Автор Тема: Весілля. А як було у вас?  (Прочитано 19650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Re: Весілля. А як було у вас?
« Reply #68 : 08 Жовтень 2010, 00:34:02 »
Astra - дуже гарні фотки !!!! d22 Побачила фото і згадала Таню з 20-ї школи... d3 Завтра напишу свою історію, бо щось спати хочеться d126
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #69 : 08 Жовтень 2010, 11:34:42 »
 Привіт , як і обіцяла пишу свою історію весілля. d121 Ми зустрічались  6 років, але мої батьки були проти, оскільки чоловік був з села....Можна сказати з тих 6 років більшу половину ми не бачились, але любов виявилась сильнішою за відстань і за бажання батьків нас розлучити!
   Ітак прийшов час заручин - мій тато влаштував йому справжній допит  d130 : де будете жити, як будете жити, чому ти не женився на іншій????? Одним словом - Кашмар! d16 Я б таке не витримала.
   Але після тієї розмови тата ніби підмінили. Приготуванням до весілля займались всі , тому важко не було, навіть приємно! День до весілля зовсім нічого не робила, всі турботи мама взяла на себе. ;) 
  А в день весілля, як і всім не стає часу....встали ніби рано, але поки зробила зачіску, намалювалась - молодий вже був під дверима! Святкування пройшло як 5хв, хоч закінчилось у 7.30 год. Проте найцікавіше було опосля...виявилось що ми зовсім не знаємо одне одного. Почалися "мухи" d20 d12 - правду кажуть - "зустрічатись і жити разом - це зовсім різні речі". Для того щоб притертися нам знадобився цілий рік, зате сьогодні я Найщасливіша Жінка!!!! d78 Маю двох прекрасних діток і коханого чоловіка - а що ще треба для щастя ?!
 Ми одружувались в 2004р тому фоток гарних немає, але попробую щось перефотографувати. [/URL][/img]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ПОЗИТИВНА

• КОНСУЛЬТАНТ З РУКОДІЛЛЯ
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
    • Мій ФотоСвіт
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #70 : 08 Жовтень 2010, 11:38:36 »
Галя дуже гарна розповідь! Як добре, що все добре!!!  z4

Offline Astra

• Свідома Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #71 : 08 Жовтень 2010, 15:42:24 »
Галя , рада бачити  d41 Дуже гарна розповідь, z4 основне що все у вас вийшло, кохання перемогло. Молодці! :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #72 : 24 Жовтень 2010, 21:54:56 »
А я вже свою розповідь писала. А тепер хочу пару фоток закинути. Думала створити окремий фотоальбом, але всі викладають фото в цю темку :8

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #73 : 24 Жовтень 2010, 22:15:19 »
Алла, ти була дуже красивою нареченою!!! z4

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #74 : 24 Жовтень 2010, 22:19:13 »
Дякую! d41 d41 d41 d100 d100 d100

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #75 : 24 Жовтень 2010, 23:18:58 »
Красуня z4. А весілля також було неперевершене, гарно погуляли d91

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 24 Жовтень 2010, 23:21:56 »
Не кажи, погуляли на славу :) Ти знаєш не по наслишці ;)

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #77 : 25 Жовтень 2010, 17:22:22 »
Алла, дуже гарні фото, а наречена  z4   z4  z4

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #78 : 25 Жовтень 2010, 19:03:06 »
Дякую d41 d41 d41

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #79 : 07 Грудень 2010, 13:59:14 »
привіт.
ще до пропозиції руки і серця чоловіка тато в грудні вже почав скупляти горілку, шампанське, коняк в Метро. Він вже готувався))) вони з моїм чоловіком вже домовилися))
пропозицію чоловік мені зробив напередодні нового року.
і злагоду зробили в середині січня. замовили зал в Террі в Пасічній. ресторан мені дуже сподобався. зал був дуже великий. і столи і танці були в одному залі. ми так хотіли. в травні ми розписалися. Плаття мені помагав вибирати чоловіковий тато. Правда я його трошки переробила. мама наполягла)) з зачіскою пробна мені не сподобалася, ідей в перукарок не було. робили якесь мені гніздо. мало того що в мене волосся дуже густе, то вона мені ще штучне запихала. ну не моє це. я 2 перукарні поміняла. в другій перукарні просто відмінила замовлення. вони ще немогли найти мене в списку, казали що я аванс не давала. і пішла в панораму плаза на 3й поверх. там перукарка Оксана працює. не пожаліла) вона зробила то що я хотіла.
Наростила я війки і нігтики в одної хорошої дівчинки. що навіть перукарка Оксана сказала що макіяжу аж такого навіть не треба робити. лиш тональний нанесла, тіні, і румяни,помаду. я з нею погодилася)) бо хотіла ніжний і легкий макіяж. Фату я купила іншу. бо та з Чернівців була запроста. я купила в салоні Наречена від Оксани Мухи, щось за 200грн. фата густа і з бісеринками де не де. гарна дуже. і не мнеться і мягка на дотик.
музикантів ми взяли з філармонії. правда вони не дешеві. але вони гарно співали і грали на муз інструментах і забавляли гостей. і виконували функцію тамади. Оператора ми взяли модного)) відео він зробив в стилі ретро)) красота. музика класична. не було попсових пісень. романтично, класно. він професійний відео зйомщик на каналі новин.
Фотографа ми взяли теж хорошого. Дуже талановитий фотограф. Олекса Бутчак. Як потім дізналися він один з найкращих фотографів в Франківську. Моя мама дуже хотіла щоб ми танцювали на весіллі красиво. і вона по знайомих знайшла нам вчительку танців. Чоловік мій до того взагалі не танцював. і навіть просто відмовлявся. Походили десь 10-12 занять. виходили прям мокрі. вона дійсно гарний вчитель. На весіллі всі гості кричали, свестіли, ми завели публіку!!!
Весілля було добре організоване. 29 серпня 2009 року відбулося весілля. я приїхала додому після перукарні. не встигла одіти плаття, як нам кажуть що молодий приїхав. До шлюбу мали багато часу, походили, фототкалися 
 Ми були свідомо готові до шлюбу. Це для нас було дуже приємним процесом. Дійсно відчувалося святе таїнство )))
після шлюбу ми мали 4 години. Не спіша погуляли по місту. мали достатньо часу для створення історичних світлин )))
Нас ще фоткала чоловікова сестра. Вона молодець. нафоткала 8гб фоток. в неї тоже талант фотографувати.
Приїхали а ресторан за пів години до зустрічі гостей. Я встигла поправити мей-ап. І зустрічала гостей.
Весілля було класним. Ми на довго запамятаємо цей казковий день. це дійсно було як в казці!!!
Дуже багато залежить від батьків. Вони нам уже помогли організувати весілля.
Наступного дня ми продовжили святкувати весілля в кафе нашого дядька. Гості попросили щоб ми на біс станцювали віденський вальс.  А наступного дня ми поїхали до церкви. відвезли священнику, ґякий шлюб нам давав солодке, коровай. Він дуже був приємно здивований. просто не очікував. і подарив нам великий образ тайної вечері. Сказав, коли ми його покладемо в рамочку щоб прийшли посвятити до нього. і ми в ту саму  ніч спакували сумку, я туди закинула плаття весільне, написали маршрут поїздки, сіли в машину і помандрували в Болгарію. За сутку були вже в готелі біля моря. )) ось така історія)

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #80 : 07 Грудень 2010, 14:16:31 »
Наталя, така прикольна розповідь - коротко, ясно і інформативно (що, де, хто і по чому) - клас! z4
А з чоловіком ви дуже гарно дивитесь разом - зразу видно, що дуже закохані і щасливі! d8 Так тримати!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #81 : 07 Грудень 2010, 14:32:57 »
дякую Ліля))
ми з чоловіком доповнюємо один одного)) куда він туди і я) тепер нас доля в Африку занесла.  я потім розповім    
рубриці  Медовий місяць які ми місця відвідали в Болгарії і Румунії. Як не як машиною подорожувати цікаво. і удвох. можна зупинятися, розглядати цікаві краєвиди. ми купили доречі хорошу книжку біля школярика навпроти ратуші є магазин з картами, Путівник по прикарпаттю  з фотографіями цікавих місць замків, водоспадів, маршрути там є. 
 мені приємно поділитися. :)

Offline nikitka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настьонка 2,10 міс 18.09.2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #82 : 07 Грудень 2010, 19:18:32 »
 d16 Боже скільки історій, кожна по своєму гарна і романчитчна , весела та незабутня. Я вам скажу так дівчата,як воно написано нам десь там, так воно і буде....
    Мені моє весілля не дуже сподобалось ,але вже як було так було , основне що мені повезло в цьому житті з людиною , яка завжди поряд і яка подарувала мені, чудо  по імені Настінька   d102......
    Ми зустрічались з чоловіком півроку  d100 познайомились у червні, а в січні так сталось , навіть не знаю як  d140, я уже була вагітна.... На той час у чоловіка помирає бабуся, його тата мама і з весіллям нам приходиться чекати хоч півроку  d130....  на ранньому етапі вагітності я мріяла про класне весілля, але як почала рости не по днях а по часах d101, то зрозуміла ,що взагалі його не хочу.... (мало бути два весілля, з того всього я погодилась на одне). Весілля було на 85 чоловік у Манхеттені ззаді колишнього Барвінка, це було 26 липня 2008 року - я була на 7му місяці, така пузата ,що вам і не снилось d101.... А з платтям там взагалі окрема історія, але закінчилась вона класно , бо плаття мені дуже подобалось ))))   трошки пізніше виставлю фотки.... Але за то я ще навіть змогла відтанцювати голубки на весілля  d140 d2
У нас є сім"я і ми живем - це основне , а все решту наживне.......

Offline nikitka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настьонка 2,10 міс 18.09.2008р
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #83 : 07 Грудень 2010, 19:27:48 »

У нас є сім"я і ми живем - це основне , а все решту наживне.......

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #84 : 07 Грудень 2010, 20:12:22 »
Прочитавши історії зразу нахлинули спогади.

Ми з моїм чоловіком познайомилися коли мені було 18 а йому 20. Через 5 місяців ми подали заяву в загс. І готувались до весілля 6 місців.Через день після весілля ми святкували річницю нашого знайомства. Коли сказала батькам що ми вирішили одружитися батьки були в шоці як їхня 18 річна донечка виходить заміж. Не думайте вагітна не була. Просто не уявляли життя одне без одного. Я дотримуюсь принципів що секс до шлюбу не можливий. Тому мій чоловік чекав цього цілий рік. І в нас була перша шлюбна ніч.
Весілля було супер гуляли 2 дні. Тамада музика гості. Про наше весілля і до цього часу  багато хто згадує. а якщо згадують і памятають багато моментів значить дійсно сподобалося. Були конкурси освідчення в коханні після якого я плакала і вся жіноча сторона гостей. Цей день для мене був незабутнім. Якби була можливість повторити!!!!!