Автор Тема: Цікаві місця Прикарпаття. Куди поїхати у вихідний.  (Прочитано 68191 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Resma

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оленка
Моє четверте фото це (23) Русилівський водоспад, там по довжині потічка кілька водоспадів. Координати приблизні (там ми причалювали на ночівлю).

Offline Ulana

• Свідома Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Назарик, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Дівчата, а хто був в Яремче в "Романтік Спа Готель"? Що собою представляє?  :flv
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Василина

• Своя Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максюшка
  • Ваше справжнє ім’я: Василина
дівчата, привіт. може хтось підкаже як заїхати з Івано-Франківська на Лімницю? і чи можна там з палатками розміститися?

Подумала і додала ще: 15 Серпень 2015, 11:23:36
забула уточнити, їхати машиною :hi

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 8р. 2р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівчата, а хто був в Яремче в "Романтік Спа Готель"? Що собою представляє?  :flv
Готель з басейном, саунами, СПА... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
Про Романтік спа. Класний готель! Були там у березні, зупинчлись на одну добу. Басейн і сауна входять в вартість номеру, масаж дуже гарний там роблять . Сподобалось харчування-смачно і велике різноманіття. Затишні номери.
ввічливий персонал. Ми відпочивали 1добу, але було враження що пройшло кілька днів. Дуже сподобалось. Правда ціна там трохи кусюча...
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
А хтось орієнтується чи можна десь з палатками зупинитися на березі річки Лімниця,бажано у с.Вістова Калуського району?

Сказали спасибо: Lyubа

Offline Oljusja

• Свідома Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
ми часто їздимо на Лімницю, але через Галич, якось спливали матрасом, то там було класне місце, правда не впевнена чи машиною туди проїдеш на саме місце, бо трохи в корчах, дорога є, але така заросла троха, але як на мене то там якраз палатками було б класно

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +155/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
треба обов"язково перечитати :chitaju :chitaju

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline KriskaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Ще трохи з нового
26. Водоспад та перший у світі пам'ятний знак Т. Г. Шевченку. Встановлений у 1862 році в с. Тюдів. Під час Першої світової війни його було зруйновано, але в 1990 році відновлено. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

27. Боднарівська ГЕС на річці Збруч.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

28. Штучний водоспад на р. Збруч. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

29.  Свято-Троїцкий монастир у Сатанівській Слобідці датується XVI—XVIII століттями. Вважається, що первісно монастир був дерев'яним. Кам'яні споруди на основі архітектурних обстежень попередньо датуються першою чвертю XVII століття. Монастирський ансамбль, що складається з Троїцької церкви, надбрамної дзвіниці з келіями, в'їздної брами та огорожі, 1744 року перебудовано в стилі бароко.
1899 року Сатанівський Свято-Троїцький монастир із чоловічого було перетворено на жіночий.
На кінець 1961 року Троїцький жіночий монастир у селі Сатанівська Слобідка був одним із 13 монастирів, що ще діяли в Україні, але невдовзі змушений був самоліквідуватися. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

30. Теребовлянський замок. Замок побудований королем Казимиром Великим у другій половині чотирнадцятого століття на місці більш раннього дерев'яного. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

31. Василіанський монастир. Руїни монастиря базилиан оборони з 1716 року. Збереглося церква, колишній монастир вежа ворота, дві кутові вежі та інші будівлі. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

32.  Скельно-флористичний резерват. Пам’ятка природи поблизу с. Поділля є унікальними мальовничими гіпсовими скелями (висотою до 28 м). Місцезростання найбільш рідкісних зникаючих рослин у регіоні – костриці бліднуватої та очитка застарілого. В скелях є декілька печер, придатних для огляду туристами. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

33. Тризуб з кущів :). Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

34. Урочище монастирок з озером хресною дорогою, чортовим каменем, печерою. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

35.  Костел (1914 р.) (Надрічне). Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

36. Поморянський замок. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

37. Ратуша у Поморянах. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

38. Руїни музею Петра Нестерова. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

39. Крехівський монастир. Український монастир, побудований в, щонайменше в шістнадцятому столітті. Відновлений в 1991 році, після падіння комунізму і незалежності України.  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Печера біля крехівського монастиря. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Джерело біля крехівського монастиря. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

40. Замок у Надвірній, у самому центрі, не Пнівський. Руїни Надвірнянського замку розташовані в міському парку за будівлею Надвірнянського райвідділу МВС. На момент першої згадки про Надвірної в 1589 р замок вже існував. Припускають, що його збудував хтось із роду Потоцьких. За однією з версій, після того, як в кін. XVI ст. замок був зруйнований татарами, нові власники з роду Куропатвів перенесли свою резиденцію в Пнів. У 2007 р, згідно з районною програмою охорони пам'яток, поряд з руїнами замкової вежі почалися археологічні розкопки. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

41. Солотвинська соляна криниця. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

42. ДОТи біля Богородчан. Для того щоб побачити посилання: Register or Login], Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

43. Криївка поблизу Галича. Потрохи руйнується. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

44. Джерело на березі Дністра біля Маріямпільського замку. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

45. Золотолипнянська ГЕС біля Дністра. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

46. Водяний млин в Бобрівниках. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

47. Джерело "Жива вода". Вода витікає прямо зі скелі. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Фото з нету

48. Мертве або журавлине озеро, досить моторошне видовище. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

49. Водоспад Кам'янка. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

50. Скельний монастир у Розгірче. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

51. Ракетні шахти у Старих Кривотулах. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

52. Звіринець у Яремчі, дуже гарно зараз оновили, гарна відпочинкова зона. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

53. Музей мініатюр у Яремчі. Дуже цікавий, поїзд їздить по колу. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

54. Скелі "Білий камінь" біля Дори. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

55. Монастир та місійне згромадження святого Андрея. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

56. Стара австрійська криниця біля Посічі. Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline KriskaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +304/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик - 1,5 року
Зараз, уже докидаю координати. В Яремчі, неподалік звіринця.

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Музей мініатюр у Яремчі
на жаль, поїзд не їздив d104
ціна 30грн з чоловіка
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +154/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
 Джуринський водоспад. с. Нирків Заліщицький р-н Тернопільська обл.

і ще там Червоногородський замок, але немаю якісного фото, щоб виставити.

Фото з нету
було так

Сказали спасибо: Надія777, касанка

Offline ~LORA~

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
  • Життя прекрасне і дивовижне в усіх її проявах!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія,Матвій,Давид
  • Ваше справжнє ім’я: Лариса
О! Яка цікава тема! Дякую! потихеньку вивчатиму! :chitaju

Offline Martini

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +73/-0
  • Щастя любить тишину. ..
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віра і Зеник
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
О треба буде в Яремче зїздити в музей мініатюр і звіринець  :bo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline касанка

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роман,Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Дуже гарна тема !.Ми теж сім єю любимо подоружі.

Offline олесуня

• Свідома Мамка
  • Репутація: +112/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик та Іринка
  • Ваше справжнє ім’я: Олеся
Дякую за цікаві ідеї відпочинку!!! Тепер вибираю куди на канікулах відвезти клас.  :xmm

Offline Kusya

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олена
І наша остання сімейна поїздка була до  Джуринського водоспаду та Червоногородського замку, а потім ми поїхали до Кришталевої Печери то не так далеко їхати від водоспаду с. Кривче Борщівського району Тернопільської області, але одягайтесь тепліше, ми були в травні на вулиці теплинь, а в печерах на малих одягала все,що мала, як капусти були  z5 і ще під ногами досить слизько, то треба брати, щось зручне.
 А у Звіринець у Яремчі  їхали в вересні з класом дочки, то було цікаво, а потім навпроти звіринця є альтанки то там відпочивали, природа, шашлики, діти були у захваті так надурілись.