Автор Тема: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?  (Прочитано 24326 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Майбутня мама і тварина в хаті.Як бути?
« Reply #85 : 08 Травень 2011, 12:34:04 »
Кажуть, там ,де є вагітна жінка- не повинно бути кота, бо від нього можна заразитися токсоплазмозом. Ця торч-інфекція небезпечна і призводить до вад у розвитку плоду.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Туля

• Своя Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • моє надорожче сонечко!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка і Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #86 : 08 Травень 2011, 12:37:14 »
Я це також знаю! Але проблем за час вагітності ніяких не було! І якщо кіт домашній, то йому можна щеплення зробити і тоді ніяких проблем!!!!

Offline Ksen_ya

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +38/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #87 : 09 Травень 2011, 00:29:04 »
Бачила по ТВ передачу де розказували, що кожній дівчинці, жінці варто до вагітності поспілкуватися з котами для того, щоб виробився імунітет до токсоплазмозу. Нібито краще перехворіти безсимптомно і мати антитіла, ніж захворіти вагітній.
Моїй киці зараз 8 років, жила з нами всю вагітність - без наслідків. Після народження доні переїхали до батьків в прив. будинок, до малечі не сунулась (хоча взагалі киця з характером - могла і цапнути), звикла до подвір"я і в квартиру з нами повертатися не захотіла  d104  Тепер коли ми приходимо, мені здається вона намагається уникати контакту з донею, бо та все хоче кицю гладити, тягати. Якби не переїзди, то жила б з нами у квартирі, і нікуди не віддавали б.
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала донечку. Я стала мамою ... і я навколо світу.

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #88 : 09 Травень 2011, 00:44:06 »
А я вважаю, що в хаті (чи  є вагітна чи ні) не має бути ні песиків ні котиків. вони мають бути на дворі.

P.S. котів не люблю страшенно, а псів боюся d104
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #89 : 09 Травень 2011, 10:44:31 »
у мене теж протягом 3 вагітностей завжди були і собаки і коти, але аж тепер нікого крім рибок нема і нікого не хочу в хаті,3 дітей просто предостатньо, а як ще тузік якийсь з мокрими лапами d111, хвороб не було ніяких, ми любимо всякі тваринки і це добре, коли діти близько знайомі з собачками і котиками, а то потім так шугаються d107 просто не завжди є умови і бажання нормально співіснувати

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #90 : 09 Травень 2011, 18:24:17 »
Цитувати
просто не завжди є умови і бажання нормально співіснувати

І мої діти зараз просять песика чи котика. Я у відповідь жартую "я маю вже трьох песиків (котиків) мені хватить!". Я теж не проти якоїсь тваринки, але, ну нема куди! А також догляд  за тваринкою на мої руки.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #91 : 09 Травень 2011, 18:54:26 »
Цитувати
А я вважаю, що в хаті (чи  є вагітна чи ні) не має бути ні песиків ні котиків. вони мають бути на дворі.
Я теж так  вважаю
Цитувати
котів не люблю страшенно, а псів боюся
Я і котів люблю і псів люблю, але не в квартирі, а на  вулиці.

Offline nadja_fr

• Свідома Мамка
  • Репутація: +6/-0
  • Мій солоденький синочок)))
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
« Reply #92 : 09 Травень 2011, 19:09:47 »
Я люблю цих тварин, але в хаті їх терпіти не можу. так сталося що прийшлося терпіти кота (свекрухи любимчик).Як була вагітна,то старалася його обминати,але він всюди за мною ходив,дивився дивно на мене,лишень хотів лягти на живіт,напевно відчував,що там дитина.Як малий народився,то він невідходив від дверей весь час туда заглядав,А як дитина плакала,то він так мявкав,мене кликав.Але я не допускаю малого до нього,щось йому не довіряю.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +147/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Донечка Євочка
  • Ваше справжнє ім’я: Жанна
« Reply #93 : 16 Травень 2011, 11:56:19 »
Хочу повідомити, що моя кицька чудово ладнає з малечою, жодних проблем, дуже акуратно і тихо веде себе біля неї, можуть навіть поряд полежати трішки, у малявки жодної алергічної реакції. Доречі,навіть всіма любимий Комаровський за те, щоб в домі були тваринки і діти з ними котактували!

Offline ЮЛА

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роксолана, Станіслав
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #94 : 16 Травень 2011, 12:04:21 »
Погоджуся з Natalo4ka-vit. Кіт і собака повинні жити на  дворі, бо крім того, що їх шерсть може викликати алергію, кіт і собака- це ж тваринки і як би вони не ставилися приязно до нас і наших малюків, їх поведінка може бути непередбаченою.

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #95 : 16 Травень 2011, 12:05:40 »
Жаннна,я вже писала,що алергія в моєі дитини зявилась після року,хоч я і не стверджувала,що вона саме на кота.І я думаю,що вам ще трошки зарано говорити,як кіт себе веде з дитиною,дитинка,ще не повзає,і не ходить.та і це не значить що проблеми обовязково будуть,ми ж тут писали про можливі проблеми.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #96 : 16 Травень 2011, 12:16:04 »
мама Лерочки, я просто написала як у нас справи, я ж нічого не кажу про вашу алергію, чого ви знов до старого повертаєтесь?

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #97 : 16 Травень 2011, 12:32:24 »
А хіба я повертаюсь до старого,не треба перекручувати.Я просто сказала,що трохи зарано судити,і все d104І це більше писалось не для вас,а для дівчат,які колись можливо прочитають цю темку,і ім буде над чим подумати.

Offline Жанет

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 16 Травень 2011, 12:34:02 »
А, ну тоді сорі, неправильно поняла. d100

Offline mariana_l

• Свідома Мамка
  • Репутація: +139/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іринка,Христинка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #99 : 17 Травень 2011, 15:59:21 »
Коли я була вагітною у нас була ще киця. І слава Богу жодних проблем чи ускладнень через це не мала. правда був дискомфорт за нею прибирати, то це робила свекруха або мій чоловік. мене жаліли. Потім ця киця мене проводила в пологовий. Не повірите, я сиділа на стільці і чекала чоловіка допоки він нарешті збереться відвезти мене. Усе боліло. а киця вистрибунала на стіл і мене поцілувала. я була в шоці. Тому не варто налаштовуватися негативно на домашніх тварин, але варто за ними доглядати. щоб було чисто і прибрано, тоді жодні інфекції не загрожують, а тваринки допомагають Вам знімати стрес чи просто приносять радість.

Offline Lilka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Etnocook - традиційна етнічна кухня
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мстиславчик 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #100 : 08 Вересень 2011, 14:44:49 »
Тримати домашніх тварин чи ні - особистий вибір кожного, тут є свої плюси (педагогічні, естетичні та ін.) і мінуси (алергії, токсоплазма, травми, додаткова робота, витрати та ін.) в будь-якому варіанті ;)

До того ж, з малюками не рекомендують заводити навіть акваріум - через алергії на корм для рибок, більше обговорення тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login], легко знайти більше інфо

Алергія через присутність шиншил проявляється рідше, варто окремо проконсультуватися з лікарем. Деяке обговорення є тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

З дітками лікарі не рекомендують заводити тваринок з шерстю, пухом або пір'ям аж поки малюку не виповниться 5 років, далі,якщо малюк схильний до алергії, радять віддавати перевагу черепахам, крабам-відлюдникам та ящірками d112

Проте з рептиліями також слід бути вкрай обережними, бо вони переносять сальмонельоз Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

І ще варто бути вкрай обережними з вазонами. Отож, за жодних обставин у дитячій кімнаті не ставте таких вазонів: пеларгонія (ми її називаємо герань, містить ефірні олії), папороть (небезпечні спори), катарантус, олеандр, аламанда (ускладнюють дихання, прискорюють серцебиття, викликають головний біль), дифенбахія, філодендрон, алоказія (контакт із соком викликає ураження шкіри), кірказон, аристолохія (містить сильнодійні алкалоїди), еуфорбія, кротон (містить їдкий сік), каланхое (при закапуванні може викликати сильний набряк дихальних шляхів), цикламен (може викликати опік слизової оболонки) Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Mashyn4uk

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #101 : 26 Вересень 2011, 18:29:48 »
неодноразово читала про небезпеку проживання кошеняти до року і вагітної в одному приміщенні, за рахунок своїх бактерій, які воно розносить і які відсутні у організмі дорослих котів.