Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 97080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Такий ЖАХЛИВИЙ кесарів розтин...
« Reply #102 : 18 Січень 2011, 12:07:17 »
"після других пологів матка скорочується дуже боляче, не зважаючи, чи колять окситоцин, чи ні, в мене ще десь 3 дні було так - відчуття, як перейми, дуже неприємно, хоча після перших пологів, коли скорочувалась матка, було враження, що ніби дитинка рухається, мені навіть подобалось." - з окситоцином перші дні колять обезболююче, щоб не так боліло ( по крайній мірі в реанімації спочатку морфій давали, потім уже ще щось .В відділі уже обезболюєче не кололи, сказали НЕ ПОЛОЖЕНо
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #103 : 18 Січень 2011, 12:09:43 »
Zhychok, дякую! Ну і весела Ви
А Вам то нашу ті "мінуси "?
Ще є темка окремо "кесаревий розтин" - там тоже багато "нанито" про всі жахи, почитайте d140

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
Re: Кесарів розтин
« Reply #104 : 18 Січень 2011, 12:12:31 »
"І шрам свій я дуже люблю, бо так з"явилась моя квіточка !"  - і мені він подобаєься. Весь час дивлюся і дивуюся як з такого маленького отвору можна було виняти таку веееееелику красуню 104см росту і 14 кг щастя - це вона така зараз уже z4

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #105 : 18 Січень 2011, 12:23:30 »
Та от сама наслухалась перед своїм плановим, от цікаво може, щось справді стояще я упустила і так і не знаю.
Якось приходить мій чоловік додому, це коли ми кесарів планували і в ужасі розказує, що через кесарів, в одної жінки дитина 5 днів в реанімації лежала, що довго лікували потім...  d107 я в шоці, але думаю щось тут не так  d130 от я його попросила перепитати чи кесарів був екстрений, і на другий день все роз"яснилось, жінка не могла розродитись, довго її мучили, поки дитині не стало ну зовсім погано і екстренно прокесарили, але ж проблема хвороб їх дитини звичайно що кесарів, як же інакше, не зробили б кесарів, вмерла б дитина і ніхто б не мучився  d110. Вибачте, що я так грубо, просто ці прибріхування і перекручування, висновки незрозуміло з чого, чомусь дуже подобаються нашим людям  d112

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #106 : 18 Січень 2011, 12:25:35 »
Цитувати
"після других пологів матка скорочується дуже боляче, не зважаючи, чи колять окситоцин, чи ні, в мене ще десь 3 дні було так - відчуття, як перейми, дуже неприємно, хоча після перших пологів, коли скорочувалась матка, було враження, що ніби дитинка рухається, мені навіть подобалось." - з окситоцином перші дні колять обезболююче, щоб не так боліло ( по крайній мірі в реанімації спочатку морфій давали, потім уже ще щось .В відділі уже обезболюєче не кололи, сказали НЕ ПОЛОЖЕНо
а при чому тут була моя цитата???
мені окситоцин НЕ кололи, мені нічого Не кололи, в мене було природнє розрішення 2 рази

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #107 : 18 Січень 2011, 12:40:17 »
Цитувати
Але тут вилазить і ще один мінус,який підкреслює абсурдність вищезазначеного мною "страху" чи мінусу- молоко після КР появляється тільки на 3ій -четвертій день, то про який вплив наркозу можна говорити????
То ви напевно три дні чекали поки молоко з"явиться, а дитину чимось догодовували, чи голодом морили? Мій досвід грудного вигодовування показує, що дитину одразу після родів до грудей прикладають, ну нехай піся кесаревого через скількись там годин, але не на 3-4 день

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #108 : 18 Січень 2011, 12:45:58 »
Цитувати
при апендициті теж можливе розходження швів. через це розходження буде молоко витікати????
Про молоко я шось взагалі не вкурила до чого воно в цьому реченні d112
Цитувати
всіх ж потім в реанімацію заганяють після КР на кілька днів, кого на сутку, кого на більше. на наступний день заставляють вставати на ноги і роблять клізму. якби була загроза розходження швів, то цього б не робили до повного загоєння.
Ну от на цьому лікарняний догляд і закінчується, а після виписки часто жінки знову зі всякими проблемами потрапляють в лікарню, бо попри заборону тягають дитину, піднімають важке.

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 18 Січень 2011, 12:49:57 »
"То ви напевно три дні чекали поки молоко з"явиться, а дитину чимось догодовували, чи голодом морили? Мій досвід грудного вигодовування показує, що дитину одразу після родів до грудей прикладають, ну нехай піся кесаревого через скількись там годин, але не на 3-4 день" - дитину прикладують зразу до грудей при будь-якому родовому розрішення -це і Ваша правда і так є , має бути і буде. Мою приклали уже через годину після того як її накормили із бутилочки. Бо ї реанімували спочатку, а потім мене витягували трохи з "того світу". Тому  трохи не так сталося як хотілося б...Мою не те, що докормлювали, а взагалі кормили з бутилочки - це і була моя основна проблема, дальше сильно намучилась із встановленням ГВ. А якщо не вірити про 3ій-4ий день, почитайте медичні сайти, форуми

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #110 : 18 Січень 2011, 12:51:47 »
snakewife, просто за окситоцин буде  інформація  для цікавих. а про Вас і 2 природніх родів, то я не в курила. вИБачайте,ящо щось не так d100

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #111 : 18 Січень 2011, 12:54:01 »
Цитувати
а потім мене витягували трохи з "того світу"
ну якщо в КР нічого страшного, то чому тоді прийшлось з того світу витягувати???

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 18 Січень 2011, 12:56:08 »
Так в що вірити про 3-4 день, в те, що наркоз не потрапляє дитині? Я ж говорю, що потрапляє як не через молоко, то через молозиво. Шкода, що Ваш дитинку годували з пляшечки, але в основному жінки після кесаревого годують діточок так само як і після природніх пологів, тому все, що є в організмі матері йде через груди прямісінько до дитини.

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #113 : 18 Січень 2011, 12:56:21 »
Nepodarunok, давайте не будем сперечатися і вигороджувати і розясняти, хто , що має на увазі . а то таке враження, що всі тут на мене напали. давайте, жити дружньо!! :*
А щодо медичного догляду- поки не заплатиш у нас , загально відомо, ніхто не підійде.В мене Бойчук якраз в суботу помер, а я поступала в понеділок. на його похорони, так всі лякали доктори, що я нікому не потрібна, бо ні з ким не домовлялася. Хоть і лежала в палаті завідуючого , домовлятися  довелося через ТАКІІІ канали d107
Я взагалі за страхову медицину.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #114 : 18 Січень 2011, 12:58:20 »
Ох...начиталась я тут...Хочу сказати що все ж таки на мій особистий погляд  коли  носіння дитини(вагітність) проходить нормально і жінка готується родити, то звісно даний природою спосіб народження найкращий...Доведено ....Інша справа коли плід важкий або коли якісь паталогії...то ясне діло щоб не ризикувати жінка себе застерігає шляхом кесаревого розтину.
Та хочу сказати живучи в Болгарії більше 2 років-тут є пологові(в одному з таких я народжувала) ...де ті хто родять перший раз їх всіх ріжуть(епізіотомія) або кесарять...ВСІХ!!!!!! А знаєте чому....Тому що їм взападло сидіти біля жінок ...Про це я потім теж дізналась.. В кожному пологовому якби не дай бог дитина вмерла то лікар несе відповідальність а за гарні пологи(неважливо яким способом) тут дають дотації. Ось  головний який у мене приймав роди мабуть багато дотацій має... Я носила норма і  потуги були відмінні...потім лікар почав метушитись і кричати щоб готували мене до кесаревого...потім передумали..загнали на крісло і рубанули...епізіотомія...Дитину мені показали на секунду.... Для мене це був шок...Я знала що схватки це боляче, але я навчилась дихати, я готувалась морально і я знаю що я б витримала і родила сама... Хто зна який стрес отримала моя дитина коли я почала так верещати від розтину що лікарі полякались...Це ні обезболюючих, без нічого... Доречі на запитання в чому була проблема вони так нічого і не сказали...В ранок коли я народжувала родило ще 5 жінок-  3 епізіотомія а 2 кесарів.... а потім я вже почала сама питати і от виявилось  що всіх хто перший раз народжує-отаке......і ця статистика не тільки в Болгарії...Всюди....Жінки не хочуть народжувати самі а лікарі тільки за...В США кожна третя кесариться хоча може народжувати і сама....Так що я вважаю що якщо немає ризику, родіть самі...Це не страшно...Це усвідомлення материнства.... І я нікого ніколи не звинувачувала б ...Проосто пишу про те що лікарі самі зараз аби перестрахуватись готові на КС лиш би СЕБЕ застрахувати...Ви що думаєте якби якісь були проблеми навіть при КС вони що б за вас чи дитину перживали...За свою дупу... Ну ладно...ЦЕ МОЯ ОСОБИСТА ТОЧКА ЗОРУ,

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #115 : 18 Січень 2011, 12:58:50 »
snakewife, була внутрішня кровотеча , тиск впав нижче плінтуса - характерно для епідуралки, но не на стільки. при природньому кровотеча  також можлива і могла б бути  також, а про тиск- у мене завжди скаче вверх, то при природнійх родах, голову б точно від тиску розірвало d140

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 18 Січень 2011, 13:01:06 »
Цитувати
давайте не будем сперечатися і вигороджувати і розясняти, хто , що має на увазі . а то таке враження, що всі тут на мене напали. давайте, жити дружньо!!
Так у нас тут і була дружня бесіда, наводили люди аргументи про + і - кесаревого. І може не варто називати чужі пости абсурдом і давати оцінку чиїйсь обізнаності в питаннях. Тут люди просто висловлюють свої думки :)

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
« Reply #117 : 18 Січень 2011, 13:06:06 »
Просто цікава стаття.
Кесарів розтин: фактори ризику
Майбутнім мамам, які збираються зробити вибір на користь кесаревого розтину, обов'язково слід добре зважити всі «за» і «проти», визначити потенційні фактори ризику та переваги цієї операції. Також необхідно порівняти можливу небезпеку для здоров'я при кесаревому розтині та пологах.

У деяких випадках переваги кесаревого розтину переважують можливу небезпеку для здоров'я, а іноді вагінальні пологи безпечніше, ніж пологи за допомогою кесаревого розтину.

Кесарів розтин - порожнинна операція, тому цілком природно, що вона пов'язана з певним ризиком для здоров'я. У середньому смертність при проведенні кесаревого розтину становить менше 1 до 2 500 (у той час як смертність при вагінальних пологах становить менше 1 до 10 000). Це співвідношення дійсно, якщо мова йде про середню породіллі. Індивідуальні особливості здоров'я жінок, наприклад, захворювання серця, збільшують ризик вагінальних пологів у порівнянні з пологами за допомогою кесаревого розтину.

Ось можливі фактори ризику для породіллі:

* Інфекція. Кесарів розтин загрожує небезпекою занесення інфекції в матку або ближні органи тазу, наприклад, сечовий міхур або нирки.

* Велика втрата крові. У середньому крововтрата при кесаревому розтині вдвічі перевищує крововтрату при вагінальних пологах. Втім, у процесі операції рідко виникає потреба в переливанні крові.

* Ослаблення функції кишечника. Після операції на кілька днів порушується робота кишечника, що призводить до здуття живота, метеоризму і відчуття дискомфорту.

* Ускладнення для дихальної системи. Загальна анестезія іноді може призвести до захворювання на запалення легенів.

* Повільне відновлення і тривале перебування в лікарні. Зазвичай після вагінальних пологів жінці доводиться затриматися в лікарні на 1 - 2 дні, однак після кесаревого розтину час перебування в лікарні збільшується до 4-5 днів.

* Неочікувана реакція на анестезію. Здоров'я породіллі іноді виявляється під загрозою через непередбаченої реакції організму (наприклад, швидкого падіння тиску) на анестезію або інші лікарські препарати, що використовуються при кесаревому розтині.

* Ризик додаткових операцій. Наприклад, в процесі кесаревого розтину може виникнути необхідність проведення гістеректомії (видалення матки), операції на сечовому міхурі і т.п.

Ось можливі фактори ризику для дитини:

* Передчасні пологи. При неправильному розрахунку передбачуваної дати пологів існує небезпека проведення пологів раніше покладеного терміну.

* Дихальні розлади. Малюки, які з'являються на світ з допомогою кесаревого розтину, схильні до більшого ризику розвитку різних дихальних розладів, наприклад, транзиторного тахіпное (аномально прискорене дихання в перші дні життя немовляти).

* Низькі бали за шкалою Апгар. Стан малюків, які з'являються на світ з допомогою кесаревого розтину, іноді оцінюється низькими балами за шкалою Апгар, що можна пояснити дією анестезії чи негативним стресом, отриманим дитиною при народженні. Ще одна з можливих причин низьких балів при шкалою Апгар - відсутність стимуляції дитини, як при вагінальних пологах.

* Ушкодження плоду. При виконанні надрізу матки хірург може випадково зачепити скальпелем плід, хоча трапляється це надзвичайно рідко.

я це читала коли вагітна ходила...Може і вам буде цікаво.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 18 Січень 2011, 13:09:18 »
Віктуся, +1 за статтю.
І так скромно зверну увагу на те, що серед ризиків якраз є і мій "абсурдний" аргумент d30