Автор Тема: високий тиск після пологів  (Прочитано 3536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline вишняАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка, 16.10 2012р
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
високий тиск після пологів
« : 23 Листопад 2012, 21:45:03 »
високий тиск після пологів..у кого був...як лікували...бо у мене катастрофічно скочив саме після пологів і Допегіт вже не допомагає...

Offline багатодітна мама

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко-4роки,5місяці,Андрійко і Наталочка-1рік,4місяців.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: високий тиск після пологів
« Reply #1 : 03 Квітень 2013, 15:04:40 »
У мене після других пологів десь 2 місяці був тиск 145/120,при тому,що мій тиск 120/90!А народжувалала з тиском 180/130,мене хотіли кесерити,бо думали,що не витримаю,народити двоє дітей!Але я просила,щоб не робили!І ось результат:я народила двійнят природньо,без жодної тріщинки!А тиск мені набридав,ще довго,але лікарка казала,що у моєму випадку це нормально,але потрібний спокій,і старатися трішки більше спати!А ви зверніться до лікаря,з цим жартувати не варто,а тим більше самолікуванням,І ВСЕ У ВАС БУДЕ ГАРАЗД! :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #2 : 03 Квітень 2013, 15:09:55 »
В мене також другу половину вагітності тиск зашкалював. І після пологів був високий я продовжувала пити допегіт але почались клопоти з дитиною тай частенько забувала. А допегіт накопичується в організмі і його потрібно пити регулярно тоді помагає а якщо через раз то ні.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline багатодітна мама

• Активна Мамка
  • Репутація: +101/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко-4роки,5місяці,Андрійко і Наталочка-1рік,4місяців.
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #3 : 03 Квітень 2013, 15:22:24 »
А як дитинка реагувала на прийом Допигіту,бо моя лікарка казала,що під час ГВ не бажано приймати цей припарат! :xmm
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline nataд

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #4 : 19 Липень 2016, 01:04:30 »
Привіт! Напишу і я пару слів). Вагітність переносила дуже добре. На 5 міс мене поклали на збереження. Капали багато. після цього почалися проблеми з тиском, почалася кровотеча і потім кесарське...Після родів тиск став не контрольований! отаке то :(