Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 103849 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Кесарів розтин
« Reply #17 : 22 Квітень 2010, 10:37:30 »
У мене теж був КР по мединих показах (лікування, лапороскопія), звичайно до останнього надіялася, що раптом щось поміняється і сама народжу, хоча прекрасно розуміла що найкращим є для дитинки. Наркоз робили спочатку в спину, а потім трохи загальний, я мала побачити дитинку, але відключилася швидше і здавалося, що то мені сниться, що бачила дитя, лікарів... А коли відкрила очі і побачила, що чоловік тримає малятко, то спочатку подумала, що далі сплю і запитала чи то дійсно вже все пройшло і чи насправді дівчинка? Доцю поставили зразу чоловікові на груди, він був у сусідній палаті біля операційної. Чоловік і мама по черзі були завжди поряд, бо три дні лежала і не могла встати, перепеленати, давали мені тільки на годування. Зараз здається, що то все дрібниці і нічого страшного, а тоді було не до сміху. Оперувала мене Геник Н.І., я всім задоволена, просто чудовий і спеціаліст, і людина. От палату наступного разу буду брати кращу, щоб принаймі туалет був поряд, бо після КР тиждень сидіти в тих умовах трохи тяжко.

Offline тіна

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: катя
« Reply #18 : 14 Серпень 2010, 21:03:49 »
привіт в мене друга донечка кесарська  першу родила саменька родити легше але якщо іде питання життя чи здоровя дитини сміливо оперуйтеся нам вже 8 місяців а місячних у мене ще немає це нормально?

Offline Talka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #19 : 10 Вересень 2010, 20:50:40 »
Я мала Кесарево двічі.Тому можу більш-менш надати інформацію з цього приводу.Першого разу-це відбулось суто з медичних показників(якось,можливо,напишу дкладніше).Другий-була можливість родити б самій,але саме те,що перше було КР-лікарі не рішились пускати мене на природні пологи.
тіна,відповідь на ваше питання:ЦІЛКОМ нормально!Я знаю таких,в кого і на 2-й рік не було міс.Особисто в мене,почались 2 міс.тому,коли малявці виповнилось 1рік і 1 міс.
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Denmax

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максиму 14р., Денису 5рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #20 : 10 Вересень 2010, 22:14:19 »
І у мене другий синуля народився за допомогою кесарева (за мед. показаннями). Починаючи з 28 тиждня вагітності було поперечне положення плода, я все сподівалась, що "перевернеться", адже таке нерідко буває. Але.... Води відійшли на 8 місяці, вдома. Поки чоловік грузив сумку і мене в машину, я домовлялася по телефону в який роддом їхати.... Загалом, поки доїхали до лікарні, нас там уже чекали і підготували операційну. При первинному огляді лікар начебто відчула ножку. каже - "перевернувся", але ризикувати не будем... Виявилось, уже під час операції, що то не ніжка, а ручка і уже пішла в родові шляхи d107.Довго (45 хвилин) не могли дістати дитинку, відповідно - ще одна порція наркозу, народився дуже слабеньким( 2 бали за 10бальною шкалою), щоправда після реанімаційних заходів ми вже набрали 4 бали, а через 10 хвилин уже - 5 d41.Для нас це була перша перемога - це так мій чоловік сказав.А потім нам у виписці написали - "запущене поперечне положення", а лікарка принесла якусь книгу,де написано, що в таких випадках виживає 0,3-0,4% немовлят,а вона за 20 років практики мала такий перший випадок.Але ми не здавались і вже за місяць почали набирати вагу!!!!Це була друга перемога.Ну а далі - все як має бути.Невропатолог у 6 міс. не повірила, що то наша дитина.Ну не очікували лікарі(навіть профессори), що ми викарабкаємося.А ми змогли, а ми зуміли! d142Щоправда, алергія страшенна була після тих всіх ліків в реанімації, наслідки якої розгрібаємо по сьогодні...Але то вже буде наша третя велика перемога!
Родзиночці Денисці 5 рочків.
Старшому синулі Максу 14 років

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #21 : 10 Вересень 2010, 23:33:50 »
Аж мурашки по тілі пішли від Вашої розповіді d16 Здоров"ячка Вам і Вашим діткам. Ви молодці z4

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Denmax

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максиму 14р., Денису 5рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #22 : 10 Вересень 2010, 23:37:15 »
Дякую,Алла. Можна на "ти".Хтось мудрий сказав: "Якщо не можеш змінити обставини, то зміни своє ставлення до них".Дуже допомагає.
Родзиночці Денисці 5 рочків.
Старшому синулі Максу 14 років

Offline irunado

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #23 : 10 Вересень 2010, 23:44:34 »
Цитувати
нам вже 8 місяців а місячних у мене ще немає це нормально?

нормальо. У мне до прикладу, почалися у 1рік і 3міс.

Denmax , співчуваю! Лишень можу уявити що Ви пережили...............це справжня перемога і доказ що чудеса бувають!!
Сім"я- це моє основне натхнення у житті !!!

Offline Talka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 11 Вересень 2010, 00:13:28 »
Мене кесарили вперше 9 років тому з декількох причин....

Пр-перше була гіпоксія плоду (всю вагітність) - пов"язана гіпоксія з інфікуванням (не могли визначити яка саме інфекція-але значне потовщення плаценти вказувало саме на це).Гіпоксія викликає тахікардію (серце б"ється неритмічно-то повільно-то скоро...) На розвиток плоду це впливає негативно однозначно!
Зараз в мене виявили те саме (після 28-го тиждня) - причина потовщення плаценти тепер виявляється в тому що в мене з дитинкою несумістна кров - виробляються антитіла, які призводять до старіння крові маля і вона не доотримує кисню,плацента в свою чергу реагує потовщенням і раннім старінням.
По-друге багатоводдя та забруднення вод(здається так назвали).Води брудні,т.як із-зі нестачі кисню дитинка заковтує ротом багацько рідини і в свою чергу більше випорожнень іде в води....
Друга вагітність -те саме.
Перша і друга причини були найпершими показниками того,що немовля треба "діставати" раніше ніж до настання пологів - бо дитинка просто може не пережити будь-якого навантаження
По-третє тоді синок був усівся сідничками і ніяк не бажав поворухнутись (мамауся намагалась вправами рачки його перевернути-сподівалась,що хоч це допоможе родити самій....)
........ доця лежала як тре...............

я маю двох діток-кесарят
першого родила у 2001році....тоді дітей забирали від мами...я родила о 19.00,від наркозу відійшла-не пам"ятаю коли....але дітей тоді привозили на годування по годинах:в 18.00,в 21.00,в 24.00,в 3.00,в 6.00 і т.д....коли в післяопераційну зайшла нянечка з дитинкою(до іншої породіллі) о 21.00,я вся стрепенулася---Я ТАК ЧЕКАЛА на нашу першу зустріч!!!!!!!!!-а мені не дали маля............я реву,бачу в коридорі на "тачанці"лежать в рядочок згорточки і серед них-ВІН!!!!!!!!МІЙ КОХАНИЙ СИНОЧОК!!!!!!я його впізнала серед інших немовлят,тоді як видно тільки личко...а коли о 24.00 мені його нарешті поклали поруч....як вам передати те,що я відчувала??????(попри біль і все-все...)
доню родила в 2009році....о 12.15 її дістали на світ божий,а о 13.00 я її вже прикладала до грудей........як описати цей момент?

АЛЕ!!!! Дівчатка-я тепер розумію в повній мірі,що не головне як народиться дитинка -головне,щоб здоровенька!!!Якщо всі показники вказують на природні пологи і є хоч один,який може зашкодити дитинці......вибирати я не буду! КЕСАРЕВО так КЕСАРЕВО.
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #25 : 11 Вересень 2010, 01:36:33 »
Наталя, історія настільки душевно написано, що просто я сама відчула ваші переживання d100. Ви молодчинка!!!!  Бажаю Вам здоров’я для діток і величезного щастя!

Offline Talka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 11 Вересень 2010, 01:41:59 »
МАРТА,дуже дякую Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #27 : 28 Жовтень 2010, 00:20:14 »
Вже пройшло три місяці піля операції, шов вже нормальний, ніби не турбує, тільки зранку як встаю то таке враження, що я вчора гантелі тягала...А сьогодні ледве встала :(
Не знаю чи це нормально d16
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +127/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #28 : 28 Жовтень 2010, 00:46:46 »
У мене близнята кесарята. Я всю вагітність надіялась, що зможу народити сама, але мої дівчатка не вспіли прийняти правильне положення, води відійшли, а малявки в сідничному положенні і термін маленький. Та ще й корокозорість досить вже велика, тому лікарі не ризикнули. Але я рада,  що все пройшло прекрасно, тому до будь-якої ситуації треба підходити з різних сторін.
Анестезію я попросила епідуральну,страшно хотіла чути все навколо під час операції, а особливо перший крик. Пізніше трошки жаліла за такий вибір, бо спина 2 роки боліла. Але все решту пройшло просто прекрасно, я відмовлялась від знеболюючих,бо мене не боліло, через добу я вже бігала в реанімацію до своїх маляточок,молоко прибуло на 2й день як у жінок після природніх родів.
Вікторія пише, що шов болить, і у мене пізніше болів, особливо на зміну погоди я пропадала.  А потім він ще й почав чухатись, думала роздеру до живого...... Ось минуло 3 рочки і тільки тепер я нічого не відчуваю в області шва.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #29 : 28 Жовтень 2010, 01:09:03 »
Розумію, що операція лишає відбиток, просто незнаю чи так має бути....тай взагалі я якась останнім часом розбита...щей шов болить. А про спину мовчу, бо була теж спіналка, теж хотіла чути перший крик і побачити її....
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Talka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 28 Жовтень 2010, 13:21:21 »
Viktorija ,я маю шов 9-річної давнини і свіжий(різали вроді,по-попередньому)
Той,що старий -не турбував мене.Десь через рік після операції я за нього "забула".Схудла через чотири роки,то взагалі його не помічала.Нічого не боліло.
Зараз же,почуваюсь приблизно так як ви написали.Шов болить.Спина болить.Зранку просинаюсь,як побита.
Не знаю чи таке нормально також.Але чую від інших дівчат-кесаренних,що в них ніби все ГУД....

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #31 : 28 Жовтень 2010, 15:08:41 »
У мене спина пройшла, але шов якось "тягне", довго на правому боці лежати не можу. А малий як вночі присосеться до грудей , поворухнутися не можу ледве терплю. хоч уже маже 1,5 року пройшло. :(
[/url]

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #32 : 28 Жовтень 2010, 15:29:51 »
Мене теж кесарили, але про шов нагадує тільки шрам. Про його присутність забула десь через 3 місяці взагалі. І спина мене не боліла від епідуралки взагалі d104. Зараз шов може іноді чесатись і то не сильно. Цікаво від чого це залежить. d104Я за операцію навіть не домовлялась тому по блату не робили.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #33 : 28 Жовтень 2010, 15:35:54 »
А в мене спина не відчувалася, а от шов на зміну погоди інколи ниє і чухається, але так собі, жити можна :)