Автор Тема: Цікаві місця Прикарпаття. Куди поїхати у вихідний.  (Прочитано 72456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Устина

• Своя Мамка
  • Репутація: +131/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 9р. 3р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А ми вчора були в Павлівці, в Wesendorf то трохи шоковані. 15хв - 50 грн, доця захотіла в туалет пішли в то кафе, а нам сказали, що тільки якщо ви тут щось берете mish ну добре, що доця маленька, нам і кущ підійшов, але за такі гроші можна вже і поставити  d104 Замовили ми поні, то 5хв ходив, а потім став і все... мала вже чуть не плакала d35 Правда, той хлопець, що водив, то сам умовив її покататись на карпатському коні, то ще докатались. Але якщо на довше приїхати, то куди в туалет ходити?.. Ну не хочу я в тому кафе нічого брати :/
Може то десь ближче до нас є коні? Бо доці дуже сподобалось.

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
  • never stop
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза - 8р., Захар - 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
А ми вчора були в Павлівці, в Wesendorf то трохи шоковані. 15хв - 50 грн, доця захотіла в туалет пішли в то кафе, а нам сказали, що тільки якщо ви тут щось берете mish ну добре, що доця маленька, нам і кущ підійшов, але за такі гроші можна вже і поставити  d104 Замовили ми поні, то 5хв ходив, а потім став і все... мала вже чуть не плакала d35 Правда, той хлопець, що водив, то сам умовив її покататись на карпатському коні, то ще докатались. Але якщо на довше приїхати, то куди в туалет ходити?.. Ну не хочу я в тому кафе нічого брати :/
Може то десь ближче до нас є коні? Бо доці дуже сподобалось.
мені не сподобалось там відношення
дуже довго описувати та це просто недолугі більшість там працівники і тільки моя наполегливість їх ну дуже розчихлила
ми приїхали вел.к-стю - біля 10 людей і сто раз питала ск. можуть однчоасно людей кататись-сказалис к. хочете-по тел.По факту їздив 1-2 коней і всіх возили...я кажу-в нас з собою фотограф-ми не можемо чекати 1-2год.щоб усі в черзі люди перекатались.давайте ще коней.Ви ж самі казали-та нам багато дзвонять-мало що ми кажемо.
я кажу ок та всеж яя не один раз останні дні вам дзвонила.
Вийшло 2-3 коней ще та потім жах як вони бились-будье дуже обережні
дівчина-вершниця кричала на своїх колег-хлопців-що ви не пильнуєте коней.
То бився один такий білявий пухнасті ноги і ще інший-забула імя його.А той що я маю аву з ним-красивий дуже і був спокійний.я 1.5год.прочекала на нього щоб покататись 15хв. і мати пару фото....Хоч сертифікати усі дівчата мали на 1 годину.
Потім більше до них ніхто бажання не виявив приїхати.Бо час сказали, що ми можемо собі залишити-не усі їм сертифікати одразу відати

Подумала і додала ще: 10 Червень 2016, 14:45:35
Хіба маршруткою Галич чи Бурштин, питати де вийти, а там пішки. Бо то не на центральній трасі
але чи "пішки" хтось знає точно ск.?
Дитина 5років пройде 2-3км і більше не захоче.Перед тим як їхати-хотіла б хто знає точно-порадив більше детальніше.Їхати буду ймовірно поїздом-якщо такий їде в потрібні мені години чи бла-бла-кар ну і час прийому-проходу в зоопарк цікавить
сб-нд саме
чи то від рання 9:00-19:00 десь+-

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-10
  • Щасливі вміють мріяти. Мрії не бувають сумними.
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
тут пише як доїхати самому
але не пише як назад вернутися;(
Мрії мають  бути божевільні чи нереальні, інакше це всього лиш плани на завтра

Сказали спасибо: gruzinochku

Offline Устина

• Своя Мамка
    • Награды
Люда, прийде вечором чоловік розпитаю в нього, бо як їду, то дороги не запам"ятовую d100
У зсилці, що дала Света, все гарно розписано. Колись у Чумацькому шляху дуже добре коропа запікали на вогні

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
короп нормальний там, але загалом то дорога колиба, дитині толком нема що взяти, краще брати для дитини з собою перекус. Ми хочемо завтра туди з шашличком, якщо буде гарна погода. 

Скільки коштує оренда мангалу на майданчику з альтанками?

в Wesendorf теж їздили, та мені не задля розваги треба, а ціни ого-го...
(кликните для показа/скрытия)

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
В Тязеві є коні, але там треба дзвонити і домовлятися, щоб була дівчина-інструктор. Туалет там - дирка в підлозі в вігвамі)) Але вже не на вулиці. Правда забула запитати за ціну катання, але думаю, що дешевше, ніж в Павлівці.

Offline Оксана51

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя,Cвєта
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Минулого тижня їздили в зоопарк з класом,донечка задоволена.Плануємо ще на Павлівку,бо минулого року планували і не вийшло поїхати

Offline Устина

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
В Тязеві є коні, але там треба дзвонити і домовлятися, щоб була дівчина-інструктор. Туалет там - дирка в підлозі в вігвамі)) Але вже не на вулиці. Правда забула запитати за ціну катання, але думаю, що дешевше, ніж в Павлівці.
Дякую, але то ще дальше, за Павлівку... Колись були перед Богородчанами, може хтось був знає?

Offline Ключик

• Організатор СП!
  • Віддана Мамка
    • Награды
там нема сідла як у Везендорфі d104 треба, щоб дитина вміла триматися без сідла на коні чи поні

Offline мися

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +361/-0
  • до мене на ти :)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
але чи "пішки" хтось знає точно ск.?
Дитина 5років пройде 2-3км і більше не захоче.Перед тим як їхати-хотіла б хто знає точно-порадив більше детальніше.Їхати буду ймовірно поїздом-якщо такий їде в потрібні мені години чи бла-бла-кар ну і час прийому-проходу в зоопарк цікавить
сб-нд саме
чи то від рання 9:00-19:00 десь+-
Нічого складного в добиранні туди нема. Краще їхати автобусом з Пасічної (АС-2)
Їдете в напрямку Галича, Бурштина. Проїжджаєте Крилос і там за памятником буде розвилка, від траси відгалуженням буде йти стара дорога на Галич. Водії всі її знають, попросите, щоб вам там спинились. Якщо звідти йти, то, думаю, що не більше 10 хв. часу у вас займе. Йти потрібно по тій старій дорозі (не переживайте, вона просто називається стара, але з досить інтенсивним рухом місцевого транспорту і відпочиваючих). Там спершу зліва буде колиба, потім справа, а від цієї другої колиби вже і рукю подати, там навіть видно альтанки, що навпроти цього звіринця.
Поїздом їхати не варто, бо станція з іншого боку Галича. Звідти будете йти пішки з 1,5 год., а якщо захочете підїхати, то вас всеодно довезуть до цієї розвилки, про яку я писала.

Назад можете повернутись до тієї ж розвилки або якщо будете мати бажання, то можете пройтись по тій старій дорозі далі. Там буде по дорозі частково відновлений замок Данила Галицького (колись там знала кожну стежку, і бабуся багато байок розповідала), там ДУЖЕ гарно, так дійдете до самого центру Галича. Тримаючись лівої сторони, ніби обходячи замкову гору, опинитесь в центрі, а там 200-300 м (може чуточку більше) до автобусної зупинки, там вже місцеві підкажуть.
Там і навпростець можна дійти, не обходячи замкової гори, але писати вам не буду, бо точно заблудитесь :)).
З центру міста до вокзалу це ще такий шмат дороги, як від звіринця до центру Галича. Тому вирішуйте, хочете, можете мене набрати, більш детально поясню ;)

Подумала і додала ще: 11 Червень 2016, 01:12:28
Автобусом з Франківська їхати десь 25 хв.
Рухаюсь без шуму, бачу в темноті, чую здалеку, можу не спати ночами... Я-ніндзя??? -Ні-я мама!

СП Покупки з Англії Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Залишки моїх СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gruzinochku

• never stop
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
  • never stop
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза - 8р., Захар - 6 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Марія дякую дуже-думаю справді все буде ок
але вже в липні поїдемо

Offline div4unk@

• байдужі "все знають", а активні - вчаться !
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +208/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Для відпочинку на річці хвалять дністер під Нижнівським мостом. Там мілко для діток

Offline Fiduccia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Адам, Агата
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Ми там сьогоднієпроїжджали - народу купа. Хоча всеодно не так страшно виглядає, як на бистриці, за рахунок того, що річка широка. Ми сьогодні купалися в Дністрі, але трохи нижче по течії. Вода гарячезна, але вітер досить неприємний був.

Offline Нов@чок

• Своя Мамка
  • Репутація: +64/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
В мене в селі Тлумацький р-н водичка така тепленька як на морі :bo :bo :bo .  Цілий день сиділи там. Красота. Приїжджайте

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +195/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ми їздили минулого тижня на Лімницю за Залуквою (Галичем), водичка тепленька була, як для цієї річки, чистесенька, займали бесідку, там вздовж берега під горою поробили їх багато (100 грн) і просто столиків( 10 грн з людини), є джерело, туалет дерев"яний, людей було багато, місця всі зайняті були, можна просто сидіти на березі чи пляжі.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Оксана51

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Наталя,Cвєта
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Лімниця рахується  найчистішою рікою в Україні.Мені дуже подобається відпочивати на березі Лімниці

Offline Jylia

• Активна Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр , Евеліна
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Дівчата, може хтось має телефон в Тязеві, щоб домовитися з інструктором. Напишіть в пп, буду вдячна )))