Автор Тема: Істміко-цервікальна недостатність і лікування: підшивання, акушерський песарій  (Прочитано 35393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Я так старшу ще два тижні після зняття шва носила.І то лікар добре мене намучив,як знімав шов-щось у нього не виходило ніяк.Три дні знімав,при тому,що він же і підшивав. d104
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Дівчата підкажіть хто з лікарів добре пресарій ставить?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
 smile336Щербан Валентина Мих,можу порадити її,хороший лікар.Можу дати номер тел.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Дівчата підкажіть хто з лікарів добре пресарій ставить?
Мені ставила Геник Н.І. в Галдіагності. На той час мені тільки її рекомендували.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline la2505

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владиславу-15,Володимиру-6
  • Ваше справжнє ім’я: Лара
я не ставила і доходила майже до сроку, 2 тижнІ раніше народила сама,хоча в виписці написали 39т,щоб не портити статистику і вага 3300 і апгар 8., правда пологи були стрімкі...єдине що заборонила лазити туди після 23 тижнів, раз відкриття внутр. вічка і шийка не "состоятєльна" з рубцем і всі тверділи про передчасні пологи і купу страхіть, я ризикнула...кожен вирішує з конкретно своєї ситуації і вірити,що все буде добре, головне настрой...лікар Березовська, до речі з Франківськаа тепер  живе в Канаді мене настроїла на позитив і багато пояснила і розвіяла мої страхи, відповіла відразу у фейсбуці

Offline andronata

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
Дівчата, втіште мене, будь-ласка. Була сьогодні на УЗД 20 тижнів, поставили шийку 24 мм внутрішнє вічко закрите, в 16 тижнів шийка була 30 мм. Подзвонила лікарці своїй (Чурпій), сказала до середи приймати прогестерон вагінально і потім на прийом до неї. Так переживаю... Розумію, що скоріше за все скажуть чи підшивати чи кільце ставити. Я краще б останнє, бо не треба наркоз і в стаціонарі лежати, а ви як думаєте? Чи всетаки краще підшивати?

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Наталка, попийте утрожестан і полежіть тиждень і все налагодиться, у мене на кріслі казали, що дуже коротка шийка, на першому узд 25мм, а через тиждень після ударної дози утрожестану і лежання уже 34мм, все буде добре, я теж тут цікавилася за песарій, але слава богу не треба вже нічого....

Offline andronata

• Своя Мамка
    • Награды
Марта, щиро рада за Вас! d77 Я грішу на себе, що ходила багато, пакети тяжкі для мого стану носила, може цим і спровокувала d24 Розумію, що є вірогідність, що гірше не буде, але хочу бути готовою якщо лікарка скаже обирати між швом і песарієм :xmm

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну як на мене я б обрала песарій, маю кілька знайомих, які його ставили, в принципі задоволені, нормально доносили, зараз вони мягенькі, як ставлять то не болить і більш менш комфортно носиться....

Offline совонька

• Свідома Мамка
  • Репутація: +36/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2 хлопці та дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: олександра
 Мала шов. Мені радили дуже в стаціонарі. На консиліумі. Наркоз перенесла дуже легко. Кажуть той наркотик тепер чистий і хороший.  Пессарій може зміститись.  Консультуйтесь зі своїми лікарями і слухайте їх, якщо довіряєте.

Offline Оксана-05

• Свідома Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Мені теж казали накладати шов,в лікарню поклали.В результаті я пішла на консультацію до професора правда прізвище забула  d100 d100 d100це ще 7 років тому було.Сказав ніяких швів ненакладати.В результаті дитину 41 тиждень виносила і роди були не стрімкі.Я це до чого веду 1голова добре а 2 ще краще :) :) :) :)

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
andronata,чому ви панікуєте і робите передчасні прогнози. d128Шийка може мати 24мм,але бути щільна і не рихла.На огляді вам лікар скаже що робити,але якщо вічко закрите і ви почуваєте себе чудово то до чого та паніка....Можна просто поспостерігати чи не укорочується шийка,трохи себе поберегти і менше всім лізти туди...Будьте здорові ви і ваше малятко!!!! d103

Offline andronata

• Своя Мамка
    • Награды
Дівчата, всім вам безмежно вдячна за відгуки! [img]http://doodoo.ru/smiles/n Щаслива, що є такий форум, де можна поділитися переживаннями і отримати слушні поради, а форумчанки у нас такі доброзичливі і небайдужі d22 Я вже трохи заспокоїлася. Завтра лікар подивиться і скаже що до чого. Теж надіюсь, що все не так критично. Велике вам спасибі від мене і малюка d101 [img]http://doodoo.ru/smiles/n

Offline Vishenka

• Глубина мира измеряется лишь глубиной собственной души.
  • Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка-Софійка, Максим
Дівчатка привіт! Подадьте де можна в Франківську купити песарій, а саме щоб був польського виробництва. І яка його ціна? Наперед дякую!! :xmm

Offline TuttiFrutti

• Своя Мамка
  • Репутація: +108/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Я знаю що то десь лікарі купляють і вже вам його пропонують купити...
Коли у Вас проблеми - обійміть свою дитину, поцілуйте, і тоді Ви зрозумієте : якщо дитина поруч жива і здорова, - у ВАС немає проблем ! Усе інше - просто дрібниці життя , які не вартують ні ваших нервів, ні ваших сліз !!!!!

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Подадьте де можна в Франківську купити песарій, а саме щоб був польського виробництва. І яка його ціна?
Мені песарій ставила Геник Н.І. в Галдіагності і дала контакти акушерки в котрої можна купити. На той момент (літо 2014) у Франківську їх не було. Може десь в інтернет-магазинах пошукайте.

Offline natali92

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Цитувати
Дівчатка привіт! Подадьте де можна в Франківську купити песарій, а саме щоб був польського виробництва. І яка його ціна? Наперед дякую!! :xmm

сьогодні дівчинка ,що зі мною в палаті лежала ставила песарій то заплатила 2000 грн.але їй його в роддомі лікарка змовляла
Нам треба жити кожним днем,
Не ждать омріяної дати.
Горіть сьогоднішнім вогнем,
Бо «потім» може й не настати...