Автор Тема: Весілля. А як було у вас?  (Прочитано 17209 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Кукуся

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Re: Весілля. А як було у вас?
« Reply #34 : 31 Березень 2010, 21:29:35 »
Ще раз щиро  дякую всім!
Ви - найкращі!!!!!!!! :* :* :*

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #35 : 31 Березень 2010, 23:14:53 »
Ти фанатка ромашок?
Гарне плаття , а молода яка симпатична :), о я бачу ти чекаєш лялю,молодець,вітаю. d41

Offline Кукуся

• Найщасливіша мамуся...
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +33/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #36 : 01 Квітень 2010, 10:12:12 »
Так, я обожнюю ці квіти!
Ромашка - це символ нашого кохання...
Коли тільки він мене побачив, подарував ромашку...І сказав, що кохання воно, як ромашка - ціле життя росте, щоб потім подарувати одній людині!І та ромашка також росла для того, щоб бути подарована одній мені...  
Та це також не всі сюрпризи, коли я зробила "Любить -Не любить" випала пелюстка Кохання , яка  супроводжує нас ціле життя!...

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #37 : 10 Квітень 2010, 15:31:11 »
А у мене весілля - це суцільний кошмар. Тепер я б переграла все зовсім по-інакшому. Хоча одне точно б не переграла. За день до весілля, я ховала свого дідуся :( У середу, якраз коли ми знімали довесільний сюжетик у Яремчі, мені дзвонить бабка і каже, що дідусь помер. З того моменту я про весілля уже не могла нормально думати. Ми як у середу туди поїхали, то приїхали у п'ятницю після похорону - за день до весілля!!! Ледве стримувалась, щоб дуже не плакати, бо у мене після сліз дуже очі підпухають на другий день. Одним словом останній день був дуже напруженим. А на ранок - це капець: зачіска не така, макіяж не такий, букетик для молодого не такий, а плаття, то взагалі повна катастрофа. А далі - жара, розпис, фотостудія, озеро, п'янка............. В третій ночі я підходжу до мами і свекрухи і кажу, щоб мене уже завивали, бо я уже валюсь з ніг. Свекруха сказала, що ще такого не чула, щоб наречена хотіла пошвидше в хустку завитись z5 Одним словом, найприємнішим моментом мого весілля було наше прощання з гостями і відхід у номер (який ми замовили) d100
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #38 : 24 Квітень 2010, 22:50:51 »
Ми з моїм теперішнім чоловіком зустрічалися до весілля майже 5 років, а потім вирішили одружитися на наступний день після мого університетського випускного. Батьків вирішили не нагружати і все швиденько самі організували. На організацію у нас пішов десь тиждень. Спочатку збігали в рагс, після цього в той же день я побігла в церкву і фотосалон. Лишалася справа за рестораном, але тут виникла проблема - весілля через 1,5 місяці (бо я вперлася, що хочу весілля в вересні, тому навіть довелося підплатити в РАГСі щоб нас записали на 29 вересня)і всі ресторани вже розписані по днях.Тож ми одразу пішли в нічний клуб "Паллада" і чемненько домовилися. Тижнів за 2 до весілля ми ошелешили батьків радісною новиною про наше одруження d100. Я завжди мріяла про те щоб весілля було в суботу, при чому церква, розпис і саме святкування мали бути в один день, тому щоб вкластися в цей шалений графік, молодому довелося в 9:30 вже бути на лімузині зі всім ескортом у мене під будинком. І знову історія з дружками: молода вже при повному параді, а вони лише з подушок повилазили, ото вже я зла була d109.Але все пройшло класно, гуляли до 5 години ранку. Музикантам теж відвалили 500 долярів (2007 рік), бо хлопці приїхали з Києва, але відпрацювали вони ці гроші на славу - музика була класна і гості весь час танцювали. Зал ми не прикрашали, бо там завжди все в ажурі. А ще дуже спдобалося те, що ніхто з родчів не метушився,бо персонал закладу все так організував, що задача батьків і гостей була відпочивати. Весілля було на 50 чоловік, але я дуже задоволена своїм весіллям - це незабутній день для мене. d41

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #39 : 25 Квітень 2010, 01:30:49 »
Які різні історії: і печальні, і веселі... але головне, що у всіх все закінчилось як в казці: "І жили вони довго і щасливо"  d8

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #40 : 30 Серпень 2010, 23:49:48 »
Привітик!!! І я хочу поділитись з вами своєю історією!
Ми з чоловіком почали зустрічатись у 2003 році, все так романтично, класно, шалено, пристрасно і …… слів немає, щоб передати ті відчуття! Одного прекрасного дня, а саме на мій 21 день народження, він прийшов до мене до дому з букетом квітів, пляшкою коньяку і 3-ма піцами…. Смішно? То ще квіточки! Ну, от, прийшов просити моїх батьків дозволу одружитись! Ну , звичайно, мама розплакалась, як без того; тато намагався щось мудре сказати, настанови якісь, побажання….. Одним словом, перетерпіла я то все.
Почалась грандіозна підготовка до весілля, але зараз не про неї, а про сам процес весілля!
Приступим? 14 липня 2006 року ввечері, коли була жара на вулиці 35 градусів, мій тато якимось бусіком притарабанив, щоб не збрехати, ялинок з 5, для брами. Я як стояла на балконі чуть не зомліла… Нащо стільки? Жара, пам’ятаєте? І тут, цілу ніч лиє злива, як з відра. Я в істериці, в бігудях, з одною побритою ногою (про це пізніше) бігаю по хаті і кричу, що під парасолею я не вийду, в заляпаній суконці ходити форкатись не буду, і забирайте свою ялинку де взяли! Мене заспокоїли.
Про ноги: я мантелепа, замість того, щоб перевірити куплений депілятор не за день до весілля, а раніше, повидьоргувала собі волосся, пішло подразнення…. Краса-неземна! До ранку, вона звичайно зійшла, але скільки страху і емоцій було потрачено! Я як собі уявила, що мені чоловік буде знімати підв”язку, і побачить ті узори…. Ну то таке!
Лягла я спати на желізних бігудях…
5 ранку 15 липня, проснулись ми з татом перші. В зеркало ще не дивилась. Подивилась. Зря. На самій середині чола що? Правильно, гуля! З того всього, ми нажарили з татом собі яєць, наробили канапок, чаю, навалились і поїхали на зачіску.
Дощ падати перестав. В перукарні ще прихарашували мою маму, тому поки це відбувалось, я з готовою зачіскою, з фатою, в спортивному костюмі а-ля «здам прижки в пісок», ходила по вулиці біля перукарні, провітрювалась.
Що вам сказати, переживала я більше за саму організацію, щоб все встигнути, а не як я виглядаю. Дивно. Приїхали ми до дому, мої дружки чешуться, малюються, пляцки в кухні нарізаються на браму, всі зайняті своїми клопотами , а помагати мені вбиратись ніхто і не думає йти. Прийшла нарешті мадама, яка мала мене малювати. Сижу. Кажу, покажіть мені зеркало. Вона: ще не час, коли закінчу подивишся. А я то думаю, чого всі ходять навколо мене і через зуби посміхаються… Дали мені зеркало. … Пішла я митись. Намалювалась так, як … нормально. Подякувала тій пані, а моя баба ше їй в слід «віддячила». Дальше кіпіш, всі почали з”їзджатись, вдіватись, малюватись, я далі сама даю собі раду. В результаті, вийшло так, що все своє весілля я відгуляла без , перепрошую, бюстгальтера! Забула, що зробиш!
Приїхали викупляти мене, клас, всі ступились на браму, а я сиджу в кухні в вікні за шторою, заглядаю на то всьо дійство. Жарко. Поторгувались, покричали, чую йдуть за мною дружки. Останній штрих – блиск на губи, бризнула духами, які перші дістала з прихожої, і пішла! Далі – як відшило, все робилось на автоматі. Пам’ятаю в церкві, замість того, щоб серйозно слухати священника, як дурна вертіла головою, шукала де фотограф і чи він мене фоткає.
Коли ми заходили до церкви, я стала на жувачку. Ну от, момент ставання на рушник. Стали, стоїмо. Тепер каже отець, треба пройти круг навколо тетраподу. А я приклеїлась до рушника і тяну його за собою, капєц! Ну нічого, по хіхікали, і хватить. Та де там! Виходимо з церкви. Каже нам наша організаторка весілля, їште шоколадку, щоб було солодке життя. Та я і відгризла, прожувала. А треба було поділитись з чоловіком… Дубль 2! Фоткаємся наново!
Одним словом, весело було не тільки на урочистих заходах, а й на самому гулянні. Я відірвалась на своєму весіллі просто класно! Не дивлячись на то, що мені ті кольца натерли одне місце і я змушена була бути майже все весілля в червоних шортах під суконкою, настрою це мені не зіпсувало!
Втекли ми з весілля в 2 годині для того, щоб ……. Правильно!!!! Рахувати гроші!
Класно було, і зараз, я б нічого не хотіла змінити!

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #41 : 31 Серпень 2010, 00:08:22 »
Мар'яна, ну у тебе просто талант так весело все розказувати - з тобою точно не скучно! z4

Offline ПОЗИТИВНА

• Досвідчена Мамка
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
« Reply #42 : 31 Серпень 2010, 00:10:27 »
Ліля дякую дуже! Стараюсь так жити, набагато простіше!!!!  d100 d100

Offline tanuxa

• Віддана Мамка
  • Репутація: +274/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #43 : 31 Серпень 2010, 00:29:04 »
Клас,Маряна z4

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #44 : 31 Серпень 2010, 00:33:55 »
Мар"яна, розповідь супер, поки читала насміялась. z5 Позитивна - це дійсно Ти. d41 Супер. Головне, так продовжувати. z4

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #45 : 31 Серпень 2010, 09:02:29 »
Ха-ха-ха. І я нареготалася z4 d140 d140 d140

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline admin

• Адміністратор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
« Reply #46 : 31 Серпень 2010, 09:13:15 »
Супер d140, фотки класні, наречена взагалі РОЗКІШНА і сексуальна яка!!!!  d4Стільки позитиву!!!!! Нік ти собі вибрала на 1000% вірно! Молодець!  z4

Offline ПОЗИТИВНА

• Досвідчена Мамка
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
« Reply #47 : 31 Серпень 2010, 09:34:16 »
Сеньки дівчата!!!!!!!  d41 d41 d41

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #48 : 31 Серпень 2010, 09:53:32 »
Цитувати
МАРТА: Супер , фотки класні, наречена взагалі РОЗКІШНА і сексуальна яка!!!!  Стільки позитиву!!!!! Нік ти собі вибрала на 1000% вірно! Молодець!

Все точно сказано!  z4 Можу дільки додати, що молодята дуже красиві і прекрасно підходять одне одному, такі красиві пари не часто зустрічаються.   d121 Любові вам, щастя і побільше приємних веселих моментів у житті!  d8
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ПОЗИТИВНА

• Досвідчена Мамка
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
« Reply #49 : 31 Серпень 2010, 10:10:07 »
Дякую дужжжее!!! ось ще декілька фото. так приємно згадати  ;)

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
« Reply #50 : 31 Серпень 2010, 10:18:12 »
Прекрасні наречені!  d9 d120
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]