Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 25195 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kizylja

• Своя Мамка
  • Репутація: +226/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Надія,
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #102 : 26 Вересень 2011, 19:14:15 »
І я не люблю тварин у квартирі (ще можливо рибки чи попугай -так, а коти, собаки - ні).
у моїх знайомих було кошеня, поки вона вагітна була - нічого, коли народила - віддали кошеня до мами, то тепер навіть в гості прийти бояться - у малого алергія (робили якийсь там аналіз і визначали) і коли приходять туди, то на наступний день у малого соплі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nananet

• Активна Мамка
  • Репутація: +102/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: три донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #103 : 26 Вересень 2011, 21:26:53 »
А у нас в квартирі живе зараз собачка.Чотири роки назад дочка привела її з вулиці додому. Зараз вона - повноправний член сім'ї. Тому мусимо всі якось ладнати. Хоча в період вагітності намагаюся менше контактувати з нею і частіше мию руки.

Offline Танюська

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #104 : 13 Грудень 2011, 20:47:24 »
В 5 років я в татка випросила песика той песик жив у нас 18 років і вмер від глибокої старості d30, потім ми підібрали песика з вулиці над яким "добрі люди" так познущалися, що я навіть не уявляю як так можна. Тепер цей песик живе в нас вже 6 років і прикрасно себе почуває  z4.Отже ціле своє свідоме життя я була поруч з тваринами в домі і жива, здорова. Зара коли народила то песика трохи ізолювали від дитини, бо ще дуже маленьке. Але я прихильниця спілкування дітей і тварин бо так в дітях виховується відповідальність і чуйність.  d79   

Offline Христуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #105 : 16 Грудень 2011, 09:37:45 »
Ми ще плануємо. Але вже не уявляю,як розлучатись(і головне,куди діти?) з прекрасним муркотінням? Якщо ми з чоловіком одного разу Кіру на вулиці пів ночі шукали. Теж все життя з котиками,песиками. Незнаю,що буду робила. . . ;-(

Offline pepsi

• Активна Мамка
  • Репутація: +19/-0
  • Двічі МАМА!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік і Роберт
  • Ваше справжнє ім’я: Наташа
« Reply #106 : 20 Грудень 2011, 01:13:04 »
ще до вагітності у нас  в квартирі жила кішечка, і хоча я і знала, що кішки для вагітних досить є небезпечними, але виходу у нас не було, ну не виганяти ж її на двір. Тому вона залишилась. Потім коли я здавала аналізи Торч, то на 99% була впевнена, що на токсоплазмоз (який кішки переносять) я перехворіла, і після аналізів моєму здивуванню не було меж, багато на що я перехворіла, але не на токсоплазмоз, як це можливо - не знаю, можливо тому що кішка наша досить охайна, на вулицю взагалі ніколи не ходить. Тому я дуже вдячна Богу що уберіг мене від цієї біди

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #107 : 20 Грудень 2011, 09:07:32 »
Та якщо дотримуватися гігієни і вчасно за тваринкою прибирати, то буде все добре. Але я все таки не настільки люблю тварин, щоб тримати їх в хаті.

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #108 : 20 Грудень 2011, 11:45:46 »
А мені здається, що жінка як завагітніла, але до того в неї купа років живе якась тваринка, то організм її вже привик до того і нічого страшного не буде. Гірше, як вагітна бере якусь тваринку до себе під час вагітності.

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #109 : 20 Грудень 2011, 11:57:07 »
Цитувати
але до того в неї купа років живе якась тваринка, то організм її вже привик до того і нічого страшного не буде.
, а ще + до всьоготе, що улюблена тваринка заспокоюе і покращує настрій, хто має тварин дома той мене розуміє  d30 d30

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #110 : 24 Грудень 2011, 18:48:30 »
Ми з чоловіком коли одружилися і стали жити окремо то прийшлося купляти хом'ячка бо я так скучала за своїми домашніми тваринками, яких лишила вдома...
Щодо вагітних і тварин то вважаю, що жінкам треба обережно з ними поводитись і спілкування звести до мінімуму.

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #111 : 24 Грудень 2011, 18:59:54 »
В нас,завжди було багато тварин і коли почали з чоловіком жити окремо,то залишився тільки кіт.всі решта переїхали з батьками,але я потрохи почала виправляти ситуацію,під час вагітності купили папугу і двох тараканів(вони навіть розмножились,але потім всі загинули під час ремонту),коли Ерік родився підібрала 4 кошенят(не могла дивитися як їх діти в дворі мучать),коли їх роздала приблудилась киця,яку потім забрала бабуся.Після того як синочку виповнився рік подарувала чоловікові собаку,а недавно завели рибку півника.Зараз з нами собака,кіт,папуга і рибка і нарешті в мене душа стала на місце.

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #112 : 24 Грудень 2011, 20:18:32 »
Ого як вас багато, я обожнюю тварин і вас дуже розумію  z4 z4, а о таракани то для мене екстрім  d107 d107 d107 d107

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #113 : 25 Грудень 2011, 01:13:31 »
таракани - то для мене теж екстрім. Брррр.... Не люблю комах. А де ви їх взяли? Ніколи не бачила в зоомагазинах.
З котами я з дитинства. А на токсоплазмоз захворіла, коли жила на орендованій квартирі без тварин. Ця хвороба від пониження імунітету виникає, а не від контакту з кішкою. А її підчепити можна будь-де.

Offline Вітка-Квітка

• Своя Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ерік,Заріна.
  • Ваше справжнє ім’я: Віта
« Reply #114 : 25 Грудень 2011, 07:38:54 »
Я теж знаю,що ті хто проживає з кішками має імунітет проти тоссоплазмозу.Тараканів купляли на Хоткевича в зоомагазині,то були мадагаскарські,але якщо чесно я до них боялася доторкатися,бо вони шиплять(щось типу їжачків),то чоловік в них прибирав.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #115 : 25 Грудень 2011, 11:42:50 »
Цитувати
Я теж знаю,що ті хто проживає з кішками має імунітет проти тоссоплазмозу
нажаль ні,я половину свого життя прожила з котами,і то з вуличними,і імунітету немаю.

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #116 : 25 Грудень 2011, 16:28:02 »
Цитувати
я до них боялася доторкатися,бо вони шиплять(щось типу їжачків
Матінко рідна  d107 d107 d107

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #117 : 25 Грудень 2011, 16:35:57 »
Цгкава інфолмація.
Так как окончательным хозяином токсоплазмы является домашняя кошка, то именно ее организм служит основным источником инфекции. Заражение токсоплазмозом чаще всего происходит через испражнения кошек, которые могут сохраняться во внешней среде, инфицируя многие виды животных и человека. Конечно, прямой контакт с фекалиями кошки (например, при уборке кошачьего туалета) — не единственный и даже не самый распространенный путь заражения. Гораздо чаще человек заражается токсоплазмозом через землю или песок, загрязненный кошками, например, в саду, парке, детской песочнице.

Возможно заражение и через немытые овощи и фрукты, испачканные «токсоплазмозной» землей и т.д. В этих случаях риск заражения огромен, хотя бы потому, что, по данным литературы, за 15—20 дней болезни кошка выделяет во внешнюю среду около 2 миллиардов цист, которые сохраняют свою заразность до двух лет.

Дополнительными источниками инфекции могут стать другие животные, которые являются промежуточными хозяевами токсоплазмы. Механизм заражения в этом случае несколько другой. Эти животные не представляют собой непосредственного источника заражения, токсоплазма в их организме не может существовать в форме цист и сохраняться во внешней среде. Поэтому контакт человека с зараженными токсоплазмозом сельскохозяйственными животными к заражению людей не приводит. Однако токсоплазмы содержатся в мясе этих животных (особенно много их бывает в свинине и баранине — от 10 до 25%), в птичьих яйцах и т.д. Следовательно, заражение человека может произойти при опробовании сырого мясного фарша, употреблении недостаточно проваренного мяса или сырых яиц.

Так как человек не является окончательным хозяином токсоплазмы, любые контакты с больным токсоплазмозом человеком совершенно безопасны. От человека к человеку токсоплазмоз не передается ни воздушно-капельным, ни бытовым, ни половым путем. Разумеется, исключением являются случаи переливания крови от инфицированного токсоплазмозом человека и пересадки от него донорских органов, хотя и в этом случае риск заражения невелик.

Наконец, наиболее опасный вариант заражения токсоплазмозом — это внутриутробная передача инфекции от матери к плоду. Происходит она в случаях первичной инфекции, когда токсоплазмоз появляется у не инфицированной ранее женщины. При этом токсоплазма способна проникать через плаценту и вызывать тяжелую болезнь еще не родившегося ребенка. Последствия этой болезни могут быть катастрофическими для плода, и поэтому токсоплазмоз у беременной женщины чаще всего становится показанием к искусственному прерыванию беременности.

Offline Танюська

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #118 : 25 Грудень 2011, 16:40:50 »

По-перше, повторимо, що небезпечний тільки токсоплазмоз, отриманий жінкою безпосередньо під час поточної вагітності. Якщо жінка перехворіла токсоплазмозом раніше, ніж за півроку до настання вагітності, то майбутній дитині ніщо не загрожує.

Якщо жінка була заражена токсоплазмозом під час попередньої вагітності і втратила через цю дитину, то через півроку вона може вагітніти знову, не побоюючись повторення ситуації: антитіла, які вже виробив її організм, надійно захистять новий плід від токсоплазмозу.

По-друге, слід пам'ятати про те, що ризик інфікування плода зростає в міру збільшення терміну вагітності. Це пов'язано з тим, що проникність плаценти для токсоплазм з перебігом вагітності зростає. Тому при зараженні токсоплазмозом в перші три місяці вагітності вірогідність того, що токсоплазма вразить плід, становить близько 15%. У другому триместрі ризик інфікування плода токсоплазмозом зростає до 25%, а в останньому триместрі він становить майже 70%.

У той же час доведено, що ймовірність народження дитини з важкими проявами вродженого гострого токсоплазмозу вище при зараженні плода на більш ранніх термінах вагітності, так як потім у плода починає вироблятися власний імунітет, який в деякій мірі захищає його від важкого перебігу токсоплазмозу. Особливо важким буває протягом токсоплазмозу, якщо зараження відбувається в першому триместрі вагітності, в таких випадках природжений токсоплазмоз часто завершується загибеллю плоду. Якщо ж вагітність зберігається, то велика ймовірність того, що дитина народиться з дуже важкими ураженнями нервової системи (насамперед головного мозку), очей, печінки, селезінки.

Якщо токсоплазмоз у вагітної діагностується на початковій стадії захворювання, то жінку госпіталізують і проводять лікування токсоплазмозу. Лікування токсоплазмозу у вагітних дозволяє знизити ризик розвитку вродженого токсоплазмозу плода на 50-60%. Незважаючи на те, що ці цифри на перший погляд виглядають досить обнадійливо, проте, перш за все вони означають, що в половині випадків важкої інфекції плода уникнути не вдається.

Справді, імовірність народження повністю здорової дитини при зараженні токсоплазмозом під час вагітності практично дорівнює нулю. Навіть якщо пологи пройдуть нормально, зберегти повноцінне зір і головний мозок дитини вдається в одиничних випадках.

Тому токсоплазмоз у вагітних багатьма лікарями розглядається як показання до штучного переривання вагітності, звичайно, тільки за згодою самої вагітної жінки. Втім, токсоплазмоз не відноситься до абсолютними показаннями для переривання вагітності - для того, щоб прийняти остаточне рішення, необхідно докладне обстеження вагітної жінки. Але ймовірність того, що доведеться приймати важке рішення про необхідність зробити аборт, у зараженій токсоплазмозом вагітної жінки велика.

Все сказане ще раз є підтвердженням того, що аналізи на токсоплазмоз потрібно здавати не після настання вагітності, а до нього. Це обстеження або покаже, що в організмі жінки є антитіла до токсоплазмозу, і в цьому випадку побоюватися зараження плода не треба, або покаже, що антитіл немає, і тоді потрібно приймати певні профілактичні заходи для того, щоб уникнути зараження токсоплазмозом під час вагітності. Може бути і такий варіант, що в аналіз на антитіла до токсоплазмозу покаже, що інфікування жінки відбулося недавно, і поки що існує ризик вертикальної передачі токсоплазмозу. У цьому випадку варто почекати із зачаттям хоча б півроку, а після цього жінка може спокійно вагітніти, не побоюючись небажаних наслідків.

Якщо жінка до вагітності не була інфікована токсоплазмозом, їй потрібно звернути особливу увагу на запобіжні заходи. Зараження токсоплазмозом може статися двома шляхами: або через заражене токсоплазмами сире м'ясо, або при контактах з кішками. Тому для жінки, не зараженої токсоплазмозом, розумним може стати рішення на час вагітності переселити кішку до родичів або знайомих. Принаймні, варто передоручити догляд за нею (годування, прибирання котячого туалету і т.д.) кому-небудь із домашніх. На час вагітності господині з харчування кішки слід виключити сире м'ясо.

Окрім спілкування з кішкою, небезпека може підстерігати в саду або городі, де в грунті можуть знаходитися цисти токсоплазм. Тому вся робота із землею повинна проводитися тільки в гумових рукавичках, а після неї необхідно ретельно мити руки. Крім того, потрібно особливо ретельно мити перед вживанням овочі, фрукти та зелень.

Нарешті, вагітну краще звільнити від контактів з сирим м'ясом, фаршем та іншими м'ясними продуктами, в яких можуть міститися токсоплазми. Якщо ж зовсім уникнути контакту з м'ясними продуктами неможливо, після нього необхідно дуже ретельно вимити руки. І ще під час вагітності не потрібно їсти криваві біфштекси, не проварене або не просмажене м'ясо, пробувати «на солоність» м'ясний фарш.

Всі ці профілактичні заходи настільки прості, що, знаючи про них, уникнути зараження токсоплазмозом під час вагітності, а значить, зберегти життя і здоров'я майбутньої дитини не представляє ніяких труднощів. Але на всякий випадок, вагітній, яка не була раніше інфікована токсоплазмозом, варто провести обстеження на токсоплазмоз кожні 2-3 місяці, бажано в одній і тій же лабораторії, щоб не пропустити випадкового зараження