Автор Тема: Чудова Італія  (Прочитано 18651 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Чудова Італія
« Reply #34 : 21 Квітень 2013, 00:16:32 »
Хочу трохи виставити фоток з моїх двох поїздок до Італії))
Отож поїхали, Верона...
Це місто Ромео та Джульєтти, після Риму мені найбільше подобається, хоч там була дуже давно, але в памяті залишилась на довго...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Це типу Колізея, Римська арена, тільки цей амфітеатр у Вероні на відміну від римського краще зберігся)
[/url]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дворик Джульєтти та балкончик Джульєтти)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #35 : 21 Квітень 2013, 00:36:40 »
Люда, дуже гарні фото. А дворик Джульєтти і балкон недавно в Холостяку показували  d27

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 21 Квітень 2013, 01:22:08 »
Падуя (Падова)...

Базиліка святого Антонія -є  найголовнішим пам’ятником цього міста і одним із найбільших шедеврів світового сакрального зодчества. Архітектор базиліки невідомий. Зовнішньо храм дуже схожий на базиліку Святого Марка у Венеції, але вся внутрішня частина базиліки виконана в готичному стилі. Ця різноманітність і протирічивість стилів об’єднані в єдине архітектурне ціле, що виділяє базиліку Святого серед безлічі середньовічних храмів. Будівництво базиліки було розпочато у 1232 році.
З південного боку базиліки знаходяться будівлі францисканського монастиря, що побудовані навколо п’яти внутрішніх двориків, що відділяють монастирські будівлі від базиліки. Дворики носять такі назви: Дворик Раю, Дворик Послушництва, Дворик Магнолії, Дворик Настоятеля і Дворик Музею або Блаженного Луки(Падуйського). В монастирі навчався майбутній Папа СікстIV (XV ст.) і зупинялися під час свої паломництв Папа Пій VI та Папа Пій VII, а у 1982 році тут був із своїм пасторальним візитом Папа Іоан ПавлоІІ.
  Базиліка Святого Антонія споруджена у формі латинського хреста.
А реліквій в базиліці дуже багато. Це - чаші, дари, підписи святих, кадило роботи Балді, кораблик для ладану (XVI ст.), сезамовидна кістка, шкіра і волосся Святого Антонія, його нетлінний язик, кришталевий хрест роботи Фаббро, підязична кістка Святого,  його туніка та дерев’яний гріб, в якому було захоронено його прах.

Одним словом туди зїзджаються паломники з усього світу, у кого хтось пропав із рідних-близьких людей, та моляться до святого Антонія, щоб він їх знайшов...там стоїть дуже багато фоток пропалих безвісті, які почепили туди їх близькі люди, а з іншої сторони- подяки від тих, хто знайшовся та кому допомогли...

А це внутрішній Дворик Магнолії  названий так в честь велетенського дерева магнолії( справа на фото), З дворика добре видно південний бік будівель базиліки Святого   Антонія, які більше нізвідки в такому ракрусі побачити неможливо.         

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис, 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Свєта
« Reply #37 : 21 Квітень 2013, 02:43:00 »
Привіт всім  :hi
також хочу виставити декілька фото з нашої мандрівки по Італії

РИМ 2 дні
Перше місто, яке ми відвідали - це Рим - гарне, величне місто з чудовою архітектурою.

Найгарніший фонтан Риму - Фонтан Треви. Велика скульптурно водяна композиція. Виконує бажання. Необхідно кинути монетку і загадати бажання. Гарантія 100% d53

Пьяцца ді Спанья
Вертикальна площа відома сходами-вісімкою, влітку тут влаштовують показ мод.

Пантеон "Храм усіх Богів"
Пантеон — одна з головних пам'яток Риму, не існувало куполу більшого діаметру. Майстри середніх епохи Відродження довго не могли зрозуміти те, як древнім римлянам вдалося спорудити купол такого розміру (а секрет був в тому, що римляни винайшли бетон).
У Пантеоні були поховані такі видатні італійці як Рафаель і перший король об'єднаної Італії Віктор Еммануїл.

По центру купола Пантеона є великий отвір, діаметром 10 м. В Пантеона є загадка - в цей отвір ніколи не потрапляє ні сніг ні дощ.

Питання про призначення цього отвору спантеличувало вчених довгий час. І ось історики, нарешті, знайшли інтригуюче пояснення: конструкція могла виконувати функцію сонячного годинника.  Отвір (доречі в Пантеоні немає вікон і це є єдиним місцем через яке потряпляє світло) дозволяє освітлювати інтер'єр споруди єдиним променем світла під час березневого і вересневого рівнодення, а також 21 квітня - в день заснування Риму. Імператор, що входив в Пантеон в цих урочистих випадках, міг купатися в променях сонця.

Колізей
Символ італійської столиці. Колись це була арена для боїв гладіаторів між собою і з дикими звірами.

з середини Колізей виглядає так, вхуд коштує якщо не помиляюся 10 євро з чоловіка

це самий нижній ярус:

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #38 : 21 Квітень 2013, 03:07:12 »
sweet-lana мені сподобався твій фото звіт  :) я чомусь тебе собі уявляла іншою, а ти маленька і дрібонька  d27 ...така як я  d30
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 21 Квітень 2013, 03:13:45 »
Римський форум
Римський форум – це одна з головних пам'яток Риму. Rjkbcm Римський форум був тим мысцем, куди люди приходили взнати політичні новини, обмінятися враженнями, укласти вдалу торгівельну операцію.
Виник Римський Форум ще в часи перших римських царів, приблизно в 7 столітті до н.е., Коли в Римі вигнали останнього царя і місто стало республікою, на Форумі булипобудовані найважливіші урядові установи – будівля Сенату, Римського Суду.
 Також на Форумі знаходилися торгівельні лавки, майстерні, храми, ораторські трибуни. Сам же Форум був прикрашений пам'ятниками.

Нажаль не всі будови збереглися до нашого часу, на теріторії ахітектурного заповідника є музеї

частково реставровані статуї грецьких богів

Комплекс Вітторіано

Національний пам'ятник на честь Віктора Еммануїла II, відоміший під назвою Вітторіано побудований на честь першого короля об'єднаної Італії Віктора Еммануїла II. Розташований на площі Венеція. Висота пам'ятника — 80 м. Архітектура пам'ятника дуже проста, але грандіозна.

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 21 Квітень 2013, 03:17:22 »
Цитувати
sweet-lana мені сподобався твій фото звіт  посмішка я чомусь тебе собі уявляла іншою, а ти маленька і дрібонька  хі-хі-хі ...така як я
дякую,
це ще не весь фотозвіт, це тільки пів дня - а в Італії я була місяць, подорожували - Ватикан, Вєнєція, Трієста, Флоренсія, Піза, Удіне, Ліньяно, були в галереях, а також на морі відпочивали

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #41 : 21 Квітень 2013, 03:41:27 »
 2-й день Ватикан
Ватикан - найменша у світі незалежна держава, яка знаходится посеред Риму в Італії, резиденція Папи Римського.

Площа Святого Петра або пьяцца Сан Пьетро  — грандіозна площа перед базілікой Св. Петра. Тут збираються натовпи віруючих, щоб слухати виступи понтифіка.

герб Ватикана

Собор Святого Петра - базілікой Св. Петра
католицький собор. Одна з чотирьох патріарших базілік Риму і центр Римсько-католицької церкви. До 1990 року собор св. Петра в Римі був найбільшим християнським собором в світі, в 1990 році його перевершив собор в Ямусукро, столиці африканської держави Кот''д Івуар. Розміри собору Св. Петра просто приголомшують. Він займає площу в 22067 кв.м. Висота собору - 189 м.

В собор пускають всіх охочих, тільки жінкам треба мати хустку на голову, і щоб плечі були закриті, для чоловіків також дрес -код, в шортах не зайдеш

дошка з вирізбленими іменами всіх Пап по пороядку

Найвідоміша скульптура на релігійний сюжет. Найвидатніший художній твір з тих, що знаходяться в соборі. Мікеланджело створив її з однієї глиби мармуру коли йому ще не виповнилося 25 років.

якщо комусь цікаво, то я завтра  продовжу

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #42 : 21 Квітень 2013, 10:59:20 »
Свєта, дуже цікаво! Обов"язково продовжуй!  d41

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 21 Квітень 2013, 11:10:09 »
sweet-lana, ти мене випередила, я вчора не встигла Рим та Ватикан виставити)) якраз моя новорічна остання поїздка))) але в тебе дуже гарні фотки, я тоді деякі ввечері добавлю, яких у тебе не буде))

Offline Сhanel

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +383/-4
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартіна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #44 : 21 Квітень 2013, 11:27:12 »
Я так всюди хочу  d9
УВАГА! ПРАВИЛА СП!Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Золушк@

• Valentinka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #45 : 21 Квітень 2013, 12:45:51 »
а я поділюсь з вами Пізою і тосканськими пейзажами d9

це термальні води в Сатурнії,вонючі до жаху)та кажуть дуже лікувальні...

а це вже власне тосканські краєвиди d43

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #46 : 21 Квітень 2013, 12:53:25 »
красота!!!!  дуже люблю Італію, але в Пізі і Тоскані не була.....дякую за екскурсію!!!!
надіюся, що ще там побуваю...
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Сказали спасибо: Iriska30

Offline Золушк@

• Valentinka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #47 : 21 Квітень 2013, 13:10:40 »
вся італія чудова,кожне містечко має щось своє) Ватикан всередині настільки величний.я навіть не очікувала.... мала можливість спостерігати внутрішньо з купола за всім...по-перше він не просто мега великий,а МЕГА-МЕГА великий,і розмальваний купол (Відповідно також величезний) фресками Мікеланджело просто дивує,замиловує,до віднімання слів))) Рим грандіозний... форум по якому можна бродити не один день в пошуках і здогадках,колізей,фонтани ді треві( улюблене місце в Римі) ... але мені він віддає попри свою старіть і грандіозність якимось позитивом,забавою)),чи то люди створюють такий дух...)) 
Та мені по душі італійський агротуризм)
Дуже хочеться потрапити з детальною екскурсією в Флоренцію....

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
« Reply #48 : 21 Квітень 2013, 16:37:03 »
Ой, дівчата, заразили  d3
Тепер і я в Італію хочу першим ділом ...

Offline sweet-lana

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #49 : 21 Квітень 2013, 17:17:01 »
Венеція - найгарніше місто в світі, я закохана в це місто і залишилась там би назавжди!

Приїхали на швидкісному потягу, коли виходиш з жд вокзалу, то не віриш очам - відкривається, картина, до якої незвикли очі - замість доріг - канал, мости, замість машин - водні трамвайчики, човни і гандоли

Місто розташоване на 117 невеликих островах у Венеціанській лагуні Адріатичного моря, на відстані близько 400 км від Рима.
Уздовж каналів і вузьких кривих вулиць розташовуються багато декоровані церкви, палаци.

Ми сіли на водний тромвайчик, ціна його якщо я не помиляюся 3 євро з чоловіка і попливли Великим каналом

перед нами відкривалися вузенькі вулиці, будинки, які воростали ніби з в води, човни припарковані до будівль

багато історичних будівль

гондоли, всі гондолісти вдягнуті в однакову форму

Міст Ріальто – один з найзнаменитіших мостів в світі. Саме біля нього колись зародилася Венеціанська республіка.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +387/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #50 : 21 Квітень 2013, 17:20:34 »
Свєта ти мені ностальгію  нагнала  :)
в Венеції була два рази і просто обожнюю це місто!!!!  d9
до речі на гондолі колись катали за 80 євро, недешево, але нас було пару чоловік то ми каталися  ;)
КРАСОТА!!!!!
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.