Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 9542 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
В мого малого теж режим сну постійно змінюється, але поки що ці коливання не такі помітні, а от до року з цим було зовсім важко: якщо вдень ще могла якось його вкласти приблизно у одній й ті ж години, то на ніч - ніякого порядку (міг вкластися у 9й, а міг і в 12й або й ще пізніше). Колисати-вкладати на ніч могла по 2 години, а малому хоч би що, він собі вставав і починав гратися d27
Тепер режим більш-менш унормоваий: встає близько 8, лягає коло 22. Денний сон - обов"язково, але теж може лягти о 12, а може о 15 d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Mum

• Гість
Цитувати
як ведуть діалог вихователі тоді з отаааакенною кількістю дітей
В садочку аналогічна ситуація, чи Ви думаєте, що у садочку всі без виключення о 13:00 сплять?  ;)
Є дітки, які спокійно засинають, є які крутяться весь час, хоча і лежать (тут спрацьовує правило "як всі"), а є і такі, що навідріз відмовляються спати. Зрозуміло, що вихователю значно складніше, тому що надцять індивідуальностей і різних біоритмів - і зі всіма треба дати раду.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Моя Настя в садочку не завжди спить, спочатку її взагалі не могли вкласти, а зараз вона вже звикла, що просто лежить, звичайно, що як хоче спати, то спить, але змусити її заснути не можливо.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
наталочка-мамочка, мені не треба бути мамою-героїнею щоб знати принципи виховання власної (поки одної) дитини d128 В дитсадочок вона буде ходити, і спати на обід буде не тоді коли їй заманеться, (ну дай то Бог, щоб дитина спокійно і чемно лежала в ліжечку як Настя Оксани) бо режиму поки що ніхто не відміняв  d104 Наше все життя це режим, зранку встати, завжди о певній годині, працювати також між іншим по графіку (як би ви всі не були проти графіку, але тут від нього нікуди не дінешся)...і так все життя....

Їсти також по графіку, бо є сніданок, обід, полуденок і вечеря d112 Графік організовує дитину...привчає до порядку d141 Понятно що їсти я її не заставляю, як не хоче то і не їсть, але і перекус тоді не даю, щоб на наступний прийом їжі вона точно поїла

Цитувати
але коли дитині вже 2-3 чи як в мене 4 роки, то вона спокійно може обійтися і без денного сну

От бачиш, а я вважаю що дитина в 2 роки обійтися без денного сну ще не може (ІМХО)

Цитувати
І тобі раджу попуститися і не бути такою категоричною ,бо якщо в тебе теж враз дитина захоче змінити режим , то для це буде певно великим потрясінням .

А я.... ти знаєш, і не напрягалася, щоб попускатися  d30 d30 d30 d30 Ні, режим вона не захоче змінити, може і змінить коли буде працювати в нічну зміну, але то вже буде її власний вибір, але зараз є так як є, нас обох, це влаштовує....Але знаєш,  ти може і права, коли вона змінить режим, я тобі в приватному повідомленні напишу  d30 d30 d30 d30

Цитувати
але переконалася, що це лише зіпсовані нерви, мої і дитини, а спати вона все одно не буде.

Але в тому то і прикол, що ні я, ні дитина не нервується, і я впевнена на всі 100%, що спати вона всеодно буде d112 Бо поспати на обід (особисто для моєї дитини) є необхідністю.....

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +480/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
Значить ви ще не доросли до того віку, коли енергії в організму вистачає на цілий день без денного сну, а це може статися в будь-якому віці.
Цитувати
В дитсадочок вона буде ходити, і спати на обід буде не тоді коли їй заманеться, (ну дай то Бог, щоб дитина спокійно і чемно лежала в ліжечку як Настя Оксани) бо режиму поки що ніхто не відміняв
Взагалі в садочку діти сплять десь 50/50, і ніхто не лежить спочатку чемно в ліжку, просто за декілька місяців звикають і роблять так як всі, тобто лежать, але спати дитину аж ніяк ніхто не може змусити, якщо її організм цього не потребує.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Анастасія , я теж була впевнена , що Денис мій не змінить режиму , до 2 років він завжди вставав , засинав і лягав в одній годині . Я завжди була і є за режим , це зручно і організовує дитину і мама знає ,що день буде спланований . Тому я без вагань понабирала учнів ще 1 вересня , бо була впевнена , що малий завджди в обід буде чемно спати, і все  було супер до початку весни . Чомусь моя дитина не хоче спати вдень і все, хоч гуляємо по 3 години до обіду  , я тепер навіть не знаю , як маю своїх учнів до кінця навчального року довести .  d111
Цитувати
От бачиш, а я вважаю що дитина в 2 роки обійтися без денного сну ще не мо
Я теж так вважаю , а особливо Я не можу обійтися без його денного сну , але бач , мій син спокійно обходиться без нього , як діти багатьох моїх знайомих , котрі відмовилися  від денного сну після 2рочків . І це діти батьків , які теж є прихильниками строгого режиму .
Цитувати
Але знаєш,  ти може і права, коли вона змінить режим, я тобі в приватному повідомленні напишу  
Дякую , не потрібно . Щиро бажаю тобі , твоя малявка гарно спала вдень .

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
я тепер навіть не знаю , як маю своїх учнів до кінця навчального року довести .

Давай малого нам, вони будуть з моєю Катрусею разом спати  d30 d30 d30 d30 (Жартую звичайно)

Цитувати
Щиро бажаю тобі , твоя малявка гарно спала вдень .
Дякую (між іншим також щиро)  d100

Online Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
А наша сім'я з 3 чоловік,вчора в 00.37 гусачком по росту пиляла на кухню ,бо в кожного ще своя "хотячка".І малий аж ніяк невкладається разом з "надобраніч діти",бо поки розвернемось один поза другого,третій поза першого то лягаємо всеодно не швидше 1.00

Offline ANUTA

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
мій синочок вже другий день в обід не спить d107 боюсь, щоб це у нього не перейшло в привичку d16

Online KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +94/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
А у нас був період з 1,3 до 1,5 зовсім не лягав спати в обід, проте на ніч вкладався вже о 21 год. Тепер я примушую заспокоїтися і "може" заснути на обід не швидше 15-00. Встає за дві-три години і знову лягаємо об 23-00...  d112

Offline Sjanja

• Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
Моїй донечці зараз 2рочки і 8 місяців, вже майже рік вона не спить на обід!!
Суть у тому, що вона від малесенької не хотіла спати вдень, а вже минулої весни я її укладала з колисковими співами по дві години, а спала пів години. Ці пів години їй давали такого заряду, що засинала потім аж після півночі!!!
В результаті в 1рік і 9 місяців вередувала в ліжечку, а спати ніяк, полежить, поп"є молоко, та й усе!
Від тоді я її не заставляю, і спати зовсім не хоче, енергійна як завжди, а вечором засинає в час 22-22,30год.
Отже, якщо я робитиму режим в обідній час, то в будь-якому випадку не буде режиму вечором! Кожна дитина - індивідуальність! :xmm
Ми незабаром в садок, надіюсь, що вставатиме раніше (зараз в 9 встає), то і спатиме там з усіма дітками за компанію!

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
  • Хочу на море !!!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Ми незабаром в садок, надіюсь, що вставатиме раніше (зараз в 9 встає), то і спатиме там з усіма дітками за компанію!
мій теж десь з 1,5 років не спить дома, а в садочку спить без проблем за компанію  z5
[/url]

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +375/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Моїй донечці зараз 2рочки і 8 місяців, вже майже рік вона не спить на обід!!

ого!!!  нам вже скоро 4 роки буде, а ми ще спимо на обід.....і не тільки в садку, а й вдома......мої б не витримали такого навантаження, самі влягаються спати, кажуть що ми змучилися......ну і я маю трошки відпочинку   ;)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Sjanja

• Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
А мені аж ось тепер два тижні каже в 22годині - "доблє, йдем спати"! :)

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Ой, я не уявляю, щоб мій малий не спав у обід. Для мене це така собі "перезагрузка", можливість відпочити і нарешті побути в тиші, та й більша частина хатньої роботи робиться саме в обідній сон малого.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
і не уявляє,як мала не буде спати d111
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Олюськ@

• Коли береш - наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце.
  • Своя Мамка
  • Репутація: +106/-3
  • До мене - на "ти"
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Ми ще спимо по 2-4 години вобід,малий сам каже а-а-а,коли хоче іти спати і ми ідем вкладатись d79