Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 97095 раз)

Stello4ka і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Re: Такий ЖАХЛИВИЙ кесарів розтин...
« Reply #119 : 18 Січень 2011, 13:23:47 »
Владимир Ефимов (специалист.акушер)

1. "Дитина має народитися через природні родові шляхи" так як цього хоче природа, так влаштована людина, іншого шляху у нього немає. Кесарів розтин вигадала людина, як і багато інших операцій, які нам багато в чому полегшують і продовжують життя. У нашому випадку дають життя новому творінню.
2. Лікарі, наскільки я знаю, якщо немає протипоказань для нормальних пологів, ніколи не йдуть на операцію - це завжди великий ризик. Якщо навіть майбутня мама і вмовляє лікаря, то вона пише відповідну розписку і обгрунтовує це лікаря. Для дитини, природно, поява на світ хороший той шлях, який "прокладений" матір'ю-природою. У дитини в свою чергу для цього зумовлено маса компенсаторних механізмів.
Розшифровую: - рухливість кісток черепа і щодо зменшений гол. мозок;
- Неспроможність і м'якість суглобів;
- Гнучкость кісток;
- Висока еластичність шкіри;
- Шикарна родова мастило і гладкий амніон, що забезпечує отлічноескольженіе шкіри дитини;
- З боку матері розм'якшення синостоз тазового пояса і розширення кісткового кільця у вході в малий таз при пологах;
і т.д.
Чи бачите, що пологи - це відрізок часу загрожує життю плода, йде запекла боротьба за визволення і виживання. У тому процесі дитина і мати можуть загинути, якщо ситуація вийде з-під контролю. Іноді діти народжуються бездиханними. Плід може відчувати тривогу, біологічну лють, фізичний біль і т.д. Ці переживання супроводжуються рухами голови і тіла, які відтворюють механіку пологів. Процес пологів змінює внутрішньоутробне існування плода. Плід "вмирає" як водний організм і народжується як воздуходишащая форма життя. Як рівний партнер, готується до пологів і він. Для плода пологи - величезний стрес і він «тренує» себе протягом останнього місяця - сам виробляє гормони стресу і поступово звикає до «життєвим труднощам». Це обумовлено тим, що в плаценті протягом вагітності відбуваються певні зміни, що і провокує вироблення біологічно активних речовин в організмі плода. У процесі пологів плід буде відчувати колосальні перевантаження, пов'язані з проходженням по родових шляхах матері: перебування в умовах кисневого голодування протягом практично всього періоду пологів, після народження він опиняється в абсолютно нових, не типових, умовах проживання, ніж ті, до яких він звик . З настанням пологів наднирники плоду починають посилено виробляти гормони стресу - адреналін і норадреналін. Ці гормони дозволяють організму плоду адаптуватися до досить тривалого стресу і надалі успішно пристосуватися до абсолютно нових для себе умов позаутробного існування.
Висновок: народжувати потрібно per vias naturalis тому, що з появою першої перейми у майбутньому житті формується один з основних інстинктів - боротьба за життя!

це выдповыдь спеціаліста про кесарів...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #120 : 18 Січень 2011, 13:56:31 »
 z4 z4 z4 От я і казала на початку цієї теми про гормони, правда я не спеціаліст, а тут лікар все чітко і ясно пояснив z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Yaska

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюшка з 2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'янка
Re: Кесарів розтин
« Reply #121 : 18 Січень 2011, 14:56:53 »
"красуню 104см росту і 14 кг щастя - це вона така зараз уже" добре що оточнила d27,а то подумала,що родилась.
Не така страшна операція,просто не бачиш що твориться з малюком,я відказуюсь бачити все,моя психіка не витримає,це я точно знаю d143Хоча треба ще почекати щоб Боженька дав друге d101,тоді може я по-іншому заспіваю d27

Offline Світлана

• Своя Мамка
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #122 : 18 Січень 2011, 19:30:56 »
Моя думка така. Можливо, якби я жила у Європі чи США, то, може, б хтось і переконав мене піти добровільно на кесаревий розтин, але не у Франківську. Знаючи, як халатно тут у нас відносяться. Знаю випадки, коли оперували повторно, бо забули при кесаревому серветку!  (це не міф) Сусідці після кесаревого через три місяці робили операцію, бо, за її словами, пришили матку до кишечника (я цього собі уявити не можу, але так вона каже). Так що добре треба думати чи варто погоджуватися на операцію без потреби. Тим більше при природніх пологах ми при свідомості, все бачимо, контролюємо. Та й чи варто наражати свій мозок під вплив наркозу? Чи потрібні ті зайві розрізи, з якими потрібно, хоч декілька днів, але мучитися? А втрата крові?
 І ще одне, одна моя знайома теж купила довідку з протипоказами до природніх пологів. Це вона пояснила так: "Я що дурна терпіти ті болі? Вколять, засну, встану - дитина вже є" Я ніколи не зрозумію такого відношення до народження дитини. Тільки ті, хто пройшов через природні пологи, можуть зрозуміти, яка це радість - народжувати самій. А про біль... Тепер він забутий.
Тому я за кесаревий розтин тільки в тому випадку, якщо є для цього справді необхідність.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #123 : 18 Січень 2011, 19:40:54 »
хотіла спитати, а коли колять наркоз, то питають вас чи у мами чи є алергія на якісь ліки і так далі? бо колись дивилась передачу як от жінка хотіла собі розгладити зморшки на лобі, лягла під наркоз і з нього вже не вийшла. Бо виявилось, що не переносила ту анастезію, медики мали зробити пробу і прохалтурили.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна.17.05.2009
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #124 : 18 Січень 2011, 20:42:43 »
Цитувати
Я теж не розумію, чому вагітні жінки з панічним страхом говорять: ТІЛЬКИ НЕ КЕСАРІВ РОЗТИН?!
А в мене кума моя на 38 тижні лягла в роддом,договорилась з лікарем про кесарево.бо боялась народжувати природнім шляхом.От я цього взагалі не розумію... d104

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #125 : 18 Січень 2011, 20:44:18 »
А ще плюс природніх родів,що жінки,які мають кесарево більше схильні до такого захворювання як ендометріоз.

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 18 Січень 2011, 20:54:17 »
Цитувати
не менше мене пустили в роди і нічого, родила без єдиного розриву.Але у мене приймали роди 2 лікарів і один з них вже говорив про кесарів. І знаєте, коли я це чула, то мені було всерівно яким шляхом я народжу, головне щоб з дитиною було все добре.
В мене така ж ситуація,вже стояла бригада,ця що робить кесарево,але все-таки родила сам,Слава Богу,хоча не зовсім легко,дитинка була в реанімації,але все обійшлось,ттт.
Цитувати
Коли до неї прийшла лікарка розказати їй про операцію, то сказала, що в неї була така кровотеча, що якщо б не кесарів, то вмерла би точно, бо і так ледве зупинили, а ніщо не віщувало біди
В мене братова мала кесарево,робили в Польщі,то в неї така кровотеча була через кесарево,що вона була на межі життя і смерті,матка не хотіла скорочуватись.цй

Offline polya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #127 : 18 Січень 2011, 21:01:52 »
Цитувати
2. Можуть скальпелем дитину задіти" -повний абсурд
це не абсурд, а реалії нашої медицини!!!
в мене знайома родила кесаревим методом,то її дитину заділи ,чим точно не знаю.занесли інфекцію,вона довго лікувала дитину,по лікарнях лежала,її дитина померла у віці 1 рочку.так що це не абсурд,такі у нас медики безвідповідальні і некомпетентні.

Offline _ХРУСЬКА_

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юстина
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #128 : 18 Січень 2011, 21:09:27 »
я оце почитала що всі понаписували, цілком підтримую Неподарунок, природні пологи це круто, це такі відчуття, які не передати словами, відео... мені насправді дуже шкода жінок, котрі природнім шляхом не народжували, а хотіли КР, це тупість, а страх він буде, коли до цього не грамотно підійти, звісно, коли планове КР, то нічого не вдієш z2
а про складні пологи, то можу вам сказати, що то всьо фігня, я народжувала з відкриттям на 3 пальці, перейми почались о 10 ранку, а народила малу в 3 ночі, мала 2 судини в пуповині замість 3 і все одно хотіла народжувати сама, бо це прекрасно!!!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #129 : 18 Січень 2011, 21:18:44 »
Цитувати
в мене знайома родила кесаревим методом,то її дитину заділи
I я знаю жiнку якiй задiли дитину скальпелем пiд час КР,i досить знаним хiрургом робив операцiю.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #130 : 18 Січень 2011, 21:37:01 »
Дівчата  z4 всі молодці, дуже хотілось таких варіантів відповіді почути, а тепер, якщо знаєте, то давайте про жахи природніх пологів:
типу витягали дитину щипцями.... і якщо б робили кесарів все було б нормально, а так, що є то є.
Я просто перед самою операцією говорила з жінкою, що лежала на збереженні, яка на мене дивилась очима наповнені білою заздрістю, що в мене операція має бути, бо не могла допроситись, щоб їй робили кесарів з 2-ю дитинкою, бо першу родила природньо, дитину витягали щипцями, думаю всім ясно що це для мами. Дитину досі лікують. Я впевнена, що вона все ж знайшла спосіб щоб її прокесарили, бо вона була категорично проти природніх пологів.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #131 : 18 Січень 2011, 21:43:43 »
а я думаю,що темки про жахи,не дуже хорошi,iх будуть читати вагiтнi жiнки,i з яким настроэм вони будуть йти на роди?Особливо тi хто народжуэ вперше.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #132 : 18 Січень 2011, 22:14:00 »
В мене були показання тільки на КР, вибору не було, особливо коли ти хочеш побачити своє маленьке щастя - то вже все одно, тільки щоб з дитятком було все добре!
Ендометріоз не думаю, що з"являється після КР, він є причиною безпліддя і переважно ним хворіють до народження, а якраз народження часто рекомендують, як виздоровлення :)
В мене сестра родила природнім шляхом, хоч лікарі були 50/50, дитинка не дихала, зразу лежали в реанімації, потім ще місяць на Коновальця, ніби все налагодилося, але вже 9 років все одно якісь наслідки з"являються d104 Звичайно, що другий раз вона вже не буде ризикувати, :( хоч стільки пережила, що на другий раз зважитися важко

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #133 : 18 Січень 2011, 22:14:11 »
Nepodarunok, І так скромно зверну увагу на те, що серед ризиків якраз є і мій "абсурдний" аргумент  - вибачайте, знайшла статистику ушкодження плоду під час  КР , але дані бралися в США , так за 9 років,які попали в дослідження результат - 1%. є ще інша цікава праця "Как делают калек из младенцев" Из монографии невропатолога
А.Ю.Ратнера «Поздние осложнения
родовых повреждений нервной системы»
(Казань, изд. Казанского университета, 1990 г.). Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  

ладно,якщо всі так вважають, що я перебила "так мило  протікаючу бесіду і роздуми", хотіла тільки зауважити одне : Zhychok,як потім вияснилося, цю тему створила, бо шукає ймовірні ризики,які її можуть спіткати при КР чи когось іншого ( зря це робить, але то інше).  Вона звичайно потім поняля , напевно, що відповіді на такі питання тре шукати в спеціалізованих  виданнях чи форумах, а не на лавочках, тому віктуся сама розумна, що найшла найаргументованіший і найінформативніший вихід із даної "перепалки".
а вагтним і плануючим,  хочу побажати  легких пологів, кінського здоровя,привітних лікарів, чудесний Чарівних Фей,які виконуватимуть всі побажання і Ангела Охоронця
Всім теплого Господнього Надвечір'я

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #134 : 18 Січень 2011, 22:21:46 »
Звичайно я дуже хотіла родити природнім шляхом, але тверезий глузд брав своє, тим більше ніхто на таке б не зважився :( Зате вирішила зробити все від мене можливе, щоб КР не дуже відрізнялося від звичайних пологів :) Доцю зразу поклали чоловікові на груди, через годинки дві-три її вже поклали на мене і вона почала, так зверху лежачи на мені смоктати ціцю d41 Ми були дуже наполегливими d142 І можу сказати, що в порівнянні з іншими дітками, ми особливо не хворобливі ттт Ну і другий раз я теж він нього (КР) нікуди не дінуся ;)

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Кесарів розтин
« Reply #135 : 18 Січень 2011, 22:28:39 »
"я відказуюсь бачити все,моя психіка не витримає,це я точно знаю"- моя психіка теж відмовлялась дивитися. мені , здавалося, шо ще не затерпла нога, живіт і  що лікарі по живому ріжуть. я їи про це казала. я дивилася в сторону і анастазіолог гладив мені постійно голову