Автор Тема: Чи відпускаєте ви чоловіка на корпоративи?  (Прочитано 26075 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
Я взагалі не розумію такого,шо чоловік постійно має сидіти вдома і нікуди не ходити.корпоратив ,то корпоратив,день народження,то день народження.і нехай хоч до 3 години.(хоча чесно кажучи його не випхати з хати ніяк,домосідстрашний)я от позавчора була у подружка на дні народженні,то прийшла в 3-30 і нічого.шо тут такого?!я ж не ходила і не спала з  мужиками якимось чи не була не поняття де і з ким.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline evakamila

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +228/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Я взагалі не розумію такого,шо чоловік постійно має сидіти вдома і нікуди не ходити.корпоратив ,то корпоратив,день народження,то день народження.і нехай хоч до 3 години.(
Аналогічно.
Цитувати
я напевне егоїстка,нехочу, щоб він йшов
а сцідитися  я неможу,бо вона з бутилочки нічого не п'є!
Я навпаки скучала за ним,якщо він десь був на корпоративі чи мальчішніку,коли в нас дітей не було.А як тільки діти появились,то мені і не скучно ,і не образливо,що я вдома.Дітей спати вкладу і насолоджуюсь спокоєм наодинці з телевізором  z5

Offline sanja

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +646/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
мій не ходить, бо в них не прийнято робити корпоративи
але у мене би певно пара вухами йшла, якби він кудись пішов сам d105
хоча ми в серпні були на весіллі у його племінниці, то я витримала лише до 22год  d101, а чоловік попросився довше побути, бо він давно всіх не бачив, я без питань його відпустила- мене відвезли машиною додому, а він десь в 3 прийшов. якось я навіть не обідилась, хоча я дуже противна жінка ;)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Таке можу сказати. Пускати-не пускати вибір кожного. Не хочете, то так і скажіть чоловікові, а там вже як відреагує, якщо це його образить то краще поступитись - хай іде, але щось виберіть для себе, нехай наступні вихідні вас кудись відпустить або влаштуєте романтичний вечір. І скажіть, що будете скучати і не ляжете без нього спати - нехай не затримується. Якщо він готовий відмовитись від корпоративу, то також якось віддячте за такий вчинок. Головне, щоб ваше рішення не стало причиною сварки і щоб ніхто не почувався ображеним.
Ще одне - мамочок треба любити і поважати, але не давати керувати відносинами в вашій сім"ї.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Цитувати
Ходить, і я нічого поганого в цьому не бачу. Я довіряю свому чоловіку і не обмежую його в цьому.
Підтримую, ну і відповідно, теж можу піти, хоч зараз не виходить, бо так само гв і з бутилочки пити не хоче, ну це ж тимчасово :) А не відпускати, то буде придмувати чп на роботі, вже краще чесно :)
Ну і я рахую, що час від часу корисно кудись ходити поодинці, розвіятися, заскучити ;) бо як я йду, наприклад, на зустріч з дівчатами, то що чоловік буде поряд сидіти і наші розмови слухати? Раз після одруження посидів з нами, а потім каже, я краще десь прогуляюся сам d27
погоджуюсь з orlina

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
І мій ходить на корпоративи, і у баню з друзями, коли їдемо на вихідні на бАтьківщину і на футбол ходить. А я в цьому не бачу нічого погано, головне сказати коли йду, на скільки часу і прийти адекватним z5

Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline lyudmylka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +434/-0
  • Мрійте і мрії обов'язково здійсняться!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуська, Януська і Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Я колись була страшна противниця всяких таких корпоративів і тому подібного,але зрозуміла таку штуку,чим більше не пускаєш-тим більше йому хочеться і навпаки. Тож коли він десь йде на якусь гулянку,завжди кажу: "Бажаю тобі гарно відпочити і прийти з хорошим настроєм" Діє!!! Приходить не пізно і дзвонить час-від-часу,питається-що ми поробляєм. Бо то є таке в кожного,коли тобі людина не довіряє,то хочеться зробити на зло.

Offline Понкаok

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
  • Життя таке прекрасне!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим 12 років, Данилко 8 рочків, Яринка 6 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Я пускаю, але скрепя зубами" Я якось була з його фірмою на новому році.Побачила що вони там виробляють...більше самого не дуже хочу пускати.Та й він не хоче без мене іти, каже, що весь час дивиться на годинник,щоб не спізнитись на поїзд.Тому цього року знову хоче, щоб я йшла з ним на корпоратив.

Offline tsarivna

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
Цитувати
я напевне егоїстка,нехочу, щоб він йшов
Я так думала в свої 20-25, тепер набагато інакше до цього ставлюсь: якщо чоловік хоче побути десь без мене, чи з друзями посидіти-побалакати (часом матюкнутись), то мені не треба там сидіти вуха розвісивши. До народження Катрусі і я їздила до Львова на зустрічі з своїми коліжанками. Ми до таких зустрічей могли по року не бачитись, то уявляєте які теревені там провадили  z5 Чоловікам би мозок вибухнув, тому ми завжди жіночою компанією :) d38
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Apelsuna

• Своя Мамка
  • Репутація: +143/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Елія
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
В нас навіть питання таке не виникало ніколи!!! І не тільки про корпоративи, а десь з дівчатами можу піти погуляти, а він з хлопцями після репетиції теж може на пиво сходити!!! Все  гуд!!!  d30

[/URL]

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
і в нас ніколи такого питання не виникало d104 чоловік рідко ходить без мене, але якщо іде то я завжди з радістю його пускаю, не маю причин щоб не пускати, ревнувати і т.д.   :)

Offline barambosya

• Життя прекрасне і я цьому підтвердження!!!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +174/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Владислав
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Цитувати
Я колись була страшна противниця всяких таких корпоративів і тому подібного,але зрозуміла таку штуку,чим більше не пускаєш-тим більше йому хочеться і навпаки.
це tочно
я свого пускаю: вже звикла,що у них в банку постійно щось святкують d111
шкода, що в нас не як за кордоном - коли йдуть разом з дружиною

Offline latifa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +512/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик, Мартуся
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Ми новий рік завжди святкуємо самі, а от річницю заснування святкуємо разом з дружинами, чоловіками, дітьми. Останні роки річницю їздимо святкувати в гори, получається класний активний відпочинок  z4

Offline happy mom

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +170/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
перечитала ваші відповіді, та й думаю, що хай іде! може сам за нами заскучає і довго небуде :)

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
І я ніколи не забороняю чоловікові розвіятися, хоч зараз це дійсно стає тяжче робити. Напевне відіграє роль звичайний людський егоїзм: чому я маю з дитиною сидіти, а ти собі розслабляєшся?...але всеодно відпускаю, і на альчішніки в честь весіль і в сауну і на пиво...думаю, що якщо він захоче "згрішити"))) то всеодно це зробить і ми ніяк не зможемо на це повпливати. В свою чергу він також ніколи незаперечує проти моїх походів z5, я годую грудьми,але кожен тиждень на дві годинки вибираюся кудись відпочити, тому мене не дуже "давить жаба" d141 коли чоловік кудись йде.

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Мені не подобається саме поняття: як це відпускати чи ні? Це ж не дитина, яку виховуєш і щось дозволяєш або не дозволяєш d112 Тому у нас навіть не виникає такої проблеми, якщо корпоратив чи мальчішнік/дівішнік просто попереджаємо, що відбудеться і спокійно ідемо. І взагалі, якщо це зустріч колег чи однокласників, то там свої пріколи і я б сама не хотіла іти з ним, хіба що запрошували всіх з дружинами і чоловіками, але це вже зовсім інший відпочинок. Ну а якщо не хочеться, щоб він йшов чи щоб приходив пізно, то треба так прямо і сказати і обгрунтувати чому, а він після цього вже хай сам вирішує йти чи не йти

Offline мила мамуся

• Своя Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
Повністю згідна з Mandarunka. І вважаю , що кожний має право на зустрічі з друзями і корпоративи, звичайно , якщо це не вібувається занадто часто і не зловживається свободою дій.