Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 28040 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ТartАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
   Ми з чоловіком одружені трохи більше року, минуло року їхній банк проводив корпоратив з нагоди новорічних свят, чоловік сказав, що іти небуде, тому що він нелише мене вагітну саму вдома.
Цього року він каже, що дуже хоче піти, але всеж таки питає в мене дозволу.
Я НЕХОЧУ,щоб він ішов, то все буде в ресторані, знаю,що там буде багато людей,його неодружені співробітники, яким лиш би п"янки-гулянки, і жінок в два рази більше ніж чоловіків,
але і до батареї його неприв"яжу z1
Моя мама каже, що одружений чоловік немає лишати вдома жінку з маленькою дитиною і ходити по ресторанах.

Дівчата а ваші чоловіки ходять на корпоративи?

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
я свого коханого один раз відпустила, але після того як він прийшов додому майже в 3 год.    d107 d109 d105 d108  d128 або йдемо разом, або разом вдома сидимо  d112
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Мій чоловік не ходить, в нашій сім"ї тепер я ходжу на усі корпоративи і не бачу в цьому нічого поганого. Якби мій чоловік хотів йти, я б його чесно кажучи відпустила з легкістю. На попередній роботі він завжди йшов на усі святкування, я його завжди відпускала і довіряла йому.

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Я свого завжди відпускала, бо теж ходила на корпоративи. В себе на роботі організацією корпоративів займалася я, то ж зажди вибирала те ж число коли в чоловіка. І нікому з нас небуло обідно! А цього року я не дуже хочу, щоб він йшов, а я сиділа вдома з дитиною немаючи можливості нікуди піти! Хочу, щоб він залишався з нами :8

Offline Мар*янушка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +462/-0
    • Награды
Цитувати
А цього року я не дуже хочу, щоб він йшов, а я сиділа вдома з дитиною немаючи можливості нікуди піти! Хочу, щоб він залишався з нами
от і в мене таке  d30 коли і я була на роботі, то все було "по чесному", а тепер якась не рівноправність получається  d27

хто сказав, що з появою дітей життя закінчується... Моє життя тільки починається - я граю в м"яч, малюю, дивлюся мультики... У мене попереду дитячий садок і перший клас,перше кохання, випускні іспити... І я ЩАСЛИВА!!!!!!!!!

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
Я теж нічого немаю проти коли мій чоловік іде на корпоратив. Він ніколи довго не затримується.

Offline ТartАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +23/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
Цитувати
А цього року я не дуже хочу, щоб він йшов, а я сиділа вдома з дитиною немаючи можливості нікуди піти! Хочу, щоб він залишався з нами
Аналогічно

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Розповім такий випадок. Якось у чоловіка після роботи намітилось святкування і він подзвонив мені сказати що затримується :/. У його колег очі квадратні кажуть - як ти так просто жінці кажеш що гульбаниш d107? Бо всі телефони по виключали і казки вигадують. А коли я приїхала його додому забирати, щоб пижиками не тягнувся, бо був сильний дощ то мене десяток мужиків реально зауважали d124. Чоловік такий гордий був капєц d27. Але з тих десяти ніхто! не відмовився від святкування, просто кожен іншу побрехеньку для жінки придумав d112.
Я не терплю брехні і ревнощів по відношенню до себе, тому сама так не поводжусь з чоловіком. Він також ніколи не закриває мене в хаті. Малій було пів року, то я на корпоративі гуділа, а він спеціально вихідний взяв  d142

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
я також думаю що нічого страшного не станеться якщо чоловік піде на корпоратив. Не пускати-це якось виглядає-ну егоїстично як на мене...Виходить-що чоловік ваша власність...Якщо ви довіряєте своєму чоловіку-то чому б йому не піти ..Корпоратив-це  невідємна частина життя робочого колективу-тому поспілкуватись і повеселитись колегам також потрібно..і навіть необхідно.. Просто якщо вас щось хвилює-ну припустим алкоголь або час приходу-просто натякніть що вам би було приємно якби ваш коханий прийшов додому припустим в 11 а не 3 ночі... Ну а загалом-Марянка я ще хочу сказати-що я от обожнюю свою маму-просто вона дя мене свята-але якщоб мама скала так як ваша-я б їй сказала-що мамуся...я ж не роками дома з маленькою дитиною і чоловік не кожного дня  в ресторані. Він іде на корпоратив-ну  ну що тут такого старшного... Кінець кінців-ви трішки відпочинете від тата... d30

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ну я теж може хочу зі своїм колективом на корпоратив, але немаю можливості z2 я думаю, що один рік в солідарність зі мною чоловік може відмовитися від свого корпоративу!

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Ходить, і я нічого поганого в цьому не бачу. Я довіряю свому чоловіку і не обмежую його в цьому.

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
А ви відпустіть його на корпоратив, але потім у якийсь день, залиште на нього дитинку, а самі відпочиньте з подругами  ;)

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну поперше,мій чоловік незалишиться з дитинкою z2 а по друге,я годую тільки грудним молочком...

Offline Marabella

• Своя Мамка
  • Репутація: +112/-1
  • Люблю життя, а особливо Василя Степановича в ньому
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Валерія, Ілля
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
Мій чоловік теж систематично ходить на корпоративи,це при тому що я 5-й рік в декреті. Але і мене він систематично відпускає на посиденьки з дівчатами. Але цікаво,що коли він десь на корпоративі зависає,то кожну годину до мене дзвонить і каже що скучає...мабуть,совість його мучає що він тусить а я вдома сижу))))
0683086060 Маша

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
happy mom, так можна сцідити молочка на ще одне годування і у вас буде кілька вільних годинок. (я так робила цілий рік, бо вчилася на стаціонарі і залишала маленького тільки на чоловіка, нічого виросли  z3)

Offline віктуся

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Олюся-ну це тимчасово-це зараз у вас немає можливості..А потім вона буде-і ви також будете ходити.  Ну а що вам потрібен надутий супруг-якого ви не відпустите і він буде себе відчувати  ущимленим... я звісно тільки порадію за тих чоловіків і жінок які  без там образ-вирішують-всюди разом...Але при цьому-я б ніколи не забороняла піти чоловіку на корпоратив якщо він цього прагне...

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
    • Награды
я напевне егоїстка,нехочу, щоб він йшов z2
а сцідитися  я неможу,бо вона з бутилочки нічого не п'є!