Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 28660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vitaminka

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
у нас ситуація така  - що я ходжу, а чоловік не любить корпоративи. тому ну дужеее рідко їх відвідує) у нас немає такого  - Щоб до 10 була дома, чи щось таке.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Re: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?
« Reply #120 : 08 Березень 2013, 14:28:25 »
А мій чоловік стогне щоб я завжди була поруч?!  d104 так, ніби він маленький...  d112. Хоча, якщо я ходжу, то його ставлю лише перед фактом!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
« Reply #121 : 08 Березень 2013, 15:01:56 »
Цитувати
Моя мама каже, що одружений чоловік немає лишати вдома жінку з маленькою дитиною і ходити по ресторанах.
ааа, ледь не вмерла з цієї фарзи  d140. я так розумію мама щасливо одружена вже років 30 на супер романтичному відповідальному і головне успішному чоловікові?  ;). Бо тільки тоді жінка може комусь радити якусь модель поведінки в родині! (в мене чоловік таку тещу да с такими порадами швидко бі на місце поставив  d27).

Я теж відношусь до того табору мамок, хто не розуміє як то можно пускати чи не пескати чоловіка? Блін, та я б за такого чоловіка навіть заміж не вийшла, який би мене питав як мамочку "чи можно мені на корпоротив?", ще б йому грошикі виділяти так щоб тільки на дорогу хватило і ні в якому разі не на презервативи  d30.

В мене корпоративов в 100 раз більше ніж в чоловіка, командировкі постійні на 3-6 днів, чергування нічні. Я всю цю кухню зсередини знаю. корпоративи не до чого. Зраджують і до них, і після, і замість)))). Чим більше забороняти, тим більше йому хотітесь буде всього цього і як він вже колись окажется на корпоративі, то вже свого не впусте  d27.

В нас на роботі не прийнято брати своїх половинок на корпоративи (чесно кажучи я ніколи не бачила, щоб можно було таке робити  d143) і взагалі я категорічно проти такого, це свято колектива! Це те саме, що на мій би дівчачий день народження припелись би малознайомі чоловіки моїх подруг, бо в них в родині так прийнято  d110.

Online Тетяна371

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +927/-6
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #122 : 08 Березень 2013, 15:04:13 »
чоловіка відпускаю але ненадовго, до години 11вечора. зате він мене потім відпускає на корпоративи, але теж недовго!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

GrandTrend-мода доступна кожному. Оргзбір 8% на все Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #123 : 08 Березень 2013, 15:06:28 »
Цитувати
..Якщо ви довіряєте своєму чоловіку-то чому б йому не піти ..
та навіть як не довіряєшь неможна забороняти  d104, бо це тільки збільшить кількість брехні!

Offline ЛюдаВ

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +477/-0
  • Life Is Beautiful
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #124 : 08 Березень 2013, 15:22:21 »
Я взагалі навіть ніколи не задумувалась, що треба питатись чи можна йти, чи відпускати. Для нас такі питання нонсенс. Я ходжу, чоловік ходить і тільки по одинці і ніколи час нікому не визначаємо. Корпоративки ж для колективу організовуються, до чого тут другі половини. Взагалі як приходжу, то намагаюсь тихенько шмигнути в ліжко, щоб не будити нікого. Ну якщо вже муж жде, то тільки з бутилкою охолодженого шампанського. :8
Цитувати
ааа, ледь не вмерла з цієї фарзи  . я так розумію мама щасливо одружена вже років 30 на супер романтичному відповідальному і головне успішному чоловікові?
Ну Іванка ви в точку. z5 d140
Мої батьки одружені вже 37 років. Мама пенсіонерка, тато працює, ще й в колективі жіночому і молодому, то якраз вчора і повернувся з корпоратива. Дуже задоволений і мама ніколи його не стримує, щоб не йшов, а навпаки.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #125 : 08 Березень 2013, 15:48:41 »
Цитувати
ну і вам він не належить.
а це як так?   а кому він належить після одруження? мамі, татові , сусідці чи мені????
чоловік належить сам собі десь вже після 14 років, і всім жінкам навколо треба це якнайшвидше усвідомити (мамі, бабусі, подружці, жінці, коханці, сусідці і т.д.), а як не зрозуміють (очсобливо мама, бо перш за все її задача), то і вирсте таке ніяке, яке питає дозволу і його як теля уведе будь яка жінка, бо він привик жінок слухатись  d112.
Цитувати
Я такого роду відпочинок не люблю тому чоловік на ці корпоративи не ходить
Я завжди в шоці від таких відносин!  d107 Цеж де та повага взагалі? Я таке не люблю, тому він не ходить! Ну а я спорт не люблю, то що тепер чоловіку забороняти ним займатись? Бо як то він не зі мною щось родить?  d111
Цитувати
От цього я не розумію. Щоб на цілу ніч їхати від сім'ї.
Капец, а як житии людям, в кого чергування, конференціх, відрядження? В нас у багатьох дівчат на форумі чоловіки на Буковелі працюють! То по вашій логіці, чоловік повинен відмовитись від такої роботи, піти в місті працювати за копійки, але триматись за спідницю дружини  d104. Ну навіщо ж з чоловіків робити дітей, а потім посадити їх собі на шию і в 40 років поїхати самій в Італію на заробітки, бо той чоловік взагалі не здатен ні на що, окрім того, що за юбку триматись, а дітей то треба піднімати. Вперед і з піснею! в нас так більша частина області живе!  d141. Дівчата оглянитесь навколо, на своїх матусь, сестер і подруг! не робити ті самі помилки! вони дуже пишаются, що чоловік без їх дозволу в ресторан не піде, та і взагалі не ходить по ресторанам? А ви карще подивитись на дуже цікаве життя того чоловіка та на його заробіток?  d111.

Цитувати
Як на мене, успішний чоловік тоді,коли він щасливий у сім'ї, а якщо лиш думати про те,щоб він заробляв побільше грошиків не важливо яким способом, то це не по сімейному,як на мене.
Це на 100% вірно для жінки і на 100% невірно для чоловіка! Ніколи не бачила чоловіка, якому справді достатьно сімейного щастя.
Цитувати
Ну я корпоратив розглядаю саме, як спосіб для покращення роботи колективу  Для мене це ніколи не було просто п'янкою. Як в тих приколах про новий рік "Завдяки цим дурацьким тостам я повірив, що працюю в успішній молодій команд "
повністю згідна з ківі! дівчата, чи то вам чи то ваим чоловікам відімо не повезло з колективом! та навіть справа не в цьому, а у відношенні! Бо в мене дуже складний колектив, де багато і бруду і пліток і т.д. Але мені там працювати, тому я намагаюсь покращати свої стосунки! І дууууже в цьому допомагає корпоративи! особливо у відношенні підлеглих! коли вони бачать, що ти жива людина, яка вміє веселитись, казати тости, вітати, випивати, то вже роблять багато чого, бо хочуть, а не тому, що ти з них це буквально палками вибиваєшь, бо начальник!

Offline Gala-Gala

• Активна Мамка
  • Репутація: +31/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #126 : 08 Березень 2013, 16:20:21 »
Я свого чоловіка просила приходити швидше з корпоративів коли малому ще року небуло-щоб дещо поміг.А потім без обмежень.Коли хотів то йшов,нехотів нейшов.Не пропускав тільки корпоративи з основної роботи.Та й недовіряти немає сенсу.Бо дійсно,паше з ранку до ночі,то хоч туда піде розвіється.Заодно і "покидають наброски" на майбутнє.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Мандала во мне
    • Награды
« Reply #127 : 08 Березень 2013, 17:49:04 »
Опечатка))))

Mum

• Гість
« Reply #128 : 08 Березень 2013, 23:08:04 »
Досить дивно звучить тема "Чи відпускаєте Ви...?", принаймні для мене. Погодьтесь, відпускати можна пса на вулицю...
Корпоративні вечіркі і поїздки - це нормально і корисно, якщо в чоловіка є клепка в голові, то він себе буде поводити адекватно незалежно від того де він і з ким. А от якщо йому лежить душа до "пригод", то відсутність корпоративів чи їх ігнорування цьому не завадять.
А, наприклад, спільний перегляд футболу в чоловічій компанії, чи душевні походеньки на кавусю з коліжанками, то святе d22 і не може бути й мови про те, що хтось когось кудись не пускає d27

Offline Lu

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #129 : 08 Березень 2013, 23:35:49 »
Я повністю згодна з Панакотою і всіма її висказуваннями, це ж не дитсадок якийсь - пускати, не пускати, це ж дорослі люди, сім'я, довірливі відносини і взаєморозуміння у всьому. В нашій сім'ї навіть питання таке не стоїть - чи можна я піду на корпоратив. Я хочу кудись піти, я кажу - я тоді-то і тоді-то іду з подругами на каву. Все.
Дуже егоїстично звучить - я не хочу щоб він ішов, а я тут сама з малою дитиною...

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #130 : 08 Березень 2013, 23:42:43 »
Огооооооооооо!!!!!!!!! Оце тема розвернулася!!!!!!! Ніяк не можу зрозуміти тих жінок, які пишуть фрази типу:
Цитувати
От цього я не розумію. Щоб на цілу ніч їхати від сім'ї.

Мій чоловік працює в нічному клубі, серед цілої купи "поддатых девиц"!!! Жодного разу у мене ще серце не йокнуло, що щось там може статися. Працюючи до 4 ранку, іноді він додому приходить о 7!!! Він після роботи йде з друзями в нічне кафе!!! Хай йде, ради Бога!!!! На своїх вихідних може також з друзями зустрітися. Чоловік повинен мати свободу, інакше він не може відчувати себе Чоловіком. Як можна людині щось заборонити?????? d111 Та я б себе не поважала, якби забороняла б чоловіку кудись ходити без мене!!!!

Жіночки, та ми самі руйнуємо чоловіче начало в нажих "мужах", ми робимо з нього тряпку, а це вже ой як погано відобразиться на сімейних стосунках.

Хай йде куди хоче і скільки хоче.

На незалежність чоловіка не можна посягати ні в якому випадку, а якщо йому постійно наголошувати, мол "сиди вдома, не йди, прийди о 12, у нас дитина" то чи захоче він другої дитини??? А ходити він всеодно буде, і робити так, як писала одна мамка в своєму пості - буде виключати телефон, і шукати відмазки потім. То хіба ми, мудрі жінки, цього хочемо він наших коханих??? Ми хочемо коло себе мати чоловіка впевненого в собі і незалежного, чи чоловіка з переляканими очима d107 бо треба відпоситися у тої мігєри на корпоратив???? d111

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #131 : 08 Березень 2013, 23:43:49 »
Я теж згідна з думкою що порозуміння має бути у всьому :) У нас ніколи такого не було(і надіюсь що не буде), щоб хтось спитав дозволу можна чи ні...ну бувало таке що по певним сімейним обставинам я могла чоловіка попросити щоб він не йшов,або він мене, ну але це не з ревнощів чи з принципу я так сказав(ла) , а просто коли дійсно мені була потрібна його допомога або навпаки. А є подруги в яких чоловіки дуже ревнують і нікуди не пускають, то це для мене взагалі нонсенс,ніколи таких відносин не розуміла d112

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #132 : 08 Березень 2013, 23:49:03 »
Цитувати
чоловіка відпускаю але ненадовго, до години 11вечора

Боже та мене в 16 років пускали батьки до пізніше d111

А то що??? О 12:00 карета перетвориться на тикву????????????? z5 z5 z5

Ой дівчата ви мене так смішите, дійсно як писала Совушка, як може дорослій людині прийти в голову такі смішні дитячі речі??????

Online Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #133 : 09 Березень 2013, 00:37:57 »
Ще в період зустрічання та на початку сімейного життя намагалася обмежувати чоловікові "виходи у світ", як довго затримувався, надзвонювала йому як дурна,  нервувалася d111
Тепер порозумнішала, розумію, що він людина дуже компанійська, ну любить він іноді посидіти з друзями, не рахуючи при цьому години, що ж тут поробиш... Тому відпустила цю ситуацію від себе, йдеш - іди, гарно тобі провести час, не надзвонюю і не контролюю. Він іноді аж ображається, чому це я за весь вечір йому жодного разу не подзвонила d27

Online Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +159/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #134 : 09 Березень 2013, 00:39:48 »
Цитувати
Мій чоловік працює в нічному клубі, серед цілої купи "поддатых девиц"!!!
d27 d27 d27 Але ти й описала роботу чоловіка, прямо не робота, а мрія d140

Offline geromi

• Організатор СП!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +58/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юрій
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #135 : 09 Березень 2013, 00:53:30 »
без проблем мій чоловік може піти на корпоратив як впринципі і я. Я вважаю це нормальниим явищем.Ми один одному довіряємо.А щодо зради, то тут і корпоративу не треба..... так що кожен робить свій вибір