Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 28659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
Цитувати
Аж смішно як можна чоловіка не впустити на корпоратив  
d140 d140 d140 d140 І мені смішно,чоловік що собака що можна випустити а можна привязати біля себе? d140 d140 d140 Інше питання що жінка яка сидить в декреті не має можливості ходити на корпоративи,починає жабка давити з цим згідна це так.А на рахунок загуляв,повірте для цього не потрібні корпоративи :) :) :)

Offline двічі мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олечка і Настінька
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
От і я про те, що не ревную, просто жаба реально душить.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline p.marina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +363/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій
  • Ваше справжнє ім’я: Марина
Цитувати
от і спрацювало......ще одна свій шанс не упустила.....сумно  
     Дуже сумно  :( Дитину дуже шкода. Щкода,що із-за такої співробітниці і такого татка дитина страждає.  :(

Offline мамуся Анастасійки

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +414/-3
    • Награды
Я відпускаю з  легкістю(ну майже d112),що тут такого,хай піде,посвяткує d41

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
у мого чоловіка на роботі можна прийти зі своєю половинкою на корпоратив просто треба попередити щоб місце було і заплатити за половинку  d30 d30 d30 Я не рвуся,не хочу залишати дітей.Чоловік не хоче йти без мене хоча я йому кажу,щоб йшов відпочити  d108 d108 d108 d108 Може получиться відправити його на корпоратив  d27 d27 d27 d27 Минулого року був 2 год  d112 Ну така я прикра жінка заставляю ходити по корпоративах  d140 d140 d140 d140

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
От я не погоджуся з попередніми дописами, що іншу жінку на роботі можна і не на корпоративі знайти. Я ще до одруження на роботі була на багатьох корпоративах (щедра була наша організація на такі забави) і організації- партнери теж запрошували. І багато я там бачила. На корпоративі панує певна атмосфера. Люди які весь час працють разом мають якусь "привязаність" одне до одного. Погодтесь , що гарний колектив стає нашою другою сімєю. І коли співпрацівники попадають на корпоратив то почувають себе вільно. І я бачила багато випадків коли чоловіки і жінки, які в робочий час не дозволили собі б дещо на корпоративі дозволяють собі багато чого.
Я теж вважаю що слово "пускати" чи не "пускати" в даний момент не має звучати, бо це може задіти чоловікову гордфсть. Він має сам вирішити. Просто дружина має бути для чоловіка такою щоб він просто не хотів від неї йти, або щоб взяв її щ собою. Щоб всі побачили, що це його щастя і гордість.
Нажаль от у чоловіка на роботі є багато чоловіків, які просто соромляться взяти свою дружину на корпоратив. Їм соромно перед дівчатами які з ними працюють і виглядають краще. В також я бачу як самі ж чоловіки поважають тих чоловіків які приходять на корпоратив зі своїми дружинами. Це так би мовити піднімає статус чоловіка в очах інших чоловіків.
Я знаю, що зі мною зараз багато хто не погодиться, але це моя думка яка склалась від побаченого багато раз.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
В мого суто чоловічий колектив,і коли є якийсь корпоратив то ідуть без жінок,і чесно кажучи навіть якби просили разом я б не пішла.Люблю зібратися з друзями,в компанії де є мої подруги от тоді я віддихаю,а іти в колектив з яким знайома.але нічого спільного якось не хочеться d104

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +386/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 8 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
от у чоловіка на роботі є багато чоловіків, які просто соромляться взяти свою дружину на корпоратив. Їм соромно перед дівчатами які з ними працюють і виглядають краще.

ну то гріш ціна такому чоловіку, який соромиться своєї жінки!!!!  d112
що ж він зробив для того, щоб вона гарно виглядала?....та напевно нічого   d109
от і немає для кого  старатися!!!    ІМХО
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Так Ліліана ви праві що гріш ціна такому чоловікові. Мені взагалі бридко дивитись на такого чоловіка який соромиться своєї жінки. Але тим не менш такі сімї є. І жінки там нічого не підзрюючи сидять вдома, бо чоловік сказав що це робочий корпоратив і дружин брати не можна.  Від цього страждає саме жінка.

Offline Надюшка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Надія
Я свого чоловіка відпускаю на різноманітні стявткування, і він мене теж- в нас навіть не постає питання - "пускаєш чи ні?", як хоче - то нехай іде, просто не гульбанити до ранку, але бути частиною колективу теж потрібно! Я минулого року була на корпоративі новорічному, малому було тоді 4 місяці, він залишився з дитиною, а я пішла)))) Була всього 3 год.,(бо годувала груддю), але основне, що пішла, для мене це було важливо! І ще в нас обох були свята, коли можна було бути з дружиною чи чоловіком - ми тоді завжди разом ходимо!!!

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А я б спокійно відмовилася від корпоративу на користь чоловіка і сина, тому для мене чесно кажучи дивно звучить, що корпоратив - це мега важлива подія для розвитку колективу і бла-бла-бла.... Я неоднократно була на корпоративах по своїй роботі і все уло на найвищому рівні. Не можу сказати, що це дуже вплинуло на стосунки в колективі (вони як були хороші так і лишилися).
Була і на корпративах чоловіка, поспілкувалася з його колективом, але тут знову ж таки солідні люди, солідна обстановка, ніяких п"янок.

А от корпоратив зі зйомними номерами чи ще чого в сауні, то це ніякий не корпоратив, а дибілізм самий натуральний і просто зайвий привід набухатися і показати себе ще з цього боку, або ще й занятися неподобствами всякими. ІМХО

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Цитувати
А от корпоратив зі зйомними номерами чи ще чого в сауні, то це ніякий не корпоратив, а дибілізм самий натуральний і просто зайвий привід набухатися і показати себе ще з цього боку, або ще й занятися неподобствами всякими. ІМХО

Підтримую. Який корпоратив у сауні це просто називається гулянкою . В мого чоловіка є теж інколи збори чи в когось день народження з начальства він іде не більше як на 2 години і біжить до нас. Вони всі разом виходять неодружені ідуть далі гуляти  хто має сімю ідуть по домам.  Зараз буде Новорічний корпоратив то там буде більше 200 чоловік ясно що він піде. Але це не означає сидіння до ранку після того сауна, випивки не міряно  і тому подібне.

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В мого чоловіка був тренінг але десь проходив в горах , день лекції і зняли номери аби додому не їхати бо далеко (це називається треніг бо ясно що це аби втекти від жінок гарно напитися і відірватися) мій не поїхав, сказав мені там робити немає чого, ліпше з дитиною побуду, чим буду дивитися на пяні рожі.

Offline ВікторіяS

• Своя Мамка
  • Репутація: +28/-3
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
Я вагітна,в чоловіка скоро корпоратив,він працює на цій роботі лиш пів року....звичайно я не радісно його відпускаю,але заборонити теж не можу....

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
А я б спокійно відмовилася від корпоративу на користь чоловіка і сина, тому для мене чесно кажучи дивно звучить, що корпоратив - це мега важлива подія для розвитку колективу і бла-бла-бла....
а мені ще цікаво - корпоратив що така важлива подія в житті що чоловік чи жінка зобов"язані на неї йти як ніби на Паску яйця святити в церкву???? ніби якщо не підеш на корпоратив то тобі це гріхом зарахується чи мінус 5000грн від зарплати???? в мене слава Богу з цього ніхто проблеми не робить- якщо чоловік не хоче щоб я кудись йшла чи я не хочу щоб він кудись йшов через якісь певні причини (звичайно це рідкісні випадки бо і я ходжу і він ходить) то ми прислухаємось один до одного, бо я думаю думка партнера в сім"ї важливіша ніж думка співпрацівників, які будуть вважати що хтось когось з дому не пустив  d104

Offline хуліганка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +251/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галка
У мого чоловіка корпоратив чи в колибі з номерами готельними,чи якось в готелі Надія святкували.І колектив майже весь чоловічий,працює там ще жінка шефа і його дочка  d30 d30 d30 d30 і стара бугалтерка  d112 І готельні номери для тих хто живе за межами міста і немає змоги у ночі їхати додому а не для блядства як дехто вважає!От минулого року був корпоратив за 40 км від міста в колибі,то що люди мали у ночі за власний кошт добиратися додому? Звичайно ж ні,номери замовлені щоб люди мали де переночувати.І ще незнаю як на інших фіврмах,але у мого чоловіка стягується кожного року певна сума за новий рік!І уже писала,що якщо я хотіла йти з ним то за мене теж треба заплатити.Чоловік вважає не правильним ходити без мене.Однак я не готова заплатити таку суму за те,щоб святкуювати з незнайомими людьми,нехай я меркантильна жінка,але коли стягуються гроші з чоловікової зарплати то нехай він хоч піде і відствяткує за ті гроші,ніж сидітиме в дома а гроші всерівно втрачаються  d112

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Цитувати
Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?

А він що маленька дитина щоб не пустити? На мою думку це питаня не доречне до дорослої людини.d112

Але все таки, тут все залежить від сім"ї, від їхніх установок, і перш за все довіри. Особисто в мене то чоловік не ходить ні по яких святкуваннях (хіба були пару раз день народження чи весілля у самих рідних, а я не мала змоги йти, але і то можна перерахувати на пальцях). У них на роботі це не заведено, як є якесь всято, то можуть зібратись чи під час обіду, чи після роботи відмітити впродовж пів години-години і все. Звичайно є такі що і на довше собі продовжують святкування, але то вже чужі чоловіки d27. Навіть якби чоловік пішов, то я не переживала з ким він там, бо довіряю йому повністю.

Йти чи не йти - це повинно обговорюватись між чоловіком і дружиною і обов"язково треба прислухатись одне до одного. Треба як і чоловіку, так і жінці старатись зробити і сказати так, щоб було добре і приємно партнеру. І це не відноситься лиш до цієї теми - пускати чи не пускати чоловіка, а й до всього спільного життя.