Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 23547 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #51 : 28 Березень 2011, 14:40:04 »
Ірена, тут ніхто і не писав, що кіт чи песик важливіший за дитину!

Лола, я не думаю, що шиншилка буде становити загрозу, але якщо хвилюєтесь, відвезіть її на бельведерську, там трошки дорожче, чим в державній, але лікарі, на мою думку професійніші, її подивляться, можливо зроблять прививочку, і на всі ваші питання дадуть відповідь.

Offline Ірена

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +15/-0
    • Награды
« Reply #52 : 28 Березень 2011, 14:56:38 »
Мені теж шиншили подобаються. Чоловік мій вже декілька разів казав, що давай купимо. Але, маючи двох діток, це просто нерельно.
Цитувати
Ірена, тут ніхто і не писав, що кіт чи песик важливіший за дитину!
Жанна, напишу ще раз. Сперечатись з тобою не буду. І стосовно неприємних твоїх фраз в мій бік відповідати теж не буду.

Offline Ivanna23

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катюша
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #53 : 28 Березень 2011, 15:33:50 »
Розкажу вам свою історію про нашого котика.Ще до вагітності ми взяли собі кота ,коли дізналась що вагітна,з людської точки зору мені просто совість не позволяла вигнати йього на вулицю,село у нас є,але там ніхто не живе вирішили йього залишити.Коли мала родилась і я прийшла з родому додому,перших по моєму 1,5 обо 2 міс ми йього до малої в кімнату не пускали хоча він дуже перся старався проскочити не замітно.Якось я пішла у ванну чи то я забула закрити двері чи як не знаю,але коли зайшла у кімнату то він уже лежав у малої в ногах,з того часу практично завжди він сидів біля неї,а коли я малу брала на руки то він ішов за нами(на ніч я його в кімнаті не залишала).А тут саме головне,коли ми зробили малій прививку та що в ношку,в неї піднялась температура сильно плакала я не знала що з нею,(кіт від неї не відходив),ми вирішили викликати лікарку тому,що такого плачу у неї ще ніколи не було.Коли лікарка прийшла і почала малу оглядати я не знаю що на нього найшло,але він скочив їй на руку і вкусив(не думайте крові не було),вона тільки спочатку злякалась,а потім дивувалась що це не пес,а кіт і може таке зробити захищаючи дитину.Він у нас має прививки,таблетки від глистів кожні 3 міс.Зараз малій 3 рочки,котові 4,5  z5,і я рада що колись не вигнала йього з хати.А саме найбільше мене радує що мала не має алергії.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #54 : 28 Березень 2011, 15:55:41 »
Цитувати
І стосовно неприємних твоїх фраз в мій бік відповідати теж не буду.
Яких фраз?????
Ірена, ви вибачте, якщо я вас чимось образила.

Online LolaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +319/-0
  • Щаслива матуся колише Вікусю:)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #55 : 28 Березень 2011, 19:53:08 »
Жанет,Ірена не зліться :(

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #56 : 28 Березень 2011, 20:16:34 »
Я живу в квартирі своєі бабусі,після того як бабуся померла тут лишилась кішка.Зараз ій десь років 13.Під час вагітності я за нею дивилась,доглядала,і думала так само як Жанет.Але після родів все змінилось.По-перше я доглядала дитину,плюс чоловік і кіт.До кінця дня мені вже нічого не хотілось.Потім коли доця підросла,вона почала вже чіплятись до кота,ручки в дитини були зцарапані повністю.Одног разі вона дитині кігтем проколола під очком на відстанні пару міліметрів.Мало того в дитини появився дерматит,я не впевнена що на кота,але всяке може бути.тож відношення до котів в квартирі в мене теж дууууже змінилось.Проблема в тому,що кішка дуже стара,за своє життя вона ніколи не була на вулиці,тож віддати іі комусь,навіть в село неможливо,вона просто загине.Ф я так поступити не можу.Тож я получаюсь поганою хазяйкою для кота,тому що на руки ми іі не берем,вічно ганяєм,і погана мама для дитини,тому що наражаю іі на небезпеку.І я однозначно говорю,що якщо є можливість,то котів і собак не треба тримати там де є маленькі діти.ІМХО
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #57 : 28 Березень 2011, 20:54:43 »
Ну, дерматит від котів людям не передається. Це точно.
І ми, наприклад, свого кота відучили царапатись ще в дитинстві, коли він з нами грається, то просто стукає лапою, навіть мою морську свинку стукає без кігтів, так він з нею грається. Тому, на мою думку, якщо тварина має проблеми в поведінці, то це просто хазяїн не навчив. Я незнаю як кіт буде себе поводити з дитиною, як буде на неї реагувати, і звичайно я через це трохи хвилююсь,але якщо шось  буде робити не так, будем виховувати. Він ще молодий у нас і легко вчиться.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #58 : 28 Березень 2011, 20:58:04 »
В мене теж є пес, завжди ніби був спокійний, нікого не чіпав, а одного разу задушив сусідського собаку (не поділили одну "дівчинку"), я звичайно розумію, що це гормони зіграли, але я це бачила на власні очі і після того тваринам вже особливо не довіряю.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #59 : 28 Березень 2011, 21:07:14 »
Бувають випадки... Тому я собаку так і не завела, бо немала часу на її виховання, та й не готова я до такої відповідальності.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #60 : 28 Березень 2011, 21:15:35 »
Цитувати
Ну, дерматит від котів людям не передається. Це точно.
Дерматит взагалі ні від кого не передається,це алергічна реакція.А на рахунок не навчили хахяіва,то якщо дитина тягає кота за хвіст,а це буде робити кожна дитина,і зразу пояснити іі що неможна неможливо,то кіт просто буде вимушений захищатись.

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #61 : 28 Березень 2011, 21:35:30 »
А моя думка така, що за тваринками требатак само доглядати, як і за любим з нас.Ну там мити, купати, чесати таблетки для профілактики від глистів.... Тоді і шкоди від них не буде. Просто люди можуть про себе подбати, а коли ми беремо тваринку то ця відповідальність лягає на нас. В людей також бувають і воші і різні гадості... Звичайно, якщо проявляється виражена алергія на шерсть чи точно відомо що токсоплазмоз від того кота, то звичайно, що це вже фанатизм таке терпіти тим більше якщо жінка чекає малятко. Але якщо немає ніяких проблем то я думаю, що тварина це не проблема, а навіть дуже навпаки.
Та це всього лиш моя думка.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #62 : 28 Березень 2011, 22:00:34 »
Цитувати
о якщо дитина тягає кота за хвіст,а це буде робити кожна дитина,і зразу пояснити іі що неможна неможливо,то кіт просто буде вимушений захищатись.
Так, правда, тут ще треба й дитину навчити з тваринами поводитись, в мене племінник в кота з пістолета стріляв, то той бігав ховався, а малий його всеодно знаходив і бабахав, то кіт не витримав і шипнув на малого, той налякався і більше не ліз, лиш злобно так дивився, коли той мимо проходив  z5. Не злюбили вони один одного, але ніхто не постраждав, то ж все ок.

pcholka, підтримую!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #63 : 28 Березень 2011, 23:35:03 »
Але якщо наприклад  дитині меньше року,коли вона повзати тільки може,а кота вже тягає,важко пояснити.Моя доця вже два рочки має,і знає що неможна кота чіпати,але втіхаря за спиною дьоргає.

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #64 : 31 Березень 2011, 14:54:11 »
У мене парочка шиншилок живе уже 4 роки, вони були і коли я була вагітною, коли Юрчику було 1 місяць народилися малята, потім ще раз. І ніяких проблем, ттт, не було. Ми їх усі дуже любимо, граємося. Навіть мови про те, щоб віддати шиншилок коли я завагітніла, не було. Також маємо кицьку, їй уже 6.5 років. Але вона завжди в хаті, нікуди не виходить, так що немає де набратися якоїсь зарази. Я читала, що непотрібно заводити нових тваринок, коли вагітна або маленька дитина. А якщо вони уже є, живуть разом, то проблем не має бути  :)
[/url]

Offline Ірина1111

• Своя Мамка
  • Репутація: +81/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #65 : 31 Березень 2011, 14:56:37 »
Юрка може дьоргати нашу кицю, коли вона хоче котика. Тоді вона стає дуже добренька і можна робити з нею все що завгодно. В інший час Біляна нікому не дозволяє себе ображати, а від Юрчика просто відходить в сторону і все.
[/url]

Offline Галюня

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #66 : 31 Березень 2011, 17:27:49 »
а хочете мою "історію-страшилку": коли вийшла заміж, переїхала до чоловіка, який живе з родичами ( в невістки короче) і собака з нами живе(не постійно, тільки на зимовий період). Все було добре до того, поки дитина не народилась; собаку привезли в грудні і тут в малої почались висипи, схожі до лишаю. Я вже по всіх дерматологах Франківська, купу грошей пішло на всякі там аналізи, ніхто конкретно нічого не говорить, то алергія на шерсть, то лишай, хто його там знає... d104, в квартирі вологе прибирання щодня(чистота стерильна як в лікарні),третій місяць мучаюсь, результат мінімальний; вже чекаю не дочекаюсь коли собака поїде знову як свекор каже на "курорт". Ось такі справи...
 Я особисто не маю нічого проти тварин, але вважаю, що кожний має бути на своєму місці:люди в будинках, тварини на вулиці! І якщо в нас буде будинок на землі, обовязково заведу і кота і собаку, але в квартирі на поверсі - ніколи! d128 

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +345/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9 років, 8 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #67 : 31 Березень 2011, 17:31:28 »
Цитувати
кожний має бути на своєму місці:люди в будинках, тварини на вулиці! І якщо в нас буде будинок на землі, обовязково заведу і кота і собаку, але в квартирі на поверсі - ніколи!

Ви прочитали мої думки повністю такої самої думки як ви z4