Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 33130 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #204 : 16 Квітень 2013, 17:33:45 »
Цитувати
цікаво від чого це залежить
думаю, що від загального стану організму. Якщо імунітет низький, тоді й вилізають всілякі токсоплазмози. Я вже десь раніше писала, що хворіла токсоплазмозом, лікувала його довго, але це давно було, років 7 тому. От і з'явився він у мене тоді, коли попри роботу робила ще курсові на замовлення. Багато роботи було, мало спала, можливо, гірше харчувалась, тоді й захворіла. Але котів в той період біля мене не було ніяких. А до того все дитинство і шкільні роки провела з котами, і також не тільки домашніми, то ніяких хворіб не було.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #205 : 16 Квітень 2013, 21:41:59 »
Цитувати
думаю, що від загального стану організму. Якщо імунітет низький, тоді й вилізають всілякі токсоплазмози.
Так справа не в тому, що вони вилазять, багато людей можуть навіть і не знати, що ним перехворіли, просто якщо взагалі нема антитіл, значить він ніколи не попадав в організм d104

Offline мышка

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #206 : 18 Квітень 2013, 12:26:01 »
oksanatravneva   навряд чи то був токсоплазмоз :) вы щось плутаете. він протікае безсимптомно, хіба що в якихось рідкісних випадках підвищення температури до 37, але запідозрити його важко.

Oksana_Rus  я теж все життя вожуся з тваринами, але антитіла в мене зявились от буквально перед вагітністю, а до того все не було, мабуть моі теперішні два кота принесли)). 

якщо немае антитіл і не хочеться віддавати тварину дотримуйтесь правил миття рук, горщик за котами треба виносити кожен день, тому що збудник там починае активізуватись тільки на наступний день (якщо вчора не винесли).
також ним можна заразитись не лише від котів, його дуже багато на землі і тому з порпанням в грядках краще завьязати.

Offline kiber.zljy4ka

• Своя Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашуня
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #207 : 19 Травень 2013, 23:06:05 »
В мене кішка дома живе уже 3 роки, антитіл до токсоплазми не було виявлено, хоча ми її взяли із вулиці, лікували від лишаю і всього чого тільки можна більше як пів року. Я дуже хвилювалась і декілька разів здавала до вагітності аналізи на токсоплазму. Тепер хвилююсь як вона себе буде поводити після народження дитини. Кішка досить своєрідна і примхлива. Мене не царапає, а ось чоловік деколи получає, бо любить її дразнити (може і вгризти добряче до крові). А так дуже мила і лагідна, спить з нами в ліжку. Спочатку не дозволяли, але то безполєзно. Двері закривати кудась в квартирі - не реально, бо починається таке нявкання на весь голос, що по всьому під"їзду чути. Не представляю собі як можна її викинути, віддати комусь чи щось в тому роді, адже це член сім"ї. Тому дуже надіюсь, що до дитини вона буде ніжно і бережно ставитися ))

Offline oksanatravneva

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Даринка, 10.07.2010 р., Марко, 04.10.2014 р.
« Reply #208 : 20 Травень 2013, 18:09:21 »
Цитувати
oksanatravneva   навряд чи то був токсоплазмоз посмішка вы щось плутаете. він протікае безсимптомно, хіба що в якихось рідкісних випадках підвищення температури до 37, але запідозрити його важко.
ви вважаєте, що мене кілька місяців в інфекційній лікарні просто дурили?

Offline CHARLI

• Новенька
  • *
  • Репутація: +4/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніна
  • Ваше справжнє ім’я: МАРІНА
« Reply #209 : 20 Травень 2013, 18:25:11 »
Я подарувала куточок своєї оселі собаці,маленькому кокеру,а через тиждень довідалась що в мене буде малючок,на щастя я маю свою власну думку на рахунок цього,і всякі дорікання старших мене просто не хвилювали.Якщо собака доглянута чиста з прививиками,і робиться кожні 3 міс профілактика від глистів,то не розумію чого боятися.От якби я народила малючку свою,а потім взяла собаку,то не спорю можливо був би якийсь негативний вплив.Під час вагітності всі аналізи в мене були в нормі,хоч в мене одна з таких порід які я називаю "лізуани"хоч не хоч а сам оближе тебе з ніг до голови.Поки що ні на хвилину не пошкодувала що моя донечка має такого вірного і гарного друга

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #210 : 12 Червень 2013, 10:32:55 »
В нас був котик, але коли завагітніла, прийшлось його віддати бабусі в село z2. Не те, що я не хотіла його. Просто вагітність була тяжка(до 5 міс. токсикоз страшнючий d106).Чоловік на роботі, а в мене не було сил не те, щоб доглядати кота, а взагалі з спальні виходити). але я не бачу нічого страшного, якщо є тварина вдома, тим більше, якщо вона доглянута, проходить щеплення, і т.д

Offline Camry

• Активна Мамка
  • Репутація: +24/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настенька 4р
  • Ваше справжнє ім’я: Ліда
« Reply #211 : 09 Серпень 2013, 15:02:17 »
Я прожила все життя в тому числы ы дитинство с собаками ы котами,ы зараз живе собака з нами,пысля народження настюши собаку певний час не пидпускали до маленькоъ ы до нашоъ кымнати,тепер коли  насты вже 2роки,то вона так любить собаку шо це капець,быгаэ кричит бэка(звуть собаку берда),ы аэ й ъсти,ы гладить,спочатку у собаи спостерыгалася ревнысть-ныби кого це ми принесли,а зараз нормально,правда я не дозволяю дьоргати за вуха,хвыст чи робити больно собацы,вчу як правильно поводитися,спочатку я сама боялася,наслухалася лыкарыв,а потым попустилася,мены ж нычого не сталося за всьо життя,прибираю,мию,ну ы звичайно пысля кожного контакту з собакою мити руки з милом.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #212 : 23 Жовтень 2013, 10:51:54 »
Цитувати
н держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой.
І щоб то означало, чи свого мужчину з домашнім улюбленцем порівнюєте?
та ні, то просто Надявкакісь знову поприкалувалась понаписувала одну й ту ж фразу в декількох темках, якщо не помиляюсь то це фразка з профілю Stacey  :xmm

Offline LLLesi4ka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
  • мій тел. 0959253137
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анничка
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #213 : 05 Листопад 2013, 15:43:07 »
Кожен має вирішувати сам з приводу заводити тварину чи ні. Але з власного досвіду бачу що в стерильних умовах виростає хвороблива дитина. Я вважаю, що краще до всього мати природно вироблений імунітет. І н розумію людей які беруть тварину,а завагітнівши викидають,або відають. Нащо  брали, як планували вагітніти? Тварини ж не іграшки. тим більше ми відповідальні за тих кого приручили!!!!!!

Offline Eliss

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +30/-0
  • Все буде добре!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #214 : 08 Листопад 2013, 23:32:32 »
А морська свинка може нести якусь загрозу? В кого дома теж живе свинка, поділіться досвідом?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +647/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #215 : 02 Січень 2014, 01:03:25 »
 :hi У мене в домі жив чорний кіт (досить довго). А коли я була вагітна десь на 4-у місяці він одного разу (це було на коліду) пішов з хати і не повернувся......незнаю чи можна це якось пов"язати між собою  :xmm але того вечора ну коли кіт пропав ми якраз приїхали від свекрухи (де було багато народу) і мене почав низом сильно боліти живіт то мама мусіла колоти те що лікарка прописала, а кіт потім довго-довго терся мені об ноги, а потім ліг на живіт і заснув, а на другий день зник.
Шукали його усіїю сімєю по всій околиці та нажаль незнайшли  :( Знаєте він був повноцінним членом нашої сімї. Уже пройшло чотири роки, а я й досі не наважуюсь знов завести котика (хоча знаю,що вони переносять токсоплазмоз)
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline krapochka

• Своя Мамка
  • Репутація: +118/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
« Reply #216 : 05 Січень 2014, 12:15:28 »
Я завагатніла, коли киці було 1,5 роки. Я навіть і не думала про те, щоб її кудись віддавати. Про токсоплазмоз знала і була певна, що ним перехворіла, бо і раніше контактувала з котами.
Коли народився Дмитрик, то кішка була в шоці  :xo-xo, ходила принюхувалась, прислуховувалась. І тоді в мене закрались думки, про те, щоб її віддати. Проте заспокоївшись, я зрозуміла, що це неправильно. Так кішка і залишилася з нами. Вона в нас стерилізована, по храктеру поважна. Вона всюди любить залазити, але в дитяче ліжечко чи на пеленальний столик ні разу d128, ніби розуміє. Тепер Діма вже ходить і бавиться з нею, гладить її, а вона любить бігати з ним по хаті.
Одного разу (в 9 місяців) у Діми виявили я/г аскариди. То сусідка-лікарка на мене кричала d12, щоб я викинула кішку, що я вже мама і мені треба думати про дитину, а не з котами бавитись. Що всі дитячі хвороби від котів. А інфекціоніст виписав ліки, і сказав "та при чому тут кіт?". Коти і собаки не є перенощиками я/г аскаридів. Хоча від котів можуть бути і інші проблеми. Але я притримусь думки, що
Цитувати
в стерильних умовах виростає хвороблива дитина
і що
Цитувати
Тварини ж не іграшки
Наша киця - член нашої сім'ї ,яку всі люблять, а особливо Діма.  :)

Offline iuliia53

• Свідома Мамка
  • Репутація: +66/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #217 : 11 Січень 2014, 09:18:04 »
в нас до вагітності вже був американський кокер (він для всіх і зараз є дитинкою), так ми його купаємо,прививаємо. малому зараз 8 місяців-він дуже любить нашу Боночку!

Offline м1в1

• Життя прекрасне!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +0/-0
  • Життя чудове
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка 1рік
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #218 : 10 Лютий 2014, 13:11:17 »
Дівчата усіх нещеплених тварин в село, d16 здоровя дитини важливіше.

Offline Вірунчик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адамчик 14.06.14р
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #219 : 10 Лютий 2014, 13:55:05 »
У мене кішка минулої весни пропала з дому. І в чоловіка котик зник десь через місяць після моєї кішки. Ми тоді вже планувати одружуватися і дитинку, тому сприйняли це як "знак". Але щоразу як я десь бачу кота - просто дурію. Не можу я вдома без кішки і все. Та поки що не наважуюсь брати - моя алергія і без того на зиму загострилася. Але в майбутньому плануємо дім з кішками та собаками. Вважаю, що дітям на користь спілкування з тваринами.

Offline yulchik

• All my dreams come true!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ангелінка
  • Ваше справжнє ім’я: юля
« Reply #220 : 24 Лютий 2014, 10:43:19 »
У мене шиншила і не збираюсь нікуди її віддавати. Вона вже така рідненька!!! А ось наприклад мої друзі при народженні дитини вже мали собачку і нічого страшного не відбувалось.