Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 23553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #119 : 25 Грудень 2011, 21:13:49 »
коли здавала аналізи перед вагітністю- лікарка сказала, що зразу видно, що я з мурликами все життя живу, так зрозуміла, що є антитіла))) проте сильно цьоматись не радила) не розумію людей, для яких нічого не коштує розлучитись з своїми тваринками(( при дискусіях з уже мамками, дівчата навіть казали, що для мене кішка важливіша за дитину, проте я думаю, що зі всіх ситуацій є декілька виході,  добре, що мені не прийшлось застосовувати жодного))) тепер думаю, як пережити вже етап знайомства, а то в мене вже надто активна одна з кішечок)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +97/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #120 : 31 Травень 2012, 16:35:36 »
Ми кошака свого позбулися під час вагітності тільки тому, що алергія у чоловіка. А так, вдома жили дві морські свинки, потім їх три малятка і рибки  d30
Все з аналізами в нас було ОК  z4

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #121 : 01 Червень 2012, 02:17:44 »
як казав Комаровський: у 100% кішок є токсоплазмоз, але жінка, яка все життя прожила з цими тваринами до вагітності і вони дальше є у її будинку має імунітет до цієї інфекції плюс дитинка автоматично получає імунітет до токсоплазмозу z4

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #122 : 01 Червень 2012, 08:40:35 »
Цитувати
як казав Комаровський: у 100% кішок є токсоплазмоз, але жінка, яка все життя прожила з цими тваринами до вагітності і вони дальше є у її будинку має імунітет до цієї інфекції плюс дитинка автоматично получає імунітет до токсоплазмозу
от і я таке знаю.... а чоловік вперся і прийшлося мого котика віддати....  :( d141

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #123 : 01 Червень 2012, 08:42:51 »
А я вже не знаю чи в мене колись та відраза до тварин пройде d104, я ж колись їх просто обожнювала, а зараз навіть доторкнутися не можу, недавно треба було песика маленького сусідам віднести, бо він вибіг за ногами, то мене аж передьоргнуло як його в руки вязла, потім ще довго руки відмивала. Я думала це з часом пройде як дитина стане більше, а чомусь не проходить в мене.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #124 : 01 Червень 2012, 09:22:26 »
От сиджу і думаю: якщо вже позбуватись котика-песика, коли з"являється дитина, то і на вулицю гуляти я б теж не радила виходити d27 Бо стільки разів бачила коли мама дала печенько гамати, а дитина собі відійшла вбік і поки мама лялякає з іншими мамами, так собі гарненько печеньком возить по землі d140, а потім в ротик - гам. І мама навіть не уявляє скільки котиків/песиків/голубів там вже бігали/пісяли/какали.
Як на мене, то межа має бути, але ж не впадати в крайнощі  d128
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #125 : 01 Червень 2012, 15:13:09 »
Ну от я виросла в селі, де постійно на подвір"ї жили кіт і собака (ми з ними постійно возилися, носилися), ну і всяка домашня живність, і в мене антитіл до токсоплазмозу немає досі. Але якось привикла вже, що тварини у нас на вулиці маюсь свої місця.
Зараз є собака в мами у вольєрі, вночі бігає по подвір"ї, але я мало з нею контактую, боюся зараз щоб чогось не підчепити. Звичайно, як діти підростуть і буде місце і можливіть, то заведемо якусь тваринку)
Ще згадала, колись у співробітників дитина підібрала кішку маленьку на вулиці, потім раптово у дівчинки почало волосся плямами вилазити d107, то вони довго лікувалися, прийшлося дівчинку років 6-7 обстригни налисо (це теж трагедія для дитини), а виявилося все від кота :(

Offline Танюшка25

• Заходя в интернет помни — кастрюля начинает жарить сразу после того, как заканчивает варить!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Злата
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #126 : 01 Червень 2012, 15:23:02 »
ми свого котика віддали коли вже народилась дитина - шкода звичайно, але здоровя дитини важливіше, якби він був домашній то і питання таке не стояло взагалі, а він ходив на двір - додому приходив тільки їсти і спати, брудний як чортяка, шей вічно ліз то малій в ліжко , то на гладильну дошку де я речі малій прасувала, то на кухонний стіл  d107 d107 d107, короче робив нам такі сюрпризи шо мама не горюй. Але я за ним всерівно сумую, був би він охайніший то жив би з нами, але це ше добре шо знайшлися люди які його забрали

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #127 : 01 Червень 2012, 15:49:07 »
Цитувати
постійно на подвір"ї жили кіт і собака (ми з ними постійно возилися, носилися), ну і всяка домашня живність, і в мене антитіл до токсоплазмозу немає дос
і в мене так само.

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #128 : 01 Червень 2012, 21:10:00 »
Цитувати
як казав Комаровський: у 100% кішок є токсоплазмоз, але жінка, яка все життя прожила з цими тваринами до вагітності і вони дальше є у її будинку має імунітет до цієї інфекції плюс дитинка автоматично получає імунітет до токсоплазмозу
Так,я теж цю передачу бачила,він навіть казав,що в сімях де ростуть дівчатка добре мати котика,бо вони від нього будуть мати антитіла до токсоплазмозу і при вагітності,їм не буде страшна ця хвороба.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #129 : 01 Червень 2012, 23:07:45 »
Напевне в мене коти якісь неправильні були d30, але зараз страшно(

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #130 : 01 Червень 2012, 23:35:55 »
Мені саме простіше так як я тварин люблю але на відстані і ніколи б в хаті не завела тому немає чого думати де діти коли народилася мала.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #131 : 04 Червень 2012, 12:57:44 »
В нас ще до моєї вагітності була кицька. Як завагітніла, всі в один голос кричали, що треба її десь дівати, бо дитина і тварина - речі несумісні. Але я кота відстояла :), сто разів всім пояснювала, що вона на 100 % домашня, на вулицю не виходить, та й взагалі, це не іграшка, яку захотів - взяв, захотів - віддав. Звичайно, якби у малого була якась алергія чи інші проблеми з цим пов'язані, я б не була така категорична. Але проблем не було ніяких, тепер малий і кіт -найкращі друзі

Offline Sunshine

• Своя Мамка
  • Репутація: +68/-0
  • "Laugh everyday, even if it is at yourself"
    • Награды
« Reply #132 : 04 Червень 2012, 18:17:52 »
Всю вагітність прожила з кицьою. І все в нас добре. Думаю, якщо тваринка була ще до вагітності, то все нормально. 

Offline Т@ny@

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #133 : 05 Червень 2012, 08:58:29 »
Цитувати
Всю вагітність прожила з кицьою
я також, котик живе в нас уже більше восьми років. Коли я була вагітна - спав зі мною, а потім з сином. Денис не уявляє як можна спати без котика.

Offline Лайла

• Кішок не любить тільки той, хто ще не зустрів свою кішку.
  • Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +354/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #134 : 07 Липень 2012, 17:58:51 »
я тоже всю вагітність жила з своїм котиком) і вважаю, що нічого страшного в цьому нема... а після родів запитала знайому лікарку-педіатра, так вона сказала, що тварини наші друзі, і раз нічого не було під час вагітності, то після народження дитинки хвилюватися не варто... до того ж моя кішка спала в мене на животику так зворушливо... :)

Offline optimizm

• - Будьте зайняті. Це найдешевші ліки на землі і одні з найефективніших. © Д. Карнегі
  • Своя Мамка
  • Репутація: +145/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #135 : 18 Липень 2012, 12:15:02 »
В мене завжди були тварини в домі. І вважаю, що якщо у дитини з дитинства є домашній улюбленець, то вона виросте  також гуманною до тварин. В квартирі у мене кішка та кролик. Кішка домашня, на вулицю не ходить.  Я категорично проти того, щоб віддавати тварину, тільки-но тобі вона уже заважає (чи то через вагітність, чи маленьку дитину чи будь-що інше - неважливе). Як я тільки завагітніла, до мене з питаннями родичка "Куда ви будете кролика з кицькою дівати?" "А куда я їх маю дівати?"  d140 реально смішно. Якщо я взяла на себе відповідальність - тварину, яка живе н.п до 15 років, то я б мала розуміти, що це не іграшка на кілька років, поки не завагітнію, а жива тварина, яка прив*язується до тебе (навіть якщо ти її не любиш) і вірна і любить тебе. Я брала тварину, усвідомлюючи, що вона проживе багато років (ну скільки має прожити) і що я відповідальна за неї. Чого я її маю кудись дівати???? мене ці питання її дуже дратують. І я розумію чому вона питає, бо вона ніколи не мала тварин, а коли мала - то не любила (то з її слів). Ось ми з чоловіком їй кажем, а якщо не дай боже ми розведемось і у мене з*явиться новий чоловік, мені стане перша дитина заважати  d27 що ж мені її теж віддати комусь?  d27  d130 (знаю таких, що віддали свекрам))))
Ще був прікол. У мене щось типу алергічного насморку почалось. Ніхто не роблячи мені ніяких обстежень першим ділом питає з мудрим виразм обличчя : кіт вдома є???  d140 у них на всі болячки - одна відповідь. екстрасенси прямо. не треба навть аналізів робити)))) Я кажу для приколу  - немає  d27 ну вот і начали вони собі голову ламати)) в результаті, поки сама не здогадаєшся і не підскажеш їм, то вони не допетрають. Короче, нема уже алергії))

Зразу кажу, ні з ким спорити не збираюсь  :) це моя думка пожиттєва. І раз вже є така тема і будуть сумнівающієся і хотітимуть прочитати цю темку, то цей пост для них.

Живіть позитивно і тоді все буде добре!!!