Автор Тема: Весілля. А як було у вас?  (Прочитано 19408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +152/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Весілля. А як було у вас?
« Reply #170 : 30 Березень 2014, 21:29:44 »
Людмила,а кольорову гаму вінка хто визначає?

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #171 : 30 Березень 2014, 21:44:59 »
Цитувати
Людмила,а кольорову гаму вінка хто визначає?
за старинним звичаєм має бути все біле, то колись так бабуся виходила заміж. в кожному селі на Покутті були свої звичаї вінкоплетення, то є наш(маю на увазі свого села) старовинний  весільний вінок, я просто додала 1 голубий шар замість білого,(там ще ззаду на квітах були три брошки - біла посередині і дві червоні по боках, що їх купити - довго побігати довелося), так краще до лент і до костюма загалдом.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #172 : 30 Березень 2014, 22:10:36 »
мені навпаки,голуба була зайва, але запитала тому,що подумала,може то якась символіка чи частина обряду d143

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +639/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #173 : 31 Березень 2014, 00:41:34 »
Цитувати
  у мене весілля було 2 тижні, так як ми з різних районів в Коломиї-12 липня 2008р,   з дружбами і дружками
ого  d107
а як ви тих два тижні святкували?  d100

До цього часу думала що весілля найдовше триває два дні  d27
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
    • Награды
« Reply #174 : 31 Березень 2014, 01:11:25 »
я мала на увазі 2 суботи, але в мене було і пятниця і субота і неділя...
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #175 : 31 Березень 2014, 01:13:50 »
Цитувати
мені навпаки,голуба була зайва,
Цитувати
голубу запропонувала бабуся, так, як вона все життя плела багатьом нареченим вінок, то я  довірилася її досвіду, ви просто не бачили повністю білого, як на мене цей був виразнішим і аж ніяк не зайвим. до того там ще були рожеві квіточки.

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #176 : 31 Березень 2014, 10:42:44 »
Цитувати
ви просто не бачили повністю білого, як на мене цей був виразнішим і аж ніяк не зайвим.
я не заперечую, цікаво було запитати. На фоні костюму,голубий колір кинувся в очі.
А гуляння весілля декілька днів підряд - це жесть. Я ледве один день відбула. d112

Offline Люся К

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #177 : 31 Березень 2014, 17:19:47 »
Цитувати
А гуляння весілля декілька днів підряд - це жесть. Я ледве один день відбула.
повноцінно весілля було в суботу, а пятниця(хоча я хотіла троїстих музик на українське, але то ще був останній день посту) і неділя то без музики, без гостей, одні близькі родичі. так що субота була основна

Offline 1985kris

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #178 : 01 Квітень 2014, 04:30:55 »
Цитувати
А гуляння весілля декілька днів підряд - це жесть. Я ледве один день відбула.
Я так само, тим більше. що була вагітна на шостому місяці d100

Offline milka

• Своя Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
« Reply #179 : 19 Травень 2014, 15:03:37 »
Своє весілля ми гуляли в Парк готелі 28.05.2011 ( скоро річниця  d91).
Спочатку я не хотіла весілля думала на Мальдівах зробити церемонію,  а потім просто взяти шлюб, але рідні мене переконували, що кожна дівчина має бути в білому платті і т.д. Я подумала а чому б ні, і почала готуватися до весілля, за 3 міс. ми його організували, добре що хоч в ресторані було не зайнято. Весілля ми організовували з чоловіком, не все звичайно вийшло так як хотіли, скажу організовувати весілля не так легко, але після свого я помагала подружці то це було вже простіше.
Мені сподобався ресторан там раніше працювала адміністраторка Леся, пізніше я вже її бачила в Лейбовій горі, дуже класна і відповідальна, ми з нею разом  меню складали, вона радила що подобається людям, а що ні і на весілля завжди стежила за всім,повар тоді там був супер :bo. Оформлення залу теж дівчата зробили класно, я хотіла тільки живі квіти і багато зелені, дівчата попрацювали гарно і композиції буле не звичні, ще мені сподобалося вогняне шоу під мою улюблену пісню "Нехай і холод, і вітри" Пікардійська Терція.
Але були і казуси  :( в пятницю перед весіллям дівчині фотографу, щось попало в око і вона не змогла нас фоткати, з нею я теж обговорювала фотографії, і студія дала нам іншого фотографа  d111, це було щось, я питаю того фотографа "Ви бачили які я хочу фотки?" "Так все зробимо".Короче "все зробимо" не було жодної нормальної фотки, в кінцевому результати студія запропонувала ще одну фотосесію після весілля безкоштовно, бо з тих фоток фотокнига взагалі не виходила, і та дівчина вже нам робила фотосесію, так що я була 2 рази наречена d65 d46. Це було весело d30,ми вже нікуди не їхали, фоткались по місту і я така в наряді нареченої, (я собі знаю що в мене просто фотосесія), а люди в місті підходять кажуть "Ми Вас вітаємо!" d30, найбільше кіпішував мій чоловік "Як хтось мене побачить і скаже 2 тижня тому було весілля і сьогодні знову, йому мало d140".Фотосесія вдалася і фотокнига в нас таки є, але багато на самому весілля не було сфотографовано і за це я б прибила того фотографа  d105. Музиканти теж розказували мені, що у них у всіх освіта і вони викладачі музики, а самий "главнєйший" написав книжку про наші традиції і в Канаді її видав, короче наплели, я не кажу що вони були погані, але гроші вони не відпрацювали і я розраховувала на більше, правда я сказала ніякої російської попси і т.п.,то все виконали.
Мандраж в мене на весіллі був до першого танцю, колотило мене чомусь нереально, а потім я сказала це моє свято і для мене і так веселилася що мої друзі були в шоці від мене, наступного дня я ходила тільки боса мене так пекли ноги після танцюльок.
Так що весілля вдалося .
А ще мене дуже вразив шлюб, була так якось  angel1 мані хотілося плакати, сам шлюб був 2 години а мені пролетів дуже швидко, нам давали шлюб 2 наших знайомих священники це було щось.
Ой розхвалила тут сама своє весілля  d27, але для кожного своє весілля найкраще :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #180 : 21 Травень 2014, 11:50:55 »
В нас також весілля було в "Надії" 9.10.10, організовували все самі від самих дрібниць до іди і т.п,батьки були запрошені просто як гості:)атмосфера була бомбезна-були ті люди,яких ми хотіли бачити і самі запросили:)я спочатку думала,що с нас аже весілля і не буде,бо довго звстрічались,думала,якось розпишемся і все,але коли чоловік зробив пропозицію і сказав вибирати коли, поняла,не відмажусь:) все була класно!гості задоволені!єдине,чоловік дуже переживав,щоб все було гаразд,і весь час метався:))а потім його попустило:)я себе відчувала взагалі каралєвою:)плаття,зачіска(правда зараз як дивлюсь то вщагалі не подобається) єдине,підпортила адміністраторка настрій,коли тамада в конкурсі став на стільчик,та рокликала потім чоловіка,і підрозказувала йому,гадаю,уе не правильно з іі сторони,в день весілля і молодому дурниці молоти за накидки на ствльчики,що ногами ставав і т.п,ну якщо на те пішло,то ми ж заплатили ща них:)ну але то таке:)просто тоді було не приємно;)тепер,як де-які кажут,та ми просто розпишемся,то переконую,що якщо є можливість-все таки зробити невеличке весілля,все -таки це враження та емоціі незабутні на ціле життя:)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ksushik7890

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #181 : 30 Жовтень 2014, 21:34:42 »
в нас було все як ми хотіли, і повторити я непроти z5

Offline Міланочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #182 : 06 Листопад 2014, 23:03:08 »
Ми святкували у Шато Роялі - місці, де я, коли була ще підлітком, просто мріяла колись побувати, організацією займалась сама, хвилювалась, але в останні дні змирилась з тим, що все, що змогла я зробила, і в день весілля просто насолоджувалась. Звичайно, що після того дня приходило багато думок, що можна було зробити краще, що взагалі змінити, але досвід приходить тільки з часом.
Шлюб нам давав о. Порфирій у Погоні, було дуже красиво!
Звичайно, цей день залишиться у незабутніх спогадах назавжди!!!  :love angel1 :flylady

Offline Міланочка

• Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #183 : 06 Листопад 2014, 23:03:24 »
Ми святкували у Шато Роялі - місці, де я, коли була ще підлітком, просто мріяла колись побувати, організацією займалась сама, хвилювалась, але в останні дні змирилась з тим, що все, що змогла я зробила, і в день весілля просто насолоджувалась. Звичайно, що після того дня приходило багато думок, що можна було зробити краще, що взагалі змінити, але досвід приходить тільки з часом.
Шлюб нам давав о. Порфирій у Погоні, було дуже красиво!
Звичайно, цей день залишиться у незабутніх спогадах назавжди!!!  :love angel1 :flylady

Offline Yanusya898

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яна
« Reply #184 : 14 Березень 2015, 22:20:16 »
А я ніколи не хотіла пишного весілля,але думала,якщо чоловік наполягатиме,то погоджуся. Та нащастя , мій коханий розділив мої погляди,то в нас все виглядало наступним чином, ми замовили ресторан Легенду, та,що в центрі, узгодили наперед меню запросили тільки найрідніших людей, це були батьки, і кілька друзів,всього до 20 чоловік. На той самий день, в нас був розпис і фотосесія. То вранці я пішла на макіяж-зачіску, потім ми з чоловіком поїхали в Червону Шафу , де нас чекав фотограф,мій добрий друг, пофоткалися, звідти попрямували в ЗАГС і тоді в ресторан,правда в Загсі замовляли урочисту церемонію.Плаття в мене було біленьке коротке, зачіска укладка на коротке каре, був ще букетик нареченої . А після святкування за кілька днів ми полетіли на медовий місяць в Лісабон, і там уже вдвох відпочили. Зовсім не жалію,що вибрали саме такий спосіб відсвяткувати весілля, ми відклали кругленьку суму на цю поїздку і змогли собі дуже багато дозволити в Португалії.

Offline @Лисичка@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лисичка
« Reply #185 : 18 Березень 2015, 02:12:45 »
А ми просто розписались

Offline Світлана237

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес