Автор Тема: Овочі, фрукти, квіти на підвіконні та грядочці  (Прочитано 26540 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Тут хтось питав як позбутися слмаків на грядках. Берети трохи пива наливаете в якусь глибоку посудину, слимаки туди злазяться на запах і топляться, ви викидаете! Виявляеться, слимаки теж полюбляють пиво d41

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
йой, та того пива не накупляєшся на всіх слимаків, вони ж і дружківюна паті приведуть d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline LenOK_22

• Активна Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс, Вікторія
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Я посадила вдома 2тижні тому полуничку і суничку, тепер чекаюю,що виросте, а потім на дачу попересаджую!!! angel1

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Made in Ukraine)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Цитувати
Я посадила вдома 2тижні тому полуничку і суничку, тепер чекаюю,що виросте, а потім на дачу попересаджую!!!
З насіння? В мене мама того року так садила. То за той рік з насінинки виросли кущики такі гарні, а цього року вже мають бути перші плоди.

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Made in Ukraine)
    • Награды
В мене рукола в горшку зійшла на 3-й день після посадки :bo
А зараз вже базилік проростає...і розсада цвітної капусти.

Offline Cinderella

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Стасік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я руколу посіяла 3 тижні тому, вже тиждень їмо

Offline слободянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +272/-1
  • Я Віка, до мене на "ти" :)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данюшка
дівчата, а шпинат поновлюється? тобто якшо зірвати новий росте як щавель?
Найдорожче намисто на шиї жінки-це руки дитини, що її обіймають!

Offline Хонда

• Досвідчена Мамка
  • Made in Ukraine)
    • Награды
Ні, шпинат однорічна рослина. В нас він сам насіюється, коли цвіте і на наступний рік знов сходить.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
шпинат росте вгору і має листя вздовж стебла до китиці цвіту (як щавлевий батіг). щоб постійно мати свіжу зелень шпинат краше сіяти періодично через 2-4 тижні. якщо зірвати основне стебло (прищипнути), то нема гарантії, що виросте цілий кущик
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Online vibibi

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +286/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр і Квітка
переклад гугл))
Як виростити троянду з живої квітки
Багато хто, кому дарували букет з троянд, помічали, що через кілька днів на стеблах з'являлися свіжі пагони. Звичайно, перша думка - дати нове життя рослині, виростивши з нього новий квітка. Якщо ви вирішили виростити троянду з живої квітки, дотримуйтесь деякі правила.
1. Дочекайтеся вянення букета (ще не повного). З стебел наріжте живці так, щоб на кожному було не менше 3-х нирок. Тобто кожен фрагмент втечі повинен мати 2 міжвузля.
2. Гострим лезом від бритви або ножем зробіть невеликий косий зріз прямо під ниркою і прямий зріз на 0,5 см вище нирки. Якщо є листя, нижній видаліть зовсім, верхній - наполовину.
3. Візьміть препарат для поліпшення вкорінення рослин (наприклад, Корневин або Гетероауксин, вони є у вільному продажу в квіткових магазинах), розведіть згідно інструкції і помістіть живці в розчин на 12-14 годин.
4. Приготуйте горщик з живильним і пухкою землею (можна купити готовий грунт для троянд в магазині). Посадіть живці похило, простеживши, щоб середня нирка виявилася над землею, трохи вище поверхні. Землю навколо черешка злегка примніть пальцями.
5. Розріжте пластикову пляшку з відгвинчені кришкою навпіл приблизно по центру. Верхньою частиною накрийте живці. Оптимальна температура повітря для ваших посадок + 25 ° C.
6. Обприскуйте ваші посадки 5-6 разів на день відстояною водою кімнатної температури (або навіть трохи тепліше). Час від часу можна обприскувати слабким розчином препаратів Циркон або Епін. Земля в горщику повинна бути весь час вологою, але не кіселістой.
2. Як виростити живі троянди в картоплині
Приступаємо до процесу. Роєм траншею на відкритому добре освітленому грунті, в захищеному від вітру місці і засипаємо пісок. Влітку, у самий розпал цвітіння, у троянд з'являються хороші молоді пагони, які трохи похило відрізаємо секатором. Бажано вибирати пагони завтовшки з олівець, які більш стійко будуть розмножитися. Пагони повинні бути прямі, без вигинів. Нарізаємо їх на черешки близько 23 см в довжину.
Видаліть листя і шипи з нижньої половини. Ви можете залишити пару листя у верхній частині живця, але садівник видалив. На дві третини треба поглибити держак в землю, тому вставляємо їх на 15 см одна від одної в траншею з піском і засипаємо їх зверху чорноземом.
Поки всі зазвичай, чи не так? Залишилося тільки втоптати все місце близько живців і поливати все літо для вкорінення. А вся фішка в тому, що ці живці треба увіткнути в молоду картоплю, яка буде постійно тримати їх у вологому середовищі. Завдяки цьому способу живці добре укореняться і в кінці літа будуть готові до пересадки.
Весь секрет якісної розсади саме в скромній картоплині, завдяки якій можна отримати відмінну розсаду. Не забудьте зрізати з картоплин всі паростки.
Порада: Візьміть стебло троянди де 4 листка, потім відріжте з низу і зверху (гілочка повинна бути сантиметрів на 20-25 см.). Листочки не обривати, а надріжте до середини два верхніх, нижні обірвемо (з них потім виросте корінь). У землі мають бути два нижні місця зламу листів, а потім добре полити і накрити зрізаною пляшкою пластиковою. Поливати в міру висихання. Не поспішайте знімати пляшки, держак повинен добре вкорениться. І не забувайте на зиму прикидати землею.
Глаза, улыбка, голос, смех. Ты для меня роднее всех ♥

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +141/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
ось так можна вирощувати цибулю на підвіконні:
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline еНКо

• Активна Мамка
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: школярі
  • Ваше справжнє ім’я: наталія
Дівчата дуже цікаві у Вас поради.Я втикала насінину вівса у пагін рози-це ще один спосіб пкращення вкорінення

Offline Alenka-28

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
Оригінальний спосіб вирощування цибульки, економить купу місця d27.

Offline natasud

• Активна Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: міша, євгенія ,марічка
  • Ваше справжнє ім’я: наталя
спосіб вирощування цибулі просто і ефективно дякую за ідею

Offline NadIra

• Активна Мамка
  • Репутація: +121/-0
  • «Щасливий той, хто щасливий вдома. »
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
відмічусь щоб темку не загубити
« Надія прикрашає нам життя »

Offline Knopochka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +175/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ось тут я і буду жити :flv тільки треба докупити насіння)
В мене цибулька зелена цілу зиму на підвіконні росте і так уже багато років (але у горшку для возонів), а петрушку збираю на грядочці під вікном (добре що снігом цього року не замело) d53

Offline luana

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
треба і собі так посадити троянди