Автор Тема: Істміко-цервікальна недостатність і лікування: підшивання, акушерський песарій  (Прочитано 35391 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Juliette111

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Теж розкажу свою історію, на 20тижні зранку частково відійшла пробка, я зразу ж поїхала на Чорновола, відправили на УЗД шийка 21мм,внутр вічко 5мм, сказали що без шва мало шансів, песарій нема на що ставити,шийка мяка.На наст день поставили шов,завідуюча 2поверху, а вела мене Пилянська.6 днів зовсім не вставала, в туалет на судно, капали манезію, кололи антибіотик і утродестан пила.Ще тиждень потримали мене в сиаціонарі, але вже ходила,вставала.Вдома теж більш ліжковий режим.Зараз слава Богу 35 тиждень,ще трошки, шов мають зняти на 37-38,тому. б теж радила ставити шов в кого коротка шийка

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Всім привіт.
Шукаю поради/підтримки/ з власного досвіду.
Вагітна втретє( перший раз -здоровий хлопчик в майже 38 тиж, другий раз -завмерло дитятко на 9-10 т, зараз 3 раз вагітна). Після 2 вагітності ( чистки)пролікувала ерозію, яка майже перейшла в дисплазію. Після кононізації( чи як там воно називається) шийка була в межах норми.
І от я зараз знов вагітна, до 16 т шийка була +-30 мм, на 22 т стала 26 мм, а зараз н а 23 т то взагалі 22 мм, при тому, що з 16т низька плацентація ще є.
Лікар з ЖК наполягає на песарію, лікар, в якого планую родити -теж не розуміє чому я не хочу його ставити.
Я за всі 10 років завжди консультувалася і серйозні кроки ( було всяке- не могла завагвтніти через поліпи, чистка, лікування ерозії/дисплазії) робила з лікарем-родичем( на жаль, він аж у Рівному живе, він професіонал в своїй справі, омобливо по проблемних родах і вагітностях). Він сказав, що низька плацента є протипоказом до песарію, може відкритися кровотеча.
Дуже переживаю, бо стою на роздоріжжі, не знаю, що робити. Більше лежу, відпочиваю, ношу бандаж, приймаю Утрожестан.
Чи хтось при короткій шийці матки доношував хоч до 35-36 т?

Поділіться досвідом своїм.
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline olja-ja

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Все ж таки я погодилася на песарій на 23 т.в. Сама процедура не болісна, а радше, неприємна. Ставили розмір 2, все тривало максимум 5 хв. Ставили німецький, ціною в 2 тис грн. Виділення збільшилися, але це все індивідуально. Раз на 7 днів маю проходити цервікометрію ( провіряти стан шийки, кільця, чи все закрито).
Зараз 28-29 тижнів. Песарію не відчуваю, виділення +- норма, провіряюся раз на 2т ( через карантин рідше). Низьку плаценту не ставлять ( мабуть піднялася), шийка не вкорочується, але я багато лежу, мало рухаюся.
Після карантину піду до Грабачко або до Дельви, щоб все підтвердили.
Людина, яка радіє щастю інших людей, завжди буде щасливою сама.

Геше Джампа Тінлей

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Все ж таки я погодилася на песарій на 23 т.в. Сама процедура не болісна, а радше, неприємна. Ставили розмір 2, все тривало максимум 5 хв. Ставили німецький, ціною в 2 тис грн. Виділення збільшилися, але це все індивідуально. Раз на 7 днів маю проходити цервікометрію ( провіряти стан шийки, кільця, чи все закрито).
Зараз 28-29 тижнів. Песарію не відчуваю, виділення +- норма, провіряюся раз на 2т ( через карантин рідше). Низьку плаценту не ставлять ( мабуть піднялася), шийка не вкорочується, але я багато лежу, мало рухаюся.
Після карантину піду до Грабачко або до Дельви, щоб все підтвердили.
Молодець,що наважилися.Процедура не з приємних,але вартує того,бо при ІЦН є хорошою альтернативою накладання шва. :bo
Здоров*я вам і малюкові!

Сказали спасибо: olja-ja