Автор Тема: Ваші груди після годування?  (Прочитано 25975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана 1рік і 3міс
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Re: Ваші груди після годування?
« Reply #442 : 05 Січень 2017, 17:00:01 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Відпишу і я про свої груди. Вірніше про ту катастрофу шо залишилась після ГВ. Тут на форумі більшість знають, що від початку вагітності не хотіла кормити, але через те що дитині кололи антибіотики вирішила покормити хоча б 2 місяця, якщо буде молоко, але спроб для збільшення лактації я не робили, ні чаїв, ні таблеток. Молока було мало за раз зціджувала по 30мл з двох грудей, а після 2.5 тижнів , у дитини коліки почались, то і почало пропадати молоко, яке за 2 тижні і пропало. Так от, малому за 4 дня 2 місяця, а у мене з повного 2 розміру, зараз залишився 1, і то в розтяжках. Знаю, що зараз полетять у мене тапки, але якщо по-чесному, то дуже жалію що кормила навіть той місяць.
От поясніть мені такій тупій і непутящій мамі, як можна не хотіти годувати грудьми свою дитину??? Маленька крихітка народжується і чекає що мама приголубить, полюляє на ручках, погодує грудьми...але "мама" в цей час вирішує інакше----носити не буду, бо привикне, годувати тоже, бо маю дуже файні ціцьки, шкода!!! А дитинки не шкода??? Тоді може краще і не вагітніти? І не родити? А вдруг розтовтієш і не схуднеш, як будеш жити далі?

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +104/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #443 : 05 Січень 2017, 17:06:37 »
Хтось повністю віддається дитині, хтось і про себе думає
Нічого поганого в цьому не бачу, це право мами
Я за золоту середину
І не розумію як можна годувати після двох років, я і після року не бачу змісту d112
Скільки людей стільки думок
Я за здоровий глузд

Сказали спасибо: mary2011, Танюша9577

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #444 : 05 Січень 2017, 17:20:21 »
Люда я з вами згідна на 1000%
Але форумчанка пише: "тут на форумі більшість знають що від початку вагітності я не хотіла кормити".... тоді для чого народжувати і вагітніти якщо від початку уже навіть годувати не хочеться? А для чого жінка створена? Ти ж народжуєш і в тебе автоматично появляється молочко для цієї дитинки! То чому ти рішила що маєш позбавити дитину цього?

Сказали спасибо: Христуся

Offline Jessica

• Свідома Мамка
  • Репутація: +104/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #445 : 05 Січень 2017, 17:24:58 »
Тому що це її право, материнство не заключається в одному ГВ
Одна може годувати, але іншого важливішого не дати, і що, вона буде кращою мамою?
А якщо годуюча курить, пиво п'є і годує дитину бо на суміш нема грошей, то ясно що ця мама краща за ту що не дає ГВ
Сарказм звичайно

Сказали спасибо: mary2011, інессс

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #446 : 05 Січень 2017, 17:30:20 »
Ні, кращою не буде. Але я пишу про те, що ще не народила, а вже рішила! А не про те, що материнство заключається в гв. Я шокована!

Offline інессс

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +207/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #447 : 05 Січень 2017, 17:37:20 »
Ні, кращою не буде. Але я пишу про те, що ще не народила, а вже рішила! А не про те, що материнство заключається в гв. Я шокована!
Цю тему вже давно  обговорили і не один раз...  Кожен сам вирішує...  Маша так вирішила,  значить є в неї причини на те,  які не всім зрозумілі.  Але це її право.
Жаль, що проходить літо, а не війна...

Сказали спасибо: Jessica, Танюша9577

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +356/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #448 : 05 Січень 2017, 18:00:07 »
Дівчата але мені здається що найбільше груди змінюються під час вагітності,а не ГВ. Саме під час вагітності зазвичай з'являються розтяжки "сонечка" і збільшуються груди. Так що можливо навіть і без ГВ груди б були в розтяжкам і зменшились,з часом все прийде в форму і розтяжки будуть менш замітні  d112

Online Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +333/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #449 : 05 Січень 2017, 18:11:53 »
у мене під час першої вагітності груди взагалі були без змін під час вагітності, хоч молозиво було, а от коли молоко прибуло після народження сина, то одразу збільшились і пішли розтяжки. годувала я недовго перший раз, в норму груди не прийшли, бо майже зразу друга вагітність, розтяжки були зразу видні, але от розмір грудей якраз під час другого ГВ (особливо перші місяці, бо маю фотку з відпочинку в купальнику, то хоч груди видно) був гарний, можливо навіть 2, бо мої груди до вагітностей і зараз хіба під мікроскопом шукати, ще й розтяжки є, їх практично уже не видно, бо вони з часом набувають кольору шкіри, але остаточно від них не позбутись ні спортом, ні мазаниною. а щодо того, чи годувати чи ні кожен вирішує сам, і не варто робити героїв з тих, хто годує довго грудьми і гнобити тих, хто не годує. у кожного свій вибір. далеко не грудним вигодовуванням вимірюється готовність до дитини. а тим більше бажання мати дітей і присутність дітей дуже різні речі. бо на 100% думаю ніхто не готовий

Сказали спасибо: mary2011, Jessica, Танюша9577

Offline Barby

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
  • Вероніка
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #450 : 05 Січень 2017, 19:43:42 »
Ох ці ціцьки)Я годую 1 рік 3 місяці.Мої ціці до вагітності 0,5, а стали 1,5 під час вагітності, але різниці немає.Я собі згадаю ситуацію, що була зі мною в роддомі.Зі мною лежала дівчина після КР, і родичі її жаліли, накупляли їй суміші, щоб вона не напрягалася після операції.І їй,  і родичам було всеодно чи дитина буде на ГВ,головне дитина, бо дитина була 1, а вагітність 5.Потім лікарі почали заставляти ії прикладати дитину до грудей, хоч через силіконові накладки,бо її боліло,як ляля смокче.Як згадаю той ужас, коли в мене потріскали соски,і кожне прикладання було,як на каторгу, дитини рот весь в крові, я корчусь від болі, і всі говорять "Дай суміш!".Так мене дуже боліло, але я хотіла,щоб моя дитина була на ГВ.Але це не означає,що моя дитина чимось краща.Не засуджую мам,які не хочуть годувати,кожен вибирає, що найкраще буде,саме для її дитини.І бере відповідальність за життя і здоров'я.

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Stela

• Свідома Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
« Reply #451 : 05 Січень 2017, 22:21:22 »
от і знову--одні закидують тапками--інші захищають. Кожен має право робити свій вибір і кожен має на це свої причини--давайте просто ділитись досвідом. я теж за здоровий глузд, хоч належу до тих хто свідомо боровся за кожну краплю і я фактично знищила груди постійним зціджуванням через лактостази. може і даремно може ні. І Машу я розумію. Давайте краще конкретними порадами допомагати.

Сказали спасибо: Barby, Танюша9577

Offline Танюша9577

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #452 : 05 Січень 2017, 22:42:21 »
Дуже дякую дівчата за такі толкові роз'яснення....але як би я не старалася, но таку політику мені зрозуміти не дано. Я нікого не засуджую і не переконую---це просто моя така думка. Я вважаю, що якщо ти вирішила стати мамою і в тебе є така благодать як грудне молочко, то будьласка будь добра і не вимахуйся, а годуй свою дитинку (бо дехто за кожну капельку бореться, а декому до лампочки). Це повідомлення не є зверненням до жодної з форумчанок, а так мислі в слух!!!

Offline Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +844/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #453 : 05 Січень 2017, 23:01:06 »
Я годувала до 2,5років. Груди зараз гарно виглядають, був перший розмір,зараз повний другий, без розтяжок.
Всю вагітність носила бюстгалтери для вагітних, які гарно підтримували груди,та недавали створювати важкість і в подальшому розтяжки, в міру росту грудей,змінювала бюстгалтер з відповідним розміром. Після родів теж тільки бюстгалтери для годування, які гарно пітримували груди, бо на 5 день після родів груди були 4 розміру і добре памятаю ту важкість і водночас полегшення коли знімала ліфчик,я про те,що навантаження на шкіру,мязи стає більше від молока та збільшення молочної залози. Тому, перш за все це правильно підібрана білизна, контрасний душ, тільки природнє годування без молоковідсмоктувачів(самий кращий молоковідсмоктувач,то дитина ;)). Але, це все природній процес і від нього нікуди не дінешся, у 80% жінок ще під час вагітності зявляються розтяжки(навіть якщо і дотримуватись порад і рекомендації для запобігання розтяжок), проте материнську красу нічим не зіпсуєш).
Пологи,народження дитини,грудне вигодовування-це все природні процеси і організм жінки налаштований на природнє вигодовування дитини. І дуже радію за тих жінок,які змогли правильно налагодити лактацію та годувати дитину грудьми 6-12-18міс і навіть 1міс, бо ніщо так не впливає на майбутнє здоров'я новонародженого, як годування грудним молоком і це вже доказано(а купа років тому і доказувати не треба було,бо кожна жінка яка народила-годувала дитину грудьми, в королівських родинах наймали годувальниць)

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +91/-1
  • Із клаптиків моя картина, героєм складена красиво
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #454 : 06 Січень 2017, 11:15:27 »
Нагадаю що розтяжки це також явище індивідуальне. В когось суха шкіра а  в когось жирніша та еластичніша.
За 2 вагітності в мене не було жодної розтяжки на животі, а от груди 4-го розміру були як кавуни полосаті, коли спустошували малі їх...
Після Артура груди з 3-го розміру повернулися в повний другий. Розтяжки не замітні- просто груди мякші і сухіша шкіра була.
А з Євою до ще більші стали після її народження. 4 великий, повний. Погодувала і прямо видно що прожилки і груди як тряпки пусті))))
Зараз є тільки декілька нічних годувань. Груди вже на розмір менші і знаєте: розтяжок майже не видно.  :bo . Нічого особливого в догляді за грудьми не було і немає. Бюстик ношу 50:50 бо не люблю його або під такі груди вибрати не вмію. І вправи зрідка як є бажання.

Подумала і додала ще: 06 Січень 2017, 11:16:56
ну але я і поправилася сильно. Може як би схудла то ще би менше грудей залишилося  :xmm

Сказали спасибо: Танюша9577

Offline Люня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 2
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #455 : 06 Січень 2017, 11:17:39 »
Відпишу і я про свої груди. Вірніше про ту катастрофу шо залишилась після ГВ. Тут на форумі більшість знають, що від початку вагітності не хотіла кормити, але через те що дитині кололи антибіотики вирішила покормити хоча б 2 місяця, якщо буде молоко, але спроб для збільшення лактації я не робили, ні чаїв, ні таблеток. Молока було мало за раз зціджувала по 30мл з двох грудей, а після 2.5 тижнів , у дитини коліки почались, то і почало пропадати молоко, яке за 2 тижні і пропало. Так от, малому за 4 дня 2 місяця, а у мене з повного 2 розміру, зараз залишився 1, і то в розтяжках. Знаю, що зараз полетять у мене тапки, але якщо по-чесному, то дуже жалію що кормила навіть той місяць.
Дивна логіка - тепер ні грудей, ні ГВ, але винне всеодно ГВ. Не жалійте за той місяць - він тут ні при чому...

Offline mary2011

• Ми даруємо дітям життя... А вони нам - сенс життя...
  • Своя Мамка
  • Репутація: +105/-0
  • BE HAPPY!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: В.
  • Ваше справжнє ім’я: МАША
« Reply #456 : 06 Січень 2017, 12:11:26 »
mawalex, як би ви не хотіли, але не може організм жінки через 2 місяці після родів відновитись повністю. Це ж шалена гормональна перебудова під час вагітності і назад.
А вже чи все стане так як було, залежить і від генетики, і особливостей, і обміну речовин...
Тому, не думаю що якщо б не годували взагалі, не було б змін у формі грудей, так як вагітність то була

Сказали спасибо: Едель, Stela, Танюша9577

Offline div4unk@

• Віддана Мамка
  • Репутація: +172/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #457 : 06 Січень 2017, 14:09:03 »
Ну ж пишу, щоб груди не мінялись, то вагітніти не треба. Чоловіккм з цим пощастило )
Вище посилання,кидала про ріст грудей підтчас вагітності, жирову тканину, розтяжки, носіння правильноі білизни. Гугл все розкаже
наша слінгодонечка гамає цицю вже

на мамці Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline mawalex

• Свідома Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #458 : 27 Січень 2017, 15:23:57 »
Цитата: Танюша9577 link=topic=450.ms чуg2197665#msg2197665 date=1483629621
Люда я з вами згідна на 1000%
Але форумчанка пише: "тут на форумі більшість знають що від початку вагітності я не хотіла кормити".... тоді для чого народжувати і вагітніти якщо від початку уже навіть годувати не хочеться? А для чого жінка створена? Ти ж народжуєш і в тебе автоматично появляється молочко для цієї дитинки! То чому ти рішила що маєш позбавити дитину цього?
Ви щось путаєте,  що материнський інстинкт полягає тільки у годування грудьми?  Якшо мені не приємно це,  і для мене це мука ,  знаю бо пробувала годувати,  і це для мене було тортурою, і я годувала і плакала,  то яка користь дитині буде. Тим більше , я не привикла їсти таку їжу яку можна при ГВ,  хоча часто га дієтах,  але я краще  зїм менше,  але з задоволенням ніж набиватись гречкою.  Можливо вам простіше годувати грудьми,  мені простіше сумішшю,  і знаю що зважаючи на, те що я мало їм ,  дитина більше вітамінів отримає з суміші ніж з грудного молока. Це моя позиція,  я нікого не агітую,  я написала свою думку,  і не вважаю що моя дитина чимось обділена,  дитину люблять,  граються.  А тут ще писали про те , що мені краще взагалі було не вагітніти,  ви в своєму розумі???  Напишу грубо, бо мене це вбило,  то корміть свою дитину до повноліття,  а чого лиш 2роки,  ви ж любите свою дитину,  навіщо щоб дитина в 2роки пила магазинне молоко,  ви ж маєте  свій натурпродукт.