Автор Тема: Дикий відпочинок  (Прочитано 4111 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ApelsunaАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Елія
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Дикий відпочинок
« Reply #17 : 17 Жовтень 2012, 08:11:26 »
Цитувати
Ми відпочивали в Оленівці,а на мис їздили на екскурсію
Ой Оленівка цього року занепала дуже. Багато магазинів позакривали,базарчик сувенірний і продуктовий забрали, лишилось лише кілька палаток з овочами і фруктами. Пічяль...

А минулого року ми пішки ходили в бухту Джангуль десь 10 км від нашої бухти, там корабель сів на міль десь у 2008 році і природа дуже красива.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

[/URL]

Offline masya

• Активна Мамка
  • Репутація: +50/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #18 : 17 Жовтень 2012, 13:23:59 »
клас! теж люблю відпочинок де мало , а ще краще, де зовсім немає людей. для мене це дійсно відпочинок. тільки на довго не можу :), завжди хочеться бачити щось нове, кудись рухатись. мрію про Тарханкут і Крим. Мрії збуваються, знаю і чекаю :)!

Ми-ті, ким себе відчуваємо, а не ті,якими виглядаємо з боку.(Б.Акунін)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 17 Жовтень 2012, 17:08:49 »
Цитувати
Мрії збуваються, знаю і чекаю
До того часу, поки не спробували поїхати з наметами, все грошей не вистачало вдвох поїхати на море, або щось заважало... Тепер в грошах взагалі не розходиться, бо справді дуууже дешево виходить, і планувати стало краще, бо знаєш, що зробиш все заради такого класного відпочинку. Як того, так і цього року в нас взагалі не виникало проблем ні зорганізацією, ні з компанією (їдуть лише ті люди, які розділяють з нами такі погляди на відпочинок).
Так що вірте і все збудеться!!! Будь які зусилля того варті!!! z1

[/URL]

Offline bvlgari

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр-7 років.Анастасії-5років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #20 : 18 Жовтень 2012, 13:30:13 »
Яка краса, ви молодці, але все і справді залежить від способу життя - балувані ми стали, сервіс нам подавай d27

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #21 : 22 Червень 2013, 20:29:58 »
Ми маємо досвід відпочинку на дикому пляжі (нудистському) в Лисьей Бухте в Криму з дитиною, якій було 3,5 роки. Плюси: дешево (тоді працював лише чоловік, я вчилася, про 3 тижні на морі в традиційному розумінні цього слова можна було лише мріяти), круглодобово на березі моря дихаєш свіжим повітрям, їж лише варену їжу (готували на примусі, зранку кашу з сардинами чи згущонкою, ввечері суп, в обід великий кавун), готування не обтяжує, бо хтось розкочегарив примус і поліз купатися, хтось закинув крупу і пішов купатися..., тобто ти відпочиваєш і між іншим вариш їсти), купаєшся, скільки влізе, не треба довго йти до моря і ковтати пилюку, не треба передягатися в брудних роздягалках на пляжах, можна купатися голим, якщо хочеш (спочатку навіть не думали, що будемо таке робити, а потім звикли - зручно. І взагалі, це такий кайф, коли в 7 ранку ти просинаєшся, бо сонце вже пригріває, знімаєш з себе одяг, у який вдягся на ніч, і заходиш в море...), якщо нема дітей або є на кого їх лишити, можна маленькими групками своїм ходом організовувати екскурсії, виходить значно дешевше і цікавіше. Ну і море дуже чисте, видно кожен камінчик під ногами, вода прозора, берег чистий. дитина в такій поїздці отримує купу вражень , і в неї відбувається просто -таки стрибок у розвитку: збільшується словниковий запас і т.д. Звичайно, якщо їхати з дітьми, треба вибирати місце, де можна отримати кваліфіковану медичну допомогу (біля нас - 40 хв. ходу - був санаторій з педіатром). І дуже важливо - компанія. Бо іноді в таких поїздках розчаровуєшся в людях. Якщо на щось не зверталося уваги чи закривалося очі в місті, то тут таке вилазить і дуже заважає. Мінуси - брак прісної води: милися, мили посуд, прали в морі, хоча поки ти там, не відчуваєш, що брудний, це вже відчувається, коли повертаєшся до цивілізації. Волосся від солі стає жорстке, у чоловіка - була просто щітка на голові. Зато худнеш :) І треба дуже уважно вибирати місце для табору, бо ми, наприклад, були занадто близько до води, а море - це все-таки стихія. Перші ночі якось не спалося через шум хвиль.
Для тих, хто любить зірочки і комфорт, скажу, що я сама така перебірлива, в гори з ночівлею їхала лише раз, тут теж переживала: води нема, туалет в "зеленці"... Але з нашої компанії в нікого навіть кишкового розладу ніякого не було чи отруєння (лише мала раз переїлася зупки на ніч). І плюси всі ці мінуси перекривають, ти відчуваєш справжню свободу і насолоджуєшся відпочинком. Потім ми їздили лікуватися з малою в Одесу, ходили на море після лікарні, то ну його в баню такий відпочинок: мегаполіс, транспорт, стояння біля плити і походи за продуктами в супермаркети і на базари, бички в піску на пляжі, використані прокладки в щілинах роздягалок, брудне море, на яке після готування-добирання вже сили нема... Тому зараз якби я наважилася на відпочинок на наших морях, то вибирала б лише дикий відпочинок, це однозначно.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #22 : 22 Червень 2013, 23:28:25 »
Я передивилася фото і просто вмліваю зараз від краси, ностальгії... і аж в серці щось тьохкає  d9 d9 d9

Я не просто люблю такий відпочинок, я його обожнюю...

Правда не на морі були, а в горах (обожнюю гори)  d9

До місця призначення йшли кілометрів так 9 - 10... зупинялися і купалися в гірській річці... Поряд був невеликий водоспад, шум води, спів пташок, запах костра, гітара і звичайно ж "ничего на свете лучше нету"  d30

Я нізащо в світі не проміняла б такий відпочинок на комфортабельний готель...

А який ми чай заварювали, це просто можна вмерти, аромати розходилися по всій окрузі...назбирали самі трави і додали молоденькі відросточки ялинки...ех...........було неймовірно классно...Їсти варили всі разом, і це було дуууже весело...Навіть сауна зроблена вручну, ну дівчата важко це все передати словами, це треба просто відчути хоч раз в житті...Я навіть з собою взяла крису в клітці (бо не було на кого лишити), то навіть мій Тайсон гасав по травичці і винюхував потім як повернутися назад d27

Mum

• Гість
« Reply #23 : 23 Червень 2013, 00:33:55 »
Дуже гарні фото, Крим у всій красі  z4
Я в свій час вздовж і впоперек Крим об'їздила, декілька років підряд там відпочивала на травневі і в оксамитовий сезон, це теж був дикий відпочинок, трішки згодом щороку бачилась зі своєю коліжанкою в Ялті кожного літа, то ж маю з чим порівнювати, дикий Крим і цивілізований, останній раз була "цивілізовано"  d27, а в дужках тому що в Криму найскромніший цивілізований відпочинок то по шаленим цінам і, звісно ж, з усіма "прєлєстями" кримського сервісу  :/, так що після останнього разу в Крим не хочу, хоча природа там і справді неймовірна  d9
Але і я вже давненько Галя балувана  d27, душа прагне комфорту, і з дітьми однозначно потрібна інфраструктура і бажано не кримська  d140, виключенням є тільки гори, без вагань їхала б, але з дітками поки що це важко втілити в життя, але то поки що  ;)

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 24 Червень 2013, 17:28:20 »
А в мене от на носі весілля, ну і ясно шо мова зайшла за хані мун - медовий місяць. Знаю, що мій Рома хоче десь закордон поїхати давно, от і шукали десь щось гарне, щоб не в Крим, а в якусь Болгарію чи Туреччину. Але всюди маса людей на пляжі, обіди по розкладу, гламурний номер і т.д. - ну який це медовий місяць? Поговорили з Ромчиком і одноголосно вирішили - їдемо з наметом вдвох в Крим на дикий пляж, беру із собою білі стрічки і бантики, щоб прикрасити намет, напис "молодята" і це буде неймовірний романтично відпочинок!

Мотря, ви молодці! Може маєте кілька фоток?

[/URL]

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #25 : 25 Червень 2013, 00:01:16 »
Юля, фотки ще мильничкою зроблені, хіба чоловік відсканує і кине. Там є і побут, і схід сонця над Карадагом d9.
Я оце почитала темку, і ми з чоловіком загорілися поїхати на другий рік, коли Богданчик підросте, бо в нас фінансові плани зараз такі, що на цивілізований відпочинок не вистачить. (О, чоловік вже поліз у альбомчик). Проблема лише в компанії (всі коліжанки, крім одної, їхали б хіба в Туреччину разом - всі Галі балувані). Кум, який був там з нами (до речі, у свій медовий місяць), тепер теж має 3 дітей. А того разу ми потрапили в пригоду - дощ, шторм, за 4 дні до поїзда ми півночі тримали тент, бо його зривало вітром, потім кілька годин спали, а в 5 ранку тікали з берега до цивілізації, і там, де був наш тент і палатка, коли ми зібралися, вже було море. В останній момент хвиля намочила тент, то чоловіки мусіли тягти його, мокрого, на плечах. Тому надійна компанія і достатня кількість чоловіків (особливо, коли є діти) - це дуже важливо. Ну, і є в нас ще одна проблема - нема машини.
Юля, якщо колись наважимося, будемо питатися в тебе про подробиці (побут, природа, харчування, добирання і т.д.).

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #26 : 25 Червень 2013, 01:01:46 »
Ось фото. Ще раз звиняйте за якість: перефотографовані з фоток, зроблених ще на плівочну мильницю.

Тут хлопці будують "хату". Камінням мали закріпити тент.

А це наш табір. Під тентом ми спали і жили, а в палатці зберігали речі і продукти.

Схід сонця. Туди Кара-Даг і далі Коктебель... Феодосія...

Спимо...

Зголоджена дитина їсть огірок

А так ми обідали. Лише кавуном. Коли ми їли саме цей кавун, спостерігали в морі смерч.

Кухня.

Це вже вечір. Бувало трохи холодно.

Наш табір був на вузькій смузі (метрів 15-20) пляжу між морем і плато. А це на плато.

А це ранок, коли ми втікали через шторм. Ми буквально з хвилі вихопили палатку. За нашими спинами майже у хвилях видно раму, на якій тримався наш тент. До речі, саме тоді в Новоросійську змило в море палаточне містечко.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #27 : 25 Червень 2013, 09:50:23 »
 z4 z4 z4 Класні фотки, і дійсно дикий відпочинок :flv :flv :flv :flv Але суперово d30 d30 d30

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 25 Червень 2013, 09:59:21 »
Мотря, фото неймовірні!!! Кара-даг красивезний!!! Кухня крута! Ми теж так із каміння робили - дуже зручно і кавунами обідали, бо ждарко - нічого не хочеться готувати  :)!
А коли ви їздили?

[/URL]

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #29 : 25 Червень 2013, 11:33:28 »
У 2002.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #30 : 25 Червень 2013, 12:55:04 »
Цитувати
от і шукали десь щось гарне, щоб не в Крим, а в якусь Болгарію чи Туреччину. Але всюди маса людей на пляжі, обіди по розкладу, гламурний номер і т.д. - ну який це медовий місяць?
А чого? Наші друзі їхали, то дікарьом - тобто без путівок. Просто потім брали машину на прокат і на ній по всій туреччині гасали. Вийшло дешевше ніж по путівці, але там кажись якийсь ньюанс був зі здоров"ям, то довелося в лікарню їхню їхати.

Мені фото і все дуже подобається, але я б не змогла в палатці жити. Я дуже люблю комфорт і приготування їжі на примусі і життя в палатці - це точно не для мене. Ми деколи просто з собою на відпочинок беремо примус і чоловік зупиняє машину десь на галявині та починає то все розпалювати і готувати і так кайфує від того. А я якась гнила, ну не торчу я від того, мене навіть в річку не заженеш. Я би хіба пішла в якусь пішу екскурсію по дикому Криму, але при умові ночівлі і харчування в готелі.
Ми якось були в Алушті і жили там в квартирі, а на море просто йшли як ми тут на річку ходимо. Потім ввечері приходили і я ставала до плити готувати хавку, то я чесно кажучи прокляла все на світі тоді і сказала, що то був мій перший і останній відпочинок в криму полудікарьом.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #31 : 25 Червень 2013, 19:26:44 »
Цитувати
але я б не змогла в палатці жити
Ми теж не могли, в палатці була неймовірна спека. В палатці жив наш одяг і крупи, консерви і т.д.
Цитувати
Потім ввечері приходили і я ставала до плити готувати хавку, то я чесно кажучи прокляла все на світі тоді і сказала, що то був мій перший і останній відпочинок в криму полудікарьом.
Тут я цілком згідна. Ми потім жили в Феодосії, то за 4 дні на пляж попали лише раз ввечері, і то не купалися, бо вода нам здалася бруднючою. А так зранку поки встанеш, поки їсти зготуєш, поки поїш, поки помиєш посуд, починається спека, і на пляжі яблуку ніде впасти. Ну його, такий відпочинок.

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 26 Червень 2013, 16:17:07 »
Цитувати
Наші друзі їхали, то дікарьом - тобто без путівок. Просто потім брали машину на прокат і на ній по всій туреччині гасали.

Ми збираємось на наступний рік закордон з наметами поїхати! Вже потрохи плануємо і вивчаємо місцини  ;)

Мотря, давненько то ви їздили)) Пора вже знову відправлятись на казковий відпочинок  d41

[/URL]

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 26 Червень 2013, 16:18:45 »
До речі, Мотря, у вас дівчинка така доросла. Може нехай в Баобаб приходить рукодільничати?  :flv

[/URL]