Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 33127 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Apelsuna

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Елія
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #170 : 20 Вересень 2012, 19:40:58 »
Цитувати
А у нас вже нема нікого. Ніякі звірки не прижились.
Думаю,може у мене в хаті аура погана?

Не говоріть так! Ще знайдеться тваринка, яка з радістю проживе у вас 100 років))) z4
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

[/URL]

Offline kivi

• Свідома Мамка
  • Репутація: +63/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #171 : 25 Вересень 2012, 11:45:34 »
А в мене є кішка і собака. Не уявляю свого життя без них і не планую їх викидати, усипляти, віддавати з появою дітей. Я несу відповідальність за живу істоту. Для мене це на рівні дітей.  d112 . Не в плані пріоритету, а в плані відповідальності. Не вкладається в голові, як можна усипити здорову тварину, бо вона може мішати. Те що треба прибирати більше - факт, мити підлогу частіше - факт, є шерсть в хаті і собача каша на підлозі. Але це відповідальність, турбота і любов. Та й дітям як на мене рости з тваринами і весело і корисно. Я розглядаю вчинок позбавлення від тварини, як звичайне егоїстичне бажання полегшити собі життя. Ну і говорю я про випадки, коли тварини контрольовані і в дітей немає проблем зі здоров'ям в цьому плані ( Типу алергії і т.д.).

Offline Kvi.Tochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +28/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #172 : 20 Жовтень 2012, 16:57:01 »
А що на рахунок папугаїв, черепашок, рибок? :) думаю такі тваринки великої загрози не несуть, зате приємні, і для розвитку дитини, думаю корисно :)

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +881/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #173 : 20 Жовтень 2012, 17:11:12 »
Я категорична, тварина має бути на подвір"ї, і тільки.
Для мене це важко.Хіба дитина  в майбутньому випросить.А так то ні,ні я, ні чоловік не любимо таке.
І справа не тільки в догляді, що доброго в квартирі для цуценяти чикішки?Підлогу я й так мию щодня,справа в догляді якійсь користі для улюбленця від господарів.
Треба і травички, і щоб де побігати, і гуляти пару раз.
Максимум-то рибки,і то дуже-дуже красиві.
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lapusa

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #174 : 20 Жовтень 2012, 23:24:36 »
Цитувати
Я категорична, тварина має бути на подвір"ї, і тільки.
Я повністю згідна з Машою,котам в хаті не місце,вони теж хочуть волі.

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #175 : 16 Листопад 2012, 00:29:15 »
Все життя мріяла мати вдома домашню тваринку, але батьки були категорично проти. Десь два роки тому назад, прогулячись біля пяного базару, мало не купила за 50 грн маленьке кошенятко. В мене сльози котились як мені було його шкода, але таки не купила, і собі пообіцяла більше туди не ходити. І дуже добре поступила, бо вважаю, що тваринки не повинні жити в квартирі, тим більше якщо там "планується" дитятко, навіть через років 4-5.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #176 : 16 Листопад 2012, 00:55:23 »
я так розумію дівчат що ця тема про токсоплазмоз більше?  d143
Тут я категорічна - дівчатка з дитинства повиння мати контакт з котами, щоб був контакт з токсоплазмами!!! бо це не діло під час вагітності їм заразитись!  d128 Всі коти його перносят, не буває такого щоб жінка мала кота і при цьому не мала антитіл до токсоплазм  d112.
Не розумію навіщо відгороджувати себе і дітей від тварин - це така радість!!! Як згадаю дитинство, то покупка песика була моєю мрією на протязі років 5!!!! Я перечитала всі можливі книжки (купляла сама - збирала кішенькові гроші на ці книги) , памятаю що постійно уявляла як гуляю з песиком! І років в 11 мені накінец то купили  d41! Яка то була відповідальність просто не передати!!! я сама займалась собакою повністю, навіть водила на злучку, примала пологи і вихожувала цуценят)))).
А по темі, то взагалі немає ніякої загрози для вагітної жінки в тих тваринах з якими вона жила раніше!!!!
А ось вперше заводити тварину під час вагітності це ризиковано.
Ну а коли чую, що люди під час вагітності віддають своїх тварин комусь, то для мене просто  d109 .... це підло!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #177 : 16 Листопад 2012, 01:28:52 »
Перечитала темку з початку. Даааа, це не моя тема однозначно. мені смішно читати про те, що пише наприклад Ірена. Шкода таких людей. Я знала що є люди які байдужі до тварин, але щоб таке відношення  d107! Як добре, що в мене вся родина не така!! Що мій величезний саркастичний чоловік носится з моєю старою батьківською собакою і з новим цуциком як з дитиною! Добре що мої свекри прийшли вчора просто в гості, щоб побачити нашу нову собачку, свекор її з рук не спускав! Про своїх батьків взагалі мовчу, батько пару тижнів тому хотів з санаторію привести пса якого там 3 тижні підгодовував, але в того знайшовся господар, нашу страу таксу ми сюди перевезли з сибіру, і ні в кого не було навіть думки її залишити!!! Перша наша собака дісталась нам хворою, вже старенькою, не привченою до вулиці, бо її господарі поїхали за кордон і продали її разом з кваритрою! І ми навіть не подумали про те, що цю собаку можно вигнати! Мама моя постійно готувала на  бездомних прибівшихся до нашого двору чи до її шпиталя собак!! Як добре що мене оточують таки люди, я цього раніше не цінувала, бо думала що це так у всіх  d104

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #178 : 16 Листопад 2012, 08:55:11 »
А мені цікаво на рахунок токсоплазмозу, я 2 рази здавала аналізи і антитіл не виявили, хоч в мене постійно були вдома коти d104, а в Насті знайшли антитіла коли робили аналізи десь через місяць після народження, як таке може бути? d130, комусь з нас погано зробили аналізи d143

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #179 : 16 Листопад 2012, 09:50:10 »
Цитувати
я цього раніше не цінувала, бо думала що це так у всіх 
Іванка, якби так було у всіх то не було б у нас бродячих псів. Собаки ж самі не йдуть на вулицю жити. Ця тема дуже актуальна в нашій країні. А особливо в місті. В нас страшенна біда з "притулком" в Павлівці, бо то скоріше концлагер для тварин а не притулок. І постійно появляються нові  і нові цуценята яких викидають, та дорослі собаки теж. Найбільше що пригнічує, коли бачу на вулиці щось таке - думка що всіх не врятуєш. Але хоча б когось та й можна - підгодувати, забрати додому і прилаштувати в добрі руки і т.д. :) Наша "западенська порядність" виносить на перше місце зовсім інші пріоритети ніж підгодовування дворових псів d141 А тих хто викидає на вулицю тварин я б чесне слово садила на кілька років. :/ І ніколи не зрозумію якої шкоди може принести тварина, з якою жив постійно для дитини, яка появиться в сім"ї. Як можна віддати члена сім"ї  d112

Offline Irlando4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +76/-0
  • Tiny but mighty
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #180 : 16 Листопад 2012, 10:03:27 »
Вважаю, що проблема не тільки в токсоплазмозі. Навіть наші найулюбленіші і найдобріші песики і котики - все одно залишаються тваринами. А тварини живуть своїми інстинктами і передбачити їх поведінку не завжди можливо. В знайомих моїх батьків, давно правда було, кішка застрибнула в колиску до немовляти і добряче його подряпала. Добре, що то був день і мама вчасно побачили і встигла забрати кішку. Потім звичайно її віддали. Можливо, це поодинокий випадок, але після цього я дуже категоричеа проти будь-яких тварит в квартирі.

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #181 : 16 Листопад 2012, 10:13:43 »
Бувають і такі випадки. Бувають випадки коли і собака кусає дітей - особливо часто така інформація стосується бійцівських порід(типу підбуля, бультер"єра). Ось таку собаку я вдома нізащо б не заводила. Тай взагалі в більшості випадків ці собаки не є чистокровками, відповідно мають відхилення, а заводять їх  неадекватні підлітки в більшості для "понтів", не вміють собаку правильно виховати і не мають фінансової можливості це зробити. Таких псів я і на вулиці обхожу стороною. (Взагалі як на мене на таку небезпечну породу людина обов'язково мала б отримати дозвіл і собака має бути чіпована ) Треба розуміти, яка тварина підходить для сім'ї і добре контактує з дітьми, враховувати це при виборі породи. Та й звичайні "смітникові породи" мають свій характер. Але я не уявляю як можна виховати тварину так, щоб вона була небезпечною для домашніх. Повторюсь вкотре, що тварина - це велика відповідальність. І як би це смішно не звучало, але та сама кішка, що подряпала дитину могла елементарно ревнувати. Адже до появи немовляти вона була улюбленицею. Не варто думати що тваринка це плюшева іграшка і приділяти їй достатньо догляду і уваги - тоді все буде добре і принесе вона тільки радість як дорослим так і діткам.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #182 : 16 Листопад 2012, 10:44:19 »
Цитувати
А мені цікаво на рахунок токсоплазмозу, я 2 рази здавала аналізи і антитіл не виявили, хоч в мене постійно були вдома коти , а в Насті знайшли антитіла коли робили аналізи десь через місяць після народження, як таке може бути? , комусь з нас погано зробили аналізи
Оксан певно тобі, бо місячна дитина тільки від тебе може дістати іммунітет! І що саме в тебе не знашли? Просто в тебе певно не було антитіл М , але  G були, я взашгалі стільки ТРОЧ аналізів бачила в свому житті і тільки один раз бачила, щоб не було антитіл до токсоплазмозу  d104, якщо в тебе є аналіз напиши , що там пише.
Цитувати
А тварини живуть своїми інстинктами і передбачити їх поведінку не завжди можливо.
таке безумовно буває, але нажаль не частіше випадків коли батьки самі избівають своїх дітей до напівсмерті чи морять голодом, чи знущаются якось  :(. І якщо від людей дитину не захистишь, то вміле виховання тварини гарантує її нормальну поведінку, бо тварина повинна знати своє місце - останне місце в стаї (родині), ніколи таке не можливо, щоб тварина набросилась на більш старшого по статусу d128, а це треба виховати!  
Цитувати
(Взагалі як на мене на таку небезпечну породу людина обов'язково мала б отримати дозвіл і собака має бути чіпована )
100%! І щоб господарь мав довідку від психіатра!

Offline kivi

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #183 : 16 Листопад 2012, 11:06:45 »
Це не по темі взагалі, але ця ситуація мене обурює жахливо. Все, що стосується бродячих псів на наших вулицях. Чому влада досі не закриє той самий зообазар біля п"яного ринку  d129 Куди на вашу думку дівають тварин, котрі не продалися? Не в себе ж залишають.  d128 Всі домашні тварини мають бути чіповані і у випадку знайдення такої на вулиці, господар має нести відповідальність за це! Вуличні хворі, небезпечні собаки мають усиплятися, як це не прикро. А здорові та адекватні в притулок - а потім в хороші руки. весь світ так живе і тільки в нас біля кожного смітника є цуценя. А вуличні собаки окрім того ще й небезпечні бувають. Але в першу чергу звісно треба починати з себе. І не думати, що якщо тваринку вигнати на вулицю її хтось підбере. Питання бездомних тварин дуже актуальне, і воно свідчить про рівень розвитку країни на рівні з освітою, медичними закладами і т.д. Бо не може в цивілізованій країні толпа бродячих псів гуляти по вулицях!

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #184 : 16 Листопад 2012, 11:11:19 »
Цитувати
Оксан певно тобі, бо місячна дитина тільки від тебе може дістати іммунітет! І що саме в тебе не знашли? Просто в тебе певно не було антитіл М , але  G були, я взашгалі стільки ТРОЧ аналізів бачила в свому житті і тільки один раз бачила, щоб не було антитіл до токсоплазмозу  , якщо в тебе є аналіз напиши , що там пише.
Ні, 100% не було ні М, ні G, зараз я вже того аналізу не маю, але точно пам"ятаю, що там писало, виявили тільки герепевірус, цитомегаловірус і краснуху, все G, а в Насті ще крім того виявили токсоплазму і мікоплазму d104 Мені робили в роддомі на Чорновола, а Насті на Коновальця, не знаю кому вірити.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #185 : 16 Листопад 2012, 11:19:29 »
Цитувати
Вуличні хворі, небезпечні собаки мають усиплятися, як це не прикро.
нажаль так, хворы ы небезпечны однозначно!
Цитувати
А здорові та адекватні в притулок
і на стерілізацію. Тільки таким чином можно контролювати народжуваність безпритульних собак і кішок.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #186 : 16 Листопад 2012, 18:17:54 »
Цитувати
я взашгалі стільки ТРОЧ аналізів бачила в свому житті і тільки один раз бачила, щоб не було антитіл до токсоплазмозу 
в  мене так було теж,хоча коти в нас були з моіх 10років напевно,а то і раніше,ще й вони плюс до того гуляли на вулиці d104