Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 96985 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
Re: Кесарів розтин
« Reply #34 : 28 Жовтень 2010, 17:23:03 »
Цитувати
але шов якось "тягне", довго на правому боці лежати не можу
Ірина1111 мені здається,що то можуть бути спайки,а ви як від операції відходили, коли встали?

Цитувати
Зранку просинаюсь,як побита
Talka В мене такі симптоми недавно з"явились, а у вас?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #35 : 28 Жовтень 2010, 20:44:24 »

а як взнати чи то спайки чи ні? В мене теж час від часу шов тягне і на погоду болить. І таке неприємне відчуття як там помацати, таке все грубе під шкірою. В мене було екстренний КР, лікарі поспішали і мяз зачепили, і сам шов трохи кривий...

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 28 Жовтень 2010, 21:00:40 »
Мож в лікаря спитати, але то мабуть спайки...! В мене теж було грубе під шкірою, але вже майже зійшло! Ти як від операції відходила, і коли встала, бо тут головне не залежуватись, а як найскоріш починати рухатись...

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #37 : 28 Жовтень 2010, 23:38:21 »
я на другий ранок вже бігала і маленького сама брала...не знаю від чого вони могли утворитись...але я важке носила, може тому d130   а можна якось від тих спайок позбавитись?

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #38 : 29 Жовтень 2010, 09:48:17 »
Я точно не знаю d104, мені в роддомі казали, що через те, що лежиш довго, бо треба себе не жаліти а вставати, рухатись....можливо якись запальний процес d143, то треба до лікаря йти і питатись...Не знаю чи можна якось позбутись d104

Увага! Правила форуму:

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #39 : 29 Жовтень 2010, 10:22:13 »
Я теж на наступний день вставала, правда боліло страшно але досить швидко розходилася. Дівчата в палаті сказали, що у лікарки, яка оперувала "важка" рука можливо вона одна сторону сильно затягнула. Я старшого сама родила, а з другим сказали оперувати. А спина боліла у дівчат, у яких анестезіогогом була жіночка (я прізвищ не памятаю) У мене був начальник відділення, всі кого він колов зі спиною не мучились. Так що можливо, це залежить від лікаря, якийй робить епідуралку.
[/url]

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #40 : 29 Жовтень 2010, 15:38:05 »
Я колись читала, що при епідуральній анестезії важливо вдало вибрати місце, можливо лікар "не туди попав", тому і боліло, а шов у мене веж викликав такі дивні відчуття, що пояснити важко було, і ніби заніміння відчувалось, і тягнуло, чухалось, бо заростав.........

А важке носила відразу, у мене дівчат двоє, носила в роддомі одночасно двох на огляди, а потім через місяць коли на прогулянку ходила, то теж двох в кошиках виносила  і нічого не було...............недавно дивилась на УЗД сам шов, то сказали, що все добре зажило і зрослось....
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Talka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #41 : 29 Жовтень 2010, 18:58:14 »
у мене спина болить,бо під час вагітності змістився позвоночник в районі поясниці....Думаю,кесарево до того не має нічого.
Зараз робила реньген,то там почала утворюватись грижа.Сказали більше 5 кг не піднімати.А ЯК?Скажіть,чи це можливо?....
Вам Viktorija ,радила б звернутись до лікаря обов"язково,щоб точно знати в чому проблема і з чим боротись!
Шов у мене заростав дуже зле.Розійшовся було,навіть.
А після операції я встала в 17.00,тоді як в 12.15 було народжено мою донечку.
А наступного дня мені вже довелось з післяопераційної йти самій в палату,що знаходилась в іншому кінці лікарні.І в туалет ходити доводилось дааааалееечеееенькооо.
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 29 Жовтень 2010, 19:57:00 »
А до якого лікаря d143

Увага! Правила форуму:

Offline Talka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 29 Жовтень 2010, 20:54:08 »
Ну,почніть з лікаря який вас кесарив.Ви знаєте,що вони зобов"язані вас оглядати протягом,здається,року,після проведення операції?
Він огляне на УЗІ ваш шов,візуально.Зробить пальпацію(так здається це називається)стану вашого животику,матки.Якщо там все гаразд,то підіть до нервопатолога.Якщо підете до терапевта,то він всеодно вас до нього відправить.Все має бути добре!Я впевнена!
Ребенок больше всего нуждается в вашей любви как раз тогда, когда он меньше всего ее заслуживает.Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Viktorija

• Адміністратор
  • Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #44 : 29 Жовтень 2010, 21:17:39 »
Ну на  Узі мій шов дивились то всьо добре, а от до невропатолога я б сходила, може і нерви полікує d140

Увага! Правила форуму:

Offline Talka

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 29 Жовтень 2010, 22:14:45 »
 d142ну,це також в декретчиць "не к чьорту"....
але хибна думка,що вони(нервопатобоги,неврологи)лікують лише нерви
Я сама в шоці,який широкий спектр в їхній компетенції

ще забула згадати,що спершу я ходила до уролога,тому як болі в поясниці в мене,саме перше що могли вказувати на проблеми з нирками.

Offline Irunka_O

• Активна Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #46 : 29 Жовтень 2010, 22:43:15 »
у мене теж було кесарське(сіднички). під швом теж лишилась гулька дааметром17мм, як мені пояснили це напевно там шов розійшовся всередині. шов теж кривий, добре що не тривожить, хоча я дуже тяжко відходила, тиждень без обезболюючого не могла вставати.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #47 : 30 Жовтень 2010, 08:47:48 »
От прочитала я ваші пости і пригадала, як колись одна людина (коли я сказала, що буду народжувати лише сама) сказала нам з чоловіком, що лише бідні (!) тепер народжують самі, а багаті "не мучаться". Які ж люди бувають недалекі! Кесарів розтин, напевно, мало хто робить за власної волі...

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #48 : 07 Грудень 2010, 00:50:26 »
Я до свого кесарського була готова. Чесно, чекала набагато гіршого. Не знаю. може в мене больовий поріг такий високий, чи настрой в мене був такий (головне не розкисати), але після кесарського я почувала себе прекрасно. Не зразу звичайно: перший день не встаєш, другий день обережно встаєш і тримаєш дитину і все, що треба, головне не забувати про бандаж і не перенапрягатись, а далі, як і всі, не бігаєш звичайно, помаленьку... Знеболююче і так колять, так, що болю, якщо не маєш на меті геройствувати, то і нема аж такого страшного. ну ниє, трохи. тягне, але після простих родів можна себе в 10 раз краще почувати. а можна і в 10 раз гірше (я надивилась. як мучилась жінка з ужасними розривами), наші всі з кесарської палати набагато краще себе почували ніж вона. А саме головне, що дитинка здорова, того якось питання доцільності кесарського не дуже стоїть. Треба, то треба.
В мене хоч шов трішки розійшовся (причини не знаю. організм певно такий), але як на мене він не виглядає страшним, нормально. акуратно, низенько, зпід плавок не видно.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 07 Грудень 2010, 17:08:30 »
Звичайно, що заради нашого величезного маленького щоастячка ми переживемо все!!! Я от точно знаю, що у мене, якщо другий раз, то знову буде КР, ну і нічого не поробиш d104 Найголовніше ж потім результат an266

Offline Yaska

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюшка з 2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'янка
« Reply #50 : 08 Грудень 2010, 16:28:43 »
Мені робили не запланований кесарів ростин.Мііій малюк,більшу частину вагітності,просидів попою в низ,сідничне передлижання.Я все взнала,щоб самій родити,і лікаря підходящого знайшла,і вага малюка підходила...Але малюк вирішив повернутись,невдало,ножкою вибив води і її засосало.Лікарі сказали,якщо почнуться схватки,не будуть знати кого рятувати,тому відправили на кесарове d100.Тепер я знаю що могла би робити і сама,але які би були пошкодженя в мене і в малюка...Робили спинну анезтацію,але тільки прийшли лікарі,і почали   мастити йодом,я попросила маску,тому все проспала,але зразу з операційної мені дала малюка і я його погодувала грудю d41(через годину).В ночі родила,а встала уже в вечері,і сама пішла в туалет.Сусідка по палаті(родила після мене кесарове)вже на другий день бігала по сходам d30.Зрозуміло,що важко вставати,але після кесарове треба ходити рівно,щоб шви гарно заживали,бо потім буде важко вирівнятись.Молоко зразу було,бо я боялась,що його зовсім не буде,хотили такі розмови...Я знаю,що пити можна,головне не їсти після операції багато,легенька їда-кефір.На другий день робили клізму,в реанімації не була(місць не було),зразу в палату d112