Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 100025 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yaska

• Своя Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іллюшка з 2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'янка
Re: Кесарів розтин
« Reply #51 : 08 Грудень 2010, 16:32:00 »
Всі ліки після КР не приймала,і капельниць не кололи,була велика алегрія на якийсь з припаратів.Там так все швидко кололи,капельниць стільки d107....І на що реакція не зрозуміло.На рахунок другої дитинки- мені старшно йти на КР :8
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
    • Авторські торти Наталі Федишин
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #52 : 08 Грудень 2010, 17:04:05 »
Я вже два рази пережила КР,і нічого,все добре шви не турбують d41Головне треба себе заставити  якнайскорше всати з ліжка,перший раз я встала на другий день ,а другий раз в той же день через 9год.піся операції. d41Хочу ще третьої дитини але десь через 10 років d30

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #53 : 08 Грудень 2010, 17:30:55 »
от цікаво, від чого залежить відходняк після операції, від порогу больової чутливості жінки чи від її надмірної жалості до себе??? Я чи то під ейфорією, чи дійсно не боліло, відмовлялась від морфіну, кололи тільки антибіотик, окситоцин і клексан щоб тромбів не було.........бігала через добу, і в реанімації не була, взагалі добу після операції пробула одна в палаті, нікого ще на той час не прооперували, цілу ніч слухала як проходять природні роди і знала, що мені таке вже не світить..........ганяла в реанімацію до діток, на перший поверх на побачення з чоловіком і жодного разу не скаржилась на біль чи втому........
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Лисичка 55

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #54 : 28 Грудень 2010, 12:40:10 »
Привітик, колись тусувалась в темці про безпліддя, а тепер до вас! Я вагітна 30 тижнів, мені 33 роки, 13 років безпліддя, еко+іксі,  чекає кесарів розтин. Спочатку не хвилювалась, а тепер як начитаюсь...

Offline Василина

• Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Василина
« Reply #55 : 28 Грудень 2010, 12:48:05 »
дівчата кесарів розтин зовсім не страшно, я наступного дня носила дитину на руках,а лікар взагалі казав що я геройка  d142
хоча я думаю що все-таки це залить від жінки, від її фізіології, від стану здоровя.
але коли я проснулась після наркозу то було таке враження що мені подарували дитину, тільки попа затерпла лежати d27 d27 d27

Offline Емілі

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
  • моя квіточка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 4,5 роки та Яна 1,7
  • Ваше справжнє ім’я: Лююмила
« Reply #56 : 28 Грудень 2010, 15:54:15 »
Привіт всім,почитала історії і захотіла трішечки про своє кесарово розповісти:
в мене обоє діток кесарили,перше було не планове,не могла розродитися,то зробили цю операцію і ненароком там залишили ватно-марлевий тампон,знак до тепер є,бо вони потім додатково розрізали ,виймали і зашивали,а друге планово,бо шви всі не дуже загоїлися d100

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #57 : 28 Грудень 2010, 15:55:50 »
Мені ще в 10 років казали, що я сама народити незможу, тому що маю дуже поганий зір ( міопія високого степеню з дистрофічними змінами і астигматизм, щось таке) Але я настирливо всім казала, що буду родити сама d141, але лікар який все таки робив мені операцію, сказав що це неможливо, тому що я втрачу зір.. z2
Лікар сказав лягати в лікарню наперед, і я там лежала два тижні, правда додому тікала деколи через чорний вхід  d27, мою операцію постійно переносили з дня на день, бо то був кінець року , багато роботи  :), і клієнтів на кесарево було дуже багато (більш впливовіших, я так розумію d16) І тут нарешті мені вже остаточно сказали, що це буде 24 грудня на 9 годину, і що ви думаєте, зранку операцію перенесли на 12 годину, це очікування мене доводило до сказу  d111... Але операція пройшла дуже добре, я дуже задоволена своїм лікарем і його командою, шов  в мене взагалі дуже швидко зажив, і не турбував, але відходила я дуже погано, вставати було дуже болісно, на третій день у мене так розболілась голова, шо мені мусили капати кофеїн, а медсестра взагалі казала мені випити Кока колу  d110, а ще й малюк мій постійно плакав, бо спочатку ніяк не міг наїдатись тим молозивом  d143... і я плакала разом з ним, і взагалі зі мною щось таке коїлось, що зараз аж смішно, я там кричала на всіх медсестер, бо доглядати зовсім не хотіли, щось допроситися неможливо, дуже жалію тепер , що не взяла окрему палату. Аж коли мій лікар на них там трохи наїхав, вони почали до мене і до малого дивитися  :8 А як виписались, то дома вже набато краще, але спина теж дуже довго ще боліла... 
 О мій плаксій встав, мушу бігти  :*

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 28 Грудень 2010, 18:55:27 »
Лисичка 55Не переживай все буде добре,то не страшно, поболить трошки і перестане.Головне заставити себе ходити!

Offline іскринка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
« Reply #59 : 28 Грудень 2010, 20:43:24 »
В мене похожа ситуація була як і в Марти,теж кесарили,но непланово.Дуже сильно голова боліла від нарокозу

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #60 : 29 Грудень 2010, 12:42:14 »
А анастеріолог така нагла жінка,із-за її неуважності мене прокесарили,прийшла нагло в палату і сказала,щоб я їїдала 300 грн,це ще в 2007 році,і незказала мені чого голова болить
[/quote]

А в мене навпаки якісь такий класний анестезіолог попався. Чоловік дав йому 200 грн., а він мені в палату потім приніс назад 100 грн., бо сказав , що то забагато  d107, я була в шоці перший раз таке бачила, щоб лікарі гроші вертали  :)

Offline Yaska

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #61 : 13 Січень 2011, 14:48:56 »
Хоч я і родила за допомогою кесарово розтину,але прочитавши ваші ситуації мені стало сташновато родити другий раз d130

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +117/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #62 : 13 Січень 2011, 19:23:25 »
Привіт. В мене також був КР, в 2009р. Готувалась я родити сама. Але почалось передчасне відшарування плаценти, тому екстренно відправили на операцію. Скажу чесно, що боятись перед операцією не мала часу + переживала за дитинку. Все було так швидко, як в кіно... Всі бігають, метушаться...Мене готують...  Захожу в операційну - всі вже в масках. Я ще (щоб відволіктися) пробувала порахувати медперсонал, який був зі мною, але це в мене не получилось... d130
 Епідуральну анастезію мені навіть не пропонували, - кололи загальний наркоз. Чоловік чекав у післяопераційній, перший побачив сина, перерізав пуповину. Дитину клали йому на груди.
Коли я проснулась, то я знала, що родила, але не могла запам"ятати, яка вага і ріст крохотулі. Всіх доставала цим питанням...
 Потім була реанімація, купа капельниць, уколів. Шов болів, але терпіти можна було. Признаюсь чесно, що ходити почала лише на 3 день. До того заставляли, але я лише вставала і знову лягала. Я знала, що треба ходити, але не могла себе заставити (зараз спайки є). Зі мною чергували чоловік (вночі) і мама (вдень). Тому всі турботи про дитину лягли на них. Не уявляю, як би сама справлялась, бо сестричок не докличешся... Молоко прибуло аж на 4 день, молозива не хватало, тому підгодовували сумішшю.
 Вже в післяродовій я відійшла, а вдома взагалі геройкою стала... d102 ;) Шов довго був занімівшим, потім чесався. Після року взагалі перестала його відчувати. z1
 Вважаю, що в операції нічого поганого немає, тим більше якщо треба. Всі по різному відходять, як і від звич. родів, так і від операції... Другий раз не знаю, чи пустять в звичайні роди, але йти на кесарево тепер СТРАШНООО!!!!!

Offline mary2011

• Досвідчена Мамка
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
« Reply #63 : 13 Січень 2011, 19:27:25 »
Дівчата, а через який час після КР Ви родили вдруге??????  d130 d128 d112

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #64 : 14 Січень 2011, 11:23:26 »
в мене пару днів тому подруга повторно кесарилась, старшому 3 з половиною, вона дуже хотіла сама народжувати, дуже просилась, лікарі оцінили ситуацію і не дозволили, тому знову КР.

Offline Таля@

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 14 Січень 2011, 13:45:23 »
Я родила вдруге після першого КР через 2.роки і 8 місяців!Робили знову операцію!

Offline Yaska

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #66 : 16 Січень 2011, 11:51:51 »
Мені лікарка,яка робила операцію сказала,якщо хочу попробувати сама родити,то тільки після 5 років,і все обстежити,якщо швидше то обов"язково КР.

Offline mary2011

• Досвідчена Мамка
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
« Reply #67 : 16 Січень 2011, 15:38:49 »
Дякую за відповіді :). Я ще ближчі роки не планую вдруге ставати мамою, а так буду орієнтуватися, через скільки часу матиму шанс родити самій