Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 24749 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Очікування дитинки для будь-якої жінки - подія дуже хвилююча і вкрай відповідальна. Тому й готуватися до нього бажано завчасно.
[/color]
Думки фахівців з приводу взаємин вагітної жінки, а потім і новонародженої дитини,і  собаки, що живе під одним дахом з ними іноді розходяться. Частина лікарів категорично схиляються до думки, що ні майбутня мати, ні дитина у віці до трьох років не повинні взагалі контактувати з тваринами. А що ж робити, якщо собака прожила з Вами велику частину життя, і Ви не уявляєте собі ні дня без цього кудлатого чи не дуже, але від того не менш чарівної істоти? І так вже небезпечно це поєднання - вагітна жінка і собака?

Що Ви думаєте на рахунок цієї теми?
Чи є у Вас вдома якась тварина,і які правила гігієни Ви використовуєте для того, щоб захистити себе і маля?

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #1 : 26 Березень 2011, 20:55:02 »
В мене собака, але він живе на подвір"ї, а кіт раніше жив в хаті, але з народженням донечки, ми його переселили на вулицю, не хочеться ризикувати. І взагалі після народження дитини моє ставлення до тварин дуже змінилося, раніше я їх дуже любила, а зараз відчуваю в них якусь потенційну небезпеку і ставлення до них стало агресивніше, деколи можу навіть вдарити, раніше я б такого не зробила, не знаю чому так. Напевно прокинувся якийсь інстинкт самки, яка захищає своє потомство.

Offline LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #2 : 26 Березень 2011, 20:57:36 »
в мене вдома зараз шиншилла,але я її на руки майже не беру,як вже візьму,то біжу в ванну й відмиваю руки,а так,то прибираю в рукавичках.
Кажуть,що найнебезпечніші це коти...вони заносять дуже багато інфекцій d128

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #3 : 26 Березень 2011, 22:50:45 »
У мене був собака, який прожив з моїм чоловіком багато років, і усю вагітність я контактувала з ним, потім він помер і ми не витримали і взяли такого ж маленького, але з дитиною він не контактує, в нас велика квартира і у нього своє місце, також щоденне прибирання, але якщо чесно то краще з дитинкою без тварин!

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #4 : 26 Березень 2011, 23:05:55 »
Цитувати
Кажуть,що найнебезпечніші це коти...вони заносять дуже багато інфекцій

Я теж таке чула що коти в хаті це досить погано. І може вплинути потім уже під час вагітності хоч ви контактувати могли з кішкою ще в дитинстві. Моя знайома завагітнівши здала аналізи і виявили якусь інфекцію прийшла на прийом до дільничої в консультацію а вона одразу сказала в хаті був кіт а вона відповідає це було кілька років тому а лікарка пояснила ця інфекція не є така страшна для вас як під час вагітності відбивається на дітях. Правда пропила великий курс лікування  і тьфу тьфу все обійшлося. Я люблю тварин але подалі від себе. І навіть коли приїжаємо в село ніколи донечці не дозволяю гладити кота чи собаку.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #5 : 26 Березень 2011, 23:48:50 »
Я не розумію тих людей, які "підносять" тварин до рівня людей.  d110
І не розумію, коли вагаються - віддавати чи не віддвати, коли вдома маленька дитина чи вагітна жінка.
Та взагалі це питання "майбутня мама і тварина в хаті", я б вирішувала однозначно на користь майб. мами. Що тут ще думати?????

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 26 Березень 2011, 23:53:05 »
Цитувати
Я не розумію тих людей, які "підносять" тварин до рівня людей.
повіністю з вами погоджуюся.
В мене знайома пішла з малою дівчинці 13 років щось дитина захворіла здали аналізи пройшли обслідування прийшли до лікаря а він глянув на аналізи і каже у вас дома є кішка. Кота з дому треба забрати вона здивовано каже як це. А він каже це ваше діло але дивіться щоб потім це не відбилося на ваших внуках. І вона навіть не збирається кіт як жив з ними так і далі живе. Кажу їй а як дійсно потім це дочці відібється а вона ну не можу я без нього жити.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #7 : 26 Березень 2011, 23:59:27 »
Цитувати
В мене знайома пішла з малою дівчинці 13 років щось дитина захворіла здали аналізи пройшли обслідування прийшли до лікаря а він глянув на аналізи і каже у вас дома є кішка. Кота з дому треба забрати вона здивовано каже як це. А він каже це ваше діло але дивіться щоб потім це не відбилося на ваших внуках. І вона навіть не збирається кіт як жив з ними так і далі живе. Кажу їй а як дійсно потім це дочці відібється а вона ну не можу я без нього жити.
Я ще ніяк не можу зрозуміти, ЯК коту, псу і т.п. можна купувати щось за тисячі грн. В той час, як маса людей живуть з межею. Може, мене тут "закидають помідорами", але це вже якісь психічні відхилення. Немає за ким дивитись, так усиновіть дитину. але ж не собаку чи кота????????????

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 27 Березень 2011, 00:03:02 »
Ірена на точно закидають чимось  d44 але з вами згідна на 100%

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #9 : 27 Березень 2011, 01:10:54 »
Цитувати
Я не розумію тих людей, які "підносять" тварин до рівня людей.
я не хочу сказати, що я розумію таких людей, але вважаю, що кішки і песики теж живі істоти з своєю душею.
Цитувати
Я ще ніяк не можу зрозуміти, ЯК коту, псу і т.п. можна купувати щось за тисячі грн.
ну тут вже кожен дуріє по своєму - хтось купує собі машину за 200 тис. у.е., а хтось діамантовий нашийник для улюбленого кокера...
Цитувати
Кажуть,що найнебезпечніші це коти...вони заносять дуже багато інфекцій
світ взагалі небезпечний...багато чого залежить від імунітету людини.
В деяких країнах, коли народжується дівчинка в сімї, то їй дарують кошеня. Просто якщо вона в дитинстві перехворіє токсоплазмозом, то потім він вже їй не загрожуватиме ніколи. Тай цим самим токсоплазмозом можна заразитись не тільки від кота...
Цитувати
В мене собака, але він живе на подвір"ї, а кіт раніше жив в хаті, але з народженням донечки, ми його переселили на вулицю, не хочеться ризикувати. І взагалі після народження дитини моє ставлення до тварин дуже змінилося, раніше я їх дуже любила, а зараз відчуваю в них якусь потенційну небезпеку і ставлення до них стало агресивніше, деколи можу навіть вдарити, раніше я б такого не зробила, не знаю чому так. Напевно прокинувся якийсь інстинкт самки, яка захищає своє потомство.
За себе теж можу сказати, що моє ставлення до тварин трохи змінилось. Просто стала більш обережною. Хоча дозволяю своєму малюку гратись з нашим котом (правда сам кіт від цього не в захваті z5) і зі знайомими песиками. Але от вуличних собак і котів стараюсь обходити стороною.
Цитувати
І не розумію, коли вагаються - віддавати чи не віддвати, коли вдома маленька дитина чи вагітна жінка.
Звичайно, якщо тварина хвора чи може ще якусь небезпеку становить для дитинки чи матері, то потрібно десь віддати ту кішку. Всяке буває, кішка може бути дуже агресивною чи просто почати ревнувати до дитини чи ще щось...

Offline LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 27 Березень 2011, 09:56:43 »
тварини теж живі істоти!Я терпіти не можу людей,Які ставляться до них як до "шмати" якоїсь...
так,визнаю,треба любити в міру,але коли вони несуть найменшу загрозу для вашої сімї-негайно їх позбутися (але знов таки "позбутися" -це не викинути на смітник,а віддати в хороші руки) :)

І давайте поважати думки один одного  :)

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 27 Березень 2011, 10:22:49 »
Цитувати
"позбутися" -це не викинути на смітник
На рахунок цього  я теж думаю що так не можна. Для декого в житті тварина це повноцінний член сімї. Просто знаю такий людей для кого тварини трохи стоять вище чим люди а це мені здається трохи не правильно.

Offline LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #12 : 27 Березень 2011, 10:40:36 »
Танічка,я думаю це напевно люди,які не знають всіх аспектів материнства або  d110  :)

Я жила з кіткою в одній квартирі 10 років,пчихала весь час,тепер живу з чоловіком і немаю з цим ніякої проблеми,виявляєтся в мене алергія була... :(
Тепер от переживаю,щоб ці взаємини з маминим котом не створили мені проблему  d101

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #13 : 27 Березень 2011, 10:47:57 »
Мені здається, це перегібання палки, може дитину взагалі від усього ізолювати, а раптом на вулиці біля неї хтось чхне, може тоді й не гуляти, в стерильну кімнату помістити і все, раптом мікроби страшні.
А як діти в селі? Народжуються і одразу живуть біля курей, корів, свиней, не те що коти і пси. І якось живуть, і ніякими алергіями не страждають, як міські діти, в яких алергій цілий букет.
В мене дома кіт, і я його підношу до рівня людини, можете мене не розуміти. Звичайно ніякого одягу і золотих ошийників я не купую, але дуже його люблю, і він мені відповідає такою ж ніжністю, це частина мого з чоловіком життя, і я його позбуватись не збираюсь. Кожен рік я роблю йому прививки, раз в три місяця жену глисти, і раз в півроку оглід у ветеренара, у нього навіть паспорт є. Він абсолютно здоровий.

А якщо ви доводете тварин до того, що вони можуть розносити якісь інфекції, то не беріть тварин взагалі!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #14 : 27 Березень 2011, 11:20:09 »
В моєї малої теж виявили антитіла до токсоплазмозу, які напевно від мене передалися. але на щастя він ніяк не проявлявся.

Offline Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #15 : 27 Березень 2011, 11:27:07 »
Повністю підтримую Жанну, у мене також дома собака і декоративний кролик, ніяких проблем в цьому не вбачаю. Вони регулярно щеплюються, та проходять огляд у ветеринара, тому зі здоров"ям у них все в порядку. Головне потрібно розуміти, що якщо ви вже завели собі домашнього улюбленця, тоді ви повинні відповідати за нього до кінця, і усвідомлювати що з ними не тільки треба гратися, їх ще й потрібно доглядати.Тобто обовязкове вологе прибирання, купання і т.д.
А джерел інфекції багато усюди, ми ж не можемо ізолювати дитину повністю від контактів із зовнішнім світом.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #16 : 27 Березень 2011, 11:28:02 »
в мене відколи себе памятаю жили котики, і от до недавна жив, але знародженням доці(шерсть по хаті) ми його перевезли до моєї бабусі, там травичка природа, але доведено що якщо майбутня мама, мала досвід спілкування з котиками , песиками то в організмі будуть антитіла і дитинці  в утробі ніякий токсиплазмоз не страшний, тобто він передається через фекалії чи подряпини, і то дворові коти небезпечні, а як були вдомі свої то тепер не страшно, бо організ має імунітет.
тримаю на руках два щастя.