Автор Тема: Біржа праці  (Прочитано 52875 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
Re: Біржа праці
« Reply #17 : 20 Листопад 2012, 10:39:58 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Цитувати
А якщо вагітна то можна ставати на біржу, вони потім будуть якусь більшу допомогу платити чи як?
я від них пішла в декрет
як завагітніла, то в мене вже ніяких виплат не було, я сказала, що зніматися не буду,щоб перед декретом знов не ставати, то як нарахують декретні скажу вам, ск то в грошах - але я кажу, декретні вираховують від зп за останні 6 міс, а в мене там по 0
ну принаймі після декрету не треба знов йти оформлятись.
Дякую дівчата!!

Offline Мартусічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша, Владочка
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #18 : 20 Листопад 2012, 10:49:48 »
irchik сестра недавно ставала на біржу, то її посилали робити довідку про те що в неї немає землі, ця довідка робиться до 2 тижнів вроді, то тобі саме перше треба напевно піти цю довідку собі замовити
Це там де в садочок реєструють,7 вікно

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #19 : 20 Листопад 2012, 10:51:48 »
% до виплати вираховують відштовхуючись від ЗП на останньому місці роботи і робочого стажу, але не менше ніж 800 з чимось грн. Тобто, якщо сума виходить менша, то біржа доплачує і не більше ніж 2000 з чимось (ну це в кого ЗП була 5000 і більше). Але я чула, що після нового року їх скорочують на 50% і виплат може взагалі не бути  d112

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 20 Листопад 2012, 10:54:56 »
Інформацію про те, які документи потрібно можна справді взнати на рецепції, але краще приходити десь ближче до 11, коли народ розійдеться. Крім тих документів, що вже писали я ще робила копію свідоцтва про шлюб (бо була зміна призвіща) і свідоцтва про народження дитини.

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +115/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #21 : 20 Листопад 2012, 10:56:38 »
Цитувати
А якщо йти на біржу з офіційної роботи, то там якийсь % від зарплати платять чи як?
Так, якщо з офіційної роботи йти , то платять майже так, як зарплата була, тобто краще йти   коли працював ще й офіційно, ще й на гарній посаді і ще й  не мало років...
Я стояла 9 місяців на біржі, платити по 860 грн в місяць,  потім 910 вроді,  я була після університету, потім  сказали, що так як я вчилась на державному, то маю принесту з універу  якусь там довідку, а тут вийшов облом, коли я вчилась, треба було принести довідку з місця роботи, ніби то я маю куди йти працювати після навчання, бо інакше не дадуть иплом, і я дурненька  злякалась і зробила собі таку штучку, знайомий поміг, що я працюю в нього, і от замкнуте коло, потім прийшлось тому знайомому мене таки оформити мінімум на 2 тижні і звільнити (за згодою сторін лише можна, за власним бажанням не можна, бо тоді не беруть на біржу чи  якийсь там нюанс), щоб були виплати...
Ще треба довідку з земельного, що у вас нема землі оформлено, бо там теж є прикол, якщо на вас записана земля, то вона вас і прогодує, тобто працювати ви і не мусите, якщо маєте землю, я  робила таку довідку на незалежності де колись  була переговорка, то десь місяць її виробляють... d111 d111 d111, коротше це такої було маханини спочатку, що  капєц... Але то мабуть лише так для  тих, хто лише з універу, бо як є трудова, то набагато легше все...
Я спитала, чи можу я ще колись тсати на біржу після того як зняли мене, то сказали, що треба мінімум 3 місяці пропрацювати офіційно...тоді можна знову стати..
Раз вже поставили, потім додивились, що нема довідки з інститут, потім ще в земельному виробляла, коротше це 3 місяці тягнулось ...

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #22 : 20 Листопад 2012, 10:59:41 »
Цитувати
і ще й  не мало років...
А як від стажу залежить? Бо мій чоловік працював 1 рік в школі, потім 3 роки рахувався в декреті і тепер знов рік пропрацює в школі і буде звільнятися, землі не має і мені цікаво чи є сенс на ту біржу ставати чи ні? d143

Offline irchikАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
« Reply #23 : 20 Листопад 2012, 11:02:35 »
а де взагалі в нас біржа знаходиться?

я взагалі ніде не працювала, родила на 5 курсі, довчилась і пішла типу в декрет, зараз малій стукнуло 3 роки і думаю стати на біржу, так як на роботу нема смислу виходити, бо мала в садочку тиждень ходить, місяць хворіє, тай нема куди, а там думаю може хоть 500 грн і то гроші, на садок і на ігрушки стане.

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 20 Листопад 2012, 11:03:39 »
я не можу точно сказати  у % відношенні, але мінімально біля 900 грн виплачують, треба піти  і все взнати, бо я ще минулого року в березні стала і до листопада минулого року була чи до грудня., а то вже рік пройшов, то може й щось знов змінили... це ж біржа, в них кожного місяця нові приколи))

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #25 : 20 Листопад 2012, 11:06:14 »
Біржа знаходиться на Набережній ім. Стефаника здається, ну тобто точно на наабережній, але імені кого я забула)) недалеко від нафти і газу. туди їде лише 86  автобус.

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #26 : 20 Листопад 2012, 11:07:10 »
Це мені писала Іра@Іра в іншій темці
до 2 років - 50 відсотків;
 від 2 до 6 років (Ваш випадок) - 55 відсотків;
 від 6 до 10 років - 60 відсотків;
 понад 10 років - 70 відсотків.
Допомога по безробіттю виплачується залежно від тривалості безробіття у відсотках до визначеного розміру :

Перші 90 к.д. - 100 відсотків;
Протягом наступних 90 к.д. - 80 відсотків;
У подальшому - 70 відсотків.

Наприклад : Ваша середньомісячна заробітна плата за останні 6 місяців (26 тижнів) становила 1000 грн. і страховий стаж - 5 років. Допомога по безробіттю буде виплачуватись в розмірі :
90 к.д. - 550 грн. (100% від 55% Вашої середньої з/п)
90 к.д. - 440 грн. (80 % від 55% Вашої середньої з/п)
в подальшому - 385 грн.(70% від 55% Вашої середньої з/п)

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #27 : 20 Листопад 2012, 11:09:25 »
Я місяць як стала на біржу після декрету. Так як я звільнилась з попередньої роботи під час декретоної відпустки, тобто останніх 6 міс. я не сплачувала внески, то допомогу мені призначили 544 грн. на 270 днів. Я несла такі документи: паспорт, ід. код, трудова, дипломи, свідоцтво про народження дитини і дві довідки (про відсутність земельної ділянки і другу яка виробляється на основі першої, що я не є членом особистого селянського господарства, кожна робиться по два тижні) + копії усіх документів.
Для ти хто звільнився з роботи, але пройшло менше 6 міс. всі ті ж самі документи крім довідок про землю, замість них довідка з місця роботи про зарплату. І допомога нараховується у розмірі 860 грн. на 365 днів.

Offline irchikАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
« Reply #28 : 20 Листопад 2012, 11:09:31 »
Цитувати
Ще треба довідку з земельного, що у вас нема землі оформлено, бо там теж є прикол, якщо на вас записана земля, то вона вас і прогодує, тобто працювати ви і не мусите, якщо маєте землю, я  робила таку довідку на незалежності де колись  була переговорка, то десь місяць її виробляють...
а це не та сама довідка що дівчата писали

Цитувати
довідку про те що  немає землі, ця довідка робиться до 2 тижнів вроді,
Це там де в садочок реєструють,7 вікно

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 20 Листопад 2012, 11:10:35 »
мінімальна сума не 500, а не менше 800 грн. ( для студентів, підприємців), але щоб їх отримати - вас добре "помахають"

Offline olyunka5

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 20 Листопад 2012, 11:12:29 »
Цитувати
а це не та сама довідка що дівчата писали
так це та сама довідка, що дівчата писали

Offline midsummer

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +106/-0
    • Награды
« Reply #31 : 20 Листопад 2012, 11:13:24 »
Цитувати
мінімальна сума не 500
Мінімальна сума 544 грн., 860 платять тим хто сплачував внески. Студенти теж отримують 544 грн. знаю точно, нам читали на цю тему семінар.

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 20 Листопад 2012, 11:22:15 »
дивно, бо я теж із семінару зрозуміла, що виплачують не менше 825 грн.  d143 Правді я ставала весною...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #33 : 20 Листопад 2012, 14:19:36 »
дві довідки (про відсутність земельної ділянки і другу яка виробляється на основі першої, що я не є членом особистого селянського господарства, кожна робиться по два тижні)
а це де робиться і які доки треба?  d143  d107