Автор Тема: Діти-випускники  (Прочитано 10157 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірина1111Автор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Діти-випускники
« Reply #34 : 14 Лютий 2013, 22:28:07 »
Цитувати
Дівчата, а в кого дитина мріє поступати У Польщу, відгукніть, будемо разом щось думати-рішати...
в нашому класі 5-6 дітей мають в Польшу поступати, я не розумію, як наші мамусі можуть своїх дівчаток в Польшу пустити, я хлопчика боюся з Франика випустити  z2
[/url]

Offline Nelly

• Своя Мамка
  • Репутація: +139/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Неллі
« Reply #35 : 15 Лютий 2013, 00:59:15 »
Цитувати
в нашому класі 5-6 дітей мають в Польшу поступати, я не розумію, як наші мамусі можуть своїх дівчаток в Польшу пустити, я хлопчика боюся з Франика випустити 
я одна з тих зварйованих матусь, котра відпустила дитину у Польщу  d27 d27 d27 у мене донечка і вже 3 рік там навчається, для мене це ПЕКЛО, для неї здійснення мрії d112

Offline Олежикова мама

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олег
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #36 : 23 Лютий 2013, 20:46:28 »
Поділіться досвідом про поступлення в Польщу d104 А то ми теж про це задумуємось, хоч і страшно дитину відпускати...

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #37 : 06 Квітень 2013, 10:55:50 »
дівчатка-випускниці, як у Вас з пробним ( в кого було минулої суботи  :) ) мій Андрійка пішов здавати англійську, перенесли з 23 березня. Я так і не зрозуміла, хто здає іноземну і українську, власне висловлювання хтось буде перевіряти чи ні? а то результати получаться неповні... тому що самі тести заносяться на сайті в таблицю і потім видають результат.  
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 18 Травень 2013, 19:09:49 »
Хочу похвалитися: мого синулю класна керівничка вибрала виходити разом з нею на лінійку на останній дзвоник, як самого розумного хлопчика в класі  d100 я така рада, а Андрійчик злиться, каже що всі хлопці нормально будуть виходити, а на нього всі будуть дивитися  :xmm який він ще дурненький, я вважаю, що це класно  d41
[/url]

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +677/-0
    • Награды
« Reply #39 : 18 Травень 2013, 19:47:52 »
справді класно! а його реакція зовсім не дивна :) я як нагадаюся, яка була сама в той вік, то теж смішно, і тільки шкода, що в той момент не все цінувалося, а приймалося як належне d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
« Reply #40 : 18 Травень 2013, 20:16:54 »
Іра, вітаю - це так приємно! І для мами, мабуть, важливіше ніж для дитини. Молодчинка!!!

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 18 Травень 2013, 20:22:58 »
Дякую, дівчатка, це дійсно приємно. Спеціально для такої події купила новий фотоапарат, щоб спогади про цю подію залишилися назавжди.  :)
[/url]

Offline ляля 5

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #42 : 20 Травень 2013, 17:16:46 »
дівчата, допоможіть, не знаю в якій темі написати, але може хтось знає толкових репетиторів з фізики і хімії 7-8 клас

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 20 Травень 2013, 18:57:37 »
Цитувати
але може хтось знає толкових репетиторів з фізики і хімії 7-8 клас
Оля, попробуй пошукати в цій темці  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 24 Травень 2013, 19:12:52 »
Як пройшов Ваш останній дзвоник?  Я виплакалася  d24 d24 d24 Потім такий цікавий був останній урок, вели разом класна керівничка і перша вчителька  ;) в формі вікторини, навіть якоїсь гри згадували найкращі моменти шкільного життя за 11 років.
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 31 Травень 2013, 22:49:55 »
Дівчатка, пишіть щось про своїх випускників  :hi :hi :hi Вітаю Вас з здачею випусних екзаменів (ДПА) в школі  d41 Завтра урочиста хода випускників міста, потім біля Ратуші Анушкевичус буде вручати медалі медалістам. А у мене робочий день, відпрацьовуємо за 10 травня  :( Ще результату сьогоднішнього екзамену, в нас була англійська, не знаю, а переказ мій  Андріяш написав на 11, математику здав на 12  d107 Я довольна, як слон. Розумний хлопчик, якби ще я хоч чуть-чуть ходила в ту школу, ну крім б/зборів, точно би був медалістом. Можливо я була неправа і потрібно було добитися медалі, вона, правдв, майже нічого не дає, ну крім гонору, а середній бал в моєї дитини і так буде більше 10 і без медалі  :) І ще 20 балів з 20 на курсах в нафти й газу  :) Коротше, закінченням школи я задоволена, але попереду ЗНО, а це серйозніше  d16 d16 d16
Дівчатка випускниці, пишіть Ваші враження від закінчення школи, дзвоника, ДПА.
[/url]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #46 : 03 Червень 2013, 21:46:09 »
Я дивлюся, що тільки я одна пишу в цій темці  z5
Мене дивує ситуація з цьогорічним ЗНО. Офіційно дозволити переривати тести для того, щоб в кабінет заходили міліціонери і перевіряли на відсутність виключених телефонів. Це получається що дитина сидить і пише екзамен, в аудиторію вриваються ОМОНівці з металошукачами і починають "шманати" наших дітей. Я не розумію, це ж діти а не засуджені злочинці  d104 Не держава, а повний "безпредєл". Взагалі, мені здається що ЗНО відмінять. Я цього року багато цікавилася цим питанням, то багато можновладців досить високого рівня писали, що ці тести не потрібні, а навіть шкідливі. Нашій державі не вигідно, щоб діти поступали своїми знаннями, а потрібні "живі" гроші, адже ректори ВУЗів діляться дальше.... Коли ж закінчаться ці експерименти над нами і нашими дітьми в цій державі  d104 d104 :xmm d104
[/url]

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +677/-0
    • Награды
« Reply #47 : 03 Червень 2013, 21:52:29 »
Цитувати
в аудиторію вриваються ОМОНівці з металошукачами і починають "шманати" наших дітей
це просто жах. я рада, що поки що нам ще далеко до цього вступного ажіотажу. до того часу, як нам це все знадобиться, певно ще пару раз все докорінно поміняють.

їм певно справді багато урвалося, бо діти вступають самостійно d9
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
« Reply #48 : 03 Червень 2013, 21:53:28 »
Цитувати
Я дивлюся, що тільки я одна пишу в цій темці
Зате я уважно все читаю і мотаю на вус, бо наступного року буду мати випускника.  :oox
Цитувати
Коли ж закінчаться ці експерименти над нами і нашими дітьми в цій державі  
d111 слів бракує  :/

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 12 Червень 2013, 16:22:17 »
Сьогодні було уже третє ЗНО - математика. Каже Андрійко, що якщо знати, що будуть переривати тести і перевіряти - то не страшно   z5 Уже здавав українську та англійську. Ще залишилась фізика - 22 червня.  Результати будуть аж 27 червня - 1 липня  d16 Я до того часу напевно посивію  d140 d140 d140 .
[/url]

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #50 : 12 Червень 2013, 16:39:07 »
Цитувати
Я дивлюся, що тільки я одна пишу в цій темці
Зате я уважно все читаю і мотаю на вус,

І я уважно читаю - сестра здає ЗНО.Закінчила 11 кл. з золотою медаллю і захотіла в коледж.Я її переговорила щоб подала документи в Стефаника,вже потім подивилася б який прохідний бал і хоча б спробувала.Але вона така незадоволена цим ЗНО і так переживає,що вже навіть на технікум(коледж ) нерозраховує -чекає оголошення результатів.