Автор Тема: Весілля. А як було у вас?  (Прочитано 19679 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Весілля. А як було у вас?
« Reply #153 : 11 Листопад 2013, 13:03:01 »
В мене весілля було в 2009 році два рази, тобто один тиждень в Тернополі ( ресторан "Максим" , хто з Тернополя,той точно знає його),на 80 осіб),  а на на другий тиждень було в ІФ (ресторан "Цунамі" на 125 чол). 
В студії теж не фоткалися, це було 6 вересня,ну і 12 відповідно, обидва весілля були в чудову погоду,тож  знімкувалися на вулиці, їздили в Збараж, це біля Тернополя, там дуже красивий замок є. Ми ще знімали перевесільне лав сторі,то їздили в Кременець, на гору Бону, там теж красиво і є такі мальовничі руїни замку. 
В мене було 2 дружки і два дружби, дружки мали одинакові сукні, та ще й по 2 пари,тобто переодягалися під час весілля.   d30
В ІФ мене викрадали,ми поїхали на диско в Паладу, було весело. d53
Короче, весілля ми планували довго і ретельно, але все влалося на славу, правда грошей пішло :oox  можна було класну машину купити натомість z5

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +876/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #154 : 11 Листопад 2013, 13:10:49 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
Було 300 осіб.
d107
Вдома 300 людей? Це все були близькі родичі, і ви всіх знали, і всіх хотіли бачити на своєму весіллі? Бо для мене, чесно кажучи, є трохи незрозумілим таке святкування, де молодята не впізнають половини запрошених  d112
Алла, я колись була 1 дружкою в своєї двоюрідної сестри в с Шешори, то на весіллі було.. тихо -тихо 600 !!! гостей.
І я не перебільшую, може і більше. Така у людей традиція кликати все село. Запрошення я допомагала заповнювати,то писала дві ночі, натерла мозолі.Тоді ще вручну писали.То був 2004 рік вроді би.
Гуляли в палатках, тому про людино-місця не йшлося, лавиці, палатки для гостини, окрема дл ятанців. Море вражень , купа традицій.
Весілля було дуже сильне, почалос ь в п*ятницю,коли в народних вбраннях усі дівчата і дружби, і молодці мали довжезну службу в церкві, біля 2 годин,  застолля, сорі за та таке слово. Потім субота традиційно як у нас, в  неділю теж гулянка, впонеділко перепій, куп аїжі люди все ше сидять!!! Обливають один одного , бігають взявшись за руки, як хоровод по сусідах , щось там кричать. Реально збоку странно нам виглядає, але коли ти там, емоцій купа, народ відривається. І я коли у вівторок  їхала на пари зранку, мені молодць казала, та нащо, куди ти ідеш, у нас ще сьогодні свято. z5 z5 z5 Тобто п*ють з п*ятниці по вівторко включно. То було дуже велике і те весілля я на все життя запам*ятаю і дітям розкажу.  d30
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline rainbow

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +317/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Поліна
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #155 : 11 Листопад 2013, 13:40:14 »
Olynia29 перед створенням нових тем, будь трохи уважніша d142, у нас є подібна темка (Весілля. А як було у вас?). Я їх об'эднаю!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #156 : 11 Листопад 2013, 15:33:27 »
Цитувати
А як ви ставитесь до викрадання молодої на весіллі?????????????
Мені не подобається, ніколи не розуміла для чого це роблять d104, але то кожному своє. Дискотеки не люблю, а що би я там робила в день свого весілля взагалі не уявляю.

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +642/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #157 : 11 Листопад 2013, 16:18:18 »
Цитувати
Olynia29 перед створенням нових тем, будь трохи уважніша , у нас є подібна темка (Весілля. А як було у вас?). Я їх об'эднаю!
сорі  d100
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #158 : 11 Листопад 2013, 16:52:24 »
Цитувати
Мені не подобається, ніколи не розуміла для чого це роблять не знаю, але то кожному своє. Дискотеки не люблю, а що би я там робила в день свого весілля взагалі не уявляю.
100% і моя така думка!

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #159 : 11 Листопад 2013, 16:56:02 »
Мене також ніхто не викрадав, хоч думка така у друзів була,але мені особисто цей ритуал не подобається...якраз в самому розгарі весілля,коли всі вже освоїлись мені пропонували щось зробити на зразок викрадення,але мені така ідея зовсім не сподобалась d112 якби мене ще й на дискотеку повезли то взагалі для мене не було б ніякого кайфу, ну деяким ця традиція дуже подобається d30

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #160 : 11 Листопад 2013, 21:55:05 »
Цитувати
А як ви ставитесь до викрадання молодої на весіллі?????????????
Мені не подобається, ніколи не розуміла для чого це роблять не знаю, але то кожному своє. Дискотеки не люблю, а що би я там робила в день свого весілля взагалі не уявляю.
А мене викрадали на дискотеку релакс, але молодого попередили, що ми там будемо і він просто дав нам потанцювати трохи, а потім приїхав

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #161 : 11 Листопад 2013, 22:27:18 »
Мене спонтанно викрали в "Падишах",але не на довго на 30хв,ми встигли по бакалу шампанськог  випити і кальян курнути:)і по дорозі назад зняти трішки відео,і воно було завершальним сюжетом в монтажі відео загалом.а чолові був попершджений:)і через хв 15 приіхав :)там теж сюжет цікавий був,якось розкажу:)а покраменгане було моі спіробітники взяли його в оборот:)короче,весело було:)але думаю,що якщо так на 2-3 годинки пропсти,як де-які,то можуть прийти-а то нікого з гостей нема:)))) все-таки вони непристо собі пришли;)

Offline SRM

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Інна,25 років і Ірина,18 років, внучка Аліса 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана
« Reply #162 : 29 Березень 2014, 18:15:42 »
Дівчата! а де би ви порадили відсвяткувати весілля? хочу прислухатись до ваших порад

Online Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #163 : 29 Березень 2014, 23:02:24 »
Лейбова гора, Станіславський двір, Надія,Парк Готель. Все залежить від кількості чоловік,ну і вподобань.

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #164 : 30 Березень 2014, 19:14:23 »
Цитувати
Лейбова гора
До речі, скоро буде випуск "4 весілля" (12-й здається), що там знімали. Тобто у однієї з учасниць було там весілля. Цікаво буде подивитися і поностальгувати трохи)

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #165 : 30 Березень 2014, 20:19:12 »
  :hi  у мене весілля було 2 суботи, так як ми з різних районів в Коломиї-12 липня 2008р,  а в Рогатині - 19 липня 2008р моє весілля я робила за старовинними звичаями - українське в п"ятницю,(то були тільки родичі без музики.це було вдома, з викупом, деревцем, шиттям вінка, українською фотосесію, вдяганням деревця, ладканням. в суботу- традиційне, , а в неділю- повесільне - переодягання підставних молодих-мій кум був молодою- то вже насміялися, їхнє обдаровування- і головне бричкою їхали по селі збирали моїх хресних батьків - і везли до р.Прут "трошки покупати"!!!!
12 ми росписувалися, а 19 - ресторан,брали шлюб в 100літній церкві, в чоловіка
поєднало нас місто Івано-Франківськ, планували в україночці, але коли прийшли в серпні замовити весілля на липень наступного року- ВСЕ БУЛО ЗАНЯТО!!!! тож вирішили, щоб не возити родичів туди-сюди, зробити окремо.
я своє спочатку планувала теж в ресторані, але, так, як я працюю в сфері культури, я захотіла повернутися до традиції - і зробила весілля, якого давненько в моєму селі не було, мій чоловік того ніколи не бачив, а його дружби ще дотепер(вже минуло 5років)  згадують з захватом!)
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Ляляна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +239/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #166 : 30 Березень 2014, 20:32:24 »
Людмила, ну ви й гульнули    d27  d107

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #167 : 30 Березень 2014, 20:46:07 »
це точно!!!!!!!!!! у нас вийшло загалом 10 дисків - такий собі гуцульський серіал!!!!!!!!!
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #168 : 30 Березень 2014, 21:02:35 »
Людмила, тобі неймовірно гарно в національному одязі з віночком!!!!! d9 Оце спогадів у вас з весілля!!! mish

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #169 : 30 Березень 2014, 21:27:00 »
Цитувати
Людмила, тобі неймовірно гарно в національному одязі з віночком!!!!!
дякую, в ставала в 6 ранку, його вплітали біля 2 годин, там кожен шар іде окремо, ще й  ладкала та бабуся, щось вшивала в голову, такий вінок роблять лише в моєму селі!!!! у нас так запрошують на весілля, йдуть до сповіді, але я того не робила, бо була в Азербайджані на гастролях, то мама запрошувала. дуже гарновиглядає ззаду