Автор Тема: Цікаві місця Прикарпаття. Куди поїхати у вихідний.  (Прочитано 63519 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Ми ще зимою збиралися туди їхати, але я тоді дзвонила і казали, що екскурсії лише до 14 год., то нам так і не получилося, бо на вихідних поки встанемо, поки зберемося, то вже не було на коли їхати. Якщо тепер можна до 15-16 год., то треба обов"язково вибратися. А там платиться за екскурсію чи як?

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
точно незнаю, треба за тим телефоном передзвонити і запитати)

Offline Любаша

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +288/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизавета- 12 років і Олександр-5,5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Любов
Нам сказали, що екскурсія для відвідувачів безкоштовна (якщо замовите щось в колибі). Ми вчора там знову були. І знову ввечері, і знову не бачили звірів  d110
По меню: дом пільмені + дом вареники + шпагетті з соусом + деруни + 3 салата з капусти + 1л соку + 4пива + 2 тарілки курячіх пальчиків до пива + горіхи + 2 кави=141грн  d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Мій чоловік цього року пішов за ту Павлівку футбол грати , їздить туди 3 рази в тиждень і нічого мені не казав , що там таке є, а може й сам не знає .  :xmm Ось і зараз він там , поїхав на гру,  як приїде , то скажу йому , може й ми поїдемо туди .

Offline Йога центр Yoga IF School

• Активна Мамка
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Довгий список :)
  • Ваше справжнє ім’я: Адміністрація йога центру
15-16 червня (субота-неділя) відбудеться акція "ЙОГА В КАРПАТАХ". Цього разу це "дикий варіант" - з наметами, розмовами біля вогнища, заняттями на чистому карпатському повітрі і все, що з цього випливає. Місце дислокації -с.Манява, мальовниче та надзвичайно цікаве місце в Карпатах. Виїзд 10:00 год. в суботу, приїзд орієнтовно 19:00 в неділю.

Програма поїздки:

- Заняття з йоги
- Заняття з фітнес ситем
- Відпочинок та прогулянки по місцевості
- "Польова" кухня, готування їжі в казані. Харчування вегетаріанське.
- Розмови біля вогнища
- Конкурси та багато іншого...

Із собою потрібно мати намет, спальник та карімат (якщо у вас їх немає, можна взяти на прокат). Обовязковою умовою є відсутність протипоказань до фізичних практик, та йоги зокрема. Заборона на куріння, вживання алкоголю та інших одурманюючих речовин.

Вартість 200 грн., сюди входить проїзд в обидві сторони та харчування. Запис до 1 червня, запис відбувається по 50 відсотковій передоплаті. Деталі за тел. (050)153-29-89 - адміністрація йога центру.

Offline NatashkaK

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Дівчата можу порадити водопад в Тернопільській обл. р.Джурин(повірте Яремча ховається) :)дуже великий водопад,всюди червона земля.Не знаю чи можна,але кого цікавить скидаю ссилку Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +484/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
О яка краса. Дійсно потужний водоспад.

Offline KriskaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
На водоспадику цьму були, там поруч старовинний палац і костел.
Але в нас є окрема темка про водоспади і замки, то там цей водоспад вже обговорювали.

Offline NatashkaK

• Активна Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: НАТАЛЯ
Як для мене,то там на багато цікавіше ніж в розрекламованому Яремче ;)

Offline Solomka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +43/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Соломія
Може комусь буде цікаво 26 травня в неділю не доїжджаючи до Галича в Музеї народної архітектури і побуту Прикарпаття відбудеться Фольклорний музейно-туристичний фестиваль «Галицька брама»
Цитувати
В музеї народної архітектури і побуту Прикарпаття відбудеться фольклорний музейно-туристичний фестиваль «Галицька брама», присвячений Міжнародному дню музеїв.
 Вже втретє організовуючи цей фестиваль, ми перш за все ставимо за мету його соціокультурні функції, а саме: збереження, відродження та популяризацію культурно-мистецької спадщини, особливо такої важливої її складової, як традиційна народна культура.Крім того, не забуваємо про популяризацію музеїв області і України, а також залучаємо до співпраці туристичні фірми та туроператорів.
 – За законами режисури кожен масовий захід у процесі свого розвитку має запропонувати глядачам свою родзинку.
 – Я хочу зазначити, що ми навіть дещо змінили формат свята. Цього разу ширше мають бути представлені музеї нашої області, а також вперше нашими гостями мають стати скансени (музеї під відкритим небом) Чернівецької, Київської, Закарпатської, Львівської областей. Насиченішою і різноманітнішою має бути концертна програма, до якої долучаються фольклорні колективи області. Плануємо показ народного і сучасного одягу. Очікуємо більшу кількість майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, які не лише представлять свою творчість, а й проводитимуть майстер-класи.
 Разом з відомими народними умільцями в святі знову візьмуть участь вихованці Малої академії народних ремесел міста Галича, Галицького центру дитячої творчості. Зважаючи на те, що фестиваль проходитиме у часі Великодніх свят, то окремі фольклорні колективи представлятимуть гаївки у дворищах Музею. Буде представлена кухня прикарпатських регіонів. Цього разу учасники зможуть насолодитися карпатськими медами, скуштувати узвару, крилоських пампушків, смачної юшки та кулеші. Зрештою, ми не намагаємось нав’язувати гостям програму свята, а хочемо, щоб вони стали безпосередніми учасниками кожного дійства.
 Звичайно, родзинкою свята має стати пленер скульпторів. Вони вже за два тижні до фестивалю працюватимуть на Крилоській горі над малими скульптурними формами, котрі, сподіваюся, яскраво прикрасять наше дійство і, звичайно, пізніше – центр міста Галича та село Крилос. До речі, майстер-клас скульпторів проходитиме під патронатом народного депутата України Ольги Сікори, при спонсорській допомозі підприємця Галини Підкамінної.Сподіваюся, що й до проведення фестивалю, а пізніше й до організації Патріаршої прощі, долучаться інші народні депутати від Галицького району і чимало спонсорів, які стануть нашими постійними партнерами.
 До речі, презентація скульптур відбудеться у супроводі молодіжного театру «ЛЮБарт» з міста Калуша, яким опікується Любов Липовська. Такого дійства як перформанс галичани ще не бачили. Зрозуміло, що супутниками свята буде веселий прикарпатський гумор, запальна пісня і танок.
 Звісно, фестиваль не відбудеться без наших постійних партнерів – Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Івано-Франківської обласної ради, управління культури ОДА, Галицької районної державної адміністрації, Галицької районної ради, Галицької міської та Крилоської сільської рад.

– Отже, програма фестивалю розрахована і на дорослих, і на дітей. Сподіваюся, що сумувати не доведеться нікому. А на завершення розмови, мабуть, слід нагадати, що серед інших заходів проходитиме наукова конференція «Авраамічні релігії в Україні: історія, етнокультурні взаємовпливи, міжконфесійні взаємини», яка відбудеться 24 травня. У листопаді науковці знову зустрінуться на теренах Заповідника, щоб обговорити роль Галича та землі Галицької у державотворчих процесах.

Mum

• Гість
Гарний Бухтівецький водоспад в Надвірнянському районі, і місцевість там мальовнича, але дорога така, що їхати якщо автівки не шкода  d111

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
Мені більше сподобався водоспад Гук і дорога туди краща, більша половина асфальтована, а далі грунтова, але нормальна.

Mum

• Гість
Гук теж гарний, але коли я була там востаннє розчарував всюдисущий "базар" і "прохідний двір"  :/

Offline lenad

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Дівчатка, скиньте буда ласка номер телефону в Тя :hiзів. Вони працюють внеділю ?

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Цікаво, а хтось їздив у подорож "Карпатським трамвайчиком"? Щось таке почула і дуже зацікавило, якраз можна на ці вихідні спробувати. Може хтось був поділіться враженнями!

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
Цитувати
Цікаво, а хтось їздив у подорож "Карпатським
трамвайчиком"? Щось таке почула і дуже
зацікавило, якраз можна на ці вихідні
спробувати. Може хтось був поділіться
враженнями!
Бувала неодноразаво, переважко катались вже на Вигодi, коли бували там з палатками на кiлька днiв, то скорочений маршрут, а повний десь 3 години, везуть по лiсу, показують мiсцевi достопоэмэчатэльностi:-), годинна зупинка на водоспадi- каскадi, ми буди в червнi якраз, то малий був в захватi, нереально задоволений, там же все вiдкрито, можна гiлочи- листячко з вiкна рвати, коротше для дiтей молодшого вiку супер, а для дорослих просто iхати туди- назад заради того трамвая не знаю чи б радила d112

Offline Лесик

• Свідома Мамка
  • Репутація: +85/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Тобто якщо їхати з дитиною, то дитині буде цікаво?