Автор Тема: сенсомоторна алалія  (Прочитано 8065 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: сенсомоторна алалія
« Reply #17 : 17 Квітень 2016, 18:27:45 »
...ще хотіла додати- коли я розмовляла за нашим лікарем- консултуючим ,у Центрі- він казав  що до них звераються й діти за такими проблемами й вони вирішують що краще- Томатіс терапія  або курс мікрополяризаціїї. Обидві процедури- ефективні, особливо при ЗПРР, а для тих хто з іншого міста приїджає- вони можуть й томатіс й мірополяризацію робити, для того щоб  іногородні не витрачалися двічі на проживання й харчування.
мене  Томатіс дуже цікавить. я думаю- у травні ми плануємо бути знов у них- чи варто таки провести два курси по черзі-в один приїзд...мені-як завжди-хочеться більше резуьтатів, кращих- й пошвидше :)) але розумію що всьому свій час...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +129/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #18 : 18 Квітень 2016, 10:42:03 »
Юля, а скільки зараз вашій дитині? Що говорить? Чи є речення. А перед мікрополяризацією ви проходили якісь інші процедури?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 23 Квітень 2016, 12:32:56 »
нам майже пять років. ми ходили до логопеда- щоб встановити мовлення,хоч яке небудь, бо звсім не говорли, ходили на корегуючі розвиваючі заняття.в нас взагалі не було ніякої реакціїї на те що до нього говорять-не звертав уваги й не відповідав. ще в нас гіперактивність.
занятт мало що дали-хіба що я навчилася краще розуміти свою диину й малий більше працював з іграшками на дрібну моторику,але  ми ж -не сидимо на місці більше 3-5 хвилин. нас навчили давати йому якусь хвилину-пробігти по кімнаті, щось помацатиа потім-м,яко але наполегливо повернутися до занаяття. більше на все працювали над тим щоб збільшити період коли дитина якщо не слухає нас але хоча б сидить поруч й пасивно сприймає.
що  нам дала мікрополяризація: звкки оркемі й окремі коротенькі слова! це просто прорив!
хочемо ще пройти інтерактивний метроном, нам дуже радять знов йти до дефектолога-логопеда, я хочу ще й томатіс-терапію...я все хочу- бо бачу що допомагає нам-те що вже пройшли й допомагає дітям. думаю що після Великодня- поїдемо знов у Київ. ще хочу з собою взяти старшу дівчинку. В неї є проблема з превтомою від занять- вона тоді стає дуже нервовою, погано спить. думаю що для неї теж щось підберуть...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 23 Квітень 2016, 19:00:44 »
Зрозуміло. А в нас навпаки він занадто спокійний, може довго гратися з іграшкою, або мультик до кінця додивитися. логопед зауважила, що в нього слабенький язик, не може облизати верхню губу, жує погано, часто давиться. Зараз нам виписали лікування в реабілітаційному центрі на Коновальця: масаж, парафінотерапію, голковколювання(після 2-х процедур голки відмінили, бо дуже кричав), розвиваючі заняття. Із медикаментів колоти кортексин, пити пантогам(я даю когнум український аналог, бо пантогаму в україні немає, то російський) і нейровітан. Плюс ще робота з логопедом, і постійні заняття вдома зі мною. За садочок логопедичний я думала, але певно спочатку підемо у звичайний, а якщо прогресу у мові не буде, то перейдем у логопедичний. От такі справи на даний час. Сльозами горю не поможеш, будемо лікуватися і сподіватися на краще  d120

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #21 : 28 Квітень 2016, 09:15:28 »
І нам сенсо-моторну алалію поставили. Були спочатку звичайно у невропатолога, то там нам поставили затримку мовленевого розвитку і приписали когнум. Логопед Ядвіга Броніславівна приписала масажі. Зробили це все, зразу результату не було. Невропатолог сказала, що їй треба в садочок. Ходили в дитячий клуб Чомусики, але захворіли і зараз плануємо продовжувати ходити після Великодня. Трошки здвиги в розмові в нас є. Останні два тижні почала більше повторювати слова, звичайно не все получається, але прогрес трошки бачу. Склади і букви повторює всі (звичайно складні букви не зовсім правильно, але і тому рада). Розуміє все, що їй говорять, але інколи не хоче слухати і ігнорить, коли не хоче чогось робити. В Чомусиках мені сказали більше займатися вдома з нею моторикою рук, тобто вчити її правильно ручкою писати, відносно рівненько, а не хаотично просто все замальовувати.
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-10
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #22 : 28 Квітень 2016, 09:22:19 »
Мишканорушка, скільки коштувало таке лікування?

когда чувствуешь одиночество, лучше побыть одному, потому что нет ничего хуже, чем чувствовать одиночество рядом с другими людьми, особенно близкими

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #23 : 28 Квітень 2016, 20:21:26 »
Мишканорушка, скільки коштувало таке лікування?
якщо ви питаєте про мікрополяризацію, то 300 гривень за сеанс, ми пройшли 10. взагалі-усі ціни в них є на сайті а що саме у якій кількості  та по цінах остаточно- це на консультаціїї кажуть-дивляться дитину, опитування проводять а поітм лікар вирішує що й як.

Сказали спасибо: Ключик

Offline Yulana

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
« Reply #24 : 28 Квітень 2016, 21:16:18 »
Дівчата, привіт. Випадково занесло мене в цю тему. Хочу сказати, що ви великі молодці, що не опускаєте руки. Все у вас і ваших діток буде добре, просто вам потрібно докласти значно більше зусиль для цього...
Хочу порадити вам, для підтримки бойового духу, так би мовити  :), почитати блоги цих двох жінок.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - веде мама особливої дівчинки, яка народилася з якоюсь генетичною аномалією. За прогнозами лікарів, все, що мала б вона вміти - це бути просто "рослиною"... а подивіться, яких результатів їм вдалось добитись.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] - мама 6 дітей, 3 з яких особливі..., при чому один свій, а двох свідомо всиновили... На щастя, живуть вони в розвиненій європейській країні, тому з медичної точки зору їм трохи легше. Але та колосальна робота, яку вона вкладає особисто в цих діток, дає просто неймовірні результати.
Сподіваюсь, що ви знайдете щось корисне на сторінках цих блогів, щоб допомогти своїм діткам.  :flv

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 16 Травень 2016, 15:48:10 »
а я ще хочу  розказати інформацію що дізналася за час поки проходимо Мікрополяризацію. я вже писала що ми хотіли б й на Томатіс терапію піти.Але все це- гарні, резултатіивні методики але вони стимулуюють мозок сильно, тому  я порадилася з ілкарем та уважно почитала відгуки та обговорювання на інших форумах-спеціалізованих-для "особливих діток".
Ось що розказа мені лікар з київського Центру Стимулювання Мозку:
Томатіс з микрополяризацією  призначається індивідуально.
Є випадки коли можна призначати а коли не можна.
З приводу перестимуляції мова не йде так як, вирішують фахівці. І вони теж розуміють що роблять. Таке поєднання найчастіше проводять приїжджим, для того щоб ті потім знову за житло та проживання не оплачували. І тут навіть виходить що приїжджі отримують трохи більше процедур. Такий собі інтенсив. І я вважаю, що це має сенс, адже за дорогу та проживання знову платити потрібно буде.
Що відноситься до томатису, перший курс має тривалість 15 днів. Другий потрібно пройти в проміжку від 3 тижнів до 2 місяців і він триває 8 днів. Третій потрібно проходити в проміжку 6ти місяців полі першого-другого. Тобто від 4х до 6ти місяців після другого. І знову таки беруться до уваги індивідуальні показники.

Сказали спасибо: Маруся123калина

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 16 Травень 2016, 17:24:03 »
Юля, а ви бачите після цього реальні зміни у розвитку дитини? Чи просто він робиться активніший? Як з розумінням у вас? Звісно, я би все застосувала до своєї дитини що тільки можна, але потрібні на то покази. Читала в інтернеті про мікрополяризацію то відгуки неоднозначні  d104 Ще хочу потрапити на прийом до Криштафовича, що він мені скаже...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 16 Травень 2016, 17:49:29 »
А, ви вище писали, що є зміни у розвитку, перепрошую  :flv
    Я ще хотіла додати які у нас зміни за останній місяць прийому препаратів разом з фізіопроцедурами. Зміни зовсім малесенькі, але я й не сподіваюся на скорий прорив. Задає такі питання: А то? А мама? А тато?Говорить такі "речення": А мама так(ні), а то ні, я так(ні), я тьоп-тьоп(я йду), я ням ням, я пити, дай то.
 Хочу зазначити що ці слова були ще до початку лікування, просто не складав їх у такі речення...
 Недавно навчився казати слово банан, кінь. Слово монета повторив один єдиний раз коли грався копійками і повторив за мною. Я так раділа... d53 Потім вже не хотів повторяти  :(

Offline NSSnadya

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Еліночка
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #28 : 17 Травень 2016, 08:23:14 »
В нас теж є прогреси. Ми почали повторювати слова. Часто шепотом. Таке враження, що Елінка боїться, щоб почули як вона неправильно говорить. І часто останній склад не договорює. В червні йдем до лікарки, бо зараз вона у відпустці. І продовжуємо всі заняття, які нам сказали. Тішить, що прогрес є) І як для нас, то великий) Бо раніше ми нічого не хотіли повторяти і говорити)
Просыпаешься и слышишь это родное пыхтение в детской кроватке… подходишь… а малыш с серьезным видом изучает свои ручки… увидев тебя, маленький ротик расплывается в обворожительной улыбке… это ведь и есть СЧАСТЬЕ!

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 17 Травень 2016, 15:57:46 »
Юля, а ви бачите після цього реальні зміни у розвитку дитини? Чи просто він робиться активніший? Як з розумінням у вас? Звісно, я би все застосувала до своєї дитини що тільки можна, але потрібні на то покази. Читала в інтернеті про мікрополяризацію то відгуки неоднозначні  d104 Ще хочу потрапити на прийом до Криштафовича, що він мені скаже...
так! є зміни- це навіть не активність абільше....зацікавленість ..життям..тим що робиться навколо...іноді- у очах- просто бачу й відчуваю- що розуміє, дуже розуміє але ще не може сказати чи висловити якось. це важко предати- просто як мама-я бачу ці малесенькі але зміни- потрошку. але-є!
щодо мірополяризаціїї- вам вирішувати.я- наважилася- бо таки хочу рухатися вперед, гірше-точно не буде.

Подумала і додала ще: 17 Травень 2016, 16:01:22
А, ви вище писали, що є зміни у розвитку, перепрошую  :flv
    Я ще хотіла додати які у нас зміни за останній місяць прийому препаратів разом з фізіопроцедурами. Зміни зовсім малесенькі, але я й не сподіваюся на скорий прорив. Задає такі питання: А то? А мама? А тато?Говорить такі "речення": А мама так(ні), а то ні, я так(ні), я тьоп-тьоп(я йду), я ням ням, я пити, дай то.
 Хочу зазначити що ці слова були ще до початку лікування, просто не складав їх у такі речення...
 Недавно навчився казати слово банан, кінь. Слово монета повторив один єдиний раз коли грався копійками і повторив за мною. Я так раділа... d53 Потім вже не хотів повторяти  :(
я дуже за вас рада,дуже!  а ви якісь вправи логоритмічні робите?

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 17 Травень 2016, 16:03:40 »
В нас теж є прогреси. Ми почали повторювати слова. Часто шепотом. Таке враження, що Елінка боїться, щоб почули як вона неправильно говорить. І часто останній склад не договорює. В червні йдем до лікарки, бо зараз вона у відпустці. І продовжуємо всі заняття, які нам сказали. Тішить, що прогрес є) І як для нас, то великий) Бо раніше ми нічого не хотіли повторяти і говорити)

це дійсно прогрес. старша моя дитина-теж працювала з логопедом й в нас було й недоговорювання останього складу й пропускали букви  -а ле логопед казала що то є рух уперед- начебто у розвитку мовлення-це нормально проходити ці етапи...у старшої дитини були інші пролеми але мова- теж затримувалася- ми до 2,5- взагалі жодного словечка не мовили,жодного..

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 17 Травень 2016, 16:34:22 »
а нам радили Дельву Дмитра Юрійовича.Але ми до нього не потрапили, він саме у відпустці був а ми пізніше - поїхали у Кихв, потім- на відпочинок.. про криштафовича чула немало гарного- кажуть що він не ставить діагноз просто так-уважний та добре пояснює що до чого.

Ще додам про наші зміни( :) посиділа,подумала, на дитину подивилася:))
Дитина починає говорити двоскладові слова, з,являються прості словосполучення такі як, "мама дай" а вчора прямо у Центрі, після процедури- звернувся "хочу пити". Раніше тільки показував.Але очима- я бачу- розуміє більше ніж може сказати.
 Доречі, пересіклась сьогодні з мамочкою з Херсонської області. Раніше години процедур були різними. Їм ставлять на спинку і проходять ЛФК. Вона має добрі результати в рухах...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 17 Травень 2016, 19:27:27 »
Цитувати
я дуже за вас рада,дуже!  а ви якісь вправи логоритмічні робите?
Дякую! Ні, я просто повторюю так як на занятті з логопедом. Наприклад у щось граємо, беру детальку іграшки даю йому у руки і кажу по складах що то є. Він ті склади повторює (не завжди звісно, а коли налаштований у гарному настрої, коли зацікавлений). Ось ще сьогодні: одягаємося, взуваємось. Я кажу: одягаємо капчик на НО...А він закінчив ГА (нога), а я виправляю на ногУ. Але хоч так...
    Юля, я як взагалі пологи у вас пройшли, вагітність? Чому так? От я як згадаю як все у мене відбувалося, то в голову таке лізе, накручую себе. Вагітна ходила, то з хвороб не вилазила, соплі, кашель (4 місяці був!) Пологи теж не ідеально пройшли, дитина мала гіпоксію, правда закричав одразу один раз, а потім замовк і від нього не звука не було. Потім найбільший жах, це патологічна жовтяниця, яка тривала десь 3 місяці. Білірубін зашкалював. Лікар реабілітац.центру Тромпак Р.М. сказала, що дуже високий. Це все могло дати ускладнення  :(

Offline Мишканорушка

• Зацікавлена Мамка
    • Награды
« Reply #33 : 24 Травень 2016, 12:11:36 »
в мене перший триместр важкий був. у лікарню не лягала але лежала досить довго вдома.
у третьому триместрі- предчасні пологи на фоні стресу.
думаю що ось все це й привело до того що маємо зараз.
що ж...я не здаюся. я вірю у те що мозок- найскладніше що є у живому світі й усе може змінитися-якщо не сидіти склавши руки.Це мене підтримує, а ще- маленькі результати та кроки у розвитку.
Зараз- трошки прихвориіли, вчора пропустили заняття та мабуть ще пропустимо.
Ліка сказав так- якщо пропускаємо більше ніж п,ять занять- то треба заново пройти курс. Я буду дивитися по дитині- в нас  типове ОРЗ (сподіваюся що це таки не алергія, бо я-алергик).
Малий добре себе почував на заняттях, але не хочу тягти його до інших дітей у Центр, поки не  пройде нежить.
..мені ще казали що коли дитина хворіє-може бути "відкат" у динаміці розвитку, тобто все напрацьоване нове-пропадає. В нас-поки що все "з нами"- зберігаємо наші нові звуки та слова, спокійно спимо вночі, тільки нервуємося коли дошкуляють соплі(він страшенно не любить нічого капати у ніс)..