Автор Тема: Денний сон. А коли Ваші дітки перестали спати вдень?  (Прочитано 8082 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Naki

• Активна Мамка
  • Репутація: +35/-2
  • Мій ном 050-8826768, 096-7404314
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександрик 5 р і Максимчик 3 р
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
ми спимо в обід 1-1,5год
Мій ном 050-8826768, 096-7404314

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +213/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза і їй 5р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
моя доця вдома-на вихідних не спить вже півроку.А от в садочку спить) в обід.Але мені так добре.По-перше її у мене багато))))-це мене радує суботу  й неділю  (я працюю так весь тиждень) і ввечері в 20:00 вона зазвичай потихеньку вкладається)))Тобто вона сама як хоче - замучується-лягає в ліжечко і просить теплого молока чи кефр на ніч чи кашу-як коли і засинає)))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +197/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ми також ще спимо на обід, але бувало декілька разів що на обід не лягала (це є дуже рідко, якщо пізно проснеться ранком). А в основному спимо!

Offline Julieta

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза, 9 років, Андрійко 5 років; Денис, 1,4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
старша доня спала до 6,3 років. у школу віддали у сім рочків. менша теж спить кожен день з 2 до 4 дня.

Offline Sjanja

• Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ми дуже довгий період не спали на обід, від року і дев"яти місяців, а зараз, в садочку доця почала спати, як я і сподівалася, але вдома всерівно неможливо укласти спати в обідній час, сонливості в неї ніколи в день не виникає.

Offline K.Меlnik

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
а мій малий не лягає в обід з 1,5 року, і в садочку теж не спить, а коли засинає(правда це рідко буває)то ні вихователька ні нянічка не можуть його розбудити, кажуть всі дітки вже одіті сидять, а Женя ще спить собі d27 d27 ;)

Offline tanola

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
моя мала з 1,6 не спить. вкласти спати нереально

Offline Halka

• Активна Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Я вкладаю спати обох в обід. Це при тому, що малому вже 6 років (малій 4). Сплять десь 2-2.5 години. За той час можна багато встигнути. А почнеться в вересні перший клас, то вже про сон, напевне, малому доведеться забути. :)

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +360/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
ми теж трохи не спали вдень.....думала мої вже готові до цього, дівчата нічого, а малий дуже капризував  d111
 тепер знову спимо......красота.....поки зможу буду вкладати, бо то реально й самому можна 20 хв. полежати. бо весь час ніколи  d111
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
Малому 4,5 роки і ми ще спимо. Пробувала не класти, якщо це один день, то ще нормально, а от якщо два-три дні підряд то йому це важко. Тому до першого класу ще спатимемо.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
мені останні місяці так важко вкласти старшого синочка спати, хоча йому ще 3х років нема!!! Незнаю як буде в садку!!!! кладаємося з ним від 14.00 а він може заснути аж в 16 год, і то це вже після того, як я його добре насварю!!!! а так то встає собі, грається, що я його прошу - лягай, я тобі казочку почитаю чи щось розкажу.... хіба дуже в рідких випадках, буває що він втомлений чи вночі не виспався, то швиденько засинає!!!! як то він буде в садку спати - незнаю :xmm d100

Offline Sjanja

• Кращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В нас так само були проблеми з укладанням спати, і більше двох годин, і співаючи..., але набагато раніше ніж у вас. Теж переживала за садок, так як майже півтора року перед садочком не спала в обід. Зараз в садочку спить з усіма дітками без проблем!

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Моїй майже 2.8р. то вже відмовляється спати на обід:oox,я її практично змушую,бо коли вона поспить,встигаю щось зробити і трохи відпочиваю від цієї гонитви d30

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Молодший син (1 рік і 5 місяців) спить в обід,але аж біля 15-16 год засинає.Іноді і в 17. Раніше ну ніяк не хоче. Спить максимум 1,5 год.  А старший перестав спати в обід у 2 роки. В садочку спить,але дуже не любить це. А вдома не спить ніколи.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +610/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Не спить зовсім з 2,5 років і я щаслива!!!! Немає проблем покласти взимку в 20.30-21 вечера і вечір провести з чоловіком. В державний садок ми не ходимо, тому дуже зручно без сна гуляти після садка на півдня поки ще світло, ходити з дитиною по своїх справах, завжди бути готовую піти в гості чи кудись поїхати і не думати де там покласти дитину на сон! В садок і далі плануємо ходити в приватний де навіть на повний день сон не є обовязковим а тільки по бажанню. Дитина в мене ніколи не перевтомлюєтся, бувають випадки свят чи гостей чи ще чогось, то вона може і в 12.00 і в 2 ночі лягти, а не в 9 вечора і без жодних проблем з втомою чи перезбудженням.
взагалі вважаю обовзяковий денний сон пережитком радянського минулого, в Европі десь з 1,5-2 років діти не сплять вдень взагалі. Відучати від денного сна звичайно що кащунство, бо діти ж з різним  темпераментом є, але я б хотіла, щоб наступні діти в мене теж рано відмовляись від денного сну.  :bo

Offline Мaro4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Панакота, так, якщо дитина через відсутність денного сну рано засинає ввечері, то це дуже навіть зручно :bo  і дійсно можна без того спання обійтися. А мій син, на жаль, лягає пізно навіть без денного сну. Встане в 9 годині, а засинає аж 23-24  То можна здуріти  mish  А коли він спить в обід (в садочку), то засинає так як завжди, а іноді швидше. Тому думаю, що то все від дитини залежить  :flv

а молодший син у свої 1,5 року вже тричі (не підряд) не спав вдень. От не хотів лягати і все. Засинав потім ввечері в 22. Але він дуже замучений був і нервовий поки заснув нарешті. Явно зарано не спати в такому віці.

Цитувати
3.2 Забороняється:
3.2.16 залишати на форумі повідомлення, котрі не містять ніякого змісту, беззмістовні повідомлення, кілька повідомлень під ряд в одній темі з метою збільшення кількості повідомлень (ін. сл. "накручування" повідомлень), а також  тільки смайлики (  z4d140:)  і т.п.) ! В разі, якщо таке відбудеться, дані повідомлення будуть видалятись без попередження їх власника, а форумчанину буде знижено рейтинг! При регулярному порушенні даного правила, міру покарання буде визначати Адміністратор форуму.

Ваші повідомлення відредаговані, при ще одному такому порушенні Вам буде знижено репутацію!

Ознайомтесь з Правилами форуму Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline iruska109

• Возможно все.На невозможное просто требуется больше времени.
  • Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
  • Я - МАМА
    • welcome to my blog)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остапчик!!!!!
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Обідній сон
« Reply #84 : 03 Вересень 2014, 17:30:00 »
Моєму малюку 3 роки, а спати в обід категорично відмовляється, можемо вкладатись годину-півтори і безрезультатно. :oox
Пробувала міняти час вкладання, не допомагає. Якщо не засинає в обід то під вечір капризує, іноді проситься спати 6-7вечора, але тоді ввечері уже вкладаємся з величезним зсувом.
До якого віку ваші дітки спали вдень? Можливо порадите ще якісь способи вкладання малюка. :xmm
ПС.Ввечері засинає нормально, або під книжечку, або просто сиджу поруч щось наспівую-гладжу його.
welcome to my blog Для того щоб побачити посилання: Register or Login]