Автор Тема: Овочі, фрукти, квіти на підвіконні та грядочці  (Прочитано 26554 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline рижуЛЯ

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юлія 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Re: Овочі, фрукти, квіти-вирощування.
« Reply #51 : 26 Липень 2011, 08:32:34 »
а помідори ще зелені\а тепер уже такі
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #52 : 26 Липень 2011, 13:04:07 »
і я вже назбирала ранніх червоних помідорок  z4 десь 4 великі миски  d41 і огірочки вже хаквсила, дійсно цього року урожай суперовий  z4

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +184/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #53 : 26 Липень 2011, 15:32:12 »
А ми вже сьогодні ласували кукурудзкою вареною молоденькою, ням-ням!!! дійсно, цього року вродило гарно все і ще й досить швидко достигає, погода підходяща. Я вже накатала огірків, кабачкову ікру, компотів різних, варення з смород. і порічок, на черзі - помідори, вже більше як тиждень є свої, а будем робити сік томатний, хочу салатів різних з помідорками закрити....... Капусту роздавали, бо явно забагато нам, квасолі стручкової наморозила, а велика біла тоже вродила, то пізніше закрию салат з нею...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +119/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мариночка
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
« Reply #54 : 28 Липень 2011, 07:52:55 »
а я на свою голову насадила кабачків кущів зо 40.!.!.!. во d110 тепер роби з ними що хоч...
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #55 : 28 Липень 2011, 08:07:58 »
Цитувати
насадила кабачків кущів зо 40
, я прочитала про варення з кабачкив. Не їла, ала рецепт бачила)).
Заморожуй. І рагу роби  d27 Запора точно ні у кого не буде.  d27

Цитувати
якихось нещесних 8 кущів, а кабаків море
а у нас практично їх нема. Так мало зав"язуються і поливаю, але спека страшенна. А помідори є, червоніють потехеньку.

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #56 : 28 Липень 2011, 21:01:42 »
та я їх вже і смажу, і в сметані, і з фасолькою-шпарагівкою тушу, і з куркою... треба ще рецептиків пошукати. а варення справді варять. моя мама колись не так давно його робила. дуже смачне, схоже на яблучне
Кому-то – любимая… Кому-то – дочь… Кому-то – мама… Кому-то – кума… кому-то – сестра… Кому-то – подруга… а кому-то – и поперек горла..!!! Горжусь своїй универсальностю!!!

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #57 : 29 Липень 2011, 00:43:35 »
я от теж подумую чи то варення або компотик з кабачків не закатати, бо наростають швидко, а от огірками цього року розарована, посадила 2 сорти, одні самизапильні, а інші запилюються бджолами, так от на других по пару огірків зав"язується, зато плєті не 3 метри вимахали, а ті самозапильні вдвічі менші, зато огірочків густо-густо
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #58 : 29 Липень 2011, 07:56:04 »
я переважно беру партенокарпічні (самозапильні) корнішони. вони хоч і корнішони, але виростають ого! z4 як десь який не вгледиш, то такий набереться на цілу долоню. і стебла в них не такі довгі. але я їх привязую на "шпалеру" - ну ду-у-же зручно, чистенькі, всіх видно, місця треба їм менше і плодоносять довше. минулого року не встигла, то й огірків майже не мали.
 а компот з кабачків з аличою - то просто бомба! ми раніше завжди відкривали банку на Святвечір і казали, що то ананас. тепер чомусь ні компотів, ні варення ніхто особливо не вимагає, то і не закриваємо багато, нащо має пропасти.

Offline Кар

• Своя Мамка
  • Репутація: +25/-0
  • В мене щастя є!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Міланчику 2ріки 4 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Каріна
« Reply #59 : 29 Липень 2011, 09:27:49 »
Цитувати
привязую на "шпалеру"
розповіси про це більш детально. Як це ти робишь?

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 30 Липень 2011, 00:08:49 »
шпалеру зробити дуже просто. можна комбінувати жердини, палиці, рейки різної довжини, зв'язувати їх до бажаної довжини. забиваю 2 або більше високі кілки-стовпчики в одному кінці рядка і в другому, але не дальше півтори метри один від одного, щоб не провисали і не ламались під вагою зелені. висота приблизно 1,6 - 2,0м.. впоперек прив'язую ще дві жердини: одну на рівні коліна-стегна, другу на рівні плеча. від поперечних жердин опускаю вниз шнурки до маленьких рослинок огірочків. по мірі росту рослинки закручую її навколо шнурочка (по спіралі). получається ніби стіна, ніби драбина. на початку  прив'язати треба кожну рослинку, далі просто направляти пагони, вони вусиками чіпляються. плодоносять довше, провітрюються краще, місця займають мало. для підв'язок використовую капронові колготи (ношені порвані з стрілками). з них виходять м'які еластичні шнурочки, які не ранять рослинку.
ще можна між двома стовпами натягнути рибацьку сітку з великими вічками, але щоб потім ще раз її використати морока вибрати з неї сухі стебла.
d34

Offline RoksanaАвтор темы

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #61 : 02 Серпень 2011, 19:49:37 »
О бачу мені поки мене не було купу запитань надавали, та дівчата мені допомогли з відповідями....Ореме дякую!
Хотіла про міцелій розказати...не ведіться....нічого з нього не росте...робила все по схемі....і нічого нема....Заплатила 65 грн. і лоханулася.:(

Offline juli

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечки школярочки, синочок бешкетник
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #62 : 31 Серпень 2011, 23:31:34 »
Щось ніхто не хвалиться своїм урожаєм. Чи не дарма потратили час на вирощування овочів і фруктів???
Я ще збираю огірки, завтра планую зняти вже всі помідори, уражені пообрізаю і пущу на аджіку, а решта будем їсти, капуста пізня щось у мене ніяка, треба було бризкати, а я не маю здоров"я кланятись їй цього року, тому її з"їла гусінь, вперше насолоджуюсь домашнім перцем, ніколи і не думала, що у мене він такий виросте, залишилось викопати картоплю і пізніше моркву з буряком. Я задоволена, головне, що все своє і чисте, бо з моїм станом теперішнім організм зразу реагує на хімію

Счастье это когда ты просыпаешься от того, что тебя дергают за волосы,кричат в ухо маааам, обнимают, ложась всем тепленьким тельцем на лицо,перекрывая кислород, а потом целуют много много много раз!!!

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #63 : 01 Вересень 2011, 11:40:41 »
привіт. помідорки я вже зібрала уражених взагалі не було  d41 і бурячок зібрала- такий класний весь такий великий супер купляти вже не буду, капусту тоже мені щось поїло, залишилося тільки пару головок, ще треба зібрати старі кабачкина насіння, морковку, квасольку, морква до речі бачу що також дуже гарна вродилася  :)

Offline Annna

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: анна
« Reply #64 : 28 Вересень 2011, 19:37:46 »
попробуте посадити суничний фізаліс! невібагливий і дуже корисний !!!

Offline Muwka

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #65 : 28 Вересень 2011, 19:55:18 »
Annna, може маєте фото того чудо-фізаліса, яке воно на вигляд? з чим їдять? чим корисне? дітям можна?

Offline RoksanaАвтор темы

• АвтоЕксперт
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +256/-5
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володінька 9 років
« Reply #66 : 04 Жовтень 2011, 14:31:42 »
Я пробувала його садити...а він мені не зійшов :(

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #67 : 04 Жовтень 2011, 14:39:29 »
І я вже майже все зібрала, лишились бураки і морква.
Морква і в мене класна, але чогось погнило трохи. Витягуєш, пів доброї, а та що внизу, вся гнила.
Цього року урожай і мене потішив. Була своя капуста, цвітка капуста, помідори, огірки, пару перчин, горох, зелень, фасоля, кабачки. Але на другий рік помідори треба обов"язково в теплицю, трохи почорнілих було видно від дощів. І треба більше садити, вони такі смачнющі, не порівняти з купленими на базарі.