Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 25191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #17 : 27 Березень 2011, 11:47:28 »
Цитувати
в мене відколи себе памятаю жили котики, і от до недавна жив, але знародженням доці(шерсть по хаті) ми його перевезли до моєї бабусі, там травичка природа, але доведено що якщо майбутня мама, мала досвід спілкування з котиками , песиками то в організмі будуть антитіла і дитинці  в утробі ніякий токсиплазмоз не страшний, тобто він передається через фекалії чи подряпини, і то дворові коти небезпечні, а як були вдомі свої то тепер не страшно, бо організ має імунітет.
Іра, я дивилась передачу. Точно, як ти і не тільки ти розмірковувала жінка. Домашній кіт, доглянутий і т.п. А коли народилась дитина. Почалось. Як токсоплазмоз пропустили - не відомо. В результаті - проблеми із зором. І це ще добре, що більш-менш вчасно виявили.
Але. Хай кожен вирішує за себе. Я вважаю, що одне і друге не потрібно поєднувати. Стосовно котів. У Біблії слово "кіт" не згадується жодного разу. Подумайте, чому???
В нас теж є домаш. тварина - кавказька вівчарка, яку я дуже люблю і поважаю. З нею не страшно гуляти. Вона швидше сама загине, але захистить своїх. Але жити в одній кімнаті з нею чи котом не буду. Для мене це занадто.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #18 : 27 Березень 2011, 11:49:25 »
Стосовно стосунків "тварина - людина". Нуяк не можу зрозуміти людей, які стають "мамами" і "татами" для кота "донечки" чи "сина".  d110
Деколи доходить до абсурду. Діти самі по собі. Мами "носяться" з котами чи псами.
В моєї свекрухи сусідка втратила двох дітей. Залишилась на старості одинока. От її можна ще якось зрозуміти. Ходить з тим котом скрізь, називає його сином при людях, говорить з ним. А кіт взагалі вже навчився нявкати на кожне її питання.  d30 Але такі випадки рідкість.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 27 Березень 2011, 12:00:16 »
От таку людину шкода так, чисто по-людськи. А коли в людини сім*я, діти, а вона (чи він) більше уваги і любові віддають домашній тварині... Я цього не розумію. Все повинно бути в міру. Хіба не так????

Online Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #20 : 27 Березень 2011, 12:00:57 »
Кожна людина має свою власну думку, і в цій ситуації кожен робить так, як вважає, за потрібне. Тобто хтось ціле життя тримає вдома тварин, а хтось вважає, що вони повинні жити окремо. І кожен з цих людей правий по своєму.
Я думаю що обговорювати таку тему немає сенсу, адже всі залишиться при свої переконаннях.Потрібно просто поважати вибір кожної людини.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #21 : 27 Березень 2011, 12:04:44 »
Pasadena, я не проти тварин, а не можу зрозуміти крайнощі, коли тварина - людина сприймаються як рівноцінні. Недавно спостерігала з таким. Жінка дає коту кусочок некотячої (!!!!) ковбаси, а поруч стоїть дитина із жадними очима і спостерігає за тим. Таких людей  d105  Я розумію, що кожен заробляє і тратить на те, що вважає за потрібне. Але якщо у вас є лишні кошти, краще вже допомогти бідній людині, ніж задовольняти всі бажання тварини.
ЖІнка пригощала кота біля свого будинку, очевидно побувавши перед тим у супермаркеті, бо йшла із великим кульком.

Online Pasadena

• Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таїсія
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #22 : 27 Березень 2011, 12:17:07 »
Крайнощі - це завжди "нездорово". Але на жаль вони завжди будуть існувати, і нічого з цим не поробиш. Єдине на що ми можемо сподіватися, що такі випадки будуть поодинокими. І що у своїй любові ,і до дітей, і до тварин, люди не будуть переборщувати зі своїми вчинками.

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #23 : 27 Березень 2011, 12:31:28 »
Цитувати
а не можу зрозуміти крайнощі, коли тварина - людина сприймаються як рівноцінні.
Просто є люди, що привязуються до тих істот, які на їх думку ніколи їх не зрадять, не позаздрять їм та й взагалі не відчуватимуть до них якихось негативних почуттів. І ці люди з задоволенням поділяться з тим бездомним собакою чи котиком своєю вечерею. Адже сама така тварина не може про себе попіклуватись.
А от багато бідних, що стоять і просять на вулиці, насправді може й краще заробляють як працюючі люди
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #24 : 27 Березень 2011, 12:41:49 »
barambosya, ті, що просять, - це вже інше питання. Я не думаю, що дитина-дошкільнятко таким чином заробляє. На цій дитині заробляють інші.

Offline Валентина

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +589/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #25 : 27 Березень 2011, 14:36:40 »
Цікаву тему підняли.
Особливо не розумію тих "любителів тварин", які в маленькій квартирці  тримають величезного пса, мордується він там замкнений цілодобово, бо прогулянки по півгодини - це не те, що треба собаці.
Я не проти тварин, але у відповідних умовах і для них, і для людей.
Сама ніколи не зможу жити в одній хаті з котом чи собакою.
Мій кіт живе в опалюваному гаражі, заходить максимум на веранду, знає, що до хати не можна. А собака взагалі має велику буду і гуляє, де хоче (живу  в особняку). Часом шкодить, обгризаючи дерева (німецька вівчарка), але їй прощається. Взагалі б не заводила тварин, але дуже вже син просив песика, а кіт сам до нас прийшов, вигнати рука не піднялася. Тепер щодня ще і для них маю  готувати їсти.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #26 : 27 Березень 2011, 14:52:02 »
Цитувати
Стосовно стосунків "тварина - людина". Нуяк не можу зрозуміти людей, які стають "мамами" і "татами" для кота "донечки" чи "сина". 
Деколи доходить до абсурду. Діти самі по собі. Мами "носяться" з котами чи псами.
В моєї свекрухи сусідка втратила двох дітей. Залишилась на старості одинока. От її можна ще якось зрозуміти. Ходить з тим котом скрізь, називає його сином при людях, говорить з ним. А кіт взагалі вже навчився нявкати на кожне її питання.   Але такі випадки рідкість.

на мою думку так роблять люди, які дуже розчарувались в людях, бо навідмінно від людей тварини ніколи не зраджують, і віддано люблять....ось так трохи не потемі, а на рахунок тварин в дома тут питання спірне, так як і з прививками , буває що дитина хвора мама не зауважила відвела напрививку і тут всі каміння летять в бік прививки, тому кожен сам має вирішувати.
тримаю на руках два щастя.

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #27 : 27 Березень 2011, 18:56:53 »
Я теж не підтримую ідею домашніх тварин у квартирі, але то моя особиста думка. В нас у чоловікової бабці живе кіт, такий класний, рижий перс, то на подвір"ї нормально. Але, бабця живе сама і він майже цілий день з нею в хаті, а на ніч вона несе його ночувати до стайні, де він ночує з курми. То він в неї в хаті сидить на столі, за яким вона їсть. Для мене це взагалі абсурд  d110
А вагітним все таки, мабуть, потрібно з котами обережніше, їхня шерсть - це дуже сильний алерген. Пам"ятаєте Павлика з ретинобластомою на очках. Так от, німці казали, що не виключено, що це вірус токсоплазмозу. Тому, хтось в селі з котами все життя може жити з пеленок, а комусь і разу вистачить, щоб щось підхопити d104
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +322/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #28 : 27 Березень 2011, 19:02:50 »
beauty,гарно написала z4
колись часи були такі,що ніяка зараз не брала,та й родили на сіні наскільки знаю,без допомоги лікарів,а тепер проїдешся навіть в автобусі і вже щось підхопиш :(
А тваринки-це найлегший переносник всяких інфекцій.

Дівчата,не знаєте все таки шиншилла може мати якусь негативну дію на майбутню маму? d130

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 27 Березень 2011, 20:40:39 »
Цитувати
на мою думку так роблять люди, які дуже розчарувались в людях, бо навідмінно від людей тварини ніколи не зраджують, і віддано люблять....
І тварини різні бувають. Можливо, хтось дивився передачу "Пусть говорят" про випадки нападу домашніх собак на людей. Коментувати не буду, кому цікаво, сам для себе все прокоментує.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #30 : 27 Березень 2011, 21:11:04 »
Цитувати
У Біблії слово "кіт" не згадується жодного разу. Подумайте, чому???
Не розумію, для чого тут біблія??? В Єгипті це були святі тварини. Думаю, релігію в дане питання приплітати не треба.

Цитувати
Я розумію, що кожен заробляє і тратить на те, що вважає за потрібне. Але якщо у вас є лишні кошти, краще вже допомогти бідній людині, ніж задовольняти всі бажання тварини.

Людина істота мисляща, може й сама себе забезпечити, у своїх бідах людина може винити лише саму себе, тварини ж не винні у своїй долі, вони не можуть піти на роботу заробити собі на їду. Люди приручили тварин, а відповідати за них не хочуть, виганяють тих собак чи котів, бо ті в один момент їм почали заважати.
Якщо існує ймовірність, що тварина колись стане зайвою, для чого її взагалі заводити, не розумію. Не любите тварин, не беріть їх, тоді і тема така підніматись не буде.

Цитувати
колись часи були такі,що ніяка зараз не брала,та й родили на сіні наскільки знаю,без допомоги лікарів,а тепер проїдешся навіть в автобусі і вже щось підхопиш
Раніше не користувались всім антибактеріальним, і імунітет був міцний, а зараз так бояться мікробів, що купують мило антибактеральне, доместоси, і інше, дітей до тварин не пускають, от і маєм, що десь якась зараза і імунітет не справляється.

Цитувати
А тваринки-це найлегший переносник всяких інфекцій.
А по-моєму люди, бо щось я незнаю таких хвороб у тварин, які передавались би повітрокрапельним шляхом, а от від людини так можна заразитись.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #31 : 27 Березень 2011, 21:36:45 »
Цитувати
Не розумію, для чого тут біблія??? В Єгипті це були святі тварини. Думаю, релігію в дане питання приплітати не треба.
ВІДПОВІМ САМА. тОМУ ЩО ЦЮ ТВАРИНУ ВВАЖ. НЕЧИСТОЮ. Жанна, з тобою сперечатись не буду. Тобі зараз хвилюватись не треба.  d101

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 27 Березень 2011, 21:39:20 »
З малою трошки важко писати.  d112Жанна, мені хотілося б продовжити спілкуватись з тобою вже після народження твоєї дитинки. Може, тоді ти будеш менш категоричною  ;) Удачі тобі!!!

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #33 : 27 Березень 2011, 21:50:10 »
Цитувати
Тобі зараз хвилюватись не треба.

А я і не хвилююсь. ;)
Просто не розумію, тих хто бере тварин, а потім їх позбувається, бо має появитись дитини. А навіщо ж тоді ту тварину брати було? Це ж не іграшка, погрались і віддали. Тварина теж привязується до людей, житла. Як написано в маленькому принці, ми відповідаєм за тих кого приручили.

А коти, доречі, прекрасні тварини, ніжні, розумні, цікаві. Незнаю чим в біблії аргументують те, що коти не чисті, але як на мене це абсолютно безпідставно.
Але якщо ви так строго живете по Біблії, ну тоді нема питань. Ви, мабуть і сексом займались лиш для зачяття дітей. Тому спорити з вами не буду.