Автор Тема: Кесарів розтин  (Прочитано 103847 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Василина

• Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Василина
Re: Такий ЖАХЛИВИЙ кесарів розтин...
« Reply #85 : 18 Січень 2011, 10:55:22 »
я народжувала кесаревим , хоча я думаю що могла б родити сама, але лікар наполіг. я вже писала в темі про к.р, це зовсім не страшно, і ,принаймні в мене, не було зовсім ніяких наслідків, наступного дня я вже носила дитину на руках.шов загоївся дуже швидко, в дитину напрочуд чудовий імунітет, ттт, щоб не наврочити. Бо я дуже переживала щоб не мав чоловіковий імунітет (хворіє 365днів на рік)
один єдиний мінус для мене- це те що я не мала можливості відчути всієї радості народження дитинки,  не бачила в перші секунди його життя (родила в 5 ранку, побачила в 7 вечора)

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #86 : 18 Січень 2011, 10:58:03 »
от я теж про те говорю, що, наприклад, з моїх трьох знайомих, які родили через КР, тільки ОДНА за мед показами, а дві ПРОСТО БО СТРАШНО!!! і з лікарями за окрему плату дуже легко домовляються на таке.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #87 : 18 Січень 2011, 10:59:21 »
Цитувати
що вибиратись через природні шляхи набагато більший шок
ні в якому разі не згідна!!!  d128

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #88 : 18 Січень 2011, 11:08:44 »
Я лежала в палаті кесарській, зі мною було ще 3 жінки, отже одна з них мала показання до кесарського через те що попередній раз був касарів, якщо б ні то родила б сама. Коли до неї прийшла лікарка розказати їй про операцію, то сказала, що в неї була така кровотеча, що якщо б не кесарів, то вмерла би точно, бо і так ледве зупинили, а ніщо не віщувало біди. snakewife може Ваші знайомі таким чином перестраховувались від от таких непередбачуваних ситуацій? Мені здається, що можна й так, принаймі це краще ніж перестрашена жінка, яка в процесі родів не слухає лікарів а робить щопопало. ІМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 18 Січень 2011, 11:19:13 »
Цитувати
Мені здається, що можна й так, принаймі це краще ніж перестрашена жінка
ну якщо йти такою логікою, і бути такою перестрашеною, то навіщо тоді взагалі вагітніти??? Можна взяти готову дитину, он скільки їх в дитбудинках!!!
Цитувати
розказати їй про операцію, то сказала, що в неї була така кровотеча
лікарі багато чого можуть говорити, але є вищі сили, якщо вони захотіли б, то і КР могли б закінчитись летально

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #90 : 18 Січень 2011, 11:21:30 »
Цитувати
А мені здається, що вибиратись через природні шляхи набагато більший шок, і підозрюю, що без болю не обходиться для дитини.
Люди - природній шлях народження дітей задуманий природою, яка є досконала. Я згідна, що кесарів розтин дуже багатьом людям допомагає, що завдяки цьому методу значно зменшилась смертність матерів і дітей, що жінки з вродженими вадами серця та іншими захворюваннями несумісними з природніми пологами, можуть відчути радість материнства, але не треба робити пропаганду цього методу. Він доречний там, де необхідний. Лікарі можуть казати про кровотечі, а можуть і помилятися - це людський фактор. Під час кесарева теж всякі випадки бувають. Скільк разів бувало, що зачіпали скальпелем дитинку + можуть і інфекцію занести і багато чого іншого. Це все лотерея.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Василина

• Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Василина
« Reply #91 : 18 Січень 2011, 11:26:20 »
Nepodarunok, я з тобою повністю згідна, бо сама дуже хотіла родити природнім шляхом.
я чула  випадки коли жінки помирали і під час кесаревого.
я наприклад за природні роди, а кесареве в тому випадки коли є імовірна загроза жінці або дитинці.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 18 Січень 2011, 11:31:08 »
Nepodarunok От нарешті аргументи:
1. Інфекція
2. Можуть скальпелем дитину задіти
3. Більше 3-х  d128
Я не пропагандую, просто для тих хто вибирає природні пологи, коли є серйозні показання до кесарівого, хочу показати, що є й позитив крім того, що показання, а тим хто вибирає кесарів без показань, щоб знали можливі негативні наслідки.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #93 : 18 Січень 2011, 11:39:19 »
Ще один аргумент:
Кесарів - це черевна операція і розходження швів дуже небезпечне для матері.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #94 : 18 Січень 2011, 11:46:50 »
"2. Можуть скальпелем дитину задіти" -повний абсурд , такий самий як і при видаленні апендициту можуть кишки порізати  z5.от про епідуралку і самі генікологи кажуть, що може анастазіолог зачіпити нерв якийсь і тоді інвалід на все життя. Навіть на цю тему із завідуючим реанімації говорила, бо він мені епідуралку мав робити . Казав , що за 2 роки в нього все було гладко, ні одного промаху. То я на неї зважилася тільки в коридорі перед  операційною,  що навіть вся операційна була в шоці, бо готували до загального наркозу
а про мінуси КР- хіба те, що на УЗД може показати, що дитина уже досить розвинута для КР , а виходить, що легені ще не розкрилися ( УЗД часто бреше із термінами і з кг і з водами. На собі провірила). В мене дитина  народилася  із недорозвинутими легенями. робили реанімацію і все таке.
Реальний мінус при КР  але з загальним наркозом- наркоз з організму мами виходить за 12 годин повністю, що впливає на молоко і дитина, яка буде сцати- буде причумлена трохи. Але тут вилазить і ще один мінус,який підкреслює абсурдність вищезазначеного мною "страху" чи мінусу- молоко після КР появляється тільки на 3ій -четвертій день, то про який вплив наркозу можна говорити????
Мінус для мами при КР - капають оксетоцин  раз в сутку протягом всього перебуванні в роддомі- це тиждень - даний гормон штучний- викликає скорочення матки - тобто схватки- для повного видалення сгустків і тд. ну як ви поняли не дуже приємно перебувати в процесі родів  такий довгий період. особливо, коли прокапають зранку, а потім кличуть з дітьми на перевірку . зважування, женуть на УЗД в інший корпус...
Я трохи обізнана в цихусіх питаннях, бо на своєму шляху бачила всяке, друг сімї анастазіолог, а мама медик

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 18 Січень 2011, 11:50:33 »
Цитувати
"2. Можуть скальпелем дитину задіти" -повний абсурд
це не абсурд, а реалії нашої медицини!!!

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 18 Січень 2011, 11:53:29 »
Nepodarunokб "Кесарів - це черевна операція і розходження швів дуже небезпечне для матері." - чим небезпечно? при апендициті теж можливе розходження швів. через це розходження буде молоко витікати????власне шви на самій матці не розходилися ні в кого ( не чула по крайній мірі такого)- всіх ж потім в реанімацію заганяють після КР на кілька днів, кого на сутку, кого на більше. на наступний день заставляють вставати на ноги і роблять клізму. якби була загроза розходження швів, то цього б не робили до повного загоєння. Інше діло, що несприйняття організмом певних видів матеріалів. У мене наприклад відбувається повне відторгнення кетгуту ( натуральний матеріал тваринного походження. Була інша операція. Маю досвід. Тоді починається запальний процес , температура і в середині , де зшивалося мязи даний матеріалом утворюється гній. В такому випадку роздирали рану і знімали ці шві взагалі ).Я про це знала і попередила кілька разів лікарів , навіть в операційній ще додатково всім сказала. Тому мене шили синтетичними нитками.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 18 Січень 2011, 11:54:13 »
а, і щодо окситоцина і скорочення матки

після других пологів матка скорочується дуже боляче, не зважаючи, чи колять окситоцин, чи ні, в мене ще десь 3 дні було так - відчуття, як перейми, дуже неприємно, хоча після перших пологів, коли скорочувалась матка, було враження, що ніби дитинка рухається, мені навіть подобалось.

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 18 Січень 2011, 11:54:59 »
О, а щодо розходження швів, як було сказано мені, що мій живіт зашитий круче ніж капці, того боятись розходження швів смішно. А те що часто буває, те що називається розходженням і було в мене, то тільки верхня шкірочка може погано зажити і типу трошки розійтись, просто чуток довше заживає в тих місцях і шрам не такий акуратний як хотілось, але боятись. що кишки виваляться не варто, не виваляться  d30

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #99 : 18 Січень 2011, 11:59:10 »
короче, пишете тут страшилки , всякі - привсякі, хто які чув  і трохи прибрехав ще до того. Чому тоді весь цивілізований світ родить через КР? Лінь самим ? не подумайте, що я тільки строго за КР ( в мене на нього були показанні  і ще які, хоча мене психолог підготувала до звичайних пологів, а лікарі сказали " після звичайних можеш ходити, а можеш і не встати взагалі, тобі вибирати ризики") , але при природній пологах сотням дітей в нашому місці притиснули голову, витягнули руку, ногу, зробили кривошию , що при КР- НЕ МОЖЛИВЕ. А про те, що зачіпають скальпельом ні одного факту  ні я не чула, ні лікарі не підтверджують ( читала тільки в журналі про такі страхи мамочок)

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 18 Січень 2011, 12:03:50 »
Zhychok, ну Ви і темку створили z5. Ви б питали так : " хто на форумі є з медичною освітою? прошу надати консультацію по темі...." а то тут почнеться :" вам можуть дитину підмінити під час КР, забути ножиці в животі ( забували салфєтки- факт, але не при Кр, а при звич операціях), дитину вам не поставлять на груди під час першої години - вона потім сцати не буде вашу сісю , після КР не можливе грудне вигодовування ітд..." ВСЕ ВИЩЕ НАПИСАНЕ МНОЮ в цьому повідомленні повний БРЄД - це для тих пишу дану замітку, хто читає не повністю, а вириває тільки певні  слова

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 18 Січень 2011, 12:05:55 »
+1 від мене  d140