Автор Тема: Істміко-цервікальна недостатність і лікування: підшивання, акушерський песарій  (Прочитано 35390 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Любава

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
у мене шийка дуже коротка, лікарка у якої я стою на обліку сказала підшиватися. А тоді я пішла на консультацію до Левицького І.В. і він сказав, щоб бути під наглядом, кожного місяця роблю УЗД і зараз я на 31 тижні вагітності і так не підшивалася.

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
і слава Богу що у вас так вийшло.. але я б ніколи більше не ризикувала і третю вагітність сама прийшла в 12 тижнів з проханням зашити мене.. d128

не варто агітувати, що "Як має бути - так буде".. ще є вислів "На Бога надейся, а сам не плошай".. або як в тому анекдоті..

коли під час повені чоловік сидить на даху та приговорює: "нічого-нічого, Бог мені допоможе".. припливає до нього лодка, кличуть сідати, а він далі: "ні-ні, мені Бог допоможе".. а вода все вище.. прилітає гелікоптер, кличуть його, а він далі: "ні-ні, мені Бог допоможе".. а вода все вище.. так і потонув.. зустрічається з Богом і каже "Чому ж ти мені не допоміг?! я ж так вірив!".. а Бог йому каже: "Дурню, а хто ж тобі лодку та гелікоптер давав?!"

можливо зустріч з хорошим лікарем та можливість підшитися - це і є прояв допомоги від Бога? тому я не раджу відмовлятися від медицини, як багато хто агітує, а подивитися на це з іншої точки зору..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Liuba

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Цитувати
можливо зустріч з хорошим лікарем та можливість підшитися - це і є прояв допомоги від Бога? тому я не раджу відмовлятися від медицини, як багато хто агітує, а подивитися на це з іншої точки зору..
і я так вважаю, а якщо, не дай, Бог, не зможете доносити - хіба будете шукати "крайніх"? Буде велика трагедія, а дописи форумчан - це тільки їхні думки і певні випадки (а буває по різному  d128)

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Почитала темку, бо ніколи з сама з таким не стикалась :xmm Сьогодні прийшла з УЗД і вдома додивилась що в мене шийка тільки 27мм  d143 ще на 20 тижні була 34мм,тобто явно вкоротилась. Якось дивно,наче нічого не турбує, плід не низько а шийка вкоротилась і от думаю це закоротка чи не дуже і чи будуть щось робити зі мною :xmm При першій вагітності в мене взагалі шийка була довга навіть на 41 тижні, що там її мучили на кріслі і колпосептин ставила, а тут таке, щось мене це бентежить :( Як думаєте,вона ще може подовжитись чи в кращому випадку така залишиться до останніх тижнів?

Offline liss

• Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
justmary, не видумуй собі лишніх проблем. В мене на 12 тижні було 25 мм, на 19 взагалі 23мм, але ніхто не казав нічого робити, правда я лежала на денному, мене там подивились і сказали, що доношу (правда малюк народився трошечки передчасно, але він був низько і вже на такому терміні як в тебе мене дуже боліло низом).
Ще пізніше робила УЗД, то вже було більше мм, не пам"ятаю вже точно скільки. Я ще запитала, як таке може бути, а лікарка каже, це ж м"яз, сьогодні так, завтра - інакше.

Offline galya-toys

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
А мені в пятницю постпавили песарій. Процедура тривала 1 чи 2 хвилини. Трохи неприємно і боляче, але встаєш з крісла і вже нічого не чуєш. Кольцо купувала в Геник в Галдіагності, коштує 800 грн. Ставила його Щербан Валентина Михайлівна

Offline Nast_ya

• Love of motherhood most closely resembles love of God.
  • Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Настя
Щербан Валентина Михайлівна (зав відділом відділа невиношування) дуже гарна лікарка! Вона мене підшивала на 20 тижні вагітності. Все пройшло дуже добре, вона досить уважна і після операції приходила питала, як я себе почуваю. Якби я знала, що вона приймає пологи, то пішла би до неї. А то вже термін 37 тижнів і шов пора знімати, а я так боюсь що ні з ким не домовилась. Але всім дійсно хочу порадити, якщо у вас ІЦН і невеликий темін вагітності то ставте шов! Принаймні не треба переживати всю вагітність, що щось може піти не так!
Перший подарунок, який дає нам мати - це життя, другий - любов, і третій - розуміння.

Offline alonagaljuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 16р, Марія - 15 р, Оля - 11р., Андрійко - 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Після УЗД в 13 тижнів визначили довжину ШМ 26, сказали робити повторне в 16 - подивимось... Особисто мені дуже б не хотілось якихось втручань...(((

Offline lida1908

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
alonagaljuk, вітаю з майбутнім поповненням! А кого чекаєте? бо чула, що перебіг вагітності теж залежить від статі дитинки

Offline alonagaljuk

• Активна Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя - 16р, Марія - 15 р, Оля - 11р., Андрійко - 1р.
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
 :hi Дякую за вітання...  d100 На УЗД в 16 тижнів шийка вже 30, слава Богу... А щодо статі, то дуже тішимось: хлопчик (сподіваюсь, лікарі не помилились, бо 3-х дівчаток вже маємо...) !  d27

Offline oli4_ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 2 роки 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
всім привіт, кому ставили песарій на 27 тижні?які показання у вас були?

Offline Mateo

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангеліна 12 р.,Матвій 5 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мене підшивали під час обох вагітностей.Під час першої вагітності шов зняли на 37 тижні і я через тиждень народила.А під час другої вагітності мала лягати в лікарню на 37 тижні,щоб зняти шов,а в мене на початку 36 тижня вдома відійшли води і я поїхала народжувати.Шов знімали вже з схватками. d103

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Мені теж ставили шов на  терміні 15-16тиж,перед цим тиждень проводили санацію,на постановці шва я наполягла,оскільки через ІЦН втратила двох діточок.При другій вагітності мої аргументи і вмовляння для підшивання не були вислухані d12.Коли завагітніла втретє,змінила лікаря,поставили шов,провела 7 міс. в лікарні,а зараз донечці майже 9міс.Здоров*ячка вам і вашій малечі!!!!
І ще,коли вже є явні проблеми з ш\м,після підшивання не означає,що можна проходити на день 10км, d128слідкувати за тим,щоб не було закрепів і прислухатися до свого організму!!!!

Offline little_elf

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
мені теж у 12 тижнів сказали, що шийка закоротка, рекомендували пессарій... у призначений день пішла до Макарчук О.М. , вона сама дивилась на УЗД, і сказала, що нічого класти не треба, тим більше підшивати...   :oox d16 мене це дуже збентежило, адже розмір шийки, який був, такий і лишився - 29 мм.  d10 я краще б  застрахувалась наперед, але, як то кажуть, не моє мололося :( :( :(

Offline Tanyanya

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
 :hi В мене від попередніх пологів розриви шийки з двох сторін. Скажіть, будь ласка, в кого була подібна ситуація, що вам казали лікарі, чи обов"язково треба підшивати шийку чи ставити песарій. А може без цих процедур вагітність у вас добре пройшла? Моя лікар поки сказала ходити до неї щотижня, наблюдати, чи не відкривається шийка, ну і стежити самій, щоб нічого не боліло і не турбувало. Зараз 17 тижнів, шийка не коротка, вічко не відкривається.
Ум богатеет от того, что он получает. Сердце – от того, что оно отдает.

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Привіт дівчатка! :hiНапишу і я про свою вагітність і коротку шийку(бо знаю з власного досвіду як хочеть інформації побільше прочитати перед цим) :chitaju.Підшивали мене на 20тиж.шийка була 26мм,казали що це норм .але при огляді казали що шийка рихла і краще підшити ,бо була в мене така проблема під час першої вагітності(мене підшили на 21тиж,бо була дуууже коротка шийка+низько розміщений плід,казали що коли почали шити то було видно плідний міхур,що мало шансів доносити дитину,так і сталося,я втратила хлопчика на 26тиж.)тому тепер і мови не було підшиватися і все....
ПІдшивала мене Сніжко ,але не простою ноткою а якоюсь лентою,рік тому вона коштувала 470гр.,д
авали загальний наркоз,після нього  відійшла швидко,але вставати не можна було півтори доби(навіть в туалет),пишуть що після того можуть бути якісь виділення то в мене не було...
І доносила я гарно до 38 тиж.потім планово пішла знімати шов,зняли в 9год.вечора ,а в 5ранку я вже мала синочка.. d79.Такщо я думаю якщо б мене не підшили то могда "не дай Боже недоносити"
А в підшиванні нема нічого страшного....сама думка страшна d104
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline la2505

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславу-15,Володимиру-6
  • Ваше справжнє ім’я: Лара
у мене схожа ситуація з шийкою,не тримає як тре..внутрішнє вічко розкривається.,а який у вас термін?