Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 23078 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #289 : 18 Жовтень 2017, 10:25:27 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
У мене був собака, який прожив з моїм чоловіком багато років, і усю вагітність я контактувала з ним, потім він помер і ми не витримали і взяли такого ж маленького, але з дитиною він не контактує, в нас велика квартира і у нього своє місце, також щоденне прибирання, але якщо чесно то краще з дитинкою без тварин!
Якщо вже є тваринка, звичайно, що на вулицю її не викинеш. А якщо ще не аж, то краще почекати, поки дитина підросте і сама захоче завести тварину, буде допомагати в догляді за нею.

Offline KotiKomori

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +96/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #290 : 18 Жовтень 2017, 10:37:32 »
Ви не повірите але таку маю історію, свою.
Я до вагітності замалася морськими свинками і звичайними і породистими. І вагітна тримала ще пару свинок із малятками. Правда винесла на ганок, вже тепло було аби не пахли. Всіх роздала, роздарила, бо не знала як даватиму раду з ними і синочком. А мама свинка померла, бо була вже літня. Я виплакалася, але мріяла ще колись тримати їх. Та в мого сина, вже пізніще, десь у 2 роки знайшлася алергія. Саме на свинок морських! аж пухне одразу. В магазинах нічого, а двічі чи тричі пробувала вдома - за пів год починали очі пекти і все  mish. Останній раз дала погладити і одразу руки помивши забрала із хати і всерівно почалася алергія!!  d16.
Купу всього тримала і тримаю - жодного пчиху, ні на сіно, ні на мишок, щурів, піщанок, акомісів, їжаків навіть на таргана величезного - ні , а наймиліше і найдобріше, свинку морську, як з пекла.
Може тому що я контактувала із ними під час вагітності???Так мені шкода, Євуся дивиться ютуб слухає як вони квікає і плаще, що свинюшку хоче , а нам ніяк  d47
Надіюся , що перерросте... d20

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
« Reply #291 : 18 Жовтень 2017, 10:48:45 »
Алергію не переросте. Навіть якщо з першого контакту все буде нормально, вона може бути накопичувальна, і дати реакцію через якийсь час.
Є багато інших милих тваринок.