Автор Тема: Чудова Італія  (Прочитано 10952 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline chychyndraАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Чудова Італія
« : 16 Жовтень 2012, 14:52:36 »
Ось вже і осінь на дворі, літні відпустки закінчились і розділ туризму потрохи забувається

У цьому році ми з чоловіком побували в 5 країнах: Польщі, Німеччині, Нідерландах, Франції та Італії.  До цього були тільки в Польщі, але сьогодні я розповім про Італію.  
Я знаю що багато хто бував в Італії, у когось там живуть родичі, а хтось просто подорожував.
Тому я темку почну, а ви доповнюйте

Тижня 2 тому ми звідти повернулися.
 Маленький відступ.  Пишу звіт для себе, через час цікаво перечитувати і переживати ті ж емоції.  Після травневої поїздки по Європі часу на звіт я так і не знайшла, про що зараз дуже шкодую.
 З чого ж почати ... Почну мабуть з того що цю поїздку ми не планували.  Ну тобто рано чи пізно ми з*їздили б до Італії, але якось відкладали весь час.  Допоміг нам у цьому РайнЕйр - бюджетна авіакомпанія.  Там знайшлися квитки з Кракова по 4,5 євро і не скористатися такою шарою було б нерозумно.

День 1.
 Посеред ночі ми сіли в машину і висунулися на Краків.  Дорога не дуже довга, до 500 км, але треба ще переїхати кордон, а там все не передбачувано.  Домчалися швидко, кордон перелетіли, пошарилися біля аеропорту і в супроводі дощу вилетіли на Болонью.  Кажуть, дощ в дорогу - до вдалої подорожі.
 У Болоньї ми приземлилися в променях заходящого сонця, нас зустрів мій тато, в гості до якого ми і прилетіли.

У планах була прогулянка по місту, але сил на неї вже не було, виною тому безсонна ніч.  Тому просто вечеряємо сманющою італійською піцою і виїжджаємо на захід Тоскани, до самого узбережжя, там ми і будемо жити - в містечку Каррара

День 2.
 Я всіх кваплю, нам треба багато чого встигнути подивитися.  У таких місцях я не вмію розслаблятися, занадто багато треба побачити.  Раз ми в Каррарі, з неї і починаємо.
 Місто хоч і не величке, але відоме на весь світ своїм білим мармуром. Майже всі собори і іншні видатні споруди Італії побудовані з нього

Величезні кар'єри, гори ріжуть як торт.  У Каррарі з мармуру все: лавочки, будинки, сходинки, вулиці, фонтани і навіть розмітка на стоянках.

Дуже цікавий фонтан, величезна куля в середині крутитися під дією води

Містечко затишне і чисте.  Вулички вузенькі, як я і люблю.  На вулицях багато дітей, скрізь чути їхній сміх.

Далі ми їдемо в Бока ді Магра, купатися в морі.  Воно в цей час ще дуже тепле, вода цілком комфортна для купання. Нагадую, кінець вересня - початок жовтня

Наступна точка Монте Марчелло.  Містечко зовсім маленьке, навряд чи про нього знають навіть самі італійці.  Враховуючи те, що практично всі будинки там літні, містечко взимку напевно зовсім вимирає.  Але це не настільки важливо, адже там є абсолютно неймовірна панорамна площадка.

Далі ми в'їхати в Чінкве-Терре - національний парк Італії, в який входить п'ять містечок.  В цю поїздку ми відвідали перші два: Лерічі і Портовенере, решта залишили на наступні візити.
 Лерічі - спокійне, гарне і затишне містечко.  Прогулювалися по набережній розглядаючи різнокольорові будиночки, заїдаючи це все надзвичайно смачним морозивом і запиваючи ... пивом. У нас також продають "італійське морозиво", але воно не йде ні в яке порівняння з справжнім італійским морозивом.

А це традиційні італійські містечка, які було видно з дороги.  До речі, дороги в Італії хороші, платні і досить дорогі.

День 3.
 Портовенере.  Якщо ви дочитали до цього місця, вітаю!  Тому що тут починається саме цікаве і гарне!  Місце чарівне, фоток багато, навіть подумувала написати окремий пост.  Я читаю багато туристичних форумів, назва Портовенере не зустрічалась ніде.  Про нього я дізналася від тата і ще багато років тому твердо вирішила - побуваю там обов'язково!  А ще Портовенере ідеально підійшов для нашої маленької групи, тому  там було все: вузькі вулички для мене, море для чоловіка, гори і пам'ятки для решти.

У бухті на горі стоїть смугаста церква

Матрона чекає моряків, які пішли в море.

Побачивши цю вуличку, мій чоловік зрадів як дитина і з криком "Я тут все знаю" побіг вперед.  Виявляється, будь-який поважаючий себе геймер з легкістю впізнає це місце, з нього малювали карту для Контр Страйку

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline chychyndraАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +539/-1
  • Русские не сдаются
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анюта
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Magnifica Italia
« Reply #1 : 16 Жовтень 2012, 14:53:00 »
В 4 і 5 день ми відвідали міста, про які можна особливо не розповідати.  Це Флоренція, Піза і Мілан.  Тому буде багато фото і мало тексту
 Можу сказати що Італія перших днів, спокійна і затишна, мені сподобалася набагато більше.  Ну не можу я відпочивати і насолоджуватися навколишньою красою, коли мене в боки штовхають інші туристи, а негри раз у раз намагаються всунути в руки сумку або якийсь непотріб за 10 євро.

4 день. Флоренція
Напевно, це єдине місто, яке я хотіла відвідати більше, ніж Париж, Венецію і Мілан.  Сподобалося дуже.  Місто побільше, туристів побільше, вулички поширше.
 Додам, що ми не цінителі-любителі мистецтва, тому їхали в Флоренцію просто погуляти.  Музеї обійшли стороною, вибачте мені моє невігластво)))

Собор весь такий строкатий (класне слово, гугл переклав з російської d30), здався на багато більше відомого міланського.  Хто знає, можливо це дійсно так, чи винні впритул розташовані будинки, які підсилюють ефект.  Втім, через них сфотографувати собор у всю величину так і не вдалося

А тут добре видно кількість туристів.  І це ще нічого, на Мості Ювелірів взагалі не протиснутися

Ну і фото з оглядового майданчика.  Про його існування я знала лише по картинках, тому шукали  навмання.  Знайшли d30

Піза.
 Поки доїхали до Пізи, погода зовсім зіпсувалася.  Тому ми швиденько подивилися вежу і все, що біля неї (більше там дивитися нічого) і поїхали додому.  Навіть не намокли)

День 5. Мілан
 Рано вранці (або пізно вночі?) Попрощалися з татом, сіли на поїзд і рушили в Мілан.

Галерея Вітторіо Емануїла II - моя головна асоціація з Міланом.  Побачити її хотілося найбільше.

І "ажурний" міланський собор.  Хм, напевно він таки більше флорентійського

Більше, імхо, в Мілані дивитися нічого.  Та й шоппінг тут зовсім не дешевий.  Тому, провівши в Мілані всього пів дня, ми поїхали в Бергамо.  На наступний день у нас був звідти виліт.

Так і закінчилася наша подорож. 
Не буду описувати наші вечори з вином, сиром, пастою та рибою.  Не буду розповідати які в Італії смачні фрукти. 
І не розповім скільки зайвих кг я звідти привезла (сама не знаю, так спокійніше жити)
Після Італії був ще день у Кракові, Ікеа, покупки, дорога, кордон ...
 Тепер планую нову подорож.  Куди поїдемо, ще не знаю.  Можливо в Барселону, а може у Відень.  Або в Амстердам по другому колу.  А може кудись ще.  Порекомендуйте, якщо є щось цікаве на прикметі.

Самый страшный зверь - девушка, сидящая на диете, при месячных, бросающая курить.

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #2 : 16 Жовтень 2012, 14:59:48 »
Віка, як завжди прекрасно! d9 В тобі живе талановитий екскурсовод! z4 z4 z4
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #3 : 16 Жовтень 2012, 15:04:51 »
А-а-а- хочу продовження!!!! d24 d24 d24
Все так цікаво,просто супер z4 z4 z4.В Італії ще не були,треба обовязково зїздити!!!! d27 d27 d27

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #4 : 16 Жовтень 2012, 15:08:34 »
Це така краса,особливо собор  d9

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #5 : 16 Жовтень 2012, 15:12:09 »
яка краса!!!а твоя розповідь просто зачаровує,хочеться читати ще і ще!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 16 Жовтень 2012, 15:17:56 »
Просто неймовірно красивий фотозвіт z4, аж захотілося в Італію...

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
« Reply #7 : 16 Жовтень 2012, 15:19:05 »
Просто неймовірно! Таке враження що щойно подивилась голівудський фільм!  d100
Ви просто надзвичайні молодці!
Дякую за віртуальну екскурсію  ;)

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #8 : 16 Жовтень 2012, 15:34:36 »
Вікуся-ви молодці з чоловіком...Такі подорожі-це на все життя память. позитивні враження і такііііііі емоції!!!!!!Хочу розповідь про Іспанію (я там не була а дуже хочу)...то хоча б очима іншої людини!!!

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #9 : 16 Жовтень 2012, 16:14:54 »
ой класна тема  z4 z4 стільки спогадів! я теж в Італії була і купу всього об"їздила, але то було тааак давно.....
Вулички вузенькі -чистенькі - це класика, меен найбільше дивує постійна наявність гарненьких вазонків там  z4 І ніхто не перевертає, не висмикує, словом - культура...
Строката церква є ще у місті Сієна, це там де знаменитий забіг коней (Пільо ді СіЄНА) проводиться. Десь у мене є фотки, але треба шукати. Всередині церква - це просто відвал башки, чергування свтлого та темного мартмуру, всі ці арки, оргАн.... мммм красотіща! Мабуть і ця така сама ну або дуже подібна.

Галерея мені також в Неаполі дуже сподобалася. А оця у Мілані - тут, здається, по центру розграфлені знаки зодіаку, так? В мене є фотка на Козерогу ;)
У собор міланський ми не потрапили, бо він отді на реконструкції були. Ну але купили відкритку, там собор при заході сонця, нереально красиво!!!!!!!!!

В Пізі ячкось нічого і цікавого немає, крім тої площі з баштою і церквою.
А мармур - оо, вся Італія  в мармурі, ми теж жли у місті, де мармур видобувається, так що фонтани, статуї - ну цього кругом навалом, але от що ще не могло набриднути - фонтани  z4

Коротше, пошукаю фотки і попідкладаю, лише шкода, що багато з них зроблені на плівкову мильничку  d112

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
« Reply #10 : 16 Жовтень 2012, 16:32:43 »
ми на наступне літо теж хочемо в Венецію, то вже потрошки читаю, хто був діліться досвідом (і ще якщо в мене в зак. пасп. дівоче прізвище, то треба міняти паспорт, може хтось з цим стикався, а то так зараз ліньки переривати купу інформації).
Віка, дякую за таку чудову розповідь

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #11 : 16 Жовтень 2012, 16:34:10 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Віка, браво! Дякую за чудовий фотозвіт! Давай їдь ще кудись і розповідай нам  d27

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #12 : 16 Жовтень 2012, 16:44:52 »
Віка, фотозвіт дуже класний. z4 В Італії нам пощастило побувати, але тільки в Мілані. Дуомський собор вражає z4 Теж пробули там тільки пів дня, крім згаданих тобою місць, ходили дивитися ще Міланську фортецю, ви там не були?
Ми  зараз мріємо про поїзду в Рим і Флоренцію, але влітку, щоб поєднати з відпочинком на морі.
Цитувати
Куди поїдемо, ще не знаю.  Можливо в Барселону, а може у Відень.  Або в Амстердам по другому колу.  А може кудись ще.  Порекомендуйте, якщо є щось цікаве на прикметі.
Раджу Барселону. Місто дуже незвичайне і цікаве, архітектура Гауді просто "ульот z4". краще їхати влітку чи у вересні, щоб ще покупатися в середземному морі десь на золотих пляжах Коста Брави. d3

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 16 Жовтень 2012, 16:45:56 »
Цитувати
(і ще якщо в мене в зак. пасп. дівоче прізвище, то треба міняти паспорт, може хтось з цим стикався, а то так зараз ліньки переривати купу інформації).
треба обов"язково, твій закордонний паспорт вже не дійсний.

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 16 Жовтень 2012, 16:47:40 »
Цитувати
Хочу розповідь про Іспанію (я там не була а дуже хочу)...то хоча б очима іншої людини!!!
треба буде мені написати розповідь, правда це було 3 роки тому, але враження незабутні. :)

Offline олеся п

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +166/-0
  • щаслива)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: олеся
« Reply #15 : 16 Жовтень 2012, 17:13:48 »
ех,італія-моя любов d3 найтепліші спогади про відпочинок саме звідти,хоча поїздочка була дуже екстремальна.я тільки родила малого,як чоловіку по роботі вручили як бонус поїздку в францію.ми там вже були,то він попросив,чи не можна поміняти на чехію чи угорщину(щоб ми змогли на кілька днів змотатися).а поміняли нам на італію d41.готувались ми довго і натхненно,не можу вам передати вирази облич наших мам,коли ми їм повідомили радісну новину,що їдемо і на 8 днів залишаємо їх з трьохмісячним малим і повною морозілкою грудного молока.дуже-дуже вдячна їм,що вони погодились,бо відпочинок був просто шикарний.з дозволу автора темки пізніше викладу фото
врятуємо життя василині Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +481/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #16 : 18 Жовтень 2012, 09:11:45 »
Дякую за екскурсію. Чудова розповідь!