Автор Тема: Соляна кімната  (Прочитано 17901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline іскринкаАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
Re: Соляна кімната
« Reply #34 : 24 Вересень 2012, 15:02:42 »
і в нас теж такий був гіркий досвід,2 дні походили,було пару діток хворих і мала захворіла

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #35 : 24 Вересень 2012, 15:09:24 »
це може бути навіть реакція на соляну кімнату.звільнення дихальних шляхів.загострення.
ми також ходили багато.не можу сказати що допомогло.але коли перший курс в 29раз проходили.то також одноразово піднялась темп.і продуктивний кашель.викашлював таке що......
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Янінка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Яніна
« Reply #36 : 25 Вересень 2012, 10:47:02 »
Вічка, то Ви вважаєте, що варто знову піти? Бо, якщо чесно, я навіть не знаю... d104

Offline вічка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +124/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: святослав 8років. і яна 4роки
  • Ваше справжнє ім’я: віка
« Reply #37 : 25 Вересень 2012, 11:50:06 »
я буду ходити.літом в солотвино ходили в ту їхню барокамеру і в солену кімнату в санаторії.так що робим перерву.і десь зимою піду.може і не поможе.але думаю не пошкодить.я і так вже на всяку.......стільки грошей повикидала.що вже стягнусь.але чесно кажучи дорогувато 60 за раз.а в мене вже 2дітей то 90.надіюбсь зроблять якусь знижку або пустять малого самого без мене

Offline Eva__

• Свідома Мамка
  • Репутація: +62/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #38 : 10 Жовтень 2012, 23:28:44 »
Цікаво, от прямо в нашому будинку є якась соляна кімната (чи печера?), але я ще жодного разу там не була. Напевне треба попробувати, бо мала теж постійно з соплів і кашлів не вилазить...

Offline Білосніжка

• Активна Мамка
  • Репутація: +82/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Арсенчик ,5р
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #39 : 11 Жовтень 2012, 00:01:09 »
Я колись їздила в санаторій і ходила на спелеотерапію.В кімнаті стояв якийсь апарат і розпилював сіль навкруги.МИ всі сиділи в простинях z5 І так було,як в тумані(повсюди сіль).Я ходила здебільшого просто для пріколу,але після 2-3 сеансу почала відходити мокрота(мабуть задавня)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
« Reply #40 : 31 Травень 2013, 19:44:12 »
Соляна кімната найбільше рекомендується діткам з астмою і обструктивними бронхітами (у період ремісії!!!). Також допомагає при інших видах алергії. Під час проходження перших процедур може бути загострення у вигляді кашлю, відходження мокроти, іноді, навіть приступ бронхіальної асми. Але підвищення температури не характерно... Скоріш за все це результат "підхоплення" вірусу від інших діток. (маленьке і замкнуте приміщення...)
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #41 : 31 Травень 2013, 19:55:47 »
Ми пройшли 20 процедур в соляній кімнаті в Трускавці цього року, та й минулого також. Ефект вражає. В мене були перші симптоми простуди. Закладеність носа і т.д. Після 2-го сеансу все як рукою зняло.
Цитувати
Під час проходження перших процедур може бути загострення у вигляді кашлю, відходження мокроти
В мами хронічний бронхіт, то це все було. Але до кінця курсу процедур зникла задишка.

В нас захмарні ціни. В Трускавці ми платили за дорослого та дитину до 6-ти років 115 грн. за 10 процедур. Разово 25 грн.

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 01 Червень 2013, 00:45:35 »
Цитувати
В мами хронічний бронхіт, то це все було. Але до кінця курсу процедур зникла задишка.
так, ефект від цих процедур, дійсно, вражаючий. Особливо після справжніх соляних шахт. Нажаль, зараз вони закриті, а раніше багато дітей і дорослих просто "спасалися" завдяки ним.
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Kriska

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
« Reply #43 : 01 Червень 2013, 16:13:07 »
А ми купили соляну лампу додому, деколи включаю на півдня, то відколи купили задишок не було, але може просто переросли d112.

Offline Ліра

• Активна Мамка
  • Репутація: +86/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
« Reply #44 : 02 Червень 2013, 17:07:35 »
Ми теж маємо соляну лампу, поки син був малесеньким, використовували її як нічничок, включали на цілу ніч, у неї таке приємне приглушене світло d9  Чи був від того якийсь ефект - не можу сказати, хоча мушу відмітити, що ми протягом того часу не хворіли, але, можливо, це збіг  :)
Я хотіла малого поводити в соляну кімнати для зміцнення імунітету, але перечитала цю тему і передумала, бо раніше не враховувала, що мами водять туди хворих діток, щоб вони одужали. так що, дівчатка, дякую за інформацію :)

Offline emeli

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 02 Червень 2013, 20:48:02 »
Цитувати
Я хотіла малого поводити в соляну кімнати для зміцнення імунітету, але перечитала цю тему і передумала, бо раніше не враховувала, що мами водять туди хворих діток, щоб вони одужали. так що, дівчатка, дякую за інформацію
так, це великий мінус. Було б добе, щоб була окрема кімната для здорових дітей, але це все лишні фінансові затрати і тому навряд чи так буде  :(

Offline loja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #46 : 18 Вересень 2013, 13:26:07 »
Ми раз у рік проходимо курс в Соляній печері через алергію. Ще в Буковелі є Соляні печери, але кажуть, що по якості вони гірші, ніж на Довгій

Offline loja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +77/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #47 : 20 Вересень 2013, 00:10:31 »
Побачила сьогодні по місту рекламу: Соляна печера в фітнес-центрі "Адам і Єва"
з сайту:
Цитувати
Також кожен бажаючий зможе переконатися у чудодійних властивостях Соляної кімнати, яка облаштована у Фітнес Студії. Соляна кімната із стінами, викладеними справжньої шахтною та морською сіллю, відтворює мікроклімат, необхідний для спелеотерапії.

вул.Курінного Чорноти, 2

Offline Таяня

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ростислав 3 місяці
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #48 : 01 Листопад 2013, 21:05:58 »
в мого чоловіка астма, то лампа нам не допомагає, головне усунути всі алергени які мождуть привести до приступу, чула про прекрасні соляні шахти в угорщині, думаю їхати туди, може хтось знає де є ще якісь лікувальні курорти?

Offline kalina

• Свідома Мамка
  • Репутація: +231/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Сніжана
« Reply #49 : 01 Листопад 2013, 21:15:39 »
Я малого возила в Солотвино ми проходити 10-денний курс і соляній кімнаті і спускались в соляну шахту.

Offline AngelANNET

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #50 : 24 Листопад 2013, 13:51:10 »
- щодо профілактичних занять - то чула на власні вуха що "Соляна печера" збирається виділити певний час для профілактичних процедур, тобто вони вкурсі проблеми що здорових дітей не хочуть водити разом з хворими - тому думаю якщо це когось цікавить (я про профілактику) то можна їм позвонити і перепитати про це (ми коли там були то якраз велась така розмова з якоюсь мамою)

- щодо вражень і ефекту, я сама не вірила - але вибору не було і мусила пробувати (діти хворіли кожні 3 тижні на ОРЗ, яке переходило в бронхіт зразу ж)

- на перший погляд дорогувато(особливо якщо не знаєш чого очікувати в результаті), одне відвідування 35 грн за дитину + без супроводу дорослого НІЯК (тобто похід 2 дітей + дорослий 100 грн!!!)

але виходу не було - підписались на повний курс - а це абонемент на 10 занять обійшовся в 900 грн (це зі знижкою в 10%)

АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ - СУПЕР (як для нас)... почали курс вже хворими (бронхіт) і щоразу після відвідин печери кашель ставав мокрішим​​​​​​, причому поліпшення настало після першого ж відвідування (ніколи б сама не повірила!) - нічний кашель приступами і "гавкотами" припинився взагалі а денний кашель став дуууже мокрим (аж булькало)...

Діти тішились! - бо під час відвідувань (а це по 30 хв) вони гралися сіллю, що розкидана на підлозі + включають аудіо-казки​​! З медикаментів вже нічого не приймали - бо реально бічили покращення! Після 7  заняття ми були вже ЗДОРОВЕНЬКІ!

Також вважаю чудовим  ​​не прив*язаність до певної години - сам перед приходом телефонуєш і обираєш зручний час!

Одним словом з кожним відвідуванням спостерігала покращення (це якраз в той момент коли массово хворіли діти в школі і садочку) - і в результаті вже більше місяця не хворіємо (для нас це рідкість)!

Тому поки що в мене дуже потішні враження -
Вони ж обіцяють щр у випадку перших признаків ОРЗ достатньо 2-3 процедур і все без наслідків проходить - ну це ще перевіримо... може відпишусь навіть...

підрахувавши шалені витрати на ліки + час витрачений на лікування = вирішила що це альтернативніший варіант!

Як будуть додаткові спостереження - напишу​​​​​​​​​​ ще!

ось їхній сайтик​​ вже бачила з*явився Для того щоб побачити посилання: Register or Login]