу про тих батьків які взагалі не можуть дати ради з дитиною, не можуть взагалі вкласти її спати систематично, от цього я не розумію....
Розумію що бувать знову ж таки виключення: температура, зубки і таке інше...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Цитувати
Або фраза типу: малий лягає о першій ночі, і я не знаю що з ним робити!!! Нічого не встигаю. Боже, та встановіть тій дитині режим, будіть його о 8 ранку, або о 7!!! Привчіть до денного сну в один і той же час!!!! Вимотайте його за день, дайте йому набігатися на свіжому повітрі, а не надивится мультиків годинами!!!

Це тільки від нас залежить який режим буде у наших дітей!
Абсолютно не згідна, дитина це не робот і не собачка, яка виконує наші команди, чомусь же дорослі люди є жайворонками і совами, у всіх різні біоритми і я впевнена, що діти вже з ними народжуються, звичайно підкоректувати щось можна, але кардинально змінити ні. В мене дитина від народження спить цілу ніч, що не дуже типово для немовлят і ніколи не встає зранку, якщо не будити, сама встає не раніше 10-12 год., як коли, потім після обіду засинає знов, зате ввечері вкладається пізно, перевірено безліч разів, якщо намагаюся вкласти швидше, то засинає вона все одно довго, тому це те саме, що зайву годинку без нервів погратися і потім швиденько заснути. А якщо ж будити зранку, то потім вдень майже нереально вкласти, а на ніч то взагалі, дитина перевтомлюється і не може заснути, бували випадки, коли до ранку так і не заснула. А вдень вона в мене просто нереальний живчик, тому варіанту "більше вимотати" просто не може бути, гуляємо кожного дня, і дитина в мене не те, що активна, а просто гіпер активна, але ніякі фізичні навантаження не спонукають до раннього сну, в кращому випадку вкладається в 23-24 год.

Offline ЛІАНОЧКА

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
  • мої діти - моє щастя!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ВОЛОДЯ 12Р, ЯРОСЛАВ 6Р.МАРІЧКА і КАТРУСЯ 4 рочок
  • Ваше справжнє ім’я: УЛЯНА
 Я також згідна , всі дітки різні, мої 4 дуже різні по відношенню до сну. Але режим має бути для всіх, хоча він також може бути різний, так буде лекше і мамі і дитині. Я чекаю , як Божого змилування тих 1,5 чи деколи навіть 2 години, коли мох 3 малих ведмежат сплять, це мій час , коли я можу щось спокійно зробити. І ввечері , стараюся, хоча б до 22 чи 22:30 приспати, бо вже хочеться трішки розслабитись, бо вже дуже активні мої близнята.Вони можуть і 24 сидіти, якщо не вкласти. А от самий старший ще до 1 року 21 год пробила і вже в люлю.
Мамусі з 1 чи двома дітками , вам набагато лекше встановити режим , добрий для вас і вашого малюка.
А от мені , коли 3 ганяють по ліжку, а четвертий кувиркається на підлозі, і всі один одного збуджують, зробити це дость важко!
Скажу , коротко, однозначно має бути режим, індивідуальний, так, але має бути! d78

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ой Уляна, я про Вас взагалі не говорю  d30 d30 d30 d30 Вам треба пам"ятник "воздвинуть нерукотворный" :flv :flv :flv :flv Я навіть теоретично не уявляю, як я з такою оравою справлялася б.... d107 d107 d107 Мамочки з багатьма дітками, це взагалі окрема тема для розмов  :oox :oox

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Цитувати
в кращому випадку вкладається в 23-24 год.

Не уявляю собі ситуацію, щоб діти бігали по хаті до 12 години ночі d104 Тоді треба і "Надобраніч діти" робити для діток, які є совами...

В дитсадок всеодно прийдеться вставати зранку, якщо не дитсадок то школа, то що в такому випадку не буде "собачкою або роботом", думаю я роблю краще для дитини, що вже з такого раннього дитинства привчаю до того графіку, з яким їй жити потім років до 17(як мінімум)... d104 d104 d104 Там її ніхто не питатиме сова вона чи жаворонок(ІМХО)...Чи біоритми з віком змінюються??

А так і у мене вільні руки, і до 1 ночі я багато чого можу зробити....

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Біоритми не змінюються, я сама сова і за більше, ніж 20 років, відколи приходиться рано вставати, мені це дуже важко, привикнути не можливо, не важливо коли я лягла спати звечора, для мене важливий саме ранішній сон, тільки тоді я можу виспатися. Настя вже так само ходить в садок і не залежно від того, в якій годині звечора вона вкладеться, зранку вона встати не може, тому одягаємо напів сонну, в садочку до обіду вона ще така зовсім неактивна, а от після обіду і чим ближче до вечора, вона стає мега активна, мені вихователька завжди каже, що таке враження, що в неї хтось замінює батарейки і зупинити тоді вже нічим не можливо d27
Stacey, може в тебе дитина і є жайворонок, в такому випадку режим такий як хочеться встановити легко, а сову в 21 год. спати вкласти не можливо.

Offline K.Меlnik

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
малому 4 роки і в обід ніяк вкласти не можу, перестав лягати десь в 1,5 роки, може заснути тільки коли хворий чи температура вимучить(

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Stacey , ти тут розказуєш , ніби ти мама з досвідом виховання як мінімум 3-ох дітей .  Але скажу тобі , що діти ростуть і міняються . Я теж прихильниця чіткого режиму , і мій син до 2 років засинав на обід завжди в одній і тій же годині ,бо щодня до мене приходять діти на репетиторство рівно в 14.30, і до 2 років мій Денис в цій годині вже спав ,а я спокійно проводила заняття . Але з часом стало все вважче вкласти його спати до цієї години , і були випадки , що дитина прийшла ,а син не заснув ,тоді доводилося включати йому мультики . Тоді я домовилася з батьками своїх учнів , що буду  дзвонити їм ,коли дітям йти на заняття , щоб Денис вже точно спав (благо , всі живуть по сусідству ) , тому деколи учні приходили аж в 4 годині ,бо Денис вкладався по твоєму1,5 години і то з трудом . Зараз бувають дні , коли Денис взагалі не засинає , просто не хоче і він веселий і активний до самого вечора . Як по твоєму я маю змушувати його засинати, раз ти кажеш , що все тільки від батьків залежить ? спочатку я дуже нервувалася з цього приводу , але потім зрозуміла , що дитина не робот і не може робити те що хочеться чи потрібно мені .  І тобі раджу попуститися і не бути такою категоричною ,бо якщо в тебе теж враз дитина захоче змінити режим , то для це буде певно великим потрясінням .

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Якщо насильно вкладати, то поки дитина ще маленька, то є імовірність, що вона таки засне, бо втомиться, але коли дитині вже 2-3 чи як в мене 4 роки, то вона спокійно може обійтися і без денного сну, в такому віці вже по бажанню, якщо хоче спати, то спить, а не хоче, то ніякі засоби не допоможуть. Взагалі кожна дитина це індивідуальність і особистість, не можна її змушувати робити все так як нам хочеться, все таки треба прислухатися до дитини, бо вона краще відчуває потреби свого організму, хоче спати, то буде спати, хоче їсти, то буде їсти, не можна змушувати виконувати фізіологічні потреби організму, я максимум можу запропонувати або спитати чи хоче спати, їсти, але ж не змушувати. Я звичайно пробувала інколи вкласти всіма можливими способами, коли терміново треба щось зробити, то дуже зручно як дитина спить, але переконалася, що це лише зіпсовані нерви, мої і дитини, а спати вона все одно не буде.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
але переконалася, що це лише зіпсовані нерви, мої і дитини, 
Ой , це точно ! Я ще й досі намагаюся його вкладати , але коли бачу , що точно не засне , то не примушую , хоча мені набагато зручніше проводити заняття , коли він спить , хоч він і не дуже заважає , але все рівно відволіаюся на нього .

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
Режим звичайно повинен бути, але він не може бути однаковим у всіх дітей, не буває такого, щоб після "Надобраніч діти" в 21 год. всі чемно заснули, так само хтось прокидається в 6 год. і буде абсолютно виспаний, а комусь треба поспати до 10 год. А від денного сну діти відмовляються незалежно від бажання чи небажання батьків, просто хтось це зробить після року, а хтось пізніше, а хтось і в школі ще захоче вдень поспати, тому не можна бути таким категоричним.